Pilnas Oyster’s PRL monetos vadovas

„Oyster Pearl“ – PRL monetos projekto pavadinimas – yra savotiška interneto skelbimų erdvės naujovė, pakeičianti funkcijas, kurias naudojame kasdien. Praktiškai visi prisideda prie interneto šiame amžiuje naudodamiesi socialinės žiniasklaidos priemonėmis, o galimybė užsidirbti iš šio naudojimo yra didelis potencialas, kurį siekia suteikti PRL moneta..

Oyster PRL – revoliucinė interneto reklamos kriptovaliuta

„Oyster PRL“ yra revoliucinė kriptovaliuta interneto reklamos pasaulyje, mažinanti atotrūkį tarp interneto turinio kūrėjų ir vartotojų. Interneto turinio kūrėjui reklama internete yra duona ir sviestas iš jų pajamų. Tačiau interneto vartotojams internetinė reklama internete tapo blaškoma ir neigiama. Skelbimai taip pat gali būti įkyrūs, liesti, kenkti privatumui ir atitraukti dėmesį nuo svetainės švaros.

Skelbimų blokavimo priemonė ir panašios programos padėjo išspręsti šią problemą interneto vartotojams. Bet tai netobula ir riboja turinio kūrėjų galimybes užsidirbti iš skelbimų. Tačiau problemos, kurias sukėlė skelbimų blokatoriai tarp žiniatinklio turinio kūrėjo ir jos vartotojų, yra sujungiamos naudojant „Oyster PRL“.

„Oyster PRL“ siūlo platformą ir įrankį svetainių savininkams, visiškai unikalų pajamų generavimo modelį per vienas kodo scenarijus. Tai taip pat teikia patikimą decentralizuotą „peer-to-peer“ duomenų saugojimo sprendimą, kuris padeda pagerinti jūsų duomenų saugumą ir sumažinti debesų saugyklų sprendimų kainą..

Svetainės lankytojai prideda nedidelę dalį savo procesoriaus ir GPU energijos, kad naudotojų failus būtų galima laikyti decentralizuotoje ir anoniminėje knygoje. Už tai interneto svetainių savininkams netiesiogiai moka saugyklos vartotojai, o svetainės lankytojai gali mėgautis naršymu be skelbimų..

„IOTA Tangle“, tvirta, nereikalinga duomenų saugykla

Kita ypatinga austrių protokolo svarba yra IOTA raizgalynė, greita kvantinė saugi saugykla, sukurta remiantis egzotiška technologija. Tai yra duomenų saugykla, kuriai nereikia jokių naudotojų vardų, slaptažodžių ar susijusių duomenų, be to, jokia antroji ar trečioji šalis neturės asmeninių žinių apie tai, ką joje sukaupėte. Tai daro išvadą, kad viską, ką taupote saugykloje, galite pasiekti tik jūs, niekas negali. Tai daro tai unikalia laikymo priemone.

„Oyster PRL“ moneta

2017 m. Rugsėjo 18 d. Buvo paleistas baltasis popierius „Oyster Pearl“, o ICO įvyko spalį. „Oyster ICO“ dalyviai uždirbo PRL (oficialų austrių ženklą). PRL, kuris yra „Oyster“ protokolo ženklas, atlieka daugybę šifravimo funkcijų, įskaitant: Žiniatinklio turinio autoriai, gaunantys užmokestį PRL, žetonas tarnauja kaip priimtinas mokėjimas už duomenų saugojimą „Oyster blockchain“ platformoje. Svetainės, sukurtos naudojant „Oyster“ kodą, lankytojai paaukoja nedidelę dalį savo skaičiavimo galios, kad būtų galima naudoti „Oyster“ teikiamą duomenų saugyklą..

Tai pažangiausia interneto pajamų gavimo naujovė, taip pat sudėtinga duomenų saugojimo platforma jos vartotojams. Įdomiausia tai, kad norint užsidirbti pinigų iš austrių nereikia turėti svetainės.


Prekyba ir pinigų uždirbimas su PRL moneta

Kai kurie gali pagalvoti, kad tik tinklaraščių savininkai gali uždirbti iš „Oyster“ arba kokias vertes siūlo „Oyster PRL“ žetonų turėjimas? Daugelis prekybininkų ir investuotojų gali iš to gauti naudos, taip pat PRL žetonu galima prekiauti ir gauti pajamų iš kitų kriptovaliutų ar „fiat“ valiutos..

Kad vartotojai galėtų pasinaudoti „Oyster PRL“, jie turi eiti į bet kurį mainą, kuriame yra nurodytas prieigos raktas, nes jį galima rasti patikimose biržose, tokiose kaip „KuCoin“, „Cryptopia“, „CoinExchange“, IDEX ir kt. Tada austrių PRL galima iškeisti į kitas kriptovaliutas, tokias kaip BTC ar ETH, kurias galima lengvai konvertuoti į fiat.

„Oyster PRL“ yra „Ethereum“ pagrindu sukurtas ERC20 žetonas, kurio rinkos kaina tuo metu, kai buvo parašyta, yra rinkos kaina 0,078789 USD, o rinkos viršutinė riba yra 6 694 405 USD, o šiuo metu apyvartoje yra 84 966 676 žetonai. Oyster (PRL) šiuo metu yra CoinMarketCap reitinge # 491.

Saugiai saugokite savo austrių PRL monetas

Kaip „ERC20“ prieigos raktą „Oyster“ (PRL) galima laikyti bet kokią „Ethereum“ žetonu pagrįstą piniginę, pvz., „MyEtherWallet“, „MetaMask“, „Mist“ ar „Parity“. Taip pat galite pasirinkti išsaugoti savo žetonus saugesnėse saugyklose naudodami bet kurią aparatinę piniginę, palaikančią ERC20 žetonus, pvz., „Trezor“ ir „Ledger Wallet“..

„Oyster“ projekto komanda

Bruno Blokas yra naudojamas „Oyster“ smegenų pavadinimas, o jo PRL moneta yra pagrindinis „Oyster“, kuris yra komanda, kuri liko anonima, variklis, net jei jie savo interneto pasiekimais paverčia interneto veidą ir reklaminius klausimus..

Naudodami „Oyster PRL“ galite uždirbti kaip interneto vartotojas ir tinklaraščio savininkas, taip pat gauti savo duomenis ir informaciją apie geriausią šiuo metu prieinamą saugumą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map