Tehniskā nedēļa – nav nekā laba vai slikta, bet domāšana to padara (2. jūnijs)

Īsumā

 • BTC otrdien Āzijā atkal atguva 10000 psiholoģiskos līmeņus; altkoīni pārsvarā bija zaļā krāsā.
 • Tehniskie rādītāji to parāda BTC var sākt spēlēt panākumu spēli, un noskaņojums lielākoties palika pozitīvs.
 • ETH joprojām atrodas altcoin uzmanības centrā, jo otra lielākā kriptogrāfijas cena sasniedza 250, savukārt ADA un LTC bija arī uzmanības centrā.

Tirgus pārskats

Kriptogrāfijas valūtas tirgi otrdien Āzijas sākuma sesijā kopumā bija zaļā krāsā, jo tirgotājus un investorus uzmundrināja BTC cenas, kas vadošo kriptogrāfiju atgrieza virs galvenajiem 10000 līmeņiem, sasniedzot jaunu trīs mēnešu augstāko līmeni.

Tirgiem var rasties jautājums, vai pašreizējais BTC ralliju varētu turpināt vairāk nekā 10000 līmeņos, aptauja rāda, ka pozitīvais noskaņojums palika neskarts. Sentix Bitcoin Time Differential Index mēra atšķirību starp īstermiņa noskaņojumu un vidēja termiņa uztveri, indekss pagājušajā nedēļā sasniedza -0,3 un šonedēļ nedaudz atjaunojās. Patrick Hussy, Sentix rīkotājdirektors, sacīja, "stratēģiskā vēlme pirkt ir saistīta ar nelielu optimismu noskaņojumā, kam tuvākajās nedēļās vajadzētu paaugstināt Bitcoins cenas. ”

1. attēls: Sentix Bitcoin laika diferenciālā indekss

Avots: Sentix

2. attēls: BTC 25d šķībs

Avots: Šķībs

Turklāt atvasināto instrumentu tirdzniecības dati var arī pamatot a BTC rallija gadījums. Skew dati to parāda BTCOpciju novirze palika negatīvajā teritorijā (-8%), neskatoties uz to, ka to skaits ir samazinājies no zemākā līmeņa (-11,7%). Negatīvs novirze parasti norāda, ka īstermiņa svārstīgums varētu palielināties un varētu dot priekšroku virzībai uz augšu. Tomēr tā varētu būt tikai daļa no attēla; tirgotāji un ieguldītāji, iespējams, nevēlas palaist garām pārējos atvasināto instrumentu tirdzniecības datus OKEx informācijas panelis autors Skew.

Citur, ETH turpina uzmanības centrā, jo otrās lielākās kriptogrāfijas cenas ir pārbaudījušas galvenos 250 līmeņus. NEO un ONT pārspēja galveno altkoīnu, pārsniedza 8%. No otras puses, MKR un HBAR tirgoja par aptuveni 1% zemāk.

TRX ir komplekts nākamā pirmdien nākt klajā ar jaunu produktu paziņojumu, kas varētu būt galvenā uzmanība Trons vērotāji. Tikmēr, XMRTehniskā konference MoneroKon paredzams sākt mēneša vidū. Ikgadējā pasākuma mērķis ir pievērsties privātuma un finanšu tehnoloģiju jautājumiem.

Cenu analīze

BTCUSDT – jauna rallija sākums?

 • BTCUSDT radīja pozitīvu iznākumu no iepriekšējā trijstūra modeļa un sasniedza trīs mēnešu augstāko līmeni. Pēc diagrammas mēs uzskatām, ka tas varētu būt vidēja termiņa rallija sākums.
 • Ikdienas MACD tikko izstrādāja vēršu krosoveru, norādot, ka augšupejošais impulss ir izveidojies, savukārt RSI joprojām nav pārpirktajā zonā, kas liecina, ka vēl varētu būt vieta, kur atļaut vairāk kustību augšup.
 • Tajā pašā laikā mēs pamanījām, ka grūtības lente atkal ir saspiesta, kas nozīmē, ka daži no kalnračiem varēja kapitulēt. Kā slavenais analītiķis Vilis Vū paskaidroja, grūtības lentes pārsegs varētu liecināt par vērša skrējiena sākumu. Lai gan cik ilgi tas izspiedīsies pēdējais, ir cits jautājums.
 • Mēs uzskatām, ka 10500 joprojām varētu būt ievērojams pretestības līmenis, un pāris, iespējams, nevar veiksmīgi atgūt šādus līmeņus tikai ar vienu mēģinājumu. Mēs domājam, ka iepriekšējie divi augstākie punkti 10077 un 9955 varētu būt būtiski īstermiņā. Ja tiks apstiprināta šo divu līmeņu atgūšana, tas varētu nostiprināt pamatu, lai pārietu virs 10500.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETHUSDT – pazīmes liecina, ka buļļi nogurst?

 • ETHUSDT radīja vēl nozīmīgāku izlaušanos no iepriekšējā trijstūra modeļa, un kopš tā laika rallijs turpinājās. Tomēr dažas pazīmes liecināja, ka rallijs drīz varētu sākt nogurt.
 • Mēs redzam, ka MACD palika pozitīvs, tas nozīmē, ka augšupvērstais impulss joprojām bija nedaudz neskarts. Tomēr RSI jau ir bijusi pārpirktajā zonā, norādot, ka buļļiem pirms turpināšanas var būt nepieciešama lielāka konsolidācija.
 • Turklāt abas stohastiskās līnijas ir sajaukušās pārpirktajā zonā, kas varētu būt vēl viena satraucoša zīme ETH buļļiem, jo ​​tas arī varētu pastiprināt rallija gadījumu, kad tas sāk nogurt.
 • Mēs uzskatām, ka 30. aprīļa augstums 227. punkta tuvumā varētu būt pirmais līmenis, ko skatīties apakšējā pusē, savukārt 8. marta augstums pie 251. punkta varētu būt vēl viena skatāmā vieta.

4. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ADAUSDT – laiks pagriezties?

 • ADAUSDT ir veicinājis nesenais paziņojums no gaidāmās Šellijas cietās dakšas, un pāris ir bijis viens no vislabāk izpildītajiem kriptotājiem pēdējo septiņu dienu laikā.
 • Tomēr mēs uzskatām, ka mītiņš varētu būt veselīgāks, ja konsolidācija tiks realizēta.
 • Momentum rādītāji var arī stiprināt cenu konsolidācijas gadījumu, jo sākotnēji stohastika pārpirktajā zonā radīja lāču krustojumu. Tajā pašā laikā RSI atradās dziļi pārpirktajā apgabalā.
 • Arī galīgais oscilators bija lāču atšķirībās, un cena radīja augstākus augstumus, savukārt UO nesekoja.
 • Ideāls gadījums būtu konsolidācija pašreizējā līmenī, nevis atbalsta atkārtota pārbaude kanāla apakšā pie 0,057.

5. attēls: ADAUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

LTCUSDT – iestata 200 MA pārbaudi

 • LTCUSDT paredzams pārbaudīt 200 dienu slīdošā vidējā laukuma, kas pašlaik ir nedaudz zem 50, un tuvu trijstūra modeļa augšējai pretestībai. Šī ir arī joma, kas nav pārbaudīta kopš marta sākuma.
 • Mēs uzskatām, ka pašreizējais vājš impulss var neļaut cenai īstermiņā pārsniegt šādu līmeni, lai gan MOM ir nedaudz izlauzies no lejupejošā kanāla.
 • Tā kā RSI sasniedz pārpirkto līmeni, tas pastiprina trijstūra apakšējā atbalsta atkārtotu pārbaudi pirms izlaušanās.

6. attēls: LTCUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Autors: Cyrus Ip – pētījumu analītiķis

Publicēt: OKEx

2020. gada 2. jūnijs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map