Kaip naudotis pozicijos sustabdymo tvarka

1. Kas yra pozicijos sustabdymo nurodymas?

Padėties sustabdymo nurodymas reiškia sustabdymo nurodymą, specialiai pateiktą tam tikrai pozicijai ,, kurios S / L & T / P nustatymus galima užduoti ir atšaukti puslapyje [Atviri užsakymai]. Nustačius stop-loss ir take-profit parametrus, atitinkama pozicijų suma bus iš anksto įšaldyta.

2. Terminas paaiškinimas

1. TP & SL paleidimo kaina: iš anksto nustatyta sąlyga, kuri suaktyvins užsakymą. Stabdymo nurodymas bus suaktyvintas, kai rinkos kaina pasieks trigerinę kainą.

2. TP & SL Užsakymo kaina: kaina, kuria bus pateiktas užsakymas, jei bus suaktyvintas užsakymas. Vartotojai taip pat gali pasirinkti pateikti už rinkos kainą, kad užsakymą būtų galima pateikti už geriausią dabartinę kainą ir užpildyti nedelsiant (ekstremaliose rinkose gali būti neužpildyta iš karto).

3. TP & SL: uždarant ilgąją poziciją, TP paleidimo kaina turėtų būti didesnė už paskutinę kainą, tuo tarpu SL paleidimo kaina turėtų būti mažesnė už paskutinę kainą; Uždarant trumpąją poziciją, TP paleidimo kaina turėtų būti mažesnė už paskutinę kainą, o SL paleidimo kaina turėtų būti didesnė už paskutinę kainą.

3. Kaip galiu gauti pelną & sustabdyti praradimą?

1. Atvejo analizė

1 atvejis: Uždarykite ilgąją poziciją sąlygine tvarka))

A vartotojas turi ilgą BTC sutartį, kurios vidutinė atvira kaina yra 9 000 USD, ir tikisi uždaryti ilgąją poziciją, kad sustabdytų nuostolius, kai rinkos kaina nukris iki 8 000 USD. Tada vartotojas A gali pateikti sąlyginį užsakymą pagal šiuos parametrus:

【Trigerio kaina 8 8 000 USD

【Užsakymo kaina 7 7 950 USD (Išparduodant, rekomenduojama mažesnė už paleidimo kainą, kad užsakymas būtų nedelsiant užpildytas; Rinkos kaina taip pat yra geras pasirinkimas).

Jei kaina nukris iki 8 000 USD, bus sustabdyti nuostoliai, o ilgoji pozicija bus uždaryta 7 950 USD. (Jei pavedimo kaina bus nustatyta pagal rinkos kainą, pozicija bus nedelsiant uždaryta rinkos kaina).

Jei vartotojas A nori uždaryti ilgąją poziciją, kad užfiksuotų savo pelną, pozicija turėtų būti uždaryta už iš anksto nustatytą kainą, didesnę nei 9 000 USD.

2 atvejis(Uždarykite trumpą poziciją sąlygine tvarka)

B vartotojas turi trumpą BTC sutartį, kurios vidutinė atvira kaina yra 9 000 USD, ir tikisi uždaryti trumpąją poziciją, kad sustabdytų nuostolius, kai rinkos kaina pakils iki 10 000 USD. Tada vartotojas B gali pateikti sąlyginį užsakymą pagal šiuos parametrus:

【Trigerio kaina 10 10 000 USD

【Užsakymo kaina 10 10 050 USD (Perkant kainą, rekomenduojama didesnę nei paleidimo kainą, kad užsakymas būtų nedelsiant užpildytas; Rinkos kaina taip pat yra geras pasirinkimas.)

Jei kaina išaugs iki 10 000 USD, bus suaktyvinti nuostoliai, o trumpoji pozicija bus uždaryta 10 050 USD (jei pavedimo kaina bus nustatyta pagal rinkos kainą, pozicija bus nedelsiant uždaryta rinkos kaina).

Jei vartotojas B nori uždaryti trumpąją poziciją, kad užfiksuotų savo pelną, pozicija turėtų būti uždaryta už iš anksto nustatytą kainą, mažesnę nei 9 000 USD

3 atvejis (uždarykite ilgąją poziciją su OCO užsakymu)

C vartotojas turi ilgą BTC sutartį, kurios vidutinė atvira kaina yra 9 000 USD. Jis tikisi gauti pelną, kai rinkos kaina padidės iki 10 000 USD, ir sustabdyti nuostolius, kai rinkos kaina sumažės iki 8 000 USD. Tada vartotojas C gali pateikti OCO užsakymą pagal šiuos parametrus:

Trigger TP paleidimo kaina 10 10 000 USD

【TP užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 9 950)

SL trigerio kaina 8 8 000 USD

SL trigerio kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 7 950)

T / P bus suaktyvinta, jei kaina pasirodys iki 10 000 USD, o vartotojas gali nedelsdamas prekiauti rinkos kaina (jei iš anksto nustatyta užsakymo kaina yra 9 950, tada uždarykite 9 950), tuo tarpu S / L nustatymai bus neteisingi.

4 atvejis (uždarykite trumpą poziciją su OCO užsakymu)

D vartotojas turi trumpą BTC sutartį, kurios vidutinė kaina yra 9 000 USD. Jis tikisi gauti pelną, kai rinkos kaina nukris iki 8 000 USD, ir sustabdyti nuostolius, kai rinkos kaina padidės iki 10 000 USD. Tada vartotojas D gali pateikti OCO užsakymą pagal šiuos parametrus:

Trigger TP paleidimo kaina 8 8 000 USD

【TP užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 8050)

SL trigerio kaina】 10 000 USD

SL užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 10 050)

T / P bus suaktyvinta, jei kaina nukris iki 8 000 USD, o vartotojas galės iškart prekiauti rinkos kaina (jei iš anksto nustatyta užsakymo kaina yra 8 050, tada uždarykite 8050), tuo tarpu S / L nustatymai bus neteisingi; S / L bus suaktyvinta, jei kaina padidės iki 10 000 USD, o vartotojas gali iškart prekiauti rinkos kaina (jei nustatyta užsakymo kaina yra 10 050, tada uždarykite 10 050), tuo tarpu T / P nustatymai bus neteisingi.

Padėties sustabdymo tvarkos nustatymai ir suaktyvinimo taisyklės

Pastaba:

  1. Pozicijos ir paraštės bus įšaldytos, kol suveiks stabdymo tvarka.
  2. „Stop“ pavedimas negali būti sėkmingai suaktyvintas, o pavedimo gali nepavykti pateikti dėl tokių veiksnių kaip kainos apribojimai, pozicijos apribojimai, nepakankama marža, ne prekybinio statuso ir sistemos klaidų. Kaip ir įprasti limitiniai pavedimai, sėkmingai suaktyvinti limitiniai pavedimai gali būti neįvykdyti. Neužpildyti limito užsakymai bus rodomi skyriuje [Atidaryti užsakymą].

3. Jei užsakymas bus užpildytas, jūsų esama pozicija bus uždaryta arba bus atidaryta nauja pozicija. Jei užsakymo neįmanoma įvykdyti, jūsų pozicija ir marža vis tiek išliks.

4. Kai pavedimas suaktyvinamas, kai įvykdoma suaktyvinimo sąlyga, jei iš anksto nustatyta pavedimo kaina viršija kainos limitą, sistema pateiks pavedimą su didžiausia arba žemiausia rinkos kaina aktyvavimo metu..

5. Vieno langelio – rinkos pavedimo skirtingoms sutartims pavedimo sumai bus taikomi skirtingi apribojimai (apribojimai bus koreguojami atsižvelgiant į rinkos pokyčius)..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map