Kurš ir lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin?

Ja vēlaties uzzināt, kurš ir lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin, jūs atrodaties īstajā vietā. Tā kā 2020. gadā un 2021. gada sākumā tirgus paplašinājās līdz jauniem visu laiku rekordiem, vairāki investori mēģina iegūt Bitcoin (BTC) iedarbību. 

Tomēr mērķis ir iekļūt pēc iespējas lētāk. BTC šķiet diezgan grūti atgriezties pie iepriekšējiem līmeņiem, kas tuvu 4000 USD, vismaz tagad. Tāpēc zināt, kurš ir lētākais veids, kā iegādāties Bitcoin, varētu būt ļoti noderīga.

Nav tādas platformas, kas jums piedāvātu Bitcoin par lētāku cenu nekā citas. Tirgus mēdz pārdot BTC par cenu, kas noteikta atbilstoši piedāvājumam un pieprasījumam. Neskatoties uz to, ir daži veidi, kā piekļūt lētākam Bitcoin. Tas lielā mērā būs atkarīgs no jūsu reģiona un pieprasījuma un piedāvājuma situācijas jūsu valstī.

Kurš ir lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin?

Bitcoin un kriptovalūtas var iegūt, izmantojot plašu platformu klāstu. Šīs platformas ir pazīstamas kā kriptogrāfijas valūtas maiņas. Šīs apmaiņas lietotājiem piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin, veicot tikai dažas vienkāršas darbības.

Kā jūs jau zināt, Bitcoin ir pasaules tirgus. Kriptovalūtas paplašinājās visā pasaulē, nevis noteiktās valstīs. Tāpēc dažādos reģionos ir dažādas platformas.

Ja jūs uzmanīgi pievērsīsit uzmanību, katrā no šīm valstīm Bitcoin cena būs atšķirīga. Iemesls tam ir ļoti vienkāršs. Katrai valstij ir atšķirīga realitāte attiecībā uz BTC piedāvājumu un pieprasījumu.

Dažās vietās, piemēram, Dienvidāfrikā, Nigērijā, Argentīnā vai Zimbabvē, Bitcoin cenu var tirgot ar paaugstinātu maksu. Tas ir tāpēc, ka pieprasījums pēc Bitcoin šajās valstīs ir lielāks. Ja atrodaties kādā no šīm vietām, lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti, ir ārzemju platformu izmantošana.

Neskatoties uz to, kriptovalūtas biržas iekasē maksu par katru tirdzniecību savā platformā. Jums noteikti vajadzētu saprast, kuras ir tās platformas, kurās ir viszemākā tirdzniecības maksa. Turklāt laba ideja ir arī salīdzināt tos un to BTC cenu pirkuma veikšanas laikā.

Pērciet Bitcoin ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumi parasti ir lētākie veidi, kā finansēt valūtas kontu un iegādāties Bitcoin. Tas attiecas arī uz citām kriptovalūtām. Jums vajadzēs tikai, lai kriptovalūtas konts būtu atvērts jebkurā no lielākajām biržām. Pēc tam jums būs jāiemaksā līdzekļi, saistot savu bankas kontu ar vietni.

To var izdarīt, veicot tikai dažas vienkāršas darbības. Pārsūtīšana var aizņemt tikai dažas dienas vai pat dažas stundas atkarībā no izvēlētās pārsūtīšanas metodes. Kad jūsu platformā būs līdzekļi vietējā valūtā, varēsiet izvēlēties tirdzniecības pāri un iegūt Bitcoin.

Jums jāņem vērā, ka bankas pārskaitījumam var būt noteiktas maksas. Tāpēc jums rūpīgi jāanalizē un jāsaprot, kuras ir slēptās maksas. Pēc tam šī metode jāsalīdzina ar citām, lai saprastu, kurš ir lētākais veids, kā iegādāties Bitcoin.

Dažas no platformām, kas atbalsta bankas pārskaitījumus, ietver Coinbase, Binance un citas vietējās un mazākās platformas. Viss būs atkarīgs no vietnēm, kuras izmantojat, un pakalpojumiem, kas jums visvairāk nepieciešami.

Lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin, izmantojot kredītkarti


Kad jūs domājat par lētāko Bitcoin iegādes veidu, jums jāņem vērā dažādas komisijas maksas, kas padarītu jūsu pirkumu dārgāku. Ja meklējat lētāko veidu, kā nopirkt Bitcoin, izmantojot kredītkarti, jums jāzina, ka par to tiek iekasēta komisija.

Kaut arī komisija mainīsies atkarībā no jurisdikcijas, jūs sākat ar augstāku cenu līmeni. Tāpēc lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin, izmantojot kredītkarti, ir meklēt platformu, kas piedāvā digitālajam aktīvam kopumā lētāku cenu.

Izmantosim skaidru piemēru. Ja jums ir iespēja o iegādāties Bitcoin, izmantojot divas platformas (A un B), jums jāanalizē komisijas maksa par kredītkaršu iegādes apstrādi. Turklāt jums būs jāzina arī BTC cena katrā no šīm platformām.

Ja komisijas maksa par kredītkartes iegādes apstrādi ir vienāda, tad jums būs jāpievērš uzmanība tikai BTC cenai. Tas ir viegli izdarāms. Tomēr lietas kļūtu sarežģītākas, ja komisijas maksa vienā no platformām būtu augstāka.

Ja komisijas maksas un BTC cena vienā platformā ir visaugstākā, salīdzinot ar otru, tad jums vajadzētu iegādāties tur, kur ir lētāk. Šī ir skaidra stratēģija, kas jums jāīsteno, ja meklējat lētāko veidu, kā nopirkt bitcoin, izmantojot kredītkarti.

Alternatīvi veidi, kā nopirkt lētus Bitcoins

Lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin Reddit lietotājus, ir gaidīt apmaiņas piedāvājumus. Kriptovalūtu biržas ir platformas, kas vēlas piesaistīt lielu skaitu lietotāju. Tāpēc viņi dažkārt lietotājiem piedāvā atlaides.

Dažas no šīm atlaidēm varētu būt komisijas maksas, ko tās iekasē par dažiem pārskaitījumiem. Piemēram, jums var būt iespējams noguldīt līdzekļus ar bankas pārskaitījumu, nemaksājot komisijas. Tas padarītu jūsu Bitcoin iegādi lētāku. Lai nopirktu lētus Bitcoins, jums vienmēr jāmeklē šīs biržas piedāvātās iespējas.

Tas pats var notikt ar komisijas maksu, ko viņi iekasē par pirkumiem kredītkartēs un debetkartēs. Viņi vēlas uzņemt jaunus lietotājus, un viņi parasti veic šīs atlaides. Izmantojiet tos savā labā. Ja redzat šo iespēju, jums tas noteikti jāizmanto.

Palieciet tālu no platformām, kas piedāvā tiešus kredītkartes vai debetkartes pirkumus. Parasti viņi iekasē lielas komisijas par lietotājiem, kuri vēlas tiem piekļūt. Lai gan tie ir ļoti vienkārši un ērti lietojami, komisijas maksas ir arī lielākas.

Ja jūs meklējat lētāko veidu, kā iegādāties Bitcoin, tad tas, iespējams, nav labākais risinājums. Neskatoties uz to, ja esat persona, kas vēlas nekavējoties piekļūt BTC, tas varētu būt lielisks risinājums. Dažas no šīm platformām cita starpā ietver Changelly, Coinbase vai Paxful.

Lēta Bitcoin pirkšana caur bankomātiem

Bitcoin bankomāti iespējams, nav lētākais veids, kā iegādāties Bitcoin. Patiešām, tās parasti ir dārgas platformas. Tas nenozīmē, ka Bitcoin ir dārgāks BTC bankomātos. Tomēr tie var būt viens no labākajiem veidiem, kā piekļūt kriptonauda tirgum ar skaidru naudu.

Oranžā Bitcoin bankomāts ar Bitcoin logotipu, iespējams, nav lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin

Ja jūs nejūtaties ērti, izmantojot kriptogrāfijas valūtas maiņu, BTM izmantošana varētu būt risinājums. Tās ir fiziskas mašīnas, kas izskatās kā tradicionālie bankomāti. Tās var atrasties visdažādākajās vietās visā pasaulē. Kopumā tie atrodas tirdzniecības centros, tirdzniecības centros un pārpildītās ielās.

Lai gan tas nav lētākais veids, kā iegādāties Bitcoin, tas noteikti būs ļoti noderīgs, lai jūs tam piekļūtu. Platformas mēdz iekasēt no 3% līdz 12% par BTC pirkumu. Tomēr tie ir arī ļoti labs un vienkāršs veids, kā iegūt skaidru naudu. Daži no šiem bankomātiem atbalsta skaidras naudas izņemšanu. Neskatoties uz to, ka tie nav lētākais veids, kā iegādāties Bitcoin, tie noteikti var būt ļoti noderīgi.

PayPal, Revolut un Robinhood opcijas

Vēl viens veids, kā iegādāties Bitcoin, ir PayPal, Revolut vai Robinhood izmantošana. Atkarībā no reģiona, kurā atrodaties, jums būs pieejama viena vai vairākas no šīm iespējām. PayPal nesen ir pievienojis atbalstu kriptovalūtas pirkumiem. Maksājot nelielu samaksu, jūs varat piekļūt BTC.

Tomēr mēs zinām, ka PayPal parasti par saviem pakalpojumiem iekasēja augstākas cenas. Tāpēc jums vajadzētu saprast, kuras ir maksas, ko viņi iekasē par pārskaitījumiem.

paypal logotips ar baltu fonu

Revolut un Robinhood darbojas dažādos veidos. Šīs platformas var būt vislabākās, ja vēlaties iegādāties nelielu skaitu kriptovalūtu. Dažiem viņu pārskaitījumiem nav jāmaksā. Revolut iekasē dažas maksas, ja lietotājs bezmaksas kontā apstrādā vairāk nekā 3 pirkumus mēnesī.

Ar prēmiju kontiem viss notiek citādi. Tur jūs maksājat ikmēneša maksu, taču jums ir mazāk ierobežojumu tirdzniecībai ar Bitcoin un citām kriptovalūtām. Šajā gadījumā jums vajadzētu saprast, vai BTC cena šajā platformā tiek piedāvāta lētāk nekā tradicionālās biržas.

Robinhood tā vietā lietotājiem piedāvā bezmaksas tirdzniecību. Jā, jums nav jāmaksā komisija katru reizi, kad veicat tirdzniecību. Neskatoties uz to, tika uzskatīts, ka šī platforma izmanto uzņēmējdarbības modeli, kas lietotājiem nevarēja piedāvāt labāko Bitcoin cenu.

Jums vajadzētu pārbaudīt, vai bitcoīna cena šajā platformā ir lētāka nekā citiem konkurentiem. Šī ir pirmā lieta, kas jums jādara, ja vēlaties atrast lētāko veidu, kā nopirkt Bitcoin tirgū.

Kas ir arbitrāžas tirdzniecība?

Kā jūs tagad zināt, ko meklēt, lai atrastu lētāko veidu, kā nopirkt Bitcoin, mēs varam pāriet uz Arbitrage tirdzniecību. Arbitrāžas tirdzniecība ir tirdzniecības stratēģija, kas ļauj gūt peļņu ar Bitcoin cenu atšķirībām.

Ja konstatējat, ka Bitcoin ir lētāks vienā platformā, jūs varētu iegādāties BTC un pārdot to platformā, kur cena ir augstāka. Jūs varētu gūt peļņu ar atšķirību Bitcoin cenā.

Saņemsim skaidru piemēru. Platformā A Bitcoin tiek tirgoti USD 10 000. Tomēr B platformā jūs saprotat, ka BTC cena ir 10 500 USD. Tie ir 500 USD starpība par BTC. Jūs varētu vienkārši iegādāties BTC A platformā un pārdot tos B platformā par 500 USD vairāk. Tam ir daži riski, taču daudzi lietotāji to dara.

Jums jāpievērš uzmanība ne tikai BTC, bet arī citām kriptovalūtām, kuru pārsūtīšana starp platformām varētu būt ātrāka.

Peļņa pēc tam, kad ir atrasts lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin

Kā jūs tagad zināt, kurš ir lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin, un kas ir arbitrāžas tirdzniecība, mēs varam sākt ar to gūt peļņu. Tomēr jums jāņem vērā, ka pastāv daži riski.

Ja jūs veicat arbitrāžas tirdzniecību, jūs galvenokārt pērkat lētu BTC (vai jebkuru citu kriptogrāfiju) un pārdodat to par augstāku cenu citā platformā. Lai to apstrādātu, var būt nepieciešamas dažas stundas. Turklāt jums jāņem vērā daudzas lietas.

Bitcoin ar melnu fonu

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir pārbaudīt cenu abās vietnēs. Tādā veidā jūs sapratīsit, vai pastāv arbitrāžas iespēja. Turklāt jums ir jāsaprot, vai abu vietņu cenu atšķirība ir riska vērta.

Treškārt, jums būs jāsaprot, vai attiecīgās izmaksas būs mazākas par cenu atšķirību starp vietnēm. Atcerieties, ka biržas tirdzniecības maksa ir no 0,1% līdz 1% par katru darījumu. Dažām citām platformām būs jāmaksā arī par līdzekļu izņemšanu. Lai pārskaitītu līdzekļus, jums būs jāpieskaita arī BTC vai kriptovalūtas maksa.

Visbeidzot, jums atkal būs jāpārvieto līdzekļi no otrās platformas uz kontu. Viss process varētu būt kaut kā nogurdinošs, bet dažos gadījumos tas ir naudas vērts. Ir arī vērts norādīt, ka cenu svārstības var ietekmēt tā arbitrāžas aktīvu cenu, kuru jūs šķīrējties.

Ja pārsūtīšanas laikā starp A platformu un B platformu Bitcoin abās platformās samazinājās līdz 9500 USD. Tad arbitrāžas tirdzniecība jau būtu zem jūsu mērķa. Papildus tam būs jāmaksā arī par pārskaitījuma maksu un papildu izmaksām. Tas ir galvenais risks, ar kuru jūs saskaras, veicot arbitrāžas tirdzniecību.

Pēdējie vārdi par lētāko veidu, kā nopirkt Bitcoin

Ir dažādi veidi, kā nopirkt Bitcoin. Lielāko daļu no tām esam izgājuši cauri. Nav skaidras atbildes, kurš ir lētākais veids, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti (vai bez tās). Tas jums būs jāizmeklē atbilstoši tirgus apstākļiem.

Tomēr ir platformas, kur Bitcoin cena ir lētāka. Jums jāpiebilst, ka pārsūtīšanas apstrādei ir iespēja atrast platformu ar zemākām komisijām. Ja tas tā ir, jūs varēsiet piekļūt lētākajam Bitcoin tirgū vai vismaz savā reģionā.

Mēs esam arī redzējuši, kā dažās valstīs ir augstāka Bitcoin vai kriptovalūtas cena. Tas ir saistīts ar katras valsts ekonomiskajiem apstākļiem. Turklāt dažos reģionos piedāvājums un pieprasījums nav līdzsvarots, un tas sniedz lielisku iespēju veikt arbitrāžas tirdzniecību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map