Aktivizētāja pasūtījuma izmantošana

1. Kas ir sprūda pasūtījums?

Trigera pasūtījums ir sava veida algoritmu tirdzniecības stratēģija, ar kuras palīdzību lietotāji var iepriekš noteikt sprūda cenu un tirgus cenu, un rīkojums tiks automātiski veikts ar iepriekš iestatīto pasūtījuma cenu, tiklīdz tirgus cena sasniegs iepriekš noteikto sprūda cenu. Izmantojot šo stratēģiju, Lietotāji var veikt impulsu tirdzniecību vai iziet no tirdzniecības, apturot zaudējumus vai ņemot peļņu. Aktivizējošais rīkojums nesasaldēs apmales vai pozīcijas, kas ir vienīgā atšķirība no stop ordera.

Aktivizējošā rīkojuma tirdzniecības saskarne ir šāda:

2. Termiņa skaidrojums

1. Aktivizētāja cena: iepriekš noteikts nosacījums, kas aktivizēs pasūtījumu. Stop orderis tiks aktivizēts, kad tirgus cena sasniegs trigera cenu.

2. Pasūtījuma cena: cena, par kuru tiks veikts pasūtījums, ja tiks aktivizēts pasūtījums. Lietotāji var arī izvēlēties izvietot par tirgus cenu, lai pasūtījumu varētu veikt par labāko pašreizējo cenu un aizpildīt uzreiz, extreme ekstremālos tirgos to nevar aizpildīt uzreiz) pēc aktivizēšanas.

3. Kā izmantot sprūda pasūtījumu?

Gadījuma izpēte

1. gadījums (aizveriet garo pozīciju, lai iegūtu zaudējumu)

Lietotājam A ir ilgs BTC līgums ar vidējo atvērto cenu 9 000 USD, un viņš cer slēgt garo pozīciju, lai apturētu zaudējumus, kad tirgus cena nokrītas līdz 8 000 USD. Tad lietotājs A var veikt aktivizēšanas pasūtījumu atbilstoši šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 8 8 000 USD

【Pasūtījuma cena 7 7 950 USD (Pārdodot cenu, ieteicams veikt cenu, kas ir zemāka par sprūda cenu, lai pasūtījums tiktu nekavējoties aizpildīts; Tirgus cena ir arī laba izvēle).

Ja cena nokritīsies līdz 8000 ASV dolāriem, tiks aktivizēti stop-loss zaudējumi un garā pozīcija tiks slēgta pie 7 950 USD.

Ja lietotājs A vēlas slēgt garo pozīciju, lai bloķētu savus ieguvumus, pozīcija būtu jāaizver par iepriekš noteiktu cenu, kas pārsniedz 9000 USD.

2. gadījums: Aizveriet īso pozīciju, lai iegūtu zaudējumu.

Lietotājam B ir īss BTC līgums ar vidējo atvērto cenu 9 000 USD, un viņš cer slēgt īsu pozīciju, lai apturētu zaudējumus, kad tirgus cena paaugstinās līdz 10 000 USD. Tad lietotājs B var veikt aktivizēšanas pasūtījumu atbilstoši šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 10 10 000 USD

【Pasūtījuma cena 10 10 050 USD (Iegādājoties cenu, ir ieteicama augstāka cena par sprūda cenu, lai pasūtījums tiktu nekavējoties aizpildīts; Arī tirgus cena ir laba izvēle.)

Ja cena pieaugs līdz 10 000 USD, tiks aktivizēti stop-loss zaudējumi un īsā pozīcija tiks slēgta 10 050 USD vērtībā (ja pasūtījuma cena tiks noteikta ar tirgus cenu, pozīcija tiks nekavējoties slēgta par tirgus cenu).

Ja lietotājs B vēlas slēgt īso pozīciju, lai bloķētu savus ieguvumus, pozīcija ir jāaizver par iepriekš noteiktu cenu, kas ir zemāka par 9000 USD.

3. gadījums: Atveriet garo pozīciju ar sprūda secību) :

Pašreizējā BTC līguma tirgus cena ir 11 500 USD, un lietotājs C uzskata, ka tirgus kļūs lecīgs, ja BTC līguma cena virzīs 12 000 USD līmeni. Tad lietotājs C var veikt aktivizēšanas pasūtījumu atbilstoši šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 12 12 000 USD

【Pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, USD 12 050)

Ja cena pieaugs līdz 12 000 USD, tiks aktivizēts ilgs pasūtījums un tas tiks veikts par tirgus cenu (vai 12 050 USD).

4. gadījums: Atveriet īso pozīciju ar sprūda rīkojumu) :

Pašreizējā BTC līguma tirgus cena ir 6500 USD, un lietotājs D uzskata, ka tirgus kļūs lācīgs, ja BTC līguma cena pārspēs 6000 USD līmeni. Tad lietotājs D var veikt aktivizēšanas pasūtījumu atbilstoši šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 6 6000 USD

【Pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, 5 950 USD)

Ja cena samazināsies līdz 6000 USD, tiks aktivizēts īss pasūtījums un tas tiks veikts par tirgus cenu (vai 5950 USD).

Aktivizēt pasūtījuma iestatījumus un aktivizēt kārtulas

Piezīme:

1. Vietas un starpība netiks iesaldēta, kamēr netiks aktivizēta apturēšanas kārtība.

2. Trigera rīkojumu nevar veiksmīgi iedarbināt, un rīkojumu var neizdoties tādu faktoru dēļ kā cenu ierobežojumi, pozīcijas ierobežojumi, nepietiekama starpība, stāvoklis, kas nav tirdzniecības statuss, un sistēmas kļūdas. Tāpat kā parastie limita pasūtījumi, veiksmīgi aktivizētie limita pasūtījumi var netikt aizpildīti. Neaizpildītie limita pasūtījumi tiks parādīti sadaļā [Atvērt pasūtījumu].

3. Ja pasūtījums tiks aizpildīts, jūsu esošā pozīcija tiks slēgta vai tiks atvērta jauna pozīcija. Ja pasūtījumu neizdodas aizpildīt, jūsu pozīcija un rezerve joprojām pastāvēs.

4. Kad pasūtījums tiek aktivizēts kā izpildes nosacījums, ja iepriekš noteiktā pasūtījuma cena pārsniedz cenu ierobežojumu, sistēma aktivizācijas brīdī veiks pasūtījumu ar augstāko vai zemāko tirgus cenu.

5. Vienreizējas vienošanās – tirgus pasūtījuma apjomam dažādiem līgumiem būs atšķirīgi ierobežojumi (ierobežojumi tiks koriģēti atbilstoši tirgus izmaiņām)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map