6 laisvai samdomos platformos ir darbai, mokantys Bitcoin!

Pasaulis pamažu nutolsta nuo 9–5, kostiumo ir kaklaraiščio bei mėnesinio atlyginimo darbo sampratos. Visame pasaulyje žmonės buvo skatinami būti savarankiški ir apsirūpinti dirbdami patogiai savo namuose.

Tai darosi vis geriau, išradus virtualias valiutas, tokias kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ir panašius asmenis, buvo pažeisti barjerai, kaip laisvai samdomiems darbuotojams mokama, kai jie teikia savo paslaugas klientams kitame pasaulio gale. Įprastas metodas buvo rasti žmones, kurie galėtų mokėti pagal jūsų terminą – ką galite lengvai išsigryninti – ir žinomi būdai buvo banko pavedimas, „Western Union“ ir „PayPal“, kurie visi turėjo savo iššūkių.

Dabar laisvai samdomi darbuotojai gali pasinaudoti kriptovaliutų teikiamais pranašumais be sienų, todėl lengva gauti užmokestį už jų paslaugas, kad ir kur jie būtų pasaulyje. Kai kriptovaliutos yra labai paklausios, labai lengva rasti, su kuo keistis ar prekiauti kriptovaliutų biržose vietinėmis valiutomis..

Kiekvieną dieną atsiranda vis daugiau platformų, kuriose laisvai samdomi darbuotojai gali dirbti ir gauti užmokestį Bitcoins ir kitomis kriptovaliutų formomis. Žemiau yra keletas vietų, kuriose galite rasti darbdavių ieškodami virtualių darbuotojų arba skelbdami pasiūlymus, ką galite pateikti mainais į kriptovaliutas.

6 darbo vietos, mokančios Bitcoin

1. „CryptoGrind“

Viena iš geriausių vietų laisvai samdomiems darbuotojams, norintiems gauti algą, yra Kriptogrindas. Šioje platformoje vartotojams suteikiama galimybė naršyti įvairiose darbo vietų skiltyse, naudojant pagrindinius žodžius ar raktinių žodžių žymas. Laisvai samdomas darbuotojas gali sukurti profilį, kuriame būtų jo gyvenimo aprašymas, pagrindinė informacija ir teikiamų paslaugų tipas. Viena iš unikalių platformos savybių yra laisvai samdomo darbuotojo sugebėjimas diktuoti savo paslaugų kainą.

Platforma taip pat tarnauja kaip įkeitimas tarp ieškančio darbo (laisvai samdomų darbuotojų) ir darbdavio, laikydamasis sutartos sumos, kol paslauga bus visiškai suteikta ir darbdavys bus patenkintas darbu, vienu mygtuko paspaudimu nurodydamas..

Skirtingai nei kitos laisvai samdomos platformos, „CryptoGrind“ už naudojimąsi savo platforma ima palyginti mažiau. Be to, jūs galite uždirbti papildomą 2% komisinį mokestį iš vartotojų, kuriuos pristatote platformai, iš bet ko, ką jie uždirba platformoje.

Taigi, jei jūs ieškote papildomų pajamų arba turite tik keletą valandų laisvos dienos, kodėl gi nepasiūlę savo paslaugos šioje platformoje tiems, kuriems jos reikia, ir jums lengvai mokama.

# 2. „XBTFreelancer“

Skirtingai nuo pirmojo, „XBT Freelancer“ yra darbo taryba, kurioje darbdaviai gali laisvai skelbti pasiūlymus ir visi, kurie gali pateikti paslaugų pasiūlymus. Darbo pasiūlymai platformoje yra daugybė kategorijų, pradedant rašymu, vertimu, interneto dizainu ir plėtra, socialinės žiniasklaidos moderavimu ir daugybe kitų.

Platforma skatina vartotojus pasinaudoti savo sąlyginio deponavimo paslaugos funkcija, kad apsaugotų savo paslaugas teikiančius asmenis nuo apgaulės..

Platforma egzistuoja gana ilgai ir sulaukė daugybės kriptografinės bendruomenės dėmesio. Šioje platformoje gana lengva rasti norimą darbą, atsižvelgiant į tai, ką galite pasiūlyti.

# 3. Moneta

Tai neabejotinai yra viena iš populiariausių kriptovaliutų darbo skelbimų platformų šiandien internete. Populiarumą lemia tai, kad šioje platformoje yra nemažai darbdavių, kurie nemenkai ieško įvairaus lygio laisvai samdomų vertėjų. Programuotojai, interneto dizaineriai, turinio rašytojai ir visi yra nuolat paklausūs platformoje.


Skirtingai nuo „XBT Freelancer“, darbdaviai pateikia išsamią informaciją apie tai, kaip kreiptis į šias darbo vietas, kaip skelbia darbdaviai. Nors kai kuriais atvejais tai gali būti rizikinga, tačiau žmonės taip pat galėjo susitikti su patikimais darbdaviais per šią platformą.

Darbo skelbėjas / darbdavys paprastai nurodytų mokėjimo būdą, kuris paprastai naudojamas kriptovaliutomis, tačiau kartais, norėdami būti saugūs, darbdaviai norėtų dirbti su žmonėmis, kurie yra registruoti kitose laisvai samdomose platformose, tokiose kaip „Fiverr“ ir „Upwork“, tik norėdami įsitikinti, kad jie to nedaro. susitikti su žmonėmis, kurie surinktų išankstinį mokėjimą už pristatytą darbą ir pasislėptų.

Tačiau, Moneta galima sakyti, kad tai yra viena iš geriausių vietų, kur susitinka ieškantys darbo ir darbdaviai, ir dažniausiai šioje platformoje skelbiami darbai yra ilgalaikiai.

# 4. r / Jobs4Bitcoins

Skirtingai nuo kitų, tai yra socialinės žiniasklaidos platformos grupė „Reddit“, kuri per daugelį metų tapo populiari skelbiant darbo pasiūlymus ir siūlant kriptovaliutas kaip mokėjimo būdą, ypač bitkoinus tiems, kas gali atlikti užduotį.

Jei esate susipažinę su „Facebook“ grupėmis, turėtumėte gana gerai suprasti, kaip veikia „subbreddits“.

r / Jobs4Bitcoins Šiuo metu „sub-reddit“ narių bazę sudaro apie 19 000 vartotojų iš viso pasaulio. Nors tai nėra atskira platforma, ji tapo populiaresnė nei kai kurios platformos, nes ką nors nuveikti nėra taip toli gražu, o kreiptis dėl norimo darbo yra taip pat lengva, kaip ir siųsti pokalbio pokalbį..

Rašymo metu į naujausią „Reddit“ programos naujinimą įtraukta pranešimų funkcija, kaip ir „YouTube“, skirta „Reddit“ vartotojams. Tai naudinga tiems, kurie neturi laiko visada reguliariai tikrinti platformą dėl darbų, kuriuos jie gali atlikti. Programa tiesiog praneša žmonėms apie tai, kas neseniai buvo paskelbta, o laisvai samdomi darbuotojai gali lengvai filtruoti tai, kas jam įdomu, iš to, kas nėra.

Nors įmanoma rasti žmonių, norinčių atsiskaityti kitais būdais, išskyrus kriptovaliutas, tačiau mokėjimai už paslaugas čia siūlomi Bitcoin, Ethereum ir kitomis kriptovaliutų formomis, kurias abi šalys susitaria pradiniame etape.

# 5. Kripto darbai

Dar viena populiari kriptovaliutų pasaulio darbo taryba. Kaip ir kitos darbo tarybos, darbdaviai naudoja Kripto darbai platforma rasti kvalifikuotų kandidatų įvairioms užduotims, kurias jie turi atlikti, dirbdami visą ar ne visą darbo dieną.

Platforma gali pasigirti apie 5000 narių, todėl tai yra gera vieta susirasti norimą darbą. Paskelbti darbai apima daugybę kategorijų. Tiems, kurie turi gana gerą idėją, kaip kurti decentralizuotas programas ir išspręsti kitas su „blockchain“ susijusias užduotis, „Crypto Jobs“ tikriausiai yra geriausia vieta.

Rašytojai nelieka nuošalyje, nes didėjanti patyrusių rašytojų paklausa kasdien auga. 2 iš 10 platformoje paskelbtų darbų turėtų padėti tiems, kurie turi rašymo potraukį, ir tokiu būdu užsidirbti didelių pajamų, suteikiant rašymo įgūdžių internete.

# 6. Cointelegraph

Cointelegraph yra visų pirma žinomas dėl to, kad išleido naujausius naujienų straipsnius apie įvykius „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pasaulyje. Neseniai platforma pasinėrė į savo skaitytojų bazės sujungimą su darbo pasiūlymais.

Skirtingai nuo kitų platformų, galite būti tikri, kad „Cointelegraph“ paskelbti darbai yra iš tikrų šaltinių, nes jie yra tinkamai patikrinti prieš išleidžiant juos į platformą.

Svetainės darbo skyrius yra padomenyje, darbai.cointelegraph.com. Paprasta naudoti platforma ne tik sujungia žmones su norimais / nuotoliniais darbais, bet ir nurodo vartotojus / darbo ieškančius asmenis apie geriausią praktiką ieškant darbo internete.

Tai viena patikimiausių platformų, gerai žinoma, gerbiama ir apgulta darbdavių, kurie ieško kvalifikuotų žmonių.

Ko tau reikia

Norint dirbti namuose reikia turėti gerą veikiantį interneto ryšį, asmeninį kompiuterį, stabilią elektrą ir ypač kriptovaliutos piniginę, kurios reikia norint gauti mokėjimus internetu.

Reikalingos kriptovaliutos piniginės tipas priklauso nuo to, kokią monetą / žetoną priimate. Kad jūsų telefone nebūtų įdiegtos kelios kriptovaliutos piniginės programos, galite lengvai įdiegti trečiosios šalies piniginę, kurioje telpa kelios monetos, tokios kaip Išėjimas, Coinomi, ir dar daug.

Pagaliau

Pasirinktas aukščiau sudarytas sąrašas laikomas laiko išbandymu. Atėjo ir užsidarė daugybė kitų laisvai samdomų vertėjų platformų, o dar kelios iš tikrųjų nesulaukė reikalingo dėmesio.

Jei naudojatės bet kuria iš aukščiau išvardytų platformų, galite būti tikri, kad esate vienas žingsnis arčiau uždarbio internete, atsižvelgiant į tai, kokią paslaugą galite pasiūlyti, ar jūsų prieinamumą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map