Kā saīsināt Bitcoin (BTC) – viegli sekojams ceļvedis

Mācīšanās saīsināt Bitcoin (BTC) ir būtiska prasme mācīties, ja jūs plānojat kļūt par profesionālu kriptogrāfijas tirgotāju. Īpaši īsais līgums ir uzlabota ieguldījumu stratēģija, kurai ir augsts riska līmenis. Tomēr, ja jūs apgūstat prasmi, tirgus vērtības samazināšanās laikā jūs iegūstat iespēju iegūt lielu peļņu.

Kas ir īsā pārdošana?

Īsā pārdošana ir ieguldījumu metode, kas ļauj gūt labumu no konkrēta aktīva cenas krituma. Kad ieguldītājs spekulē par tādu tirgojamu aktīvu kā Bitcoin, akciju vai citu vērtspapīru cenu samazināšanos, viņi var gūt peļņu, izmantojot šortus. Īsā pārdošanas scenārijā jūs derat pret attiecīgā aktīva cenu.

Kāpēc jūs vēlaties īsināt Bitcoin?

Lai gan ilgtermiņā ir viegli redzēt, ka Bitcoin turpina redzēt cenu pieaugumu, ir bezgalīgi iemesli saīsināt šo kriptovalūtu. Tirgus ir nepastāvīgs, un tā vietā, lai ļautu jūsu akcijām sēdēt tirgus vērtības samazināšanās laikā, jūs varat pārliecināties par savām akcijām, izmantojot šortus.

Bitcoin gada cenu cikls

Bitcoin gada cenu cikls

Kā darbojas Bitcoin saīsināšana

Lai saprastu īssavienojumu, vispirms apskatīsim nozari, kas izveidoja šo metodi, – akcijas. Akciju tirgū īsā pārdošana ir populāra ieguldījumu stratēģija. Īsā laika sasniegšanai investors aizņemas noteiktu daudzumu akciju, kas, pēc viņu domām, samazināsies. Tiklīdz investors saņem šīs akcijas, viņš tos pārdod par pašreizējo tirgus vērtību. Kad aktīvu cena pazeminās, ieguldītājs var atpirkt akcijas un atdot to aizdevējam.

Bitcoin šorti

Lai gan aktīvs ir atšķirīgs, īssavienojums Bitcoin darbojas gandrīz tādā pašā veidā. Kripto tirgotājs aizņemsies Bitcoin pirms paredzamā tirgus krituma. Tiklīdz investors saņem savu Bitcoin, aktīvi tiek pārdoti. Pēc Bitcoin vērtības samazināšanās ieguldītājs atpērk Bitcoin par sākotnējiem pārdošanas līdzekļiem.

Tā kā Bitcoin cena ir lētāka nekā tad, kad to aizņēmāties, jūs varat atmaksāt savu aizdevumu un saglabāt atmaksas starpību un kopējās tirdzniecības darbības. Šeit ir īpašs īssavienojuma darbības piemērs.

Īsuma piemērs

Džeremijs aizņemas 5 Bitcoin par USD 12 000 gabalā. Viņš nekavējoties pārdod šīs monētas par 60 000,00 USD. Paiet dažas dienas. Trešajā dienā Džeremija nojauta izrādījās pareiza. Bitcoin cena veica būtisku korekciju līdz USD 10 000,00.


Pēc tam Džeremijs atpērk Bitcoins, izmantojot 60 000 ASV dolāru, kas viņam bija no sākotnējās viņa īpašumu pārdošanas. Tā kā Bitcoin cena samazinājās par 2000 USD gabalā, Džeremijs par pirkumu saņem sešus Bitcoins. Pēc tam viņš atdod aizdevējam piecus Bitcoins. Pēdējais Bitcoin ir viņa peļņa.

Džeremijs var pārdot šo Bitcoin un paturēt 10 000 ASV dolāru, vai arī viņš var izmantot savus ienākumus citu ieguldījumu veikšanai. Ja viņš nebūtu saīsinājis tirgu, portfelī parādītu tikai zaudējumus. Pat ja viņš būtu iztirgojis savus aktīvus pret stabilām monētām, viņš tikai atšķirtu cenu no sākotnējās līdzdalības un vērtības krituma. Tā vietā viņš piecreiz pārsniedza IA, izmantojot šo uzlaboto tirdzniecības metodi.

Kā īsināt Bitcoin?

Bitcoin saīsināšana šodien ir vieglāka nekā jebkad agrāk. Pirmais solis ir atrast uzticamu platformu, kas ļauj tirgoties ar kredītplecu. Šīs platformas specializējas augsta riska investīciju aizdevumos.

Svarīgi ir tas, ka jums būs jāatmaksā visi ņemtie aizdevumi, kā arī nodevas. Ja aizņematies desmit Bitcoin, jums būs jāatgriež šīs monētas, kad ir pienācis laiks atmaksāt aizdevumu. Lai nodrošinātu, ka jūs izpildāt savu solījumu, šīs platformas prasa lietotājiem iemaksāt depozītu vai rezervi.

Jūsu maržas prasības darbojas kā nodrošinājuma vai nodrošinājuma veids. Šīs līdzdalības garantē jūsu pozīciju ar mērķi nodrošināt, ka akcijas tiks atmaksātas norunātajā nākotnē. Ja jūsu īsais laiks sāk kļūt greizs, jūsu aizdevējs var un, visticamāk, izsauks jūsu rezervi. Lielākajai daļai platformu jums ir tikai ātri jāinformē, lai to izdarītu. Šo iemeslu dēļ ir obligāti jāizlasa visa sīkā informācija par jūsu īso Bitcoin līgumu.

Veidi, kā saīsināt Bitcoin

Mūsdienās ir dažādi veidi, kā saīsināt Bitcoin. Katra no šīm metodēm sniedz savas priekšrocības un trūkumus. Pirms izlemjat, kāda stratēģija vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, jums jāņem vērā visa situācija.

Īsā pārdošana – atšķirību līgums (CFD)

Viens no populārākajiem veidiem, kā saīsināt Bitcoin, ir CFD izmantošana. CFD ļauj īsināt Bitcoin, tieši neiegādājoties monētas. Tā vietā jūs parakstāt CFD un piekrītat vienkārši samaksāt starpību starp aktīva cenu aizdevuma brīdī un līguma likmi. CFD ir populāri, jo tie ir ērtāki un rentablāki, jo nav nepieciešams veikt papildu pirkumus.

Kā īstermiņa CFD

eToro ir galvenā apmaiņa pret kriptovalūtas CFD tirdzniecības pakalpojumiem. Lai sāktu, jums būs jāizveido konts. Par laimi, process ir vienkāršs. Pirms platformas izmantošanas jums ir jāpārbauda sava identitāte un konts pa e-pastu.

Kad visi esat iestatīti, īssavienojums ir vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir atvērt darījumu ar BTC / USD instrumentu. Pēc tam no opcijām jāizvēlas “Pārdot”. Jūs tiksiet novirzīts uz ekrānu, kas ļaus jums iestatīt visu CFD informāciju. Tas nekļūst vieglāk par to. Vislabākais ir tas, ka eToro piedāvā uzlabotu saskarni, kurā ir viegli orientēties. Šajā veidlapā varat sekot līdzi visām tirgus norisēm.

Brīdinājums: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa tirdzniecība ir saistīta ar risku. 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku. Šis saturs ir paredzēts tikai izglītības nolūkiem, un tas nav ieguldījumu ieteikums.

Biržas īssavienojums

Mūsdienās tirgū ir daudz biržu, kas piedāvā īsceļu pakalpojumus. Lielākā daļa šo platformu ļauj jums izmantot savu īssavienojuma stratēģiju. Piesaistītais īssavienojums ir aizņemšanās no Bitcoin vairāk Bitcoin nekā jums pieder pirms pārdošanas.

Bitcoin Price Dump

Bitcoin Price Dump

Tirdzniecība ar svirām ir viena no riskantākajām stratēģijām tirgū. Tas prasa stingru izpratni par tirgus apstākļiem un jūsu ieguldījumiem. Turklāt, lai veiksmīgi izmantotu šo stratēģiju, jums patiešām ir nepieciešams nevainojams laiks. Ja apmaiņa jūtas tā, it kā jūsu ieguldījumi pasliktinātos, tie agri slēgs jūsu tirdzniecību, saglabās jūsu rezervi un liks jums atmaksāt aizdevumu.

Izpratne par īso brīdi

Ir daži gadījumi, kad īssavienojums ar Bitcoin ir sarežģītāks nekā citi. Piemēram, Bitcoin saīsināšana pret ilgtermiņa augšupejošām tendencēm, maigi izsakoties, var būt grūts. Bitcoin ir veids, kā lēnām pieaugt vērtības pieaugumam. Un otrādi, šis digitālais aktīvs var dažu minūšu laikā izliet tūkstošiem dolāru lielu tirgus vērtību. Šie scenāriji liek domāt par to, kāpēc jaunajiem investoriem var būt grūti veiksmīgi pabeigt saīsināšanu.

Izpratne par tirgus mentalitāti

Ir svarīgi ņemt vērā arī citu tirgotāju mentalitāti tirgū. Ja jūs saīsināt Bitcoin, un pēkšņi cena sāk strauji pieaugt, jums būs jāsteidzas atpirkt savus aktīvus. Diemžēl katrs cits investors, kurš pieņēma tādu pašu lēmumu, centīsies paveikt to pašu uzdevumu.

Šis pēkšņais centiens atpirkt Bitcoin strauji palielina tirgus vērtību. Kad šis scenārijs tiek atskaņots, tas ir tā sauktais īsais spiediens. Īsas izspiešanas palielina jūsu zaudējumus šajā pozīcijā. Lai izvairītos no šī scenārija, tirgus novērtējumos jābūt modriem.

Iepriekšējās Bitcoin izpārdošanas 

Bitcoin tirgum ir deviņu gadu tirdzniecības dati, lai tos tagad dublētu. Ātri ieskatieties Bitcoin pagātnē, un jūs varat viegli redzēt scenārijus, kas izraisīja lielākas pārdošanas. Jo vairāk jūs saprotat šos scenārijus, jo vieglāk būs noteikt nākamo lielāko izpārdošanu tirgū. Šeit ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc Bitcoin cenas agrāk stostījās.

Bitcoin vaļu izgāztuve - kā saīsināt Bitcoin (BTC)

Bitcoin vaļu izgāztuve – kā saīsināt Bitcoin (BTC)

Normatīvās problēmas

Tā kā kriptogrāfijas tirgus joprojām ir agrīnā stadijā, šajā nozarē joprojām ir daudz regulējuma nenoteiktības. Gadījumā, ja liela valsts aizliegumi vai iestājas par kādu anti-Bitcoin nostāju, tirgus attiecīgi pielāgosies.

Major Exchange Hacks – īss Bitcoin

Vēsture ir parādījusi, ka galvenie apmaiņas uzlaušanas gadījumi var dažās minūtēs palielināt Bitcoin cenas. Viens slavens šī scenārija demonstrēšanas piemērs bija Mt. Gox uzlaušanas laikā. Tajā laikā, Gox kalns bija lielākā Bitcoin birža pasaulē. Tā uzlaušanas dēļ Bitcoin cenas mēnešiem ilgi virzījās uz leju.

Cietās dakšas

Cietās dakšas rodas, kad kopiena, kas atrodas aiz kriptogrāfijas projekta, ir sadalīta noteiktā jauninājumā. Cietā dakšiņā daži kalnrači atsakās pāriet uz jauno protokolu. Tas no dakšas virzīšanās uz priekšu rada divas atsevišķas blokķēdes. Līdz ar to cietās dakšiņas rada plaisu arī monētu atbalsta kopienā.

Bitcoin cenas samazinājās, kad kopiena sadalījās pa darījumu bloku lielumiem. Rinda galu galā noveda pie Bitcoin Cash. Mūsdienās abām monētām ir spēcīga sekošana tirgū.

Novēloti atjauninājumi

Ir vēl viens ar atjauninājumu saistīts scenārijs, kas var pazemināt digitālā īpašuma cenu. Ja svarīgos uzlabojumos tiek novērota ievērojama kavēšanās, tas var izraisīt investoru ticības zaudēšanu. Šis ticības zaudējums liecina par negatīvām cenu izmaiņām.

Kad izstrādātāji atlika SegWit atjaunināšanu, Bitcoin redzēja ievērojamus cenu trūkumus. SegWit samazināja darījumu apjomu, mēģinot novērst tirgus sastrēgumus Bitcoin blokķēdē. Tajā laikā tīkla sastrēgumi bija nepanesami. Līdz ar to katra kavēšanās notika ar negatīvām cenu izmaiņām.

Izstrādātāji iziet no projekta

Vēl viena nozīmīga attīstība, kas var kaitēt monētas cenai, ir galvenā dalībnieka aiziešana no platformas. Blockchain izstrādātāji ir ļoti pieprasīti. Labākie programmētāji tiek cienīti visā nozarē. Kad cilvēks pamet projektu, tas var simbolizēt monētas beigu sākumu. Tas var arī atspoguļot monētas primārās funkcionalitātes maiņu uz priekšu. Katrā ziņā investoriem nepatīk redzēt šos puišus.

Nākotnes riska scenāriji

Var būt arī nākotnes scenāriji, kas negatīvi ietekmētu Bitcoin cenu. Piemēram, ja tiek salauzts Bitcoin kriptogrāfiskās jaukšanas algoritms, monēta kļūs nenodrošināta un tās tirgus vērtība samazināsies. Tajā pašā domu gājienā liela kodēšanas izmantošana arī var izraisīt investoru zaudējumu ticību šai kriptovalūtai.

Turpmākie noteikumi

Regulējošās izmaiņas tirgū, iespējams, ir lielākais drauds Bitcoin cenām. Iepriekš lielas valstis, piemēram, Ķīna, ir izdarījušas lielu spiedienu uz tirgu. 2017. gadā Ķīna aizliedza visas apmaiņas un SIO valstī. Šīs darbības pēc ziņām strauji pazemināja Bitcoin cenu.

Satoshi’s Back

Anonīmais Bitcoins veidotājs Satosi Nakamoto pēdējos pāris gadus ir palicis ēnā. Bitkoina pirmajās dienās Nakamoto ieguva vairāk nekā vienu miljonu monētu. Šīs monētas ir sēdējušas viņa makos kopš pirmās dienas. Ja šīs monētas ienāktu tirgū, Bitcoin cena redzētu milzīgu korekciju, lai atspoguļotu pievienoto piedāvājumu.

Bitcoin saīsināšanas riski

Īsos pārdošanas darījumus uzskata par riskantu tirdzniecības stratēģiju, jo tie ierobežo peļņu, pat palielinot zaudējumus. Īslaicīga saīsināšana ir īpaši riskanta, ja aizdevējs pieprasa aktīvus, pirms cenām ir iespēja pazemināties. Ir daži paņēmieni, kurus varat izmantot, lai vienkāršotu procesu, tomēr neviens no tiem nav pilnīgs pierādījums.

Izpētīsim to pašu piemēru, pirms lietojat 12 000 ASV dolāru Bitcoins, kas nokritās līdz 10 000 USD. Pirmajā scenārijā īss, kas pabeigts saskaņā ar plānu, Bitcoin cena samazinājās, un investors atmaksāja savus parādus aizdevējam. Tagad redzēsim, kas notiktu, ja Bitcoin cena nesamazinātos.

Maksimālā riska iedarbība

Pieņemsim, ka Bitcoin cena pieauga līdz 13 000 USD, nevis kritās. Šajā situācijā aizdevējs pieprasa savu aizdevumu. Aizdevējs slēgs jūsu tirdzniecību un saglabās jūsu rezervi. Turklāt jums būtu jāpateicas parādā USD 65 000 vērtībā, nevis sākotnēji aizņēmušos Bitcoin USD 60 000 vērtībā.

Shorting Bitcoin – kopsavilkums

Shorting ir lielisks veids, kā gūt papildu peļņu. Tomēr, ja jūs esat jauns tirdzniecībai vai neesat pazīstams tirgū, īssavienojums ir viens no ātrākajiem veidiem, kā zaudēt savu laupījumu. Šo iemeslu dēļ katram ieguldītājam pirms došanās uz shorting tirgu ir jāveic daži dvēseles meklējumi. Tas nozīmē, ka īssavienojums ir spēcīgs rīks, kas ieguldītājiem nodrošina milzīgu IA, kad tas ir pareizi izpildīts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map