CEX.IO apžvalga: viskas, ką reikia žinoti

Išsami mūsų CEX.IO apžvalga rodo, kad tai yra viena iš geriausių kriptovaliutų keitimo platformų, kad gautumėte savo pirmąjį „Bitcoin“. Galite nusipirkti BTC su kreditu naudodamiesi viena iš sklandžiausių ir patogiausių pradedantiesiems sąsajų internete ir gauti teisę prekiauti savo unikalioje biržoje..

Bet daug kas slepiasi po paviršiumi, kurį PRIVALOTE žinoti prieš perkant ar prekiaujant. Tai naujausia CEX.io apžvalga internete. Visur, kur tik atrodžiau, radau daugybę klaidinančios ir tiesiog melagingos informacijos apie mainus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte TIESĄ apie mokesčius, patikrinimą, palaikymą, saugumą ir visa kita, kas susiję su šiuo mainu.

CEX.IO yra Londone įsikūręs „Bitcoin“ brokeris ir birža, kuris yra pagrindinis rinkos elementas nuo 2013 m. Jo supaprastintas pirkimo / pardavimo mechanizmas, unikali prekybos aplinka (daug daugiau apie tai vėliau), didelis bendruomenės pasitikėjimas ir „fluid UX“ išlaiko daugiau nei 1 milijonas stiprių vartotojų, grįžtančių vėl ir vėl.

Bene unikaliausia jo savybė yra tai, kaip gerai subalansuoja prekybos ypatybes ir paprastumą. CEX sugeba pasiūlyti daugybę variantų (prekyba maržomis, užpildyti arba nužudyti pavedimus ir kt.), Tačiau vis tiek būti viena paprasčiausių ir patogiausių pradedantiesiems rinkų.

Jei ieškote greitos, paprastos ir saugios vietos įsigyti Bitcoin su kredito / debeto kortele, radote atitikmenį. Tačiau saugokitės – mokesčiai yra dideli, o daugelis jų yra smulkiu šriftu. Be to, nuo 2018 m. Vasario mėn. Parama yra per didelė, o USD ir GBP grynosios išmokos BUVO Sustabdyta. Perskaitykite išsamų paaiškinimą iš oficialus bendrovės pranešimas.

Nepaisant trūkumų, CEX.IO išlieka stipriomis biržomis. Prieš pradėdami tiesiog turite žinoti apie tai keletą dalykų.

Argumentai už:

 • Patinka pradedantiesiems
 • Puikus UX
 • Kreditinės kortelės parinktys
 • Nauji „Altcoins“ periodiškai pridedami

Minusai:

 • Dideli mokesčiai
 • Nedaug monetų
 • thumbs downPalaikymo problemos

Contents

CEX.io funkcijos

Saugumas

Birža registruota Fincenas, yra labai stabilus ir niekada neturėjo saugumo problemų. Jei jie būtų skaidresni apie šaldymo sandėlius ir kitas saugumo priemones, galėčiau jiems suteikti aukštesnį laipsnį.

Prekyba

Prekybos porų nėra daug, o sąsaja yra paprasta. Vis dėlto tai gali būti neblogas dalykas. Maržinės prekybos galimybės taip pat yra pagrindinis pliusas.

Pradedantiesiems-draugams

Pirkdami su kreditine kortele, užpildykite arba nužudykite užsakymus (aš paaiškinsiu vėliau. Niekas nenukentės) ir paprastą pirkimo / pardavimo ir prekybos sąsają? Negali būti daug geresnis už šį.

Mokesčiai

„Cex“ mokesčiai yra dideli, tačiau už patogumą mokate priemoką. Pirkti BTC su kreditine kortele NĖRA PIGUS, bet prekyba yra valdoma.

Patikrinimas

Patvirtinti reikia, bet jis nėra per sunkus, nebent norite neribotos įmonės paskyros.

Prekyba

Parama buvo per didelė, nes vėlai (2/20/18), o patikrinimas / pašalinimas buvo košmaras. Bendrovė teigia padidinusi savo darbo jėgą 300 proc., Todėl pamatysime, ar viskas pasikeis.

Apskritai

Tuo, kas yra, CEX yra tvirtas mainas. Tai paprasta naudoti ir jūs lengvai gaunate savo BTC, bet jūs mokate už patogumą. Jei norite įsilaužti į žaidimą, tai verta aukščiausios kokybės. Jei esate labiau patyręs, ieškokite kitur.

Keitimasis informacija

 • Įkurta: 2013 m.
 • Generalinis direktorius: Oleksandras Lutskevičius.
 • Valiutos: Kriptografija – BTC, ETH, DASH, XRP, XLM, BTG, BCH, ZEC, GHS | „Fiat“ – USD, EUR, GBP, RUB. Visą informaciją galite rasti Cryptocoincharts.info.
 • Mokėjimo būdai: Kripta, SEPA, banko pavedimas, kreditinė kortelė.
 • Patikrinimas: Taip.
 • Program: Taip.
 • Maržinė prekyba: Taip.
 • Būstas: Londonas.
 • Mokesčiai: 7% sandorio mokestis | „Maker-Taker“ prekybos mokesčiai (0% -. 25%) | Indėlių / pinigų išėmimo mokesčiai

Apie CEX.IO

CEX.IO buvo pasaulio pirmasis debesų kasybos paslaugų teikėjas. Įkurta 2013 m., Ji prasidėjo Bitcoin priešistorėje. Šiandien tai yra daugiafunkcinė kriptovaliutos keitykla, leidžianti vartotojams sklandžiai įsigyti „Bitcoin“ kredito kortele ir ja prekiauti (28 prekybos poros). Juo pasitiki daugiau nei milijonas vartotojų, daugiausia dėl savo UX, paprasto pirkimo ir kelių platformų funkcionalumo.

Jis siūlo vieną paprasčiausių žiniatinklio pirkimo / pardavimo mechanizmų, taip pat aprėptį visame pasaulyje, įvairias mokėjimo galimybes ir labai vertinamą finansinį stabilumą (tvirti bankų santykiai ir finansinė registracija JK / JAV)..

Tai nėra toli gražu ne kai kurie jos konkurentai (# 39 pagal tūrį nuo 2018 m. vasario mėn.). Bet tai netrukdo turėti labai likvidžią užsakymų knygą ir greitą prekybos vykdymą. Visa tai reiškia, kad tai yra bene labiausiai pradedantiesiems palanki „Bitcoin“ birža.

Tačiau pastaruoju metu kyla realių nerimo dėl mainų. Be mokesčių, yra keletas kitų svarbių paramos trūkumų. Be to, funkcionalumas vis dar yra gana ribotas.

Pradedantiesiems patiks CEX.IO pirkimo ir prekybos patirtis. Patyrę veteranai gali ne.

PRIVALO SKAITYTI: Ar CEX.IO yra SUKTIS? | Kodėl visi taip jaudinasi dėl CEX?

Saugumas yra visų „Bitcoin“ investuotojų ir prekybininkų prioritetas. Štai kodėl man nebuvo keista, kad klausimas „ar CEX.IO yra sukčiavimas?“ buvo vienas iš labiausiai paplitusių klausimų internete.

Atsakymas yra NE. „CEX.IO“ yra teisėta mainų sistema, įsteigta JK ir turinti rimtą finansinį pažymėjimą. Ji taip pat turi didžiulę patenkintų vartotojų bazę. Jie nevogs jūsų pinigų.

Taigi, kokia yra didžiausia problema?

„Bitcoin Reddit“ buvo gausu temų apie biržos reputaciją. „Google“ nebuvo daug malonesnė ...

„Bitcoin Reddit“ buvo gausu temų apie biržos reputaciją. „Google“ nebuvo daug malonesnė …

SERP taip pat galite rasti daugybę paieškos rezultatų

Neseniai buvo kaltinama, kad CEX.IO yra sukčiavimas, nes vartotojai negavo atsiėmimo, o palaikymas nebuvo atsakingas. Tačiau tai tik tipiška interneto panika. Palaikymas yra labai apsunkintas, taip pat yra ir CEX.IO mokėjimo teikėjai. Tai lėmė, kad daugelis negali gauti pinigų iš karto. Štai keletas temų, kuriose aptariama problema:

Kiekvieną kartą pasirodžius palaikymui palengvėjo visų susirūpinimas. Tai tiesiog vėlavimas, o atidarius bilietą su palaikymu, procesas paspartės. Tik nesiųskite jiems 3000 el. Laiškų per dieną.

Ar CEX.IO yra saugus? TAIP. Štai kodėl ….

Be pačių prevencinių saugumo priemonių (šaldymo sandėliavimo, kovos su sukčiavimu politikos), išoriniai veiksniai įrodo, kad CEX.IO yra saugus mainas:

 • Registracija „FinCen“
 • Registracija JK
 • Partnerystė su bankais
 • Skaidrus lyderiavimas
 • Šaltas sandėlis
 • Visi naudotojų indėliai buvo kredituojami nuo 2013 m
 • Jokių įsilaužimų istorijoje

Visi šie veiksniai verčia mane manyti, kad CEX.IO yra saugi ir patikima mainų svetainė … jie yra tik šiek tiek lėti.

NIEKADA NEPALIKKITE MAŽŲ DIDELIŲ KRIPTO SUMŲ. Jei norite sužinoti, kaip saugiai saugoti savo „Bitcoins“, kad jų niekada nebūtų nulaužta, PRIVALOTE perskaityti šį straipsnį apie saugų „Bitcoin“ saugojimą.

NIEKADA NEPALIKKITE MAŽŲ DIDELIŲ KRIPTO SUMŲ. Jei norite sužinoti, kaip saugiai laikyti savo „Bitcoins“, kad jų niekada nebūtų nulaužta, PRIVALOTE perskaityti šis straipsnis apie saugų Bitcoin saugojimą.

CEX.IO „Paslėpti mokesčiai“ paaiškinta | Kas yra CEX.IO mokesčiai už pirkimą naudojant kreditinę kortelę?

CEX.IO turi didelius mokesčius už BTC pirkimą, tačiau internetas yra „paslėptas“ mokestis. Pirmiausia pradėkime nuo kai kurių pagrindinių mokesčių, prieš sužinodami, kodėl jie turi tokias dideles paslėptas išlaidas.

Sandorių mokesčiai

Jei norite įsigyti BTC su kredito kortele, būsite apmokestinti operacijos mokesčiu 7%. Pavyzdys: jei perkate 1000 USD BTC, gaunate tik 930 USD.

Prekybos mokesčiai

Biržoje naudojamas apimties pakopų, gamintojo / gavėjo mokesčio grafikas. Mokesčiai svyruoja nuo 25% vartotojams, ne daugiau kaip 0%, kai gamintojai yra dideli. Gamintojo / gavėjo mokesčių paaiškinimą žr šį naudingą straipsnį iš „CryptoCurrency Facts“.

Kaip įprasta, visi mokesčiai priklauso nuo 30d prekybos apimties

Maržos prekybos mokesčiai

0% -2%. Norėdami sužinoti visą mokesčio grafiką, apsilankykite CEX.IO svetainės mokesčių skyriuje.

Kokios yra CEX.IO mokėjimo galimybės JAV / ES klientams?

Viena iš priežasčių, kodėl pradedantieji mėgsta šią įmonę, yra dėl įvairių valiutos variantų. CEX.IO priima kreditines korteles, banko pavedimus, kriptografinę ir fiat valiutą (USD, EUR, GBP, RUB). Įmokos už indėlius ir pinigų išėmimus yra pagrįstos. Čia pateikiama svetainės mokesčių lentelė:

Čia pateikiama indėlių ir pinigų išėmimo mokesčių apžvalga svetainėje Cex.io

Kodėl internetas nekenčia CEX.IO „paslėptų mokesčių“

Kai eisite pirkti BTC ar prekiauti kriptografija CEX.IO, jūs iškart pastebėsite, kad vyksta kažkas nemalonaus: valiutų kursai yra WAY didesni nei kitų biržų.

Nusprendžiau greitai palyginti, kokius 1 000 USD nusipirks iš CEX.IO ir ką jis pateks į atvirą rinką (18/20/20).

CEX.IO

Paslėpti mokesčiai reiškia, kad pirksite mažiau „Bitcoins“

Atviroje rinkoje

Bitcoin kaina atviroje rinkoje

BTC pirkimas iš CEX.IO kainuoja beveik 10% daugiau nei atviroje rinkoje. Dabar sakykite, kad perkate su kreditine kortele – jūs ne tik gaunate apie 10% mažiau nei turėtumėte, bet ir mokate 7% operacijos mokestį. Iš viso jūs mokate ~ 17% vig. Tai ŽINGSNIS. Tai priklauso nuo to, kiek vertinate savo patogumą.

Vienas iš didesnių kainų pateisinimų yra tas, kad birža turi kompensuoti prekybos mechanizmą „užpildyk arba nužudyk“.

Kas yra „Fill or Kill“ prekyba? – „Fill-or-Kill“ (FOK) yra prekybos rūšis, kai pavedimas turi būti visiškai užpildytas arba užmuštas. Iš esmės tai reiškia, kad jei sutiksite įsigyti 1 BTC tam tikru tarifu, tikrai gausite tokiu tarifu (arba mažesniu tarifu). Pavyzdžiui, kitose biržose pateikiate pasiūlymą pirkti už tam tikrą kainą ir laukiate, kol tą užsakymą užpildys rinka. Jis gali būti užpildytas tik iš dalies arba visai neužpildytas. CEX.IO ta kaina yra garantuota. Štai a puikus aiškintojo vaizdo įrašas apie Niujorko finansų instituto užsakymus užpildyti ar nužudyti.

Kaip palyginti CEX.IO mokesčius?

CEX.IO turi didelius mokesčius. Bet štai kaip jie kaupiasi konkurentams kitose srityse.

 • 30 tūkst. USD nėra įskaityta.
 • „Bitstamp“: .25% prekybos mokestis | 5% kredito kortelės mokestis
 • Bittrex: .25% prekybos mokestis.
 • „LocalBitcoins“: „Mokesčių“ nėra 1% komisinis mokestis už pardavimą | Didesnės monetų kainos
 • „Bitfinex“: Gamintojas: .1% / Taker: .2%

Kaip nusipirkti Bitcoin CEX.IO Registracija, tikrinimas, pirkimas ir prekyba BTC

PASTABA: DĖL PERKROVOS NAUJOS VARTOTOJŲ REGISTRACIJOS GALIOJA ATSIŽVELGTI KOL. REGISTRACIJA ATIDARYS KARTU. (2018 m. Vasaris).

Prisiregistruoti CEX.IO yra gana lengva, o patvirtinti nėra taip sunku, kaip tai daroma kai kuriose kitose biržose. Štai kaip pradėti.

1) Užregistruokite ir patikrinkite savo el. Pašto adresą

Eikite į CEX.IO ir viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Registruotis“.

Eikite į CEX.IO ir viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Registruotis“.

Registruokitės biržoje pasirinkdami savo el. Pašto adresą, „Facebook“ arba „Google“ paskyrą.

Registruokitės biržoje pasirinkdami savo el. Pašto adresą, „Facebook“ arba „Google“ paskyrą.

2) Nustatykite dviejų veiksnių autentifikavimą

Būsite paraginti nustatyti 2FA saugą. Daryk.

Būsite paraginti nustatyti 2FA saugą. Daryk.

3) Patikrinkite

Nuo 2018 m. Kovo mėn., Norint naudoti CEX.IO, PRIVALOMA PATIKRINTI visas paskyras. Visos nepatvirtintos einamosios sąskaitos negalės pasiekti jokių „Cex.IO“ paslaugų. Tikrinimas atliekamas pakopomis ir yra gana lengvas. Tikrinimo reikalavimai skirtingose ​​šalyse skirsis. Keletas įprastų dokumentų yra:

 • vardas
 • Asmenukė su kreditine kortele
 • Vyriausybės asmens dokumentas
 • Adreso patvirtinimas

Šiuo metu CEX.IO turi skirtingas pakopas su skirtingais tikrinimo lygiais, galimybėmis ir apribojimais (daugiau apie tai kitame skyriuje). Išsamų paaiškinimą žr svetainės skyriai apie patikrinimą.

Įkelkite visus reikalingus dokumentus

4) Indėlių fondai

CEX.IO siūlo daugybę mokėjimo galimybių. Jei jau turite kriptografiją, eikite į priekį ir finansuokite savo sąskaitą. Norėdami įnešti, galite rinktis iš „Visa / Mastercard“, banko (SEPA ar JAV banko pavedimo) arba kriptografinio kapitalo. Skirtuke pirkimas / pardavimas spustelėkite didelį žalią indėlio mygtuką ir pradėkite dirbti.

5) Pirkite Bitcoin

Tai nėra daug lengviau nei šis. Pasirinkite norimą sumą ir spustelėkite Pirkti. Nuostabu.

Ar ne gražu?

Ar ne gražu?

Kokios yra CEX.IO ribos tikrintiems vartotojams?

Šiuo metu CEX.IO turi 4 skirtingus tikrinimo lygius, kurių kiekvienas turi savo ribas ir galimybes. Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2018 m. Kovo mėn Pagrindinis nebebus pasiekiama. Dabartinės VISA ribos yra tokios:

 • Pagrindinis: 1000 USD kasdien | 3000 USD kas mėnesį
 • Patvirtinta: 3000 USD kasdien | 30 000 USD kas mėnesį
 • „Verified Plus“ / „Corporate“: 10 000 USD kasdien | 100 000 USD kas mėnesį

Dėl banko pavedimų, Patvirtinta sąskaitoms taikomas 200 000 USD dienos limitas ir 500 000 USD mėnesinis limitas. „Verified Plus“ ir Firmos sąskaitos turi be limitų.

CEX.IO apžvalgos | Ar CEX.IO yra patikimas?

Žiniatinklis gali būti tamsi ir bauginanti vieta. Tai ne kas kita, o nemalonu. Štai kodėl nustebau, kad CEX.IO laikėsi gana gerai, nepaisant daugybės skundų. Apskritai bendruomenė mėgsta pirkimo paprastumą ir patogumą, tačiau niekina jos vadinamuosius „paslėptus“ mokesčius. Be to, visų vardų, amžiaus ir tikėjimo „Reddit“ vartotojams parama buvo rykštė.

Čia greitai apžvelgiami geri, blogi ir negražūs dalykai.

Teigiamos CEX.io apžvalgos

Kalbant apie paniką, geriausia leisti vėsesnėms galvoms. Taigi tai reiškia, kad kai žmonės eina iš proto, negaudami savo pinigų, geriausia klausytis žmonių su argumentuotais argumentais, o ne anoniminiai forumo vartotojai, šnipinėjantys neapykantos kalbą. Kai kurios garbingos prekybos vietos apie CEX.IO galvoja gana gerai. Pavyzdžiui:

Teigiama CEX.io apžvalga Dar viena teigiama apžvalga

Teigiami atsiliepimai sutelkti dėmesį į tai, kaip puiku tai pradedantiesiems ir kaip plačios mokėjimo galimybės. Apskritai tai vertinama kaip labai gerbiama, patogi pradedantiesiems ir patogi mainų sistema.

Neigiamos CEX.io apžvalgos

Internetas? Pilna šiukšlių ir negatyvo? Na aš niekada! Neigiamose apžvalgose daugiausia dėmesio skiriama kainoms (kas yra juokinga, nes niekas neverčia šio mainų naudoti) ir laukimo laikams. Klientų palaikymas apskritai vertinamas kaip geras … kai jis atsiliepia. Kritikos būna nuo to, kad vadinama šešėliu, iki tiesioginio sukčiaus.

Neigiama „Reddit“ apžvalga Neigiami paieškos rezultatai „Google“

Apskritai neigiami dalykai yra šiek tiek perdėta reakcija. Aš jau apžvelgiau, kodėl taip yra, todėl peržiūrėkite ankstesnius skyrius, kad geriau suprastumėte.

3 geriausi alternatyvūs brokeriai, skirti „CEX.IO“

CEX.IO negaili mokesčių. Jūs brangiai mokate už patogumą. Čia yra keletas alternatyvių brokerių, norintiems įsigyti Bitcoin, negrąžinant jūsų šventų šeimos palikimų.

1) Monetų bazė

„Coinbase“ mainų logotipas

Tai bazė tiems, kurie ateina į kriptografijos pasaulį. Tai monetos. Tai „Coinbase“. „Coinbase“ yra pirmaujantis brokeris pasaulyje. Daugiau nei 10 milijonų klientų čia iškeitė daugiau nei 50 milijardų dolerių vertės šifravimą. Jei norite greitai gauti „Bitcoin“, kurio norma yra mažesnė nei pusė CEX.IO, tai yra ta vieta. Jei gyvenate kažkur, kur „Coinbase“ nepalaiko, naudokite CEX.IO. Jei gyvenate bet kur kitur ir norite greitai įsigyti BTC, rinkitės monetų bazę. MOKESTIS: 3,5%. Tiesiog būtinai perskaitykite mūsų „Coinbase Bitcoin“ biržos apžvalga Pirmas.

2) LocalBitcoins.com

„LocalBitcoins.com“ logotipas

„LocalBitcoins“ yra „peer-to-peer“ tinklas, kuriame vartotojai tiesiogiai prekiauja „Bitcoin“. Tai nereikalauja patvirtinimo ir galite įsigyti BTC su bet kokiomis mokėjimo priemonėmis 100% anonimiškai. Techniškai nėra jokio mokesčio, nes mainai nedalyvauja sandoryje; tačiau rasite didesnes Bitcoin kainas. Aukštoji pusė yra ta, kad galite nusipirkti bet ką vertingo, norėdami įsigyti BTC. Neigiama yra rizika. Būtinai perskaitykite mūsų išsami „LocalBitcoins“ apžvalga pirmiausia, kad žinotumėte, kaip saugiai prekiauti.

3) Coinmama

„Coinmama“ logotipas

„Coinmama“ yra Izraelio brokeris, leidžiantis greitai ir lengvai įsigyti „Bitcoin“ kreditine kortele. Vienas pliusas yra tas, kad nereikia būti patvirtintam norint įsigyti 150 USD ar mažiau. Tai yra šiek tiek brangesnė nei monetų bazė, bet vis tiek mažesnė nei CEX.IO. Į „Coinmama“ kainą jau įskaičiuotas 5,5% mokestis, o jūs mokate 5% apdorojimo mokestį už kreditinių kortelių pirkimą. Brangus, bet vis tiek pralenkia CEX.IO.

„Coinbase“ ir „CEX.IO“ Kuri birža geriausia pirkti Bitcoin naudojant kreditinę kortelę?

Tarpininkavimas „Bitcoins“ yra konkurencinis žaidimas. O kai esi šioje raketėje, niekaip negali išvengti, kad esi lyginamas su aukščiausiu šunimi. CEX.IO neišvengia šio likimo. „Coinbase“ yra neabejotinas lyderis šioje srityje, todėl teisinga lyginti šį Europos varžovą su jo valstybiniu atitikmeniu. Pažiūrėkime, kas pasirinks pirmąjį jūsų BTC.

„Coinbase“ funkcijos

 • Valiutos: Bitcoin, Bitcoin Cash (spustelėkite čia norėdami pamatyti aiškinamąjį vaizdo įrašą apie „Bitcoin Cash“), „Ethereum“, „Litecoin“.
 • Apmokėjimas: Kredito / debeto kortelės, pavedimas, banko sąskaita.
 • Patikrinimas: Taip.
 • Greitis: Skubu kreditinėms kortelėms 1-5 dienos bankui ar pavedimui.
 • Program: Taip.
 • GDAX: GDAX yra „Bitcoin“ birža, susijusi su „Coinbase“, kurioje galite prekiauti su kitais kriptovaliutų vartotojais. Galite lengvai perkelti pinigus tarp jų.
 • Pagrindinė būstinė: San Franciskas.

Argumentai už:

 • Pradedantiesiems lengva įsigyti Bitcoin
 • Momentinis pirkimas naudojant kreditines korteles
 • Visiškai apdraustas
 • Patikimas ir saugus

Minusai:

 • Ribota valiuta
 • Trūksta giluminių įrankių
 • „thumbs down“ Ribota parama

Galva į galvą

 • Saugumas: Monetų bazė.
 • Mokesčiai: Monetų bazė.
 • Funkcijos: CEX.IO.
 • Valiutos: CEX.IO.
 • Patikrinimas: Nuplaukite.
 • UX: Nuplaukite.
 • Prekyba: CEX.IO.
 • Reputacija: Monetų bazė.
 • Išvada: Nuplaukite.

Tai iš tikrųjų priklauso nuo to, ko tikitės iš savo platformos. Jei esate naujokas, norintis įsigyti savo pirmąjį „Bitcoin“, tuomet „Coinbase“ tikrai yra geriausias pasirinkimas; tačiau jei esate europietis, SEPA pasirinkimai (ir RUB variantai rusams) daro CEX.IO šiek tiek patrauklesnį. Be to, „CEX.IO“ siūlo keletą labai įdomių funkcijų, tačiau vis tiek palaiko savo pradedantiesiems patogų dizainą.

Verdiktas: Monetų bazė skirta Šiaurės Amerikos gyventojams ir absoliučiai pradedantiesiems. „CEX.IO“ eurams ir žmonėms, ieškantiems pažangesnių funkcijų.

CEX.IO DUK | Ar tai Legitas? Ar amerikiečiai gali tai naudoti? Ar man reikia patvirtinimo? Ir daug daugiau

K .: Kodėl negaliu atsiimti USD?

A: USD ir GBP mokėjimai yra sustabdyti nuo šiol, kol bus pašalinta neišmokėta suma. Būkite kantrūs.

K: Ar CEX.IO saugus?

A: Taip. Bendrovė yra registruota tiek JK, tiek JAV finansų įstaigose ir per savo istoriją nebuvo jokių incidentų.

K .: Kodėl Bitcoinas toks brangus?

A: Kadangi CEX.IO įkainoja mokesčius, kad kompensuotų kitas paslaugas.

Klausimas: ar CEX.IO reikalauja patvirtinimo?

A: Taip. Nuo kovo mėn. Visos sąskaitos turi būti patvirtintos.

Klausimas: Ar CEX.IO palaiko „Ripple“ ir „Bitcoin Cash“?

A: Taip.

Klausimas: kurios valstijos yra CEX.IO?

A:

Šalys, kurioms taikomas CEX.IO apribojimas

K: Aš negavau atsakymo ir mano pinigai nerodomi. Ar CEX.IO pavogė viską iš manęs?

A: Ne. Jie niekada nebuvo patyrę tokio įvykio per savo istoriją. Būkite kantrūs ir atidarykite naują bilietą arba eikite toliau „Bitcoin Reddit“. Tai tiesiog užtrunka ilgiau dėl perkrovos.

„CryptoPositive“ teigiami ir nemėgstami

Patinka

 • Maržinė prekyba
 • Paprasta sąsaja
 • Lengva nusipirkti
 • thumb-up puikus dizainas
 • „thumbs up“ puikus funkcijų ir paprastumo derinys

Nepatinka

 • Dideli mokesčiai
 • Ribota valiuta

Galutinis mano CEX.IO peržiūros nuosprendis

„CEX.IO“ yra patikima, saugi ir patikima „Bitcoin“ birža, kuri puikiai palengvina gyvenimą pradedantiesiems. Tai puikus (bet brangus) būdas įsigyti savo pirmąjį „Bitcoin“ ir palengvinti prekybą. Nors jis yra toks paprastas, koks yra, taip pat yra keletas papildomų funkcijų, kurios padeda išmokti virves.

Apskritai dideli mokesčiai reiškia, kad to verta tik tada, jei vertinate patogumą ir paprastumą. Jei esate ES ir norite greitai ir lengvai surinkti kriptografiją be rūpesčių, tai saugu, patikima ir indėlių mokesčiai nėra labai blogi. Jei esate kitur, kur tarnauja kitas brokeris, galbūt turėtumėte ieškoti kitur.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map