Tehniskā iknedēļa – bija labākie laiki, vissliktākais laiks (26. maijs)

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • BTC cenas sasniedza divu nedēļu zemāko līmeni. Tomēr atveseļošanās varētu būt īslaicīga.
 • Sarunas apkārt ETH turpināja pieaugt, jo Ethereum ikdienas lietotā gāze sasniedza visu laiku augstāko līmeni.
 • ETC un TETA uzmanības centrā, tuvojoties jaunināšanai.

Tirgus pārskats

Plašāks kriptovalūtu tirgus sākotnēji ir stabilizējies pēc virknes BTC-vadīja pullbackus. Vadošā kriptogrāfijas cenas ir svārstījušās netālu USD 8800 līmeņi otrdienas sākumā Āzijas sesijā pēc divu nedēļu zemākā līmeņa sasniegšanas. Stabilitāte parādījās pēc tam BTC neizdevās slēgt virs psiholoģiskā USD Šajā mēnesī vairākas reizes 10000 līmeņu.

Ilgtermiņa investori no tradicionālās finanšu pasaules šķiet arvien vairāk interesē kriptogrāfiskajos ieguldījumos kā alternatīva, neskatoties uz nedaudz vājo īstermiņa cenu darbību pēc BTC uz pusi. Sentix Bitcoin Strategic Bias šonedēļ ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, norādot, ka investori ir bijuši vēl spēcīgāki BTC sešu mēnešu laikā.

Manfrēds Hubners, Sentix rīkotājdirektors, teica, “Pašreizējā ekonomiskā krīze, ko izraisīja Koronas pandēmija, rada ekonomikā un sabiedrībā neskaidrības. Vecums "traucējumi" šķiet, ir pamodies. Šķiet, ka tas atspoguļojas investoru cerībās par valūtām un valūtu alternatīvām. ”

1. attēls: Sentix Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi

Avots: Sentix

2. attēls: Ethereum ikdienas izlietotā gāze

Avots: Etherscan

No otras puses, mēs to esam pamanījuši ETH ir saņēmis arvien lielāku sociālo uzmanību, jo otra lielākā kriptogrāfijas cenas, neraugoties uz atkāpšanos, lielā mērā ir saglabājušās virs 200 līmeņiem. Bija daži sarunas par ETH varētu tikt nenovērtēts, jo Ethereum ikdienas izmantotā gāze šonedēļ ir sasniegusi visu laiku augstāko līmeni.

Gāze ir maksa, kas nepieciešama, lai veiktu darījumus Ethereum tīklā. Daži uzskata, ka tad, kad ikdienas izmantotā gāze ir visu laiku augstāka, tas nozīmē, ka tīkls tiek izmantots vairāk nekā jebkad agrāk, un tas varētu būt būtisks iemesls ETH cenas.

Lai gan nav tiešu pierādījumu, kas parādītu korelāciju starp izlietoto gāzi / gāzes cenu ar ETH cenu, tomēr mūsu pētījums atklāja, ka atvasināto finanšu instrumentu tirgotāji ir bijuši par labu ETH tirgojas vairāk nekā BTC nesen lasiet vairāk, kāpēc tas tā ir šeit.

Citur mēs esam redzējuši, ka daži mazo vāciņu altkoīni pārspēj pārējos HBAR pieauga par 20%, un TETA lēca vēl 12% pirms Mainnet 2.0 jaunināšanas. Tikmēr, ALGO ieguva vairāk nekā 9%, ETC pieauga mazāk nekā par 1%.

Cenu analīze

BTCUSDT – atsitiens varētu būt īslaicīgs, zemāks atbalsts jāpārbauda?


 • Mūsu pēdējā izdevumā Technical Weekly mēs uzsvērām, ka 20–200 MA Zelta krusts nebija pirkšanas signāls, un to apstiprina atkāpšanās, un 11 mēnešu lejupslīde palika spēkā.
 • Tomēr pēc atkāpšanās līdz 8700 līmenim pašreizējais stāvoklis var atbalstīt īstermiņa atsitienu līdz aptuveni 9200 līdz 9300 līmenim. To varētu atbalstīt MOM, kas nedaudz atguvās, sasniedzot līmeni, kurā bija iepriekšējās zemākās vērtības.
 • Pat ja īstermiņa atsitiens ir noticis, mēs uzskatām, ka cenai joprojām ir jāatrod zemāks atbalsts, pirms sākt jaunu ilgtermiņa tendenci. Tas ir tāpēc, ka RSI un Stochastic vēl nav parādījušās atveseļošanās pazīmes.
 • Mēs saglabājam savu ilgtermiņa bullishness par BTC, kamēr īstermiņa cenu svārstības ir neizbēgamas. Zemākais atbalsts šajā brīdī varētu būt 8000 līdz 8200 apgabalā.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETHUSDT – ir paredzēts izlaušanās?

 • ETHUSDT ir izveidojis trīsstūra modeli pēc tam, kad nav izdevies pārkāpt 220 galvenos līmeņus, lai gan pāris galvenokārt tirgojas virs 200 līmeņiem.
 • Lai gan ir saprātīgi sagaidīt cenas izlaušanos, izlaušanās virzienu varētu būt grūti noteikt.
 • Daļa no iemesla ir tā, ka impulsa rādītāji ir parādījuši jauktu signālu. RSI un OBV joprojām saglabā savu augšupejošo tendenci. Tomēr ātra stohastiskā līnija jau gāja zem lēnās līnijas.
 • Mēs uzskatām, ka pāris varētu atrast pienācīgu atbalstu netālu no 61,8% Fibonacci retracement, kas ir gandrīz 182. Turklāt 200 ir vēl viens galvenais līmenis, uz kuru daudzi tirgotāji skatās.

4. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETCUSDT – turpmāka konsolidācija pirms Phoenix cietā dakšas?

 • ETCUSDT iekrīt trijstūra zīmējumā pirms Phoenix cietās dakšas, kas ir gaidāms jānotiek ap 3. jūniju.
 • Tomēr mēs sagaidām, ka pirms izlaušanās pārim var būt nepieciešama turpmāka konsolidācija, jo Stochastic liecina, ka cena gandrīz sasniedz pārdotā līmeņa līmeni, savukārt galīgais oscilators ir radījis zemāku augstu līmeni.
 • Ar novirzi nedaudz negatīvajā pusē, mēs uzskatām, ka cena var pārbaudīt savu atbalstu trīsstūra apakšējā pusē netālu no 6.
 • Tomēr Fīniksas cietā dakša entuziasms varētu palielināt arī īstermiņa cenu svārstības.

5. attēls: ETCUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

THETAUSDT – pārdots pirms jaunināšanas

 • Mēs pārklājām THETAUSDT savās iepriekšējās publikācijās, un mēs esam uzsvēruši tirgus pārmērīgo entuziasmu par Mainnet 2.0 jaunināšanu, kas rakstīšanas laikā ir paredzēta mazāk nekā 30 stundās.
 • Kā redzam, gan RSI, gan Stohastika atradās dziļi pārpārdotajā apgabalā. Ar paplašinātajām Bollinger joslām mēs uzskatām, ka pēc jaunināšanas piegādes cena būs grūti turpināt augošo tendenci.
 • Ja tirgotājiem jau ir pozīcijas, viņi var apsvērt iespēju bloķēt savu peļņu pirms jaunināšanas.

6. attēls: THETAUSDT – ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Autors: Sairuss Ip

Pētījumu analītiķis, OKEx

Lai iegūtu papildinformāciju par OKEx, lūdzu, apmeklējiet:

FB:

Vidējs: https://medium.com/@OKEx

OKEx oficiālais & OKB angļu grupa: https://t.me/OKExOfficial_English

OKEx oficiālā krievu grupa: https://t.me/okexofficial_ru

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map