Prekiaukite protingai ir uždirbkite „Sharp“

„OKEx“ buvo rinkos lyderis blokų grandinės ir šifravimo pramonėje pagal prekybos apimtį, aptarnaujančias šalis ir vartotojų bazę. Naudodamas vartotojus iš daugiau nei 100 šalių, „OKEx“ siūlo išsamiausią produktų rinkinį pramonėje, pradedant neatidėliotina, maržine, C2C, taip pat kriptografinėmis išvestinėmis priemonėmis, padedant prekybininkams, kalnakasiams ir instituciniams investuotojams optimizuoti savo investavimo strategijas..

Šis straipsnis apžvelgs platų produktų, kuriuos jums pristatė „OKEx“, asortimentą ir leis jums tapti protingu „OKEx“ prekybininku!

Spoilerio įspėjimas: slinkite žemyn ir papildomi atlygiai bus jūsų „OKEx“ paskyroje, kai sužinosite, kaip prekiauti „OKEx“!

Nepamirškite užsiregistruoti ir baigti KYC2 patikrinimą prieš pradedant prekiauti! Peržiūrėkite šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip užbaigti KYC patikrinimą.

Kai užsiregistruosite „OKEx“ ir atliksite 2 tapatybės patvirtinimo lygį, nepamirškite užpildyti kasdieninė kripto mokymosi misija žiūrėdami vaizdo įrašą ar skaitydami „OKEx Academy“ paskelbtą straipsnį, o „Free Bitcoin“ yra jūsų piniginėje! Peržiūrėkite straipsnį, kuriame rasite išsamią pamoką, kaip kiekvieną dieną užsidirbti nemokamo bitkoino!

  1. Kripto ir kriptografijos prekyba vietoje

Kai „blockchain“ technologija toliau tobulėja ir yra priimama, daugiau žetonų tampa prieinama rinkai prekybai. „OKEx“ esame įsipareigoję teikti išradingą, patogią vartotojui ir reikalavimus atitinkančią platformą prekybai ir padėti augti „blockchain“ projektams.

„OKEx“ yra viena didžiausių rinkų pasaulyje pagal prekybos apimtį, prekybininkams siūlanti stiprų likvidumą. Mes teikiame daugiau nei 200 aukštos kokybės turto, kuriame yra daugiau nei 400 prekybos porų, išvardytų prekyboje.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip atlikti neatidėliotiną prekybą!

  1. Maržinė prekyba

Maržinė prekyba yra prekybos būdas, skolinantis turtą iš prekybininkų ar biržų. Tai leidžia vartotojams naudoti nedidelį pradinio kapitalo kiekį, kad padidintų savo pozicijas, kad padidintų pelną neatidėliotinos prekybos metu.

„OKEx“ palaiko 34 turtus prekyboje maržomis, įskaitant BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, USDT, BSV, DASH, EOS, NEO, QTUM, TRX, XRP, ADA, ALGO, ATOM, BTM, BTT, ELF, HC, IOST, IOTA, LINK, OKB, OMG, ONT, VSYS, XLM, XMR, XTZ, ZEC, ZIL, HBAR ir RVN.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip atlikti neatidėliotiną prekybą!

  1. Ateities sandoriai

„OKEx“ siekia suteikti vartotojams visas prekybos galimybes, kad apsidraustų nuo rizikos ir siektų didesnio turto augimo. Štai kodėl mes siūlome pirmąją pasaulyje kriptografinio turto ateities sandorius. Nuo pat veiklos pradžios ją gerai įvertino mūsų instituciniai klientai, profesionalūs prekybininkai ir kalnakasiai.

Čia mes palaikome pagrindinį kriptografinį turtą, būtent „Bitcoin“, „Ethereum“, „EOS“, „Litecoin“, „Bitcoin Cash“, „Bitcoin SV“, „XRP“, „TRX“ ir „Ethereum Classic“.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip atlikti ateities sandorius!

  1. Prekyba opcionais

Šiuo metu „OKEx“ siūlo opcionų sutartis su keturiomis skirtingomis datomis. Norint parduoti reikalinga trumpa kvalifikacija, kurią galima įjungti išlaikius viktorinas. Norint parduoti pasirinkimo sandorius, sąskaitoje turimas turtas turi būti ne mažesnis kaip 0,2 BTC (arba lygiavertis kitam turtui), arba pasirinkimo sandorio prekybos apimtys per pastarąsias 30 dienų yra ne mažesnės kaip 2 BTC (arba lygiavertės kito turto)

Atidarę pasirinkimo poziciją, būkite atsargūs kontroliuodami riziką. Kai sąskaitos likutis artėja prie išlaikymo atsargos, tai reiškia, kad pozicijai gresia didesnė rizika; kai sąskaitos likutis bus mažesnis nei išlaikymo marža, jūsų pozicija bus likviduota.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip atlikti ateities sandorius!

„OKEx“ džiaugiasi galėdama pranešti apie išskirtinį pasiūlymą vartotojams, kurie mums yra nauji! Gaukite iki 11,5 USDT kaip papildomą premiją paskyroje atlikdami žemiau pateiktas paprastas užduotis.

Apdovanojimų laikotarpis: (10:00 AM UTC) 2020 m. Liepos 1 d. – liepos 11 d, 2020 m. (12:00 PM UTC).

– Prisiregistruokite dabar, jei to dar nepadarėte.

– Užbaigti 2 lygio KYC patikrinimą (+ 0,5 USDDT)

– atlikite bet kokią indėlio sumą (+1 USDT)

– Pirkite bet kurią kriptovaliutą per „OKEx“ „Buy Crypto“ “platformą (+1 USDT)

– Atlikite bet kurį iš šių veiksmų: Kripto ir kriptografijos spot prekyba / Maržinė prekyba / Ateities sandoriai / Prekyba opcionais (+ 2USDT)

– Pirkite ir gaukite OKB (+2 USDT)

– Naudodamiesi savo nuorodos nuoroda (+5 USDT) pateikite mums tris naujus siuntimus.

Nepamirškite KIEKVIENĄ DIENĄ UŽDIRBTI NEMOKAMĄ, žiūrėdami vaizdo įrašą arba perskaitydami „OKEx Academy“ paskelbtą straipsnį! Peržiūrėkite straipsnį, kuriame rasite išsamią pamoką, kaip uždirbti nemokamą Bitcoin kiekvieną dieną!

Sekite mus „Telegram“ (nuoroda :) ir „Twitter“ (nuoroda :)). Sekite naujienas apie būsimas naujienas ir renginius!

Sąlygos: Apdovanojimai bus panaudoti per 15 darbo dienų po kampanijos laikotarpio. Kiekviena sąskaita gali išpirkti atlygį tik vieną kartą, kiekviena atlikta misija bus apskaityta tik vieną kartą, atlygiai nebus kaupiami pakartotinai. Kampanijos premijos bus mokamos tik į jūsų pagrindinę sąskaitą.

Įspėjimai: užregistravus daug sąskaitų, norint užkirsti kelią „OKEx“ atlygiui ar kitam nesąžiningam elgesiui, visos susijusios paskyros bus nedelsiant nutrauktos. Neteisingos sąskaitos ir kenkėjiški bandymai gauti atlygį neleidžiami, o šios sąskaitos negaus atlygio.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map