III nodaļa: Kā izvēlēties aizņemto līdzekļu līmeni un atšķirt fiksētās rezerves režīmu no starpnozares režīma

⦁ Kas ir starpība un sviras

Labajā pusē no līguma nosaukuma mēs varam noklikšķināt, lai izvēlētos maržas režīmu un izvēlētos sviras līmeni. Izmantojot "sviras", jūs varat izmantot kapitālu tirdzniecībai un radīt vairāk peļņas, bet tas vienlaikus reizina arī risku.

Izmantojot nākotnes darījumu sviru, lietotājiem jānodrošina noteikts fonda apjoms kā nodrošinājums. To sauc par a "starpība".

Maržas tiek denominētas pamatā esošajās kriptovalūtās tirdzniecībā ar monētām. Tirdzniecībai ar USDT nodrošinājumu maržas ir izteiktas USDT (skat. BTCUSDT ceturkšņa līgumu zemāk).

Tirdzniecības saskarnē mēs varam iestatīt sviras līmeni, ievadot reizinātāju vai ritinot joslu horizontāli, lai to izvēlētos. Sistēma aprēķinās jūsu pozīcijas maksimālo vērtību (vienība = BTC vai līgumu skaits), pamatojoties uz aizņemto līdzekļu apjomu un rezerves summu, kas nepieciešama jūsu pozīcijas saglabāšanai..

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka var rasties šāds scenārijs: ja palielināsiet kredītplecu, maksimālais pieejamais līgumu skaits (BTC) < maksimālais līgumu skaits (BTC), kas nepieciešams pozīcijas līmenī, pirmais palielināsies. Tomēr, palielinot aizņemto līdzekļu īpatsvaru, jūs tuvojat līmeņa līmenim. Tad, kad maksimālais pieejamais līgumu skaits (BTC) < maksimālais līgumu skaits (BTC), ko pieprasa pozīcijas līmenis, pirmais ir vienāds ar otro. Lai iegūtu sīkāku informāciju par pozīciju ierobežojumiem, lūdzu, noklikšķiniet uz Sānjosla >> Pozīciju līmeņu ceļvedis.

Kā aprēķināt rezerves? (atšķirība starp fiksētās rezerves režīmu / šķērsmargu režīmu)

OKEx piedāvā divus piemales režīmus, proti, šķērsmargiņu režīmu un fiksētās piemales režīmu. Pēc maržas režīma izvēles tas attiecas tikai uz līgumu veidiem un pamatā esošajām kriptovalūtām, kuras esat izvēlējies lapā, savukārt citi līgumi un kriptonauda netiek ietekmēta. (Piezīme: mēs piedāvājam četrus līgumu veidus: nākotnes nākotnes līgumus ar monētām, mūžīgu mijmaiņas darījumu ar monētām, nākotnes līgumus ar USDT un USD USD un beztermiņa līgumu..

Piemēram, ja BTC nākotnes nākotnes darījumos ar monētu maržām izvēlaties starpnozaru režīmu, jūsu pieejamais kapitāls jūsu tirdzniecības kontā tiek uzskatīts par starpību. Pēc tam pozīcijas starpība = nominālvērtība * līgumu skaits / pēdējās markas cena * sviras. Pozīcijas starpības apjoms mainās atkarībā no tirgus cenas.

Kā turpinājums iepriekšminētajam, ja BTC nākotnes darījumos ar monētām ar maržām izvēlaties fiksētas rezerves režīmu, iknedēļas, divu nedēļu, ceturkšņa un divu ceturkšņu garo un īso līgumu maržas un to maržas tiek aprēķinātas un norēķinātas atsevišķi. Pēc tam pozīcijas starpība = nominālvērtība * līgumu skaits / pēdējās markas cena * sviras. Pozīcijas rezerves apjoms nemainās.

Parasti, ja vēlaties norēķināties par pozīcijām atsevišķi vai sākt tirdzniecību ar ļoti piesaistītiem līdzekļiem, vienlaikus izvairoties no riskiem, neuzņemot visas pozīcijas kā vienu darījumu, varat izvēlēties fiksētās rezerves režīmu.

Tā kā starpnozaru režīms ļauj jums izmantot savu pieejamo fondu kā starpību, piespiedu likvidācijas risks tiek samazināts, ja neizmantojat visu pieejamo fondu līgumu atvēršanai

Varat elastīgi izvēlēties piemales režīmu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kā atšķirt nominālo sviru no faktiskās sviras?

Nominālā sviras daļa attiecas uz sviru, kuru izvēlaties tirdzniecības saskarnē. Pēc sviras noteikšanas sistēma aprēķina maksimālo pieejamo līgumu skaitu un rezerves apjomu, kas nepieciešams pozīcijas atvēršanai.

Faktiskais aizņemtais līdzeklis attiecas uz faktisko aizņemto līdzekļu apjomu, kas aprēķināts, pamatojoties uz jūsu līdzdalības vērtību un nepieciešamo rezervi. Fiksētās rezerves režīmā faktiskā aizņemtā svira atbilst nominālajai svirai. Tomēr šķērsmargu režīmā, ja sasniegsiet maksimālo pieejamo nr. no līgumiem, kurus varat atvērt (t.i., līgumu atvēršanai izmantojat visu pieejamo fondu), faktiskā aizņemtā viela ir vienāda ar nominālo aizņemto līdzekli. Bet, ja jūs neizmantojat visu pieejamo fondu līgumu atvēršanai, faktiskā aizņemtā viela nav vienāda ar nominālo aizņemto līdzekli, un riska kapitāls nesakrīt ar nominālo aizņemto līdzekli.

Faktisko aizņemto līdzekli varat aprēķināt šādi:

Tirdzniecība ar monētu starpību: turēto līgumu skaits * nominālvērtība / (pēdējā tirgotā cena * pašu kapitāls) , vai turēto žetonu skaits / pašu kapitāls

Tirdzniecība pēc USDT: turēto līgumu skaits * nominālvērtība * pēdējā tirgotā cena / pamatkapitāls , vai USDT turēto skaits * pēdējās tirgotās cenas / pamatkapitāls

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map