Bitcoin nākotnes tirdzniecības stratēģijas

Mūsdienās izmantoto populārāko Bitcoin nākotnes tirdzniecības stratēģiju apgūšana var būt gudrs veids, kā uzlabot pozicionēšanu un kopējo kriptogrāfisko prasmju līmeni. Saprātīgi investori saprot, ka neviens nevar ar 100% precizitāti paredzēt tirgus apgriezienus. Tomēr ir dažas metodes, ko tirgotāji izmanto, lai samazinātu risku un uzlabotu peļņu.

Katram tirgotājam ir nepieciešams sava veida plāns. Šī stratēģija nodrošina ceļvedi, kas palīdzēs jums būt konsekventam. Tirdzniecības stratēģija palīdz atdalīt lēmumus par ieguldījumiem un emocijas. Šis plāns palīdzēs jums izlemt, kad iekļūt un iziet no darījumiem. Tas arī palīdzēs jums atpazīt tādas iespējas kā jaunās tendences.

Labā ziņa ir tā, ka Bitcoin nākotnes darījumi ir neapšaubāmi visvairāk tirgotie kriptovalūtas atvasinājumi. Kā tāds tirgū ir vairāk likviditātes nekā jebkad agrāk. Turklāt tagad vairākas platformas piedāvā Bitcoin Futures tirdzniecības iespējas.

Kas ir Bitcoin nākotnes līgumi?

Pirms jebkura aktīva tirdzniecības jums ir jāsaprot tā galvenais mērķis. Bitcoin Futures gadījumā galvenais mērķis ir tirgus spekulācijas. Šīs spekulācijas arī palīdz vadīt Bitcoin tirgu. Ja ieguldītāji pulcējas uz Bitcoin Futures līgumiem ar augstākām prēmijām, Bitcoin vairumā gadījumu piedzīvos cenu pieaugumu.

Tirgotājs spekulē

Tirgojoties ar Bitcoin Futures, ir svarīgi izmantot visu jūsu rīcībā esošo informāciju, lai veiktu izglītotu minējumu par turpmākajām Bitcoin tirgus kustībām. Svarīgi ir tas, ka Bitcoin Futures ļauj nopelnīt peļņu pat tad, kad Bitcoin tirgus vērtība samazinās. Kad investori uzskata, ka gaidāmais Bitcoin vērtības kritums ir nenovēršams, viņi atvērs īsus līgumus. Pretēji, ja uzskatāt, ka līguma darbības laikā tā vērtība pieaugs, jūs vēlētos atvērt garu līgumu.

Īsa pozīcija

Aktīvu saīsināšana ir populāra stratēģija, kuru gadu desmitiem ilgi izmanto akciju tirgotāji. Atverot īso pozīciju, jūs aizņematies Bitcoin, izmantojot piesaistītos darījumus. Tad jūs pārdodat visas savas daļas. Kad Bitcoin cena nokritīs līdz jūsu iepriekš noteiktajai izejai, jūs atpirksiet Bitcoin par zemāku cenu. Pēc tam jūs varat atmaksāt aizdevējam un saglabāt peļņas starpību starp pārdošanas cenu un pirkšanas cenu.

Garā pozīcija

Garā pozīcija vienkārši nozīmē, ka vēlaties bloķēt Bitcoin par līguma cenu, jo uzskatāt, ka līguma beigās tā būs daudz augstāka. Jūs vēlāk atvērsiet līgumu par šodienas cenu. Kad pienāks datums, jūs varat pārdot savu Bitcoin un saglabāt peļņu.

Riska pārvaldības stratēģija

Vēl viens populārs Bitcoin Futures lietojums ir kalnrūpniecības kopiena, lai mazinātu riska pakāpi tirgus svārstību dēļ. Kalnrači izmantos Bitcoin Futures, lai bloķētu peļņu, kas gūta no darījumu apstiprināšanas. Kalnrači var izmantot nākotnes līgumu, lai garantētu, ka viņi neuzņemas zaudējumus tirgus nepastāvības dēļ. Nav pārsteidzoši, ka kalnrači parasti pārdod savu Bitcoin par piemaksu, izmantojot nākotnes līgumus.

Cienījama birža, kas piedāvā nākotnes līgumus


Galvenās biržas, kas piedāvā šos unikālos finanšu instrumentus, ietver Ameritrade, CME, OKCoin, BitMEX, un Huobi. Šī dažādība nodrošina investoriem plašu līgumu iespēju klāstu. Interesanti, ka katru dienu Bitcoin Futures līgumos tiek tirgoti aptuveni USD 10 miljardi. Šī likviditāte tieši pielīdzina lielākām tirgus iespējām investoriem, kuri vēlas veltīt laiku, lai apgūtu savas prasmes.

Premium

Parasti Bitcoin Futures tirgo par augstāko likmi, salīdzinot ar spot cenu. Šim gadījumam ir daudz iemeslu. Galvenais faktors tam ir investoru spekulācijas. Tālāk ir procentu paritāte. Šī ir formula, kas regulē attiecības starp Bitcoin un USD un katra nākotnes vērtību, pamatojoties uz aizņemšanās / aizdošanas likmēm.

Spekulēšana tirgū

Ja vēlaties būt veiksmīgs Bitcoin nākotnes tirgotājs, jums jāpieliek spekulatīvas prasmes. Pirmais solis šajā procesā ir sākt obsesīvi uzraudzīt Bitcoin cenu. Jūs vēlaties pievērst uzmanību tūlītējai cenai un visām lielākajām izmaiņām tirgus kapitalizācijā.

Vēl viena gudra stratēģija ir vērot kopējo tirgus virzību. Kriptotirgus bieži pārvietojas korelācijā ar Bitcoin un pretēji. Ja redzat, ka viss tirgus kļūst zaļš, ir liela iespēja, ka Bitcoin sekos pārējam tirgum. Turklāt, kad Bitcoin pavadoņi, tas parasti atbalsojas visā altcoin tirgū. Šī saistītā kustība nav garantēta. Kad Bitcoin pārvietojas atsevišķi vai pat pretēji, no altcoin tirgus to sauc par atvienošanu.

Kad esat izjutis Bitcoin pašreizējās tirgus kustības un to, kā tās spēlē kopējo kriptogrāfisko tirgu apgriezienus, esat gatavs pārbaudīt ārējos faktorus. Tādas lietas kā ziņas, ziņojumi un normatīvie jautājumi ir jūsu uzmanības vērti. Ir vērts atzīmēt visus jaunumus, kas varētu uzlabot vai aizkavēt Bitcoin liela mēroga ieviešanu. Būtiski, ka normatīvajiem aktiem ir vislielākā ietekme uz šī aktīva cenu. Jūsu uzdevums ir apkopot šīs ziņas un izdarīt pieņēmumu par to ietekmi uz tīklu.

Izglītotas cenu prognozes

Šī stratēģija prasīs, lai vēlāk izdarītu izglītotus minējumus par Bitcoin vērtību. Jums arī jānosaka, kad būtu labākais laiks, lai pamestu savu ieguldījumu. Iziešanas stratēģijā jāietver abi scenāriji. Jūs vēlaties uzzināt, kad izņemt peļņu. Turklāt jums jāzina, kad iziet no tirgus un samazināt zaudējumus. Atcerieties, ka Bitcoin joprojām piedzīvo lielu nepastāvību, un tā tirgus vērtība var ļoti strauji pieaugt vai samazināties. Līdz ar to ir pierādījies, ka Bitcoin ir vēsturiski grūti prognozējams.

Turklāt visas nozares relatīvais jaunums atstāj ieguldītājiem uzticamu salīdzināmu datu trūkumu. Salīdzināmās ir citas tirgus situācijas vai aktīvi, kas ļoti līdzinās attiecīgajiem. Izmantojot tradicionālos aktīvus, cieši saistītu aktīvu kustības izpēte var palīdzēt sniegt papildu ieskatu par iespējamo attīstību nākotnē.

Bitcoin Futures Quotes caur CME Group

Bitcoin Futures Quotes caur CME Group

Labā ziņa ir tā, ka Bitcoin nākotnes līgumi parasti sastāv no līgumiem ar ilgākiem laika periodiem, un Bitcoin ir pierādījis sevi kā tendenci laika gaitā pieaugt. Kopumā Bitcoin piedzīvoja gandrīz 9 gadus ilgu tirgus vērtības pieaugumu pirms galvenajām korekcijām 2018. – 2019. Kad aktīvs pastāvīgi piedzīvo nākotnes līgumu cenu, kas pārsniedz tūlītējo cenu, tas tiek saukts par kontango stāvokli.

Divi Bitcoin nākotnes veidi

Šodien investoriem ir pieejami divi galvenie Bitcoin nākotnes līgumu stili – fiksēta termiņa un beztermiņa līgumi. Šiem līgumiem ir daudz raksturīgu pazīmju, un galvenās atšķirības rodas katra no tām formātā:

Fiksēta termiņa nākotnes līgumi

Fiksēta termiņa Bitcoin nākotnes līgumā jūs maksājat iepriekš noteiktu prēmiju, atverot savu pozīciju. Jūs varat arī samaksāt maksu, beidzoties līgumam.

Mūžīgie līgumi

Pastāvīgie līgumi piedāvā atšķirīgu atalgojuma struktūru. Jūs maksājat svārstīgu likmi. Šī likme tiek pielāgota apmēram četras reizes dienā vai ik pēc astoņām stundām.

Tirdzniecība dažādos tirgus apstākļos

Laba lieta par Bitcoin Futures tirdzniecību ir tā, ka, pareizi rīkojoties, buļļa vai lāča tirgus scenārijā ir vieta peļņai. Ir svarīgi saprast kontrastu starp šiem diviem tirgiem un to, kā tam būtu jāatbilst jūsu vispārējai tirdzniecības stratēģijai.

Buļļu tirgus

Buļļu tirgū investori atvērs garās pozīcijas un gaidīs savu peļņu. Tā kā nākotnes līgumiem ir tendence tirgoties ar augstāku vērtību nekā tūlītējā cena, buļļu skrējieni var ienest tirgū augstākas prēmijas. Šīs cenu kāpums ir tiešs rezultāts ieguldītājiem, kuri gatavojas sagatavoties paredzētajam tirgus vērtības pieaugumam.

Lāču tirgus

Savukārt lāču tirgi rada scenāriju, kurā nākotnes līgumi var tirgoties par zemāku vērtību nekā aktīva tūlītējā cena. Šīs cenu pazemināšanās ir rezultāts ieguldītājiem, kuri vēlas saglabāt kapitālu un pārvietoties nākotnē.

Derīguma termiņa apsvērumi

Nozares standartā lielākā daļa nākotnes līgumu derīguma termiņu ir mēneša pēdējā piektdienā. Šie līgumi ietver gan ikmēneša, gan ceturkšņa līgumus. Šīs informācijas zināšana var palīdzēt saskaņot ieguldījumu stratēģiju ar gaidāmajiem notikumiem nozarē.

Bitcoin nākotnes maksājumu struktūras

Pašlaik populārākās biržas, kas piedāvā Bitcoin Futures, balstās uz divām galvenajām maksājumu struktūrām. Pirmais variants ir apgrieztā atalgojuma struktūra. Šajā scenārijā jūs ievietojat BTC kā nodrošinājumu savam ieguldījumu līgumam. Otro maksājumu struktūras stilu sauc par lineāru maksājumu struktūru. Galvenais kontrasts ir tāds, ka lineāri nākotnes līgumi prasa, lai jūs maksājumus veiktu tieši USDT.

Interesanti, ka pēdējos 2 gados ir parādījušās arī hibrīdas maksājumu stratēģijas. Šie līgumi nodrošina ieguldītājiem nedaudz lielāku elastību attiecībā uz maksājumu veidiem. Jūs pat varat izvēlēties dažādas valūtas, lai saņemtu savu peļņu. Šis scenārijs dod labumu ieguldītājiem, kuriem var būt nepieciešama peļņa, kas samaksāta USD, savukārt citi paliek kriptovalūtās.

Arbitrāžas tirdzniecība

Ir arī iespējas nopelnīt peļņu no cenu atšķirībām starp biržām dažkārt visā jūsu līgumā. Tirgotāji bieži izmantos šo starpību, kas ir arī pazīstama kā “pamats”, lai nopelnītu ātru peļņu. Svarīgi ir tas, ka šī stratēģija prasa šķīrējtiesu. Arbitrāža ir viens no senākajiem cilvēkiem zināmajiem tirdzniecības veidiem. Bitcoin arbitrāža notiek ikreiz, kad ieguldītājs vienlaikus iesaistās Bitcoins pirkšanā un pārdošanā dažādos tirgos vai atvasinātās formās ar mērķi piesaistīt cenu neefektivitāti starp platformām, kurās ir viens un tas pats aktīvs. Arbitrāža ir iespējama ikreiz, kad pamanāt:

  • Vienu un to pašu aktīvu tirdzniecība par dažādām cenām dažādos tirgos
  • Divi aktīvi ar vienādu naudas plūsmu netiek tirgoti par vienu un to pašu cenu
  • Kad aktīvam ir paredzama nākotnes cena, bet tas netiek tirgots par šo cenu

Pirmie šķīrējtiesas veidi ir vienkārši aktīva iegāde vienā vietā un pārvešana uz citu vietu un tā pārdošana peļņas nolūkā. Šodien tie, kas dzīvo robežas šķērsošanas vietas tuvumā, ir unikālā pozīcijā, lai piedalītos šāda veida tirdzniecībā. Par laimi, digitālie aktīvi dod mums iespēju tirgoties tā, it kā mēs atrastos jebkur pasaulē.

Arbitrāžas tirdzniecība ar reālās pasaules precēm

Tradicionālo preču arbitrāžas tirdzniecība

Koncentrējieties

Risinot konkrēti kriptovalūtu arbitrāžu, ir jāapsver vēl daži apsvērumi. Pirmkārt, jūs vēlaties meklēt zemas tirdzniecības maksas, lai nodrošinātu, ka jūsu peļņa netiks aplaupīta darījumā. Pēc tam jums būs jāņem vērā jūsu aktīvu pārsūtīšanas ātrums. Bitcoin Futures gadījumā apmaiņas laiks ir ļoti atšķirīgs atkarībā no platformas, kuru izmantojat. Visbeidzot, jūs vēlaties aktīvu ar lielu apjomu. Par laimi, Bitcoin Futures bieži nodrošina visus trīs no šiem scenārijiem.

Bitcoin nākotnes tirdzniecības stratēģijas

Tagad, kad jums ir labāka izpratne par dažiem Bitcoin Futures tirdzniecības pamatiem, jūs esat gatavs uzzināt par trim galvenajām tirdzniecības stratēģijām, ko šodien izmanto investori. Lieliska ziņa ir tā, ka šīs metodes var izmantot gandrīz jebkurai aktīvu klasei, kas piedāvā nākotnes līgumus. Divi galvenie paņēmieni ir:

  • Skaidras naudas un nesēju nākotnes arbitrāža
  • Starpvalstu apmaiņas Premium Arbitrage

Skaidras naudas pārvadāšana un nesšana

Naudas un nēsāšanas nākotnes līgumu tirdzniecības stratēģija ir vispopulārākā tirgū daudzu iemeslu dēļ. Galvenokārt tā popularitāte izriet no tirgus neitrālas pieejas. Ja tas tiek izdarīts pareizi, naudas pārneses stratēģija samazina ieguldītāja riska pakāpi. Šis riska darījuma samazinājums ir saistīts ar veidu, kādā šī metode paredz jebkādu tirgus kustību. Šīs metodes galvenais mērķis ir izmantot cenu neefektivitāti spot cenā

Pamata un naudas šķīrējtiesas pamati

Pirmais solis pamata skaidras naudas nēsāšanā ir tirgus novērtēšana. Jums būs rūpīgi jāuzrauga procentuālā starpība starp pašreizējo Bitcoin tūlītējo cenu un Bitcoin nākotnes līgumu cenu. Sāciet katru dienu pierakstīt cenu procentuālo daudzumu noteiktā laikā dienā. Šie dati ļaus jums labāk izprast, kā abi cenu punkti korelē.

Pēc tam Bitcoin Futures arbitrs veic divus pirkumus. Pirmais pirkums būtu gara pozīcija Bitcoin. Kas ir svarīgi, tas ir tiešs ieguldījums Bitcoin. Pēc tam investors vienlaikus un par tādu pašu summu atvērtu īsu Bitcoin nākotnes līgumu. Kritiski šim līgumam jābūt par cenu, kuru investors uzskata par dārgu.

Nepastāvība

Vairumā gadījumu jūs pamanīsit, ka nākotnes līgumi piedzīvo intensīvāku cenu svārstīgumu nekā tieši Bitcoin. Viņi arī tirgo par daudz augstāku vērtību parasti. Tomēr ir gadījumi, kad arī nākotnes līgumi nokrīt zem spot cenas. Jums būs jāizmanto diagramma, lai noteiktu, kad Futures cena tiek atdalīta no spot cenas.

Kad līgums beidzas, ieguldītājs izpilda savas saistības, izmantojot sākotnēji iegādāto Bitcoin. Starpība starp Bitcoin pašreizējo spot cenu un nākotnes līguma izmaksām ir peļņa. Šī iespēja ir pieejama ikreiz, kad ieplūde no īsās nākotnes pozīcijas pārsniedz iegādes un ilgtermiņa aktīvu bilances izmaksas.

Nav pilnīgs pierādījums

Ir taisnība, ka skaidras naudas nēsāšanas metode noteiktos tirgus apstākļos ierobežo risku. Tomēr šī stratēģija neko nevar darīt, lai samazinātu pārvadāšanas izmaksu pieaugumu. Ļoti vēlaties, lai jūs uzraudzītu savas maksas un citus faktorus, piemēram, maržas izmaksas. Visi šie laika gaitā var palielināt un samazināt peļņu.

Starpbanku augstākā līmeņa arbitrāža

Starpvalstu apmaiņas ieguldījumu stratēģijā jūs cenšaties gūt peļņu no nākotnes līgumu cenu mainības no vienas platformas uz otru. Ir daudz veidu, kā izpildīt šo uzdevumu. Vienkāršākā forma ir atrast Bitcoin nākotnes cenu atšķirības starp platformām un tirgot savu aktīvu starp katru, lai nopelnītu peļņu. Lai gan tas var izklausīties vienkāršoti, ir jāizvairās no dažiem papildu riskiem.

Bitcoin nākotnes cenu neefektivitāte starp biržām - Bitcoinfuturesinfo.com

Bitcoin nākotnes cenu neefektivitāte starp biržām – Bitcoinfuturesinfo.com

Viena no pirmajām lietām, kuru vēlaties pārbaudīt, ir platformu piedāvātie tirdzniecības pāri. Jūs varat uzzināt, ka noteikts Bitcoin tirdzniecības pāris ir pārspīlēts salīdzinājumā ar konkurenci. Daži investori var pat izvēlēties pārbaudīt trīs tirdzniecības pārus, lai atrastu neefektivitāti. Šo paņēmienu sauc par apmaiņas trīsstūrveida arbitrāžu.

Automatizācija

Mūsdienās tirgū ir vairāki Dapps un roboti, kas var palīdzēt vienkāršot šo procesu. Turklāt tirgotāji bieži veido pielāgotus skriptus, lai uzraudzītu aktīvu vērtību dažādās platformās. Ir pat gadījumi, kad izstrādātāji visu dienu automatizē visu procesu. Tādā veidā viņi visu savu tirdzniecības darbību laikā var lēnām sakraut niecīgus ienākumus.

Starpvalstu biržas arbitrāžas riski

Šajā situācijā jums rūpīgi jāpievērš uzmanība attiecīgo aktīvu likviditātei, darījumu maksām un pārsūtīšanas laikiem. Starpbanku arbitrāža ir laika ziņā jutīga darbība, kuru var sabojāt, ja jūsu sūtītajam aktīvam ir vajadzīgas stundas, lai sasniegtu citu apmaiņas vietu. Jūs varat kontrolēt Bitcoin maksas likmi un tirdzniecības apjomu, lai izjustu aptuveno darījuma gaidīšanas laiku, savu laiku un maksas. Pārliecinieties arī, ka valūtas maiņa nenotiek ar kavēšanos ar depozītiem vai izņemšanu. Visi šie scenāriji var likt jums palaist garām šauro laika logu, kas jums jāpabeidz arbitrāžas darījumos.

Kopsavilkums – Bitcoin Futures tirdzniecība

Tirdzniecība ar Bitcoin Futures ir delikāts process, kura apgūšanai nepieciešams laiks. Lieliskā ziņa ir tā, ka pēc tam, kad esat izstrādājis uzticamu tirdzniecības stratēģiju, kas jāievēro, jūs varat vienkārši ieguldīt savu ieguldījumu mehānismu un nekavējoties sākt gūt pieredzi. Jūsu panākumu atslēga slēpjas spējā novērtēt Bitcoin tirgu un spekulēt par šī digitālā aktīva cenu nākotnē. Par laimi, tagad jūs esat bruņojies ar populārākajām nākotnes tirdzniecības stratēģijām tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map