Labākās CFD tirdzniecības platformas

CFD tirdzniecība kļūst arvien populārāka. Tas ir pateicoties lielajai elastībai, ko piedāvā šāda veida atvasināto instrumentu tirdzniecība. Pateicoties labākajiem CFD brokeriem, jūs varat gūt labumu no abām tirgus pusēm un dažās no drošākajām un zemākās tirdzniecības vidēm..

Visi šie brokeri piedāvā piekļuvi dažām labākajām, visaptverošākajām tirdzniecības platformām nozarē. Tā kā labākās tirdzniecības platformas ir neatņemama sastāvdaļa jūsu ikdienas dzīvē tirdzniecībā, mēs esam izveidojuši šo top 5 labāko pieejamo sarakstu.

Labākās CFD tirdzniecības platformas

XM ir nozarē labi atzīts brokera vārds un viena no galvenajām CFD tirdzniecības iespējām šodien. Tie pastāv kopš 2009. gada un visā pasaulē tiek ļoti droši regulēti.

Runājot par šeit pieejamajām tirdzniecības platformām, jums būs piekļuve divām no visvairāk cienītajām pasaulē. Šīs ir gan MT4, gan MT5 tirdzniecības platformas no MetaQuotes. Metatrader 4 ir bijis gandrīz 2 gadu desmitus, un joprojām ir izvēle lielākajai daļai nozares jauno vai pieredzējušo tirgotāju.

Jūs varat gaidīt tirdzniecību ar vairāk nekā 1200 CFD, kas pieejami ar XM, izmantojot šīs platformas, kas piedāvā ārkārtīgi izturīgu, viegli lietojamu vidi. Tas, ka abas platformas kļūst par iecienītākajām, ne tikai ērti izmantojamas, ir tas, ka jūs varat ļoti pielāgot visas apskatītās diagrammas un rādītājus. Platformām ir pieejams milzīgs kartēšanas rīku un rādītāju krājums, ko varat izmantot, pētot aktīvus.

Papildus tam abas tirdzniecības platformas ir ārkārtīgi vieglas un var darboties gandrīz ar jebkuru ierīci. Šī ir svarīga priekšrocība, lai nepalaistu garām nevienu tirgus kustību un ātri veiktu savus darījumus. XM tos piedāvā arī visās trijās pieejamās formās, darbvirsmā, tīmeklī un mobilajā ierīcē.

Lai uzzinātu vairāk par XM, viņu aktīviem, tirdzniecības platformām un visu, ko viņi var piedāvāt, apmeklējiet mūsu pilnu XM pārskatu vai apmeklējiet XM.

Labākās CFD tirdzniecības platformas

AvaTrade ir vēl viens ilgstošs brokeris, kas ir izveidojis spēcīgu klātbūtni un sekot šajā nozarē. Tie darbojas kopš 2006. gada, un daudzi Īrijā bāzēto brokeri uzskata par vienu no labākajiem pieejamajiem CFD tirdzniecības brokeriem.

Izmantojot Avatrade, jūs varat tirgot to simtiem pieejamo CFD, izmantojot vairākas tirdzniecības platformas. Tajos ietilpst gan MT4, gan MT5, kā arī Avatrade patentētā tirdzniecības platforma, kas balstīta uz tīmekli, un AvatradeGO patentētā platforma, kas ir pieejama mobilajai tirdzniecībai..

Šīs platformas nodrošina ļoti uzlabotu vizuālo pievilcību, kā arī ir ļoti intuitīvas un lietotājam draudzīgas. Jūs varēsiet arī piekļūt lielam rīku un funkciju klāstam, kas palīdzēs izveidot pilnībā pielāgotu tirdzniecības pieredzi. Abas tirdzniecības platformas nodrošina arī ārkārtīgi ātru rīkojumu izpildi un vairākas unikālas funkcijas, kuras Avatrade padara pieejamus, lai palīdzētu pārvaldīt jūsu risku.

Mūsu pilns Avatrade pārskats vienmēr ir pieejams arī, lai palīdzētu jums iegūt dziļāku izpratni par visu, ko šis labākais brokeris var piedāvāt vai apmeklēt AvaTrade.

Labākās CFD tirdzniecības platformas


eToro CFD tirdzniecībā neapšaubāmi ir viens no atpazīstamākajiem nosaukumiem. Tie nodrošina arī vienu no lietotājam draudzīgākajām tirdzniecības vidēm, ko atbalsta viņu ļoti populārā patentētā tirdzniecības platforma, kas padara CFD tirdzniecību vieglāku nekā jebkad agrāk.

Šī ir vienīgā tirdzniecības platforma, ko piedāvā eToro kopā ar tās mobilajām tirdzniecības variācijām, taču tā pēc būtības ir visaptveroša. Patentēta tirdzniecības platforma piedāvā daudz iebūvētu tirdzniecības rīku, kuru kopējais skaits pārsniedz 60, ieskaitot diagrammu rādītājus. Tas to ļoti labi ierindo pat starp labākajiem nozarē.

Kā sociālās tirdzniecības karalis jūs ievērosiet arī to, ka eToro tirdzniecības platforma ir pilnībā aprīkota ar īpašām sociālajām funkcijām, tostarp plūsmu sadaļu, kurā varat skatīt jaunumus un sazināties ar citiem tirgotājiem. Tas ir vēl viens lielisks piedāvātais ieguvums, kas var palīdzēt tālāk uzlabot jūsu tirgus un tirdzniecības zināšanas. Platformas viegli izmantojamais raksturs padara to perfektu arī jaunākiem tirgotājiem.

eToro ir pilns ar unikālām funkcijām un piedāvājumiem. Jūs varat uzzināt vairāk par tiem, dodoties uz mūsu pilnu eToro pārskatu, lai uzzinātu vairāk, vai apmeklējiet vietni eToro.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa tirdzniecība ir saistīta ar risku. 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku. Šis saturs ir paredzēts tikai izglītības nolūkiem, un tas nav ieguldījumu ieteikums.

BDSviss

BDSviss ir vēl viens pieredzējis un uzticams brokeris, piedāvājot CFD tirdzniecību. Viņi to dara, izmantojot gan MT4, gan MT5 tirdzniecības platformas, kā arī savu patentēto tirdzniecības platformu, kas tur atrodas augšā ar labākajiem nozarē.

Piedāvātā BDSwiss tirdzniecības platforma ir balstīta uz tīmekli, bet tā piedāvā arī mobilo tirdzniecības platformu, kas pēdējos gados ir ieguvusi vairākas balvas. Šeit jūs varat sagaidīt ļoti lietotājam draudzīgu vidi, kas palīdzēs jums tirgot dažus no vairāk nekā 200 CFD, kurus brokeris padara pieejamus. Tas nozīmē plašu tirdzniecības rīku, diagrammu un citu viegli pieejamu funkciju klāstu. Arī pati platforma ir ļoti labi prezentēta un ideāli piemērota tiem, kas tikko sākuši tirdzniecību ar CFD.

Papildus viņu unikālajām tirdzniecības funkcijām, BDSwiss tirdzniecības platforma atbalsta arī 20 valodas, tāpēc jūs pilnībā atbalstāt visā pasaulē. Tas arī nodrošina ārkārtīgi ātru un efektīvu pasūtījumu izpildi un apņemas nenodrošināt nekādus piedāvājumus jūsu darījumos.

BDSwiss ir bijis lielākais brokeris ar daudz ko piedāvājamu gandrīz desmit gadus. Pilnu zemāko līmeni varat apskatīt mūsu pilnīgajā BDSwiss pārskatā vai apmeklēt BDSviss.

Labākās CFD tirdzniecības platformas

FXTM ir vēl viens top CFD tirdzniecības brokeris ar daudzu gadu pieredzi zem viņu jostas. Tie darbojas kopš 2011. gada, un viņiem ir pieejams visaptverošākais nozares uzticamāko tirdzniecības platformu piedāvājums.

Varat tirgot vairāk nekā 250 CFD, kas ir pieejami ar FXTM, izmantojot MT4 vai MT5 tirdzniecības platformas. Abas šīs nozares ir pazīstamas kā uzticamākās un uzticamākās tirdzniecības platformas, kuras varat atrast. MT4 piedāvā desmitiem kartēšanas rīku un indikatoru, no kuriem izvēlēties, kā arī ļoti pielāgojamu tirdzniecības pieredzi, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. MT5 piedāvā daudzas tās pašas lieliskās funkcijas ar lielāku elastību un papildu funkcijām, kamēr abas platformas ir ļoti viegli darbināmas.

Gan jaunie, gan pieredzējušie tirgotāji var gūt labumu no piedāvāto funkciju un rīku klāsta, jo platformas ir ļoti ērti lietojamas, un progresīvāki rīki, piemēram, automātiskā tirdzniecība, izmantojot EA, ir pievilcīgāki pieredzējušākiem tirgotājiem.

FXTM ir brokeris, kas kaut ko piedāvā visiem tirgotājiem attiecībā uz tirdzniecības platformām un ārpus tām. Pārbaudiet pilnu informāciju par visu pārējo, ko no viņiem varat sagaidīt, izmantojot mūsu pilnu FXTM pārskatu vai apmeklējiet FXTM.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map