Pilnīgs Bitcoin Mempool ceļvedis

Ja kādu laiku esat bijis kriptonauda tirgū, iespējams, esat dzirdējis par Bitcoin mempool. Šī viennozīmīgi ir svarīga Bitcoin (BTC) sastāvdaļa, kas palīdzētu saprast tīkla darbību.

Šajā ceļvedī mēs dalīsimies ar jums ar visu nepieciešamo informāciju par Bitcoin mempool. Ne tikai to, jūs saņemsiet datus par to, kā to analizēt, kur to meklēt, un daudzas citas lietas. Ja esat kriptovalūtu analītiķis vai vienkārši entuziasts, tas jums būs svarīgs rīks.

Kas ir Bitcoin Mempool?

Tas ir pamatjautājums, ko mēs visi uzdodam: “kas ir Bitcoin mempool?”. Atbilde ir viena un ļoti vienkārša: Bitcoin mempool parāda informāciju par visiem darījumiem, kas gaida apstiprināšanu Bitcoin tīklā.

Šie darījumi nav gaidīti, un tie pēc iespējas ātrāk jāiekļauj nākamajā Bitcoin blokā. Jo lielāks ir Bitcoin mempool izmērs, jo lielāks ir vēl neapstiprināto darījumu skaits.

Bitcoin mempool var analizēt, izmantojot plašu metriku. Vissvarīgākie ir šādi:

  • Neapstiprināts darījumu skaits (tas ir Mempool Bitcoin lietojums)
  • Gaidāma darījuma maksa (maksa, kas tiks piešķirta kalnračiem)
  • Mempool izmērs (cik liels ir Bitcoin mempool uzkrājums)

Šī informācija par Bitcoin mempool noteikti ir plaša un var būt ļoti noderīga. Mēs varam saprast tīkla sastrēgumus noteiktā laikā. Pēc tam to var saistīt ar citiem faktoriem, kas notiek Bitcoin un tā tīklā. Jūs varat redzēt Bitcoin mempool diagrammu zemāk.

Bitcoin mempool diagramma

Kad mēs nosūtām darījumu, izmantojot Bitcoin, tas ir jāapstrādā kalnračiem. Kalnrači ir tie lietotāji, kas ir atbildīgi par BTC darījumu apstiprināšanu. Izmantojot specializētas aparatūras, kalnrači spēj apstrādāt darījumus un pievienot tos blokam.

Katrs Bitcoin bloks tiek apstrādāts ik pēc 10 minūtēm, un tam ir 1 MB lielums. Tas ļauj vidēji vienā blokā apstrādāt vairāk nekā 500 darījumus. BTC darījumu skaits sekundē pašlaik ir no 2 līdz 7. Tas nozīmē, ka bloki spētu atbalstīt pat 4200 darījumus.

Kalnrači saņem atlīdzību par šo darījumu apstrādi. Kalnračiem var tikt atalgoti divējādi:

  • Darījumu maksa
  • Bloķēt atlīdzības

Pašlaik lielākā daļa atalgojumu, ko saņem kalnrači, nāk no bloku atlīdzībām. Darījumu maksa kalnračiem joprojām ir ļoti maza, lai tos uzskatītu par svarīgu ienākumu avotu. Katrs bloks apbalvos kalnračus ar 6,25 BTC. Kalnrači nevarētu darboties bez atlīdzības par bloku. Tā vietā Ethereum (ETH) kalnrači dažreiz saņem vairāk naudas no darījumiem nekā no bloku atlīdzībām.

Nākamajās sadaļās mēs dalīsimies ar jums informāciju par to, kā darbojas Bitcoin mempool. Turklāt jūs uzzināsiet, kā noteikt darījumu prioritātes un kur pārbaudīt Bitcoin mempool live.

Kā darbojas Bitcoin Mempool?

Bitcoin mempool darbojas ļoti vienkāršā veidā. Tas vienkārši ziņo mums par to, cik daudz darījumu Bitcoin tīklā vēl nav pabeigts. Neapstiprināts nozīmē, ka viņi joprojām gaida apstiprinājumu kalnračiem.


Kalnračiem, protams, daži darījumi būs prioritāri, nevis citi. Bet kā viņi var izlemt, kuri darījumi viņiem būtu jānosaka par prioritāti? Tas būs atkarīgs no maksas par darījumu. To var redzēt gaidāmajās darījumu nodevās zemāk redzamajā diagrammā.

Bitcoin Mempool maksas

Šajā attēlā redzamas maksas, kas joprojām tiek gaidītas BTC tīklā. Ja kalnrači nolemj noteikt darījumu prioritāti, viņi noteikti to darītu ar tiem, kuriem ir visaugstākā maksa. Diagrammās tas ir attēlots ar sarkanu krāsu.

Lai gan lielākā daļa darījumu maksā nodošanas maksu no 0 līdz 10 satoshis par baitu (zilā krāsā), tikai neliela daļa darījumu maksā vairāk nekā 140 satoshis par baitu. Tomēr otrajā diagrammā mēs redzam, ka lielākā daļa atlīdzības par darījumu maksu kalnračiem nāk no mazākā darījumu skaita.

Kopumā Bitcoin darījumi ir 250 baiti lieli. Tas nozīmē, ka tie, kas par baitu maksā vismaz 140 satoshis par pašreizējām cenām, maksā vairāk nekā 6,78 USD par pārskaitījumu. Tas ir vienāds ar 35 000 Satoshis (0,00035 BTC). Lai gan šī šķiet liela cena, salīdzinot ar citiem šifrēšanas darījumiem, Bitcoin ir drošākais blokķēdes tīkls pasaulē.

Šie pārskaitījumi ir saistīti ar lieliem lietotājiem, kuri, iespējams, nosūta vairākus tūkstošus dolāru. Bitcoin ir bez atļaujas, decentralizēts un drošs. Tāpēc lietotāji ir gatavi maksāt par lielākām naudas summām, lai saņemtu darījumus ar viņu līdzekļiem. Tradicionālu finanšu risinājumu izmantošana lietotājiem nedotu tādas pašas priekšrocības kā Bitcoin. Ir arī vērts norādīt, ka neatkarīgi no tā, cik liels darījums ir, maksu sūtītājs izvēlēsies. Protams, noteikti ir svarīgi piešķirt prioritāti lieliem darījumiem. Tas nozīmē, ka, ja jūs sūtāt lielas BTC summas, jums vajadzētu maksāt augstākas maksas. Tas nodrošinās, ka līdzekļi pēc iespējas īsākā laikā nonāks saņēmēja maciņā.

Kalnračiem noteikti būs prioritāte pārskaitījumiem, kas viņiem nodrošina vislielāko maksu. Tādējādi vispirms tiks virzīti sarkanie darījumi, un zilajiem un zaļajiem darījumiem būs jāgaida ilgāk.

Kur ir Bitcoin Mempool?

Bitcoin mempool glabā darījumus, kas vēl nav apstrādāti. Tas ļauj vērtīgu informāciju izmantot analītiķiem un Bitcoin tīkla lietotājiem. Visi darījumi, kas tiek parādīti mempool, vēl nav iekļauti blokā.

Bitcoin tīkla mezgli pārbaudīs darījumu derīgumu. Ja visi šo pārsūtījumu sniegtie dati ir pareizi, tie tiks pievienoti mempool.

Ir vērts pieminēt, ka nav universāla baseina. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka katrs mezgls saņems darījumus dažādos laikos. Tāpēc viņi apstrādās tos, kuriem ir visaugstākā maksa.

Lietotāji var piekļūt Bitcoin mempool, izmantojot dažādas vietnes, kas sniedz informāciju par to. Blockchain.com koplieto ļoti interesantus datus par Mempool. Jūs varat pārbaudīt vairākus ar to saistītos rādītājus. Tas ietver Mempool darījumu skaitu, mempool lieluma pieaugumu, mempool lielumu (baitos) un daudzus citus.

Ir vēl viena vietne, kas sniegs vērtīgu informāciju par Mempool jochen-hoenicke.de. Šī vietne ir ļoti vienkārša, taču tajā pašā laikā tajā ir visa informācija, kas par to būtu jādalās. Jūs atradīsit visus nepieciešamos datus, lai analizētu bitcoin mempool.

Šī vietne arī dalīsies ar jums tiešraidē ar Bitcoin mempool. Visi dati tiks kopīgoti un parādīti tur. Varat arī izvēlēties laika periodu, par kuru skatīt datus. Papildu veids, kā iegūt Bitcoin mempool live, ir palaist savu mezglu. Vairāk informācijas par to mēs dalīsimies nākamajās sadaļās.

Kas ir Mempool prioritāte?

Kā jau minējām iepriekš, katrs Bitcoin bloks var apstrādāt ierobežotu pārskaitījumu daudzumu. Kad pārskaitījumu skaits pārsniedz to darījumu skaitu, kurus bloķēšana var apstrādāt, bitcoin mempool uzkrājums pieaug.

Kad Bitcoin mempool uzkrājums pieaug, kalnrači sāk noteikt prioritāti pārskaitījumiem ar visaugstāko maksu. Jo augstāka maksa, jo ātrāk tiks pārskaitīts jūsu pārskaitījums. Jo zemāka būs jūsu samaksātā maksa, jo ilgāk būs nepieciešams pārskaitījuma apstrāde.

Prioritāte būs tiem lietotājiem, kuri maksā augstākas maksas. 2017. gadā maksa par BTC darījumu pārsniedza 50 USD. Tajā laikā pārskaitījumu Bitcoin tīklā bija tik daudz, ka tika apstrādāti tikai tie, kuriem bija visaugstākā maksa.

Bitcoin darījumu maksa

Diagramma, kuru esam koplietojuši iepriekš, var sniegt mums vērtīgu informāciju par bitcoin mempool neizpildīto. Kad maksa ir lielāka, mums jādomā, ka kalnračiem ir grūti noteikt prioritāti. Tas nozīmē, ka uz Bitcoin mempool pieaug kavēšanās.

Šajā Bitcoin mempool diagrammā mēs redzam, kā tīklā ir četri galvenie pārslodzes periodi. Pirmie tapas atspoguļo Bitcoin buļļu tirgus paplašināšanos 2017. gadā. Trešais kāpums ir saistīts ar bullish periodu, kas piedzīvots 2019. gada vidū. Jaunākais bitcoin mempool uzkrātā apjoma pieaugums tagad ir saistīts ar nesenajiem BTC cenu rādītājiem. Kā redzat, pastāv arī korelācija starp Bitcoin maksām un Bitcoin mempool neizpildīto.

Bitcoin Mempool

Bitcoin mempool izmēram ir tendence pieaugt, kad tirgus ir vērojams. Kad Bitcoin un kriptonauda pārvietojas augstāk, tirgotāji, investori un mazumtirdzniecības lietotāji veic darījumus. Tā vietā, kad tirgū ir lāču tendence, ir mazāka interese par BTC un pārvedumu apstrādi. Tādējādi paredzams, ka bitcoin mempool izmērs būs mazāks.

Labākais, kas jādara, veicot BTC pārskaitījumus, ir analizēt Bitcoin mempool uzkrājumu. Tas mums palīdzētu saprast, vai mums jāmaksā augstāka maksa nekā parasti. Mums jādomā arī par to, kura ir mūsu pārsūtīšanas prioritāte. Ja mēs vēlamies, lai līdzekļi tiktu piegādāti nākamajā blokā, mums būtu jāmaksā lielāka maksa.

Ja mums ir vienalga par laiku, kas var paiet, līdz darījums tiek apstiprināts, mēs varam vienkārši samaksāt mazāku maksu. Parasti ir jāmaksā standarta maksa par pārskaitījumu, kas kalnračiem jānosaka par prioritāti. Neskatoties uz to, Bitcoin mempool mums būs ļoti noderīgs, lai saprastu, kurš ir darījumu kavējums tīklā.

Kā pārbaudīt Bitcoin Mempool?

Ir dažādi veidi, kā pārbaudīt Bitcoin mempool. Jūs varat vienkārši apmeklēt vietnes, kuras mēs jums iepriekš esam kopīgojuši: jochen-hoenicke.de un Blockchain.com. Tā vietā, ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par mempool, varat palaist savu mezglu un iegūt atjauninātu informāciju Bitcoin tīklā.

Bitcoin mezgli ir Bitcoin tīkla dalībnieki, kas pārsūta informāciju par darījumiem. Pilni Bitcoin mezgli padara Bitcoin tīklu drošu, un tie pārbauda darījumus un blokus. Ja jūs vadāt savu Bitcoin mezglu, varat iegūt atjauninātu informāciju par Bitcoin mempool.

Bitcoin mezgla lietošana lietotājiem, kuriem nav nepieciešamā aprīkojuma, var nebūt tik vienkārši. Turklāt lietotājiem ir nepieciešamas arī dažas tehniskas zināšanas, lai varētu rīkoties ar Bitcoin mezglu. Bitcoin mezgla izmantošana, lai pārbaudītu Bitcoin mempool, būs labākais risinājums. Jums būs uzticama informācija, nevis paļausies uz citiem.

Tomēr kriptogrāfijas tirgus lietotājiem sniedz arī vērtīgu informāciju. Blockchain.com un Jochen-Hoenicke darbojas jau vairākus gadus. Viņu sniegtie dati parasti ir ļoti precīzi, un tos izmanto analītiķi no visas pasaules. Šī būs labākā gaidīšana laika patēriņa un lietojamības ziņā, lai pārbaudītu Bitcoin mempool.

Lai gan šīm divām vietnēm ir daži neizpildīto pārskatu dati, izmantojot Bitcoin mezglu, jūs varētu piekļūt Bitcoin mempool live. Ja jūs jau izmantojat mezglu, varat pats sākt pārbaudīt šo informāciju. Kriptovalūtu tirgū viss mēdz būt saistīts ar uzticības samazināšanu. “Neuzticieties, pārbaudiet.”

Bitcoin Mempool secinājums

Šīs rokasgrāmatas mērķis bija dalīties ar jums par to, kas ir Bitcoin mempool, kā tas darbojas un daudz ko citu. Jūs esat uzzinājis, kur atrodas Bitcoin mempool, kas ir mempool prioritāte, un daudzas citas lietas.

Bitcoin mempool sniegs jums vērtīgu informāciju par pašreizējo Bitcoin tīkla stāvokli. Tā koplieto ar lietotājiem datus par lietojumu un maksām. Datus var ekstrapolēt ar citiem rādītājiem, lai saprastu periodus, kuros tiek apstrādāts liels skaits pārskaitījumu. Turklāt jūs varat iegūt datus par BTC maksām un saprast, kā noteikt prioritātes pārskaitījumiem.

Tagad jūs varat arī zināt, kā pārbaudīt Mempool, kā piekļūt tam un kā apskatīt plašu diagrammu klāstu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map