Visiškas likvidavimas

Visiškas likvidavimas

Ši sistema leidžia vartotojams pateikti du svertų lygius: 10x ir 20x. Kai vartotojo maržos santykis pažeidžia 10% arba 20% (10x ir 20x svertams), bus suaktyvintas maržos reikalavimas ir visos pozicijos bus visiškai likviduotos.

  • Fiksuotas maržos maržos santykis = (fiksuota marža + UPL) * Vidutinė atvirų pozicijų kaina / (sutarties nominali vertė * turimos pozicijos)
  • Kryžminės maržos maržos santykis = nuosavo kapitalo likutis / pozicijos marža + išskaičiuojama darbo užsakymų marža)

Pavyzdys:

LTC 10x sutarties atveju, jei nuostolis pasiekė 90% pozicijos maržos, bus suaktyvintas maržos reikalavimas. LTC 20x sutarties atveju, jei nuostolis pasiekė 80% pozicijos maržos, bus suaktyvintas maržos reikalavimas.

Visos likvidavimo taisyklės

Kryžminio įkaito režimu: kai naujausia pozicijos prekybos kaina eina vartotojui nepalankia linkme, jei jo ateities sąskaitos nuosavo kapitalo vertė yra ≤10% jo maržos už 10 kartų didesnį finansinį svertą (= palaikymo maržos santykis ≤10%) arba ≤20 % jo maržos už 20 kartų didesnį finansinį svertą (= priežiūros maržos santykis ≤20%), pozicija bus priverstinai likviduota, vadinama priverstine likvidacija. Priverstinai likvidavus poziciją, sistema anuliuos visus neįvykdytus vartotojo užsakymus, kad atlaisvintų maržą, kad sužinotų, ar vartotojo išlaikymo maržos koeficientas vis dar yra mažesnis nei 10% 10 kartų sverto atveju, ar 20% – 20 kartų sverto atveju. Tokiu atveju turimą poziciją perims priverstinio likvidavimo variklis, o uždarymo pavedimai bus pateikti į rinką kaina, už kurią maksimaliai padidinamas prekybos efektyvumas ir likvidavimo pelnas, atsižvelgiant į naujausią rinkos gylį, pagrindą, bankroto kainą ir indekso kaina.

Fiksuoto įkaito režimu: kai naujausia pozicijos prekybos kaina eina vartotojui nepalankia linkme, jei jo pozicijos palaikomosios atsargos santykis yra ≤10% jo maržos 10 kartų svertui arba ≤20% jo maržos 20x svertą, poziciją priverstinai likviduos ir perims priverstinio likvidavimo variklis. Šiame etape vartotojo likvidavimo nuostoliai yra lygūs nuostoliams, kai jo pozicijos palaikymo atsargos santykis nukrenta iki nulio. Didžiausi nuostoliai neviršys bendros likvidavimo pozicijos maržos. Esant priverstiniam likvidavimui, visos maržos režimu visos sutartys bus uždarytos. Fiksuotosios maržos režimu bus priverstos likviduoti tik likvidavimo pusės pozicijos.

Pradėjus priverstinį likvidavimą, mūsų rizikos valdymo sistema perims visas užimamas pozicijas. Vartotojo likvidavimo nuostoliai bus nuostoliai, kai išlaikymo maržos koeficientas bus lygus 0. Tuo pačiu metu rizikos valdymo sistema išsiųs rinkai uždarymo pavedimą kaina, už kurią yra maksimaliai padidintas prekybos efektyvumas ir likvidavimo pelnas. rinkos likvidumo, „bid-ask“ skirtumo, bankroto kainos ir indekso kainos. Mūsų sistema atidžiai stebės uždarymo tvarką. Jei pavedimas liks neįvykdytas po ilgo laiko, mūsų sistema iš naujo įvertins rinkos gylį, pagrindą, bankroto kainą ir indekso kainą, kad sukurtų naują uždarymo pavedimą, kol jis bus visiškai įvykdytas. Įvykus jėgos likvidavimui, likvidavimo pozicijos bus atskirtos nuo vartotojo nuosavo kapitalo balanso. Jei pozicijos nebus visiškai įvykdytos, nuostoliai bus registruojami kaip vartotojo likvidavimo nuostoliai ir bus socializuojami pristatymo metu. Vartotojai nepatirs daugiau nuostolių dėl likvidavimo pozicijų.

Užpildytų ir neužpildytų likvidavimo nurodymų būseną galite rasti likvidavimo pavedimų sąraše. Jei likvidavimo pozicijos (artimas ilgas ar trumpas trumpas) bus užpildytos virš bankroto kainos (išlaikymo maržos santykis = 0), bus kaupiamos įmokos, kurios bus įmokėtos į draudimo fondą, kad padengtų būsimus visuomenės nuostolius arba padengtų ateities prekybos incidentus..

Jei likvidavimo pozicijos (uždarytos ilgos arba trumpai trumpos) bus užpildytos žemiau bankroto kainos (išlaikymo atsargos santykis = 0) arba pristatymo metu jos nebus visiškai užpildytos, atsiras visuomenės nuostolių, kuriuos padengs draudimo fondas. Jei nuostolių neįmanoma padengti iki galo, likusiai daliai bus taikomas reikalavimas. Nuostolis bus susumuotas su visų trijų sutarčių vartotojų pelnu.

Likvidavimo sistemų palyginimas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map