Lielas Bitcoin izkrāpšanas, no kurām jāizvairās uz 2021. gadu

Šis gads kripto kopienai ienesa ievērojamu izaugsmi. Jo īpaši Bitcoin atguva lielu daļu zaudētās vērtības un ir ceļā uz jauniem visu laiku augstākajiem punktiem. Kopā ar šo pievienoto vērtību nāk daudz Bitcoin izkrāpšanu. Diemžēl tirgus neregulētais un privātais raksturs padara to par ideālu krāpniekiem, kuri cenšas laupīt jaunus investorus.

Bitcoin ir tendence piesaistīt lielu uzmanību, ienākot vēršu tirgū. Šī uzmanība palīdz piesaistīt jaunus lietotājus tirgū. Problēmas rodas, ja jaunajiem investoriem trūkst pieredzes, lai identificētu izplatītākās Bitcoin izkrāpšanas, tostarp viltotas ICO, ēnas tirdzniecības grupas un krāpnieciskas apmaiņas. Analītiķi ir vienisprātis, ka tikai izglītība var liegt lietotājiem kļūt par šo pastāvīgi mainīgo shēmu upuriem.

Bitcoin ir uz visiem laikiem

Bitcoin nemainīgais un nemainīgais raksturs nozīmē, ka, nosūtot kriptonauda citai personai, netiek atmaksāta vai atmaksāta. Bitcoin vienādranga daba padara to ideāli piemērotu šāda veida darījumiem. Tomēr jaunie lietotāji, visticamāk, nezina par šo faktu un izturas pret savu kriptogrāfiju tā, it kā viņi tērētu

Bitcoin izkrāpšana, izmantojot Bitcoin News

Bitcoin izkrāpšana, izmantojot Bitcoin News

kredītkartē vai citā finanšu instrumentā, kas atļauj atmaksu.

2020. gads – veco un jauno Bitcoin izkrāpšanu sajaukums

Šogad līdz šim tika izmantotas vairākas shēmas. Šīs izkrāpšanas iespējas ir no klasiskām vecās skolas krāpšanām līdz pat jaunajām nozarēm, kuras nomocījušas viltus firmas. Šeit ir daži no visizplatītākajiem Bitcoin izkrāpumiem, no kuriem jāizvairās līdz 2020. gadam.

Ķēdes vēstule

Ķēdes burti ir viens no vecākajiem krāpniecības gadījumiem. Šajā scenārijā kāds jums nosūtīs nejaušu vēstuli, apgalvojot, ka saņemsit lielu atlīdzību, ja pārsūtīsit ziņojumu citiem. Protams, jums ir jāiegulda nedaudz naudas, laipiemērotas”Par šo mistisko peļņu. Nesen ķēdes burti ir pārveidoti no Western Union un naudas gramiem balstītām shēmām uz kriptogrāfiskām alternatīvām.

Ķēdes vēstules galvenokārt upurē vecākos. Viņi bieži apsola kaut kādu reliģisko dāvinājumu vai citas garīgas svētības, lai motivētu vecāka gadagājuma cilvēkus piedalīties krāpšanā. Diemžēl šīs izkrāpšanas var būt viens no pirmajiem veidiem, kā vecāka gadagājuma cilvēks sastopas ar Bitcoin. Lai izvairītos no zaudējumiem, nekad nesūtiet finansējumu nepazīstamiem cilvēkiem vai uzņēmumiem, kas jūs uzskata par aizdomīgiem.

Hacks sociālajos tīklos


Šogad hakeri izvilka nekaunīgu sociālo mediju uzlaušana. Incidentā hakeri pārņēma kontroli pār Twitter aizmuguri, lai piekļūtu vairākiem augstas vērtības kontiem. Kad viņiem bija piekļuve šiem kontiem, viņi sāka publicēt, ka viņi saskaņos visus ziedojumus, kas veikti, izmantojot Bitcoin.

Vēlāk atklājās, ka Twitter darbinieki tika uzlauzti. Tas deva hakeriem piekļuvi tam, ko izstrādātāji sauca par “Dieva režīmu”. Ārprātīgi hakeri pat ieguva piekļuvi bijušā prezidenta Obamas kontam un citām valdības amatpersonām. Kopumā tika nozagts Bitcoin USD 121 000 vērtībā.

Elons Musks Bitcoin izkrāpšana Twitter Hack 2020

Elons Musks Bitcoin izkrāpšana Twitter Hack 2020

Biržas izkrāpšana – Bitcoin veida izkrāpšana

Apmaiņas krāpšanās ir vēl viens krāpšanas veids, kas tirgū uzņem apgriezienus. Krāpšanās ar valūtas maiņu ir īpaši nežēlīgas, jo tām ir tendence uzkrāt lielu skaitu fondu pirms investoru spokainības. Jums nekad nevajadzētu ieguldīt biržā, kurā nav cienījamas komandas vai pieredzes. Jums arī jāapzinās, ka neregulēta apmaiņa rada lielāku risku.

2017. gadā notika lielisks viltus apmaiņas piemērs ar miljoniem. Dienvidkorejā bāzētais BitKRX nodarīja postījumus vietējiem investoriem. Firma piesaistīja savus lietotājus ar viltus solījumiem par smieklīgu peļņu. Ikreiz, kad tirgū ienāk birža ar ROI, kas neatbilst nozares līderiem, jums jābūt pacietīgam. Ļaujiet citiem uzzināt sarežģīto ceļu, ja platforma ir likumīga. Pēc apmaiņas darbības vismaz gadu, jūs varat pieņemt, ka pagaidām tā ir likumīga.

Viltus ICO

Līdztekus tām pašām domām, viltus SIO ir reāla tirgus problēma. 2017. gadā šajos blēžu projektu uzsākšanas pasākumos notika eksplozija. Vienā ziņojumā kopējais krāpniecisko ICO daudzums tirgū 2017. gadā sasniedza 80%. Lai gan mūsdienās šie skaitļi ir daudz mazāki, starptautiskā mērogā joprojām ir daudz viltotu SIO.

Viltus ICO izkrāpšanas gadījumā krāpnieki izmantos vietnes, kurās sniegta viltota ICO informācija, lai uzvilktu projektu līdz lietotāju nezināšanai. Vietne parasti sola mēness un zvaigznes jauniem lietotājiem, kuri vēlas izmisīgi gūt peļņu. Pēc tam šīs vietnes liek lietotājiem iemaksāt līdzekļus sabojātā makā. Kad jūsu Bitcoin ir nosūtīts, kļūst acīmredzams, ka jūs tikāt apmānīts.

Viltotas SIO ir liela problēma, jo tās notiek bieži un ieguldītājiem maksā miljoniem. Piemēram, Lielā monēta vienā no šīm maskētajām kampaņām klientiem nozaga 6 miljonus ASV dolāru. Platforma maldināja lietotājus ieguldīt viltus kriptovalūtā, palielinot tās iespējas un tehnisko progresu līdz šim. Tomēr, tiklīdz līdzekļi nonāca Big Coin maciņā, tie tika nekavējoties novirzīti uz viņu personīgajiem bankas kontiem.

DeFi paklājs

Nesen DeFi tirgū ir bijis liels satraukums. Šīs platformas ievieš jaunus protokolus, kas ļauj lietotājiem gūt kriptogrāfisko peļņu bez nepieciešamības tirgot savas monētas. DeFi cenšas izgudrot tradicionālās finanšu sistēmas, izmantojot decentralizētu pieeju un blokķēdes tehnoloģiju. Tehnoloģija ir aizraujoša, jo tā ļauj lietotājiem gūt peļņu, veicot tādus uzdevumus kā aizdevot savu kriptogrāfiju citiem lietotājiem.

Nav pārsteidzoši, ka visa šī ažiotāža ir izraisījusi haizivju riņķošanu. Nozarē jau ir notikuši milzīgi paklāji. Paklājs ir tad, kad uzņēmums pretī saņem jūsu finansējumu ar daudzsološiem pakalpojumiem vai peļņu, bet pēkšņi pazūd, pirms viņi izpilda savas saistības.

Līdz šim ir bijis daudz DeFi paklājs velk šogad. Amplyfi.money ieguva virsrakstus šajā nozarē pēc tam, kad no investoriem bija savācis 2500 ETH un pēc tam maģiski pazuda plānā gaisā. Diemžēl viņi nav vieni, Burn Vault Finance ($ BFV) darīja to pašu. Šogad ir notikuši vairāk nekā 20 augsta līmeņa DeFi izkrāpšanas gadījumi.

DeFi slavas celšana rada perfektu scenāriju krāpniekiem, kuri cenšas apgūt FOMO, ko rada liela peļņa un jaunas tehnoloģijas. Jaunajiem investoriem jāpaliek īpaši centīgiem. Nekad neieguldiet DeFi platformā, kamēr neesat DYOR un pārliecināts par projekta ilgmūžību.

Mākoņu ieguves shēmas – Bitcoin izkrāpšana

Cloud Mining veida izkrāpšana ir viens no vecākajiem, tomēr efektīvākajiem veidiem, kā nozagt jaunu lietotāju Bitcoin. Klasiskā mākoņu ieguves veida izkrāpšanā uzņēmums lūdz ieguldīt savu Bitcoin. Pretī jūs saņemat daļu no platformas jaukšanas jaudas. Šim hash spēkam vajadzētu virzīties uz Bitcoin ieguvi, sadalot peļņu starp visiem baseina dalībniekiem.

Tomēr šie fondi tikai maksā iepriekšējiem investoriem. Tādā veidā platforma šķiet likumīga uz noteiktu laika periodu. Lai stimulētu lielāku līdzdalību, šīs platformas sola neticamu atdevi un vienošanās, piemēram, mūža līgumus. Kad platforma nodrošina pietiekamu peļņu, vietne jūsu reģionā pēkšņi nav pieejama. Viena no visvairāk reklamētajām mākoņu ieguves izkrāpšanām notika 2019. gadā.

Šajā incidentā trīs vīrieši tika arestēti par krāpšanos ar kriptovalūtu 722 miljonu ASV dolāru apmērā, izmantojot BitClub tīkls. Tiesas dokumenti atklāja, ka grupa pieprasīja ieguldītājiem naudu apmaiņā pret kriptovalūtas ieguves baseinu akcijām. Vēl sliktāk, viņi arī atalgoja investorus par jaunu investoru vervēšanu.

Aparatūras seifa zādzība

Aparatūras seifa izkrāpšana ir viena no skumjākajām, par ko dzirdēt, jo tas nozīmē, ka kāds devās pāri un tālāk, lai nodrošinātu savu kriptonauda, ​​kad viņiem nozagti ienākumi. Aparatūras veida izkrāpšana var būt dažāda veida. Vienā scenārijā krāpnieki lietotājiem pārdod aparatūras maciņus ar slepenu sēklas frāzi, kas paslēpta zem skrāpējumu kartes. Maka instrukcijās lietotāji tiek aicināti iestatīšanai izmantot sēklas atslēgu.

Kad maks ir uzstādīts, hakeri tam var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē un iztukšot līdzekļus dažu sekunžu laikā. Šis krāpšanās ir atstājis vairāk nekā vienu Bitcoin investoru bez viņu grūti nopelnītajiem satoshiem. Ir arī aparatūras maka izkrāpšana, kurā maks ir no neatzīta uzņēmuma. Šie maki pēc iemaksas nosūta jūsu finansējumu uz citu maku.

Aparatūras maka izkrāpšana

Aparatūras maka izkrāpšana

Labākais veids, kā izvairīties no šīs blēdības, ir iegādāties makus tikai no cienījamiem pakalpojumu sniedzējiem. Nekad nevajadzētu iegādāties lietotu aparatūras maku vai pat citu avotu, piemēram, eBay. Ja jūs nopietni domājat par savas kriptonauda nodrošināšanu, jums, iespējams, nevajadzētu iepirkties par aizsargiem lietotajā tirgū.

Viltotas kalnrūpniecības platformas – Bitcoin veida izkrāpšana

Vēl viena krāpšanās, kas šajā nozarē, šķiet, uzņem apgriezienus, ir viltoti kalnrūpniecības platformu piegādātāji. Ikreiz, kad Bitcoin vērtība pieaug, šie krāpnieki nonāk tirgū ar jaunām un aizraujošām kalnrūpniecības platformām, kas sola neiespējamu atdevi. Dažos gadījumos viņi nosūtīs jums aparatūru, kas nedarbojas vai ir ļoti slikta.

Šie uzlaušanas darbi ir paplašinājuši viņu centienus vēlu. Ir gadījumi, kad viņi apdraudēja cienījamu kontu tādās tirdzniecības vietās kā Alibaba un sāka pārdot savus kļūdītos produktus. Pēc tam lielākā daļa lietotāju pārskatīs pārdevēja zvaigžņu vēsturi un pieņems, ka uzņēmums nekādā veidā nevarētu riskēt ar savu reputāciju par neskaidru Bitcoin darījumu. Tomēr vēlāk atklājas, ka firma zaudēja kontroli pār savu tirgu.

Vieglākais veids, kā izvairīties no šīs blēdības, ir iegāde kalnrūpniecības platformām tieši no ražotāja. Jums nekad nevajadzētu maksāt par jebkuru produktu eBay, Amazon, Alibaba vai citās tiešsaistes tirgus vietās ar Bitcoin, līdz platforma tieši pieņem kriptonauda.

Lielas Bitcoin izkrāpšanas, no kurām jāizvairās – zināšana ir puse kaujas

Tagad, kad jums ir labāka izpratne par visbiežāk sastopamajām Bitcoin izkrāpšanām, kuras atradīsit 2020. gadā, esat gatavs saglabāt savu kriptogrāfijas drošību. Nekad nemetiet aizsargu un vienmēr uzturiet stingru drošības protokolu. Ja jūs darāt šīs darbības, jūs noteikti redzēsiet, kā jūsu saliktie satoshi noveco jūsu maka drošībā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map