Bitcoin nākotnes ceļvedis: labākās biržas + kā notiek tirdzniecība

Kas ir Bitcoin nākotnes līgumi? Kā darbojas Bitcoin nākotnes darījumi? Kādas ir labākās Bitcoin nākotnes biržas?

Bitcoin nākotnes darījumi ir dzīvi un labi 2019. gadā. Vidēji dienā investori apmaina vairāk nekā USD 5 miljardus ar Bitcoin nākotnes līgumiem.

Bet kas īsti ir bitcoin nākotne? Kā darbojas Bitcoin nākotnes līgumi? Kā es varu sākt tirgoties ar Bitcoin nākotnes līgumiem?

Šodien mēs izskaidrojam visu, kas jums jāzina par Bitcoin nākotnes tirdzniecību.

Kas ir nākotnes līgums?

Nākotnes līgums ļauj ieguldītājam pirkt vai pārdot aktīvu par noteiktu cenu noteiktā datumā, kas noteikts kādā brīdī nākotnē. Investori bitcoin var tirgot nākotnes līgumus nākotnes tirgos.

Tradicionāli visaktīvākie nākotnes tirgi ir iesaistījuši zeltu, naftu vai dažādas preces.

Pats nākotnes līgums satur informāciju par tirgoto aktīvu klasi. Līgumā ir norādīts arī pirkuma lielums, pēdējā tirdzniecības diena, termiņa beigu datums un birža, kurā līgums tiek pirkts vai pārdots.

Tā kā nākotnes līgums ir saistīts ar aktīva vērtību, konkrētā instrumenta nākotnes līguma pamatā esošā vērtība tiek noteikta atbilstoši faktiskajam aktīvam.

Kā darbojas nākotnes tirdzniecība?

Nākotnes darījumos iesaistītas divas puses. Viena puse ilgstoši pieder aktīvu klasei, bet otra – īsi. Lai gan mēs esam ļoti detalizēti aprakstījuši bitcoin diagrammas analīzi, mācīšanās tirgoties ar bitcoin nākotnes darījumiem ir atšķirīga kategorija, kas jāsaprot kopumā.

Nākotnes līgums tiek veidots, pamatojoties uz pieprasījumu: līgums netiek automātiski piedāvāts tirgū. Nākotnes līgums tiek izveidots, kad pircējs tiek saskaņots ar pārdevēju.

Īsa pozīcija tiek izmantota, lai nodrošinātu pārdošanas cenu tagad, lai kādu – piemēram, hedžeri – pasargātu no cenu samazināšanās nākotnē. Īsā pozīcija uzvar, ja cena turpina kristies.

Garā pozīcija tiek izmantota, lai nodrošinātu pirkšanas cenu tagad, lai izmantotu cenu pieauguma priekšrocības nākotnē. Garā pozīcija uzvar, ja cenas turpina pieaugt.

Ar abām šīm pozīcijām tirgotājs ir noslēgts līgumā par noteiktu cenu.

Nākotnes līgumi sākas kā vienošanās starp divām pusēm, lai gan līgums, iespējams, vairākas reizes mainīs īpašnieku pirms līguma termiņa beigām.

Kad beidzas nākotnes līguma termiņš, norēķins var būt vai nu fizisks (preču gadījumā), vai arī norēķins skaidrā naudā (vairumam bitkoina nākotnes biržu gadījumā).

Kad nākotnes līgums ir fiziski nokārtots, preces tiek piegādātas par norunāto cenu. Parasti nākotnes līgumus ieguldītāji izmanto, lai ierobežotu konkrēta instrumenta fizisko risku, vai arī spekulanti, no kuriem neviens nemeklē aktīva fizisku piegādi.

Kad nākotnes līgums ir norēķini ar skaidru naudu (pazīstams arī kā finansiāli norēķināts), fiziska preču apmaiņa nenotiek; tā vietā tiek apmainīta ekvivalenta naudas summa. Līgums tiek nokārtots, ņemot starpību starp līguma cenu tā iegādes brīdī un cenu norēķinā.

Bitcoin nākotnes tirdzniecība izmanto līdzīgu pieeju. Ar skaidru naudu norēķināti Bitcoin nākotnes līgumi ļauj tirgotājiem iegūt riska pakāpi un / vai ierobežot savu pakļaušanu kriptogrāfijas aktīvam, faktiski nepārvaldot savas privātās atslēgas vai izveidojot kriptogrāfijas kontu, lai nopirktu bitcoin. Fiziski nokārtotajiem bitcoin nākotnes līgumiem, tāpat kā Bakta piedāvātajam produktam, nepieciešama fiziska Bitcoin uzglabāšana.

Nākotnes līgumi praksē

Praksē nākotnes līgumus visbiežāk izmanto hedžeri un spekulanti. Aviokompānija, iespējams, nodrošinās sevi ar naftas cenu pieaugumu, piemēram, kamēr spekulants šodien var iegādāties bitcoin nākotnes līgumus, paredzot Bitcoin cenu pieaugumu uz priekšu.

Dzīvžogi var iet vai nu ilgi, vai īsi. Lai nodrošinātu cenu tūlīt, tiek pieņemta īsa pozīcija, lai pasargātu hedžeri no cenu samazināšanās nākotnē, savukārt garā pozīcija aizsargā pret cenu pieaugumu nākotnē.

Spekulanti tad, kad viņi paredz, ka cenas nākotnē samazināsies. Viņi iet ilgi, kad cer, ka cenas nākotnē pieaugs.

Visas aviokompānijas, piemēram, pasargā sevi no naftas cenu svārstībām, pērkot nākotnes līgumus. Aviokompānija šodien iegādāsies nākotnes līgumu par jēlnaftu. Šim līgumam nākotnē būs noteikta cena un piegādes datums. Tas lidsabiedrību izolē no jēlnaftas izmaksu svārstībām: aviokompāniju ietekmē jēlnaftas kā fiziskas preces izmaksu svārstības, taču tā ir sevi pasargājusi nākotnes tirgū.

Tikmēr spekulants šodien varētu iegādāties bitcoin nākotnes līgumu. Šis nākotnes līgums garantē, ka spekulants var iegādāties bitcoīnu pēc gada par cenu 8000 USD. Ja bitkoina cena līdz līguma termiņa beigām pieaug līdz 15 000 USD, tad spekulants ir nopelnījis ievērojamu naudas summu. Ja bitcoin cena līdz līguma termiņa beigām nokrītas līdz 5000 USD, tad spekulants ir zaudējis naudu.

Vai arī ņemsim vērā bitcoin kalnraču gadījumu. Piemēram, Bitcoin kalnrači, iespējams, pārdos Bitcoin nākotnes līgumus kā nodrošinājumu pret cenu svārstībām. Bitcoin kalnrūpnieks ir kā sojas pupu audzētājs, kas nodarbojas ar sojas pupu nākotnes darījumiem: kalnračotājs kādā brīdī ‘ražas’ BTC un vēlas to pārdot. Lai nodrošinātu risku pret bitcoin cenas krišanos, kalnrūpnieks varētu fiksēties noteiktā BTC cenā uz noteiktu nākotnes datumu.

Nākotnes tirgu vēsture

Nākotnes tirgi nav jauni; pirmais fjūčeru tirgus ar nosaukumu Dojima Rice Exchange tika atvērts Japānā 1710. gadā. Tirgotāji pirktu vai pārdotu nākotnes līgumus, pamatojoties uz rīsu cenu.

Daži apgalvo, ka Londonas metāla birža līdzīgi darbojās tālajā 16. gadsimtā. Citi norāda uz Hammurabi kodeksu no 1750. gada pirms mūsu ēras, kas ļāva preču un aktīvu pārdošanu nākotnē piegādāt par noteiktu cenu..

Jebkurā gadījumā nākotnes tirgi pastāv jau kādu laiku. Tomēr Bitcoin nākotnes tirdzniecība ir ārkārtīgi jauna.

Bitcoin nākotnes vēsture

Pirmie Bitcoin nākotnes tirgi sāka darbību 2017. gada decembrī. Oficiāli Cboe Futures Exchange, LLC (CFE) bija pirmais, kurš uzskaitīja Bitcoin nākotnes līgumus. Organizācijas starppilsētu konkurents CME Group tomēr pirmais paziņoja par bitkoina nākotnes darījumu uzsākšanu, lai gan viņi savu biržu sāka tikai līdz 17. decembrim.

Šodien Cboe un CME ir divas lielākās un vislabāk regulētās Bitcoin nākotnes biržas, lai gan ir parādījušies daudzi citi konkurenti.

Kāpēc mums bija nepieciešamas bitcoin nākotnes apmaiņas? Tāpat kā preču tirgos, arī investoriem bija nepieciešams veids, kā nodrošināt risku.

Pirms bitkoinu nākotnes tirdzniecības uzsākšanas kalnračiem bija nezināma nākotne un fiksētas darbības izmaksas. Kalnračnieki ieguva bitcoin un turēja bitkoinu, pēc tam tērējot naudu komunālajiem maksājumiem un ekspluatācijas izdevumiem, taču viņi nebija pārliecināti, cik daudz viņu bitkoins galu galā būs vērts. Tāpat kā aviosabiedrībām, arī kalnračiem bija nepieciešams veids, kā ierobežot savas likmes. Tāpēc mums ir nepieciešami Bitcoin nākotnes līgumi.

Lai gan Cboe un CME Group ir divas lielākās un pazīstamākās bitkoina nākotnes biržas, viņi nav vienīgie spēles dalībnieki.

Viena bitcoin nākotnes tirdzniecības birža izseko tās vēsturi līdz 2011. gadam. OrderBook.net tika palaists 2011. gadā (sākotnēji pazīstams kā iCBIT). Apmaiņa ilga līdz aptuveni 2016. gadam. Pīķa laikā OrderBook.net katru mēnesi pārdeva miljoniem nākotnes līgumu. Kopš tā laika OrderBook.net ir slēgts.

Pavisam nesen TD Ameritrade ir ienācis, piemēram, bitcoin nākotnes darījumu telpā. Ikviens, kuram ir TD Ameritrade konts, var aktīvi tirgoties ar Bitcoin nākotnes līgumiem. TD Ameritrade piedāvā Bitcoin nākotnes darījumus, lai gan, lai kvalificētos, jums būs jāatbilst noteiktām prasībām (kā minimālais konta atlikums 25 000 USD).

Šodien mums ir desmitiem galveno kriptogrāfijas nākotnes tirdzniecības platformu. Lielākā daļa vislabāk regulēto institucionālo platformu turpina koncentrēties uz Bitcoin un USD nākotnes līgumiem. Tomēr daudzi citi pakalpojumu sniedzēji tagad piedāvā nākotnes tirdzniecību ar ēteru (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) un ripple (XRP)..

Piemēram, Kraken piedāvā visus šādus kriptogrāfijas nākotnes līgumu pārus: BTC / USD, ETH / USD, LTC / USD, BCH / USD, XRP / USD un XRP / BTC.

Tikmēr divu neregulētu tirgu, OKEx un BitMEX, vidējais dienas apjoms pārsniedz vidēji 1 miljardu ASV dolāru, padarot tos par diviem lielākajiem šodien pieejamajiem Bitcoin nākotnes biržām..

Trīs galvenie iemesli kriptogrāfijas nākotnes darījumu tirdzniecībai

Ir trīs galvenie iemesli, kāpēc uzņēmums, investors vai iestāde tirgotos ar Bitcoin nākotnes līgumiem:

Dzīvžoga cenu risks: Investori, kuriem ir digitālie aktīvi, var mazināt cenu krišanās risku, vienlaikus uzņemoties īsu nākotnes pozīciju attiecīgajā aktīvā. Ja cena samazināsies, īsā pozīcija mazinās zaudējumus, nodrošinot papildu ieņēmumus.

Spekulēt par tirgus virzību: Kriptovalūtas nākotnes darījumu tirdzniecība ļauj investoriem spekulēt par to, vai cenas pieaugs vai samazināsies. Ja jūs uzskatāt, ka bitkoina cena drīz strauji pieaugs vai, piemēram, jūs varat iet īpaši ilgi uz bitcoin nākotnes darījumiem, lai reizinātu savu atdevi. Ja jūs uzskatāt, ka ETH drīz samazināsies, tad jūs varat saīsināt ETH nākotnes līgumus.

Stabilizēt cenu svārstības: Aviokompānijas stabilizē naftas cenu svārstības, pērkot jēlnaftas nākotnes līgumus. Daži to pašu dara ar bitcoin nākotnes līgumiem. Kalnračeris ar paredzamajām bitcoin plūsmām vai bankomātu operators ar krājumiem, lai pārvaldītu, piemēram, varētu izlīdzināt cenu svārstību iedarbību, izmantojot bitcoin nākotnes līgumus.

Parasti lielākā daļa bitkoinu nākotnes tirgotāju ietilpst vienā no iepriekš minētajām kategorijām.

Sviras un kriptogrāfijas nākotnes darījumu tirdzniecība

Kapitālam ir izšķiroša loma nākotnes tirdzniecībā. Jūs redzēsiet, ka daudzās nākotnes biržās tiek reklamēts, cik daudz viņi piedāvā sviras. CME un Cboe piedāvā vidēji 3 līdz 5 reizes lielāku kredītplecu, bet neregulētas biržas – 20 – 100 reizes..

Nākotnes līgumi ir ārkārtīgi efektīvi no kapitāla, tas nozīmē, ka pozīciju atvēršanai ir nepieciešams mazāk naudas nekā tad, ja jūs tirgotos ar spot (1x) vai maržinālo (3 līdz 5x).

Tāpēc daudzi Bitcoin nākotnes tirgi – piemēram, Kraken – ļauj jums palielināt savu pozīciju līdz pat 50x vairāk, pieņemot, ka jums ir pietiekams nodrošinājums.

Pieņemsim, ka jums ir 10 BTC un jums ir bail no cenu samazināšanās. Izmantojot spot tirdzniecību, jums ir jāuzticas 100% no naudas spot biržā, lai pārdotu. Izmantojot maržas maiņu, jums jāuzticas 20%. Izmantojot 50x kriptogrāfijas nākotnes līgumus, kādus mēs redzam Krakenā, jūs varat uzticēties tik zemam kā 2% no savas naudas biržā.

Tā kā kriptogrāfijas nākotnes līgumos tiek izmantots nodrošinājums tik zemu kā 2% no nosacītās summas, kriptogrāfijas nākotnes līgumi ļauj jums ieņemt pozīcijas ar līdz pat 50x lielāku kredītplecu, dodot tirgotājiem elastību pozicionēties tirgū, vienlaikus saglabājot zemāku valūtas risku, nekā viņiem būtu uz vietas vai maržas tirdzniecības platformas.

Labākās šodien pieejamās Bitcoin nākotnes biržas

Mūsdienās Cboe un CME joprojām ir divas lielākās un vislabāk regulētās bitcoin nākotnes tirgus vietas pasaulē.

Tirgū ienākuši arī citi konkurenti. Tagad jūs varat tirgot kriptogrāfijas nākotnes darījumus labi regulētās kriptogrāfijas biržās, piemēram, Kraken. Jūs varat arī tirgot nākotnes darījumus neregulētās kriptogrāfijas biržās, piemēram, Deribit, BitMEX un OKCoin.

Čikāgas birža (Cboe)

Cboe bija pirmais regulētais tirgus, kas uzsāka bitkoinu nākotnes tirdzniecību. Uzņēmums, lai uzsāktu darbību, pārspēja savu konkurentu CME Group, kaut arī CME Group nedēļas iepriekš paziņoja par nākotnes līgumu. Galvenās Bitcoin nākotnes tirdzniecības pazīmes Cboe ietver:

 • Saraksta datums: 2017. gada 10. decembris
 • Biržas simbols: XBT
 • Līguma vienība: Vienāds ar 1 BTC
 • Apraksts: Skaidrā naudā noformēti nākotnes līgumi, kuru pamatā ir Gemini Exchange izsoles cena bitcoinam USD.
 • Cenas: USD
 • Norēķins: Galīgā norēķinu vērtība būs Bitcoin izsoles cena USD, ko galīgā norēķinu dienā noteica Gemini Exchange plkst. 16.00 pēc EST..
 • Tirdzniecības stundas: 830 līdz 315 no pirmdienas līdz piektdienai
 • Maržas likmes: 40%
 • Notīrīšana: Opciju klīringa korporācija
 • Līguma termiņš: Katru nedēļu, mēnesi, ceturksni

Čikāgas preču biržas (CME) grupa

Čikāgas preču biržas (CME) grupa tikai nedēļu pēc Cboe uzsāka savu bitcoin nākotnes darījumu tirdzniecības tirgu. Mūsdienās platforma darbojas līdzīgi kā Cboe piedāvājumā, lai gan starp abām iespējām ir nelielas atšķirības.

 • Saraksta datums: 2017. gada 17. decembris
 • Biržas simbols: BTC
 • Līguma vienība: Vienāds ar 5 BTC
 • Apraksts: Norēķini ar skaidru naudu, pamatojoties uz CME CF Bitcoin atsauces likmi (BRR), kas kalpo kā vienreiz dienā bitcoin USD cenas atsauces likme.
 • Cenas: USD
 • Norēķins: Līguma cena tiek izmantota, izmantojot CME CF BRR, kas ir veidota, pamatojoties uz IOSCO finanšu etalonu principiem. Lai aprēķinātu cenu, BRR ņem datus no Bitstamp, Coinbase, itBit un Kraken.
 • Tirdzniecības stundas: No svētdienas līdz piektdienai no pulksten 18:00 līdz 17:00 ar vienas stundas pārtraukumu pulksten 17:00.
 • Maržas likmes: 35%
 • Notīrīšana: CME ClearPort
 • Līguma termiņš: Ik pēc diviem mēnešiem

TD Ameritrade

TD Ameritrade nesen uzsāka bitcoin nākotnes darījumus kvalificētiem lietotājiem. Ikviens, kuram ir TD Ameritrade konts un kurš atbilst kvalifikācijai, var sākt tirgoties ar bitcoin nākotnes darījumiem tieši no sava konta. TD Ameritrade ir sadarbojies ar CME Group, lai piedāvātu Bitcoin nākotnes tirdzniecību: jūs tirgojat, izmantojot savu TD Ameritrade kontu, lai gan visi darījumi tiek izvietoti CME Group tirgū.

Lai kvalificētos TD Ameritrade bitcoin nākotnes darījumiem, jūsu kontam ir jāatbilst šādām kvalifikācijām:

 • Marža ir iespējota
 • 2. līmeņa izplatīšanās iespējas apstiprināšana
 • Iespējotas papildu funkcijas
 • Nākotnes tirdzniecības apstiprinājums
 • Konta minimums ir 25 000 USD

TD Ameritrade prasība tirgoties ar Bitcoin nākotnes līgumiem ir 1,5 reizes augstāka nekā valūtas maržas prasības. Pēc apstiprināšanas jūs esat gatavs nekavējoties sākt tirgoties ar bitcoin nākotnes līgumiem.

Krakena

Kraken ir viena no spēcīgākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, kas šodien ir pieejama. Kraken ļauj tirgot dažādas kriptovalūtas vairākos pāros. Kraken kriptogrāfijas nākotnes tirdzniecības tirgus galvenās iezīmes ir:

 • Vairāku valūtu pāri: BTC / USD, ETH / USD, LTC / USD, BCH / USD, XRP / USD un XRP / BTC.
 • Kredītplecs: Līdz pat 50x pārsvars (pieejams visiem pāriem)
 • Laika posms: Perpetual, mēneša un ceturkšņa (XRP / BTC ir pieejami tikai pastāvīgie un ceturkšņa laika periodi)
 • Līguma lielums: 1 USD (1 XRP XRP / BTC pārim)
 • Nodrošinājums: BTC, ETH, LTC, BCH vai XRP
 • Tips: Apgrieztais (vaniļa XRP / BTC pārim)
 • Maksa: 0,075% spēlētājs, 0,02% veidotājs
 • Norēķins: Peļņa no tirdzniecības ir nekavējoties nokārtota un pieejama. Līgumi beidzas termiņa beigu datumā, un atklātie procenti tiek norēķināti naudā ar nodrošinājuma aktīvu.

Viena no lielākajām kriptogrāfijas nākotnes darījumu tirdzniecības priekšrocībām ar Kraken ir tā, ka jūs varat piesaistīt līdz pat 50x visos pāros.

Bakkt

Bakkt ir jaunākais ienācējs kriptogrāfijas nākotnes darījumu telpā. Bakkt ir kriptogrāfijas palaišana, kuru uzsāka Intercontinental Exchange (ICE), tā pati kompānija aiz Ņujorkas fondu biržas (NYSE). Sākotnēji paziņots 2018. gadā, Bakkt palaišanas datums tika pārcelts vairāk nekā gadu.

Visbeidzot, Bakkt uzsāka 2019. gada septembrī ar savu pirmo produktu: Bitcoin nākotnes līgumu, kas paredzēts institucionālajiem investoriem, kuri vēlas veikt derības par bitcoīna nākotnes cenu.

Viena no lielākajām atšķirībām starp Bakkt un konkurentiem ir tā, ka Bakkt nākotnes līgumi tiek fiziski nokārtoti ‘īstajā’ bitcoin. Atšķirībā no tradicionālajiem nākotnes līgumiem citās biržās, kas ir vienkārši Bitcoin atvasinājumi, Bakts izmanto fizisko bitcoīnu.

Citas galvenās Bakkt iezīmes ir:

 • Aizbildnība: Atšķirībā no jebkura cita kriptogrāfijas nākotnes tirgus, Bakkt glabā fizisko bitcoin. Uzņēmums ir ieguldījis ievērojamus ieguldījumus vismodernākajā fiziskajā un kiberdrošībā, galu galā ļaujot tam izveidot institucionāla līmeņa aizbildnības pakalpojumu, kas piemērots gan privātpersonām, gan institucionālajiem investoriem..
 • Tāda pati tehnoloģija kā ICE un NYSE: Bakkt var būt visdrošākā pieejamā kriptogrāfijas apmaiņa. Biržas pamatā ir tā pati tehnoloģija, kas nodrošina lielākas starptautiskas biržas, piemēram, ICE un NYSE.
 • Fiziski piegādāti līgumi: Atšķirībā no visām pārējām šeit uzskaitītajām kriptogrāfijas nākotnes biržām Bakts izmanto fiziski piegādātus bitcoin nākotnes līgumus. Tā vietā, lai tikai tirgotu bitcoin atvasinājumus un norēķinātos skaidrā naudā, Bakkt lietotāji līgumus nokārto reālā bitcoin.
 • Atbilst: Bakkt ir izveidots, lai nodrošinātu atbilstību jau no paša sākuma. Lietotājiem ir jāpabeidz KYC un AML verifikācija. Bakttam ir arī ķēdes analīze un visu kriptogrāfijas depozītu un izņemšanas uzraudzība. Kopumā Bakkt sevi pozicionē kā drošu un regulētu tirdzniecības vidi.

Šodien Bakkt piedāvā tikai fiziski nokārtotus BTC / USD nākotnes līgumus. Tomēr, virzoties uz priekšu, Bakts plāno izlaist papildu pārus un piedāvājumus.

Interaktīvie brokeri

Interaktīvie brokeri ļauj jums iegādāties garus līgumus ar 50% maržas prasību, kas ir labākais tirgū. Lai gan Interactive Brokers iekasē nedaudz augstākas maksas nekā konkurence, platforma pieņem arī virkni dažādu valūtu. Turklāt interaktīvie brokeri ļauj jums iegādāties nākotnes līgumus vai nu Cboe, vai CME.

Interaktīvo brokeru galvenās iezīmes ir:

 • Pieņemamās valūtas: USD, EUR, GBP, AUD un CAD
 • Depozīta metodes: Bankas vadi, ACH, BPay, ELP, čeki
 • Maksa: 5 USD maksa par CBOE, 10 USD par CME

Interaktīvo brokeru galvenais trūkums ir tāds, ka šortiem ir jānodrošina pārpalikums, kas nozīmē, ka jums ir jākontrolē vairāk nekā nominālvērtība, lai atvērtu īso līgumu, novēršot lielu stimulu tirgotājam vispirms atvērt īso. Otrs interaktīvo brokeru mīnuss ir augstās maksas no 5 līdz 10 dolāriem.

TradeStation

TradeStation ir daži no lētākajiem maksājumiem bitcoin nākotnes tirdzniecības nozarē. TradeStation galvenais trūkums ir tāds, ka jums ir jānorāda 66% no jūsu pozīcijas nominālvērtības kā maržas prasību, kas pārspēj dažas nākotnes līgumu tirdzniecības priekšrocības.

TradeStation tomēr piedāvā piekļuvi gan CME, gan Cboe bitcoin nākotnes tirdzniecības tirgiem, un maksa par 1.50 USD ir ļoti lēta..

E Tirdzniecība

E Trade ir amerikāņu tirdzniecības gigants, kurš nesen sāka piedāvāt bitcoin nākotnes līgumus klientiem, izmantojot Optionshouse tirdzniecības platformu. Lietotāji var tirgot gan CME, gan Cboe līgumus ar nepieciešamo 80% starpību. Darījumi tiek nodrošināti USD.

E Trade ir arī saprātīgas (ja nedaudz augstas) maksas 2,50 USD.

Kriptoiekārtas

CryptoFacilities ir licencējusi un regulējusi Apvienotās Karalistes Finanšu rīcības iestāde (FCA), piešķirot tai papildu pilnvaru līmeni pār BitMEX, Deribit un dažiem neregulētajiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā..

CryptoFacilities ir arī konkurētspējīga maksu struktūra par bitcoin nākotnes darījumiem, ieskaitot 0 ASV dolāru maksu par veidotājiem un maksu tikai par 0,0008. Viena no neparastākajām lietām par CryptoFacilities ir tā, ka platforma pieņem kriptogrāfiju tikai noguldījumiem. Tomēr lietotāji tiek pieņemti no jebkuras vietas pasaulē (izņemot ASV un valstis, par kurām ir noteiktas sankcijas.

Galvenās CryptoFacilities iezīmes ir:

 • Tirdzniecības stundas: 24/7
 • Termiņi: Perpetual, mēneša un ceturkšņa
 • Kredītplecs: Līdz 50x
 • Kripto pāri: BTC, ETH, XRP, LTC un BCH

Viena no galvenajām CryptoFacilities priekšrocībām ir tā, ka tā piedāvā Ripple (XRP) tirgus. Tirdzniecību XRP / USD un XRP / BTC pārī var nodrošināt kā nodrošinājumu pašā XRP. Šī funkcija padara CryptoFacilities par īpaši populāru iespēju investoriem, kuriem ir liels daudzums Ripple.

BitMEX

BitMEX ir neregulēts kriptogrāfijas nākotnes tirdzniecības tirgus, kurā ir daži noteikumi, bet daudz likviditātes. Tas ir viens no pasaules lielākajiem kriptogrāfijas nākotnes tirgiem, kas pundurē labāk regulētos konkurentus, piemēram, Cboe un CME Group. Vidēji dienā BitMEX 24 stundu laikā redzēs vairāk nekā USD 2 miljardus kriptogrāfijas darījumu.

BitMEX iekasē ražotāja maksu 0,025% un ņēmēja maksu 0,075%.

Viena no lielākajām BitMEX priekšrocībām ir tā, ka birža piedāvā sviras līdz pat 100X, kas ir daudz augstāka nekā jebkurš šeit uzskaitītais konkurents. Tirgotāji var noteikt sviras no 1 līdz 100, pamatojoties uz viņu nevēlēšanos riskēt.

Citas galvenās BitMEX funkcijas ietver:

 • Tirdzniecības stundas: 24/7
 • Termiņi: Mūžīgais, ceturkšņa un divkvartērijs
 • Derīguma termiņš: Līguma mēneša pēdējā piektdienā plkst. 20.00 pēc EST
 • Kredītplecs: 1x līdz 100x
 • Kripto pāri: ADA, BCH, EOS, ETH, LTC, TRON un XRP
 • Aizliegtās valstis: Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Kuba, Krima, Irāna, Sīrija un Ziemeļkoreja
 • Apjoms: Ikdienas tirdzniecības apjoms no 2 līdz 4 miljardiem USD (2019)

BitMEX kā pamatā esošo Bitcoin cenu indeksu izmanto 50/50 sadalījumu starp Coinbase un Bitstamp, piešķirot biržai papildu likumības slāni.

OKCoin / OKEx

OKEx ir OKCoin biržas starptautiskā daļa, kas tika dibināta 2013. gadā. Birža ir reģistrēta Maltā, bet darbojas no Honkongas, galvenokārt ēdinot tirgotājus Ķīnā un citās Āzijas valstīs..

Mūsdienās cilvēki parasti izmanto OKCoin un OKEx savstarpēji. Lai kā jūs to sauktu, OKCoin / OKEx bieži vien ir lielākais bitcoin nākotnes tirdzniecības tirgus internetā, lai gan BitMEX to laiku pa laikam pārspēj. OKCoin ir īpaši populārs starp Āzijā bāzētiem kriptogrāfijas nākotnes tirgotājiem.

OKCoin piedāvā sviras līdz 20X trīs dažādās kriptovalūtās. Tas piedāvā arī zemas maksas. Lietotāji var iziet divus dažādus pārbaudes līmeņus, pamatojoties uz to, cik daudz viņi vēlas tirgot un kā viņi vēlas izņemt naudu.

OKEx galvenās iezīmes ir:

 • Tirdzniecības stundas: 24/7
 • Termiņi: Katru nedēļu, divreiz nedēļā un reizi ceturksnī
 • Derīguma termiņš: Derīguma termiņa nedēļas piektdiena pusdienlaikā
 • Kredītplecs: 10x līdz 20x
 • Kripto pāri: ETH, ETC, BCH, XRP, EOS un BTG
 • Apjoms: 1,5 līdz 3 miljardi USD dienā (2019)
 • Aizliegtās valstis: Amerikas Savienotās Valstis, Honkonga, Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja, Krima, Sudāna, Malaizija, Sīrija, Bangladeša, Bolīvija, Ekvadora un Kirgizstāna

Kopumā OKCoin piedāvā spēcīgu likviditāti biržā ar mazāk pārredzamu vēsturi. Tāpat kā BitMEX, pastāv bažas par to, kā rīkoties ar neregulētu apmaiņu. Tomēr OKCoin joprojām ir populārs Āzijas kriptogrāfijas tirgotāju vidū, kuri vēlas piekļūt nākotnes līgumiem.

Deribit

Deribit ir jaunākais bitcoin nākotnes līgumu konkurents BitMEX un OKEx. Nīderlandē bāzētā birža specializējas kriptogrāfijas nākotnes darījumu tirdzniecībā.

Galvenās Deribit iezīmes ir:

 • Tirdzniecības stundas: 24/7
 • Kredītplecs: Līdz 100x
 • Termiņi: Mūžīgi un reizi ceturksnī
 • Kripto pāri: BTC un ETH

Kā Bitcoin nākotnes darījumi ietekmē Bitcoin tirdzniecību?

Ir dažas diskusijas par to, kā bitcoin nākotne ietekmē bitcoin tirdzniecību. Kad 2017. gada beigās pirmo reizi tika paziņots par Bitcoin nākotnes darījumu tirdzniecību, tirgi ar nepacietību kļuva traki. Ilgtermiņa Bitcoin hodlers redzēja to kā pazīmi, ka Bitcoin kļūst par galveno. Viņi domāja, ka triljoniem dolāru institucionālā kapitāla gatavojas ielej bitcoin.

Nedēļas laikā pēc pirmā regulētā bitcoin nākotnes tirdzniecības tirgus izlaišanas bitcoīna cena pieauga līdz visu laiku augstākajai vērtībai – 20 000 USD. Drīz pēc tam cena samazinājās un šodien ir aptuveni 9 000 USD.

Tātad, kā nākotnes tirgi ietekmē bitcoīnu – ja vispār? Vai nākotnes tirgi ir labi vai slikti pasaules lielākajai kriptovalūtai?

Atbilde ir sarežģīta.

Vispārējā teorija apgalvo, ka „gudrā” institucionālā nauda ienāks nākotnes tirgū un ka tai sekos citi tirgi. Mēs to redzējām ar sākotnējo bitkoina nākotnes līgumu izlaišanu. Bitcoin fjūčeru cenas pieauga. Pēc tam, ņemot vērā augstākās nākotnes līgumu cenas, sekoja tirgus, izraisot bitcoin tirgus cenas pieaugumu. Cilvēki sāka meklēt nākotnes tirgus kā ceļvedi nākotnes Bitcoin virzienam – līdzīgi kā preču, naftas un zelta nākotnes tirgi.

Paaugstināta apetīte par zemākām bitcoin cenām varētu samazināt bitkoina nākotnes līgumu vērtību, kas, iespējams, novedīs pie paša bitcoīna cenas krituma.

Mēs redzam līdzīgu efektu tradicionālajos tirgos. Ikdienas kustības Dow mini un S&Piemēram, P 500 nākotnes tirgiem ir būtiska ietekme uz galveno indeksu virzienu katru dienu.

Tomēr nākotnes tirgi ne vienmēr kontrolē pamatā esošo tirgu. Piemēram, ziņas, kas rodas tirgus tirdzniecības laikā, var izjaukt trajektoriju, kuru mēs sākām redzēt nākotnes tirgos. Kas kā cēls sidenote, iespējams, ir vērts uzzināt, kā nopelnīt bitcoin kā alternatīvu bitkoina nākotnes darījumu tirdzniecībai.

Bieži uzdotie jautājumi par Bitcoin nākotnes līgumiem

Mēs saņemam daudz jautājumu par bitcoin nākotnes līgumiem. Tālāk mēs atbildam uz dažiem visbiežāk saņemtajiem jautājumiem:

J: Kā Bitcoin nākotnes līgumi ir saistīti ar pamata tirgus cenu vai Bitcoin tūlītējo tirgu?

A: Bitcoin nākotnes tirgi piesaista cenas no esošajām kriptogrāfijas biržām. Piemēram, CME izmanto savu CME CF Bitcoin atsauces likmi (BRR), kas iegūst cenu datus no vairākām lielākajām biržām. Šī cena tiek izmantota, lai nokārtotu visus bitkoina nākotnes līgumus.

J: Kā tiek regulēti Bitcoin nākotnes tirgi?

A: Bitcoin nākotnes tirgu Amerikas Savienotajās Valstīs regulē Commodity Futures Trading Commission (CFTC), kas ir pārvaldes iestāde, kurai ir ekskluzīva jurisdikcija pār Amerikas Bitcoin nākotnes tirgiem. Ārzemēs citas regulatīvās aģentūras veic līdzīgu lomu. Dažas Bitcoin nākotnes tirgus vietas neregulē neviena valdības iestāde.

J: Vai man ir nepieciešams digitālais seifs, lai tirgotu bitcoin nākotnes darījumus?

A: Jums nav nepieciešams digitāls seifs, lai tirgotos ar Bitcoin nākotnes līgumiem, kad nākotnes līgumi ir norēķināti skaidrā naudā vai ir finansiāli nokārtoti (kā tas ir gadījumā ar CME, Cboe un lielāko daļu citu Bitcoin nākotnes biržām). Tomēr, ja jums ir darīšana ar fiziski nokārtotiem bitcoin nākotnes darījumiem, piemēram, ar Bakkt, jums būs nepieciešams digitālais maks (vai vismaz starpniecības konts)..

J: Kāpēc amerikāņiem ir aizliegts piedalīties dažās neregulētās nākotnes biržās?

A: Daudzas no iepriekš neregulētajām nākotnes biržām ir aizliegušas amerikāņus. Biržas to dara, lai izvairītos no atbildības problēmām. Nākotnes tirdzniecību Amerikā regulē CFTC, un neregulētas biržas piedāvā pakalpojumus, kas pārkāpj CFTC noteikumus. Regulēšana katram amerikāņu lietotājam ir sarežģīta, tāpēc lielākā daļa apmaiņas tikai pilnībā aizliedz Amerikas lietotājiem.

J: Cik gadu ir bitcoin nākotnes līgumi?

A: Regulētie Bitcoin nākotnes līgumi pirmo reizi tika palaisti 2017. gada decembrī ar Cboe un CME Group. Tomēr Bitcoin nākotnes līgumi neregulētos tirgos ir datēti ar 2011. gadu.

J: Kas ir īssavienojums?

A: Shorting ir īso likmju izdarīšanas prakse, vispirms neaizņemoties pamatā esošo vērtspapīru. Saīsinot aktīvu, jūs ieņemat pozīciju, ka cena samazināsies.

J: Kas ir riska ierobežošana?

A: Riska ierobežošana ir prakse ieņemt pozīciju vienā aktīvā, lai kompensētu jūsu pozīciju citā aktīvā. Tā kā nākotnes līgumi pieļauj sviras, ir viegli ierobežot savu pozīciju neatkarīgi no jūsu rīcībā esošo fizisko aktīvu skaita.

J: Kas ir starpība?

A: Marža ir naudas summa, kas tirgotājam sākotnēji jāiemaksā kā nodrošinājums, veicot nākotnes pozīcijas. Daudziem stipri tirgotiem līgumiem maržas summas ir mazākas par 10% no pamata līguma. Lai veiktu regulētas biržas, tostarp CME Group un Cboe, ir nepieciešama starpība no 35% līdz 40%.

Pēdējais vārds: kāda ir Bitcoin nākotnes tirdzniecības nākotne?

Bitcoin fjūčeru tirdzniecības aktivitāte turpināja būt spēcīga visu 2019. gadu. CME Group visā 2019. gadā ziņoja par vidēji aptuveni 300 līdz 500 miljonu ASV dolāru vērtībā Bitcoin fjūčeru dienā..

CME arī apgalvo, ka bitkoina nākotnes līgumi palielina interesi lielo investoru vidū. Turklāt, pārbaudot nākotnes darījumu apjomu neregulētās biržās, daudzās dienās mēs redzam vairāk nekā USD 4 miljardus dienā.

Skaidrs, ka kriptogrāfijas ekosistēmā bitkoina nākotnes tirdzniecībai ir izšķiroša loma – un tā drīz nezudīs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me