Bitfinex apskats: viss, kas jums jāzina

Vai vēlaties nopelnīt daudz naudas, tirgojoties ar Bitcoin? Bitfinex ir tā vieta. Bet pirms reģistrēšanās ir jāzina daudz. Izlasiet mūsu pilnu Bitfinex pārskatu, lai uzzinātu visu par maksām, verifikāciju, ierobežojumiem un funkcijām. Un pēc tam uzziniet svarīgo faktoru, kāpēc sabiedrība sāk uztraukties par šo populāro apmaiņu.

Es atradu daudz maldinošas, neskaidras un nepatiesas informācijas par šo sarežģīto apmaiņu. Tas mani mudināja izveidot šo ceļvedi. Pirms tirgojat Bitfinex, vispirms izlasiet to.

Bitfinex mājas lapa

Bitfinex ir viena no visprogresīvākajām, likvīdākajām un ekskluzīvākajām kriptovalūtas biržām. Izmantojot nepārtrauktu pasūtījumu grāmatu, uzlabotus tirdzniecības rīkus, maržinālo tirdzniecību un bagātīgu monētu izplatību, šeit varat nopelnīt nopietnu naudu. Bet tā šķēršļi ienākšanai ir lieli, tāpēc labāk izturieties nopietni. Tā ir pasaules mēroga birža ar 24 stundu skaļumu pārsniedz 2 miljardus dolāru (2018. gada februāris), tāpēc esiet gatavs kādai darbībai.

Contents

Bitfinex nepieņem ASV klientus

Ēna 2016. gada kapāt joprojām stiebjas, bet Bitfinex izpildīja solījumu atmaksāt. Kopš tā laika birža ir atjaunojusi savu tēlu un atguvusi savu pozīciju augšpusē.

Plusi:

 • Augsta likviditāte
 • Tirdzniecības iespējas
 • Labi cienīts un izveidots
 • thumbs-upMargin tirdzniecība

Mīnusi:

 • Nav draudzīgs iesācējiem
 • Nav ASV klientu
 • īkšķis uz leju Galvenais hakeris 2015. gadā

Iespējas

Drošība

Bitfinex nopietni uztver drošību un izmanto daudzas uzlabotas drošības funkcijas. Tomēr tā pārredzamības trūkums un iepriekšējie uzlaušana man traucē viņiem piešķirt augstāku pakāpi.

Tirdzniecība

Uzlabotie rīki, diagrammas un tirdzniecības iespējas iet roku rokā ar ātru dzinēju un daudziem tirdzniecības pāriem. Bitfinex ir iecienīts pieredzējušu tirgotāju vidū ar savu neticamo tirdzniecības pieredzi.

Iesācējs-Draudzība

Iesācējiem maiņu ir grūti uztvert, un jūs to pat nevarat izmantot, ja vien jūsu kontā nav 10 000 USD kapitāla! Nav labākā vieta, kur sākt.

Maksas

Bitfinex strādā tirgotājiem draudzīga ražotāja / ņēmēja maksas grafiks un iekasē nelielas izmaksas par izņemšanu, salīdzinot ar konkurentiem. Arī Fiat depozīta maksa ir zema (.1%).

Atbalsts

Klientu atbalsts parasti tiek ievērots un ir pieejams visu diennakti, bet tikai pa e-pastu. Viņi nav aktīvi Bitfinex Reddit, tomēr es arī neatradu lielu aktivitāti čivināt.

Pārbaude

Bitfinex nepieciešama fiat pārbaude, un process var būt murgs. Anketas, dokumenti un nedēļu ilgs gaidīšanas laiks padara Bitfinex mazāk nekā jautru risinājumu. Tomēr jūs varat brīvi tirgot kriptogrāfiju bez verifikācijas (ievērojot ierobežojumus).

Kopumā

Bitfinex ir lieliska platforma nopietniem tirgotājiem, kas veic lielu apjomu, taču arī tad tam ir trūkumi. Tā nav vieta, kur sākt savu tirdzniecības braucienu, un tās soda noteikumi neļauj tirgotājiem tirgot.

Informācijas apmaiņa

 • Dibināts: 2012. gads
 • Izpilddirektors: J.L Van Der Velde
 • Valūtas: 70+ tirdzniecības pāri (Bitcoin, Ethereum, Monero, IOTA utt.)
 • Maksājuma iespējas: Kriptogrāfija, USD, EUR, USDT *.
 • Pārbaude: Smags priekš Fiat | Kriptogrāfijai nav verifikācijas
 • Lietotne:
 • MaržaTirings: Jā
 • Galvenā mītne: Honkonga
 • Maksa: Veidotājs (0,1%) / Taker (0,2%)

JĀLASA: Kas ir ASV štata dolāra piesaiste (USDT) un kāpēc visi uztraucas par Bitfinex?

Piesaistes cena vietnē Coinmarketcap

Piesiet ir uzņēmums, kas piesaista kriptovalūtas esošajām fiat valūtām (USD, EUR utt.). Bitfinex ir smags USDT apjoms. Būtībā šī uzņēmuma digitālā valūta ir piesaistīta USD vērtībai, un katra USDT tiek nodrošināta ar reālu USD rezervē. Tas ļauj tirgot USD tā, it kā tā būtu digitālā valūta (tūlītēji pārskaitījumi, bez bankām, zemas maksas utt.). Tomēr sabiedrība pārbauda sabiedrību attiecībā uz tās rezervēm un nesen pārtrauca saites ar auditoru. Tas un citi banku jautājumi sāk uzacis sabiedrībā. Lūdzu lasi Tether paziņojums lai labāk izprastu situāciju. Tether un Bitfinex ir bijuši ko iesaukusi ASV valdība sniegt atbildes.

Par Bitfinex

Bitfinex ir bagātīgi aprīkota kriptovalūtas birža, kas atrodas Honkongā. Šī ekskluzīvā apmaiņa nodrošina profesionālu, liela apjoma klientu loku.

Bitfinex ir bagātīgi aprīkota kriptovalūtas birža, kas atrodas Honkongā. Šī ekskluzīvā apmaiņa nodrošina profesionālu, liela apjoma klientu loku.

Tās tirdzniecības pieredze ir komplektā ar vairāk nekā 70 tirdzniecības pāriem, pilnu specifikāciju maku, sarežģītiem tirdzniecības rīkiem un opcijām, kā arī maržas tirdzniecību. Un tā gludais izkārtojums, tirgotājiem draudzīgā maksa un drudžainā pasūtījumu grāmata to ir padarījusi 2. lielākā apmaiņa pēc apjoma. Tas dod tirgotājiem iespēju ātri un plūstoši tirgot populāras monētas, fiat valūtu, USDT un virkni retu altkoīnu.

Fakts, ka tā ir viena no lielākajām un progresīvākajām biržām tirgū, padara to ideāli piemērotu nopietniem profesionāļiem. Ikvienam, kurš vēlas nopelnīt nopietnu naudas tirdzniecību kriptonauda un fiat, jāpievērš tam uzmanība. Papildus bagātīgajām tirdzniecības iespējām un valūtu diapazonam Bitfinex piedāvā pielāgojamu saskarni.

Kopš tās darbības sākuma 2012. gadā uzņēmumam ir bijusi drudžaina dzīve, kurā valda drāma, panika un raizes; tomēr tas ir atjaunojis savu tēlu, ņemot vērā 2. lielāko uzlaušanu Bitcoin vēsturē.

Tirgotājiem ar dziļām kabatām un vēlmi nopelnīt nopietnu naudu Bitfinex ir spēles. Visiem pārējiem labāk meklēt citur.

Pārbaudiet to !: Bitfinex piedāvā patiesi personalizētu tirdzniecības pieredzi. Pārbaudiet dažādas tirdzniecības tēmas:

UZMANĪBU: Vai Bitfinex lietošana ir droša? | Bitfinex Hack 2016

2016. gada 2. augustā Bitfinex paziņoja, ka hakeri ir nozaguši aptuveni 120 000 BTC (tajā laikā 72 miljonus dolāru tajā laikā) no lietotājiem, kuri nošķiruši seifus. Tas joprojām ir otrais lielākais uzlaušana Bitcoin vēsturē un satricināja nozari. Cena samazinājās par 23%, un klienti domāja, vai Bitfinex nepārsniegs cenu. Bitfinex pārdzīvoja un atdeva zaudējumus atjautīgi, bet pretrunīgi.

Uzņēmums socializēja zaudējumus starp visiem lietotājiem (katrs par 36% diskontēja) un izdeva BFX žetoni apmaiņā pret zaudēto BTC. Šie žetoni bija izpērkami un tirgojami. Bitfinex katram marķierim uzlika vērtību un solīja laikus atmaksāt atlikumu.

Par laimi, visiem lietotājiem ir atmaksāta no 2017. gada aprīļa.

Bitfinex ir atguvis savu reputāciju, un es atklāju, ka viņi ir neticami koncentrējušies uz drošību. Tas ir visur, kur skatāties viņu vietnē, iespējams, lai kompensētu lietotāju neuzticību. Tai ir stingri drošības pasākumi, tostarp:

 • Standarta 2FA
 • Universāla 2. faktora drošība
 • Pieteikšanās datu pārbaude un IP izmaiņu noteikšana
 • Aizsardzība pret izņemšanu
 • E-pasta šifrēšana
 • 99,5% saldētava (bez hackeriem bezsaistē)

Lasiet tālāk viņu drošības politiku un redzēt, kā jūs jūtaties pats. Interesanti, ka viņi mums nevar atklāt daudz detaļu.

Nevar atklāt domēna drošības protokolu

Privātumu un drošību Bitfinex labi uztur, taču uzlaušana parāda, kāpēc jums nekad nevajadzētu uzticēties savam BTC makam, kurā jums nepieder privātās atslēgas. Pārliecinieties, ka tie ir jūsu kontrolē.

Pro padoms: Nekad neturiet biržā vairāk par tirdzniecībai nepieciešamo. Padomājiet par to kā skaidru naudu makā. Uzkrājumus glabājiet bankā, nevis kabatā. Pārliecinieties, ka zināt kā saglabāt savu Bitcoins drošību pirms sākat tirdzniecību.

Kas ir Bitfinex maksa? | Tirdzniecība, noguldīšana un izņemšana

Bitfinex maksas ir zemas un ļoti draudzīgas tirgotājiem. Tie atbilst lielākajai daļai konkurences.

Tirdzniecība platformā jums nemaksā daudz.

Tirdzniecības maksas

Bitfinex izmanto Maker / Taker maksas grafiku.

 • čeku izgatavotājs: .1%.
 • checkTaker: .2%.

Maksa var būt pat 0% ar pietiekamu apjomu!

Šeit ir diagramma.

Taker un Maker maksas atšķiras

Maker / Taker paskaidrojums: Ja pasūtījumu grāmatai pievienojat likviditāti, veicot ierobežotu pasūtījumu virs pirkšanas cenas vai zem pārdošanas cenas, no jums tiek iekasēta ražotāja maksa. Ja jūs noņemat likviditāti, veicot izpildītu rīkojumu, jūs esat saņēmējs.

Bitfinex depozīta maksa | Cik maksā USD / EUR noguldīšana Bitfinex?

Kriptogrāfijas deponēšana ir bez maksas. Bankas pārskaitījums USD vai EUR noguldīšanai maksā 1% (vismaz 20 USD).

Kādas ir Bitfinex izņemšanas maksas? (2018. gada februāris)

Kriptogrāfijas un fiat izņemšanas maksa ir konkurētspējīga, un tā nav tik pret cilvēktiesībām kā Binance.

Bankas vads: 0,1% ($ 20 min).

Express bankas pārskaitījums (24 stundas): 1% ($ 20 min).

Kriptogrāfija:

 • BTC: 0,0008
 • ETH: 0,0027
 • XRP: 0,02
 • LTC: 0,001

Pilnu maksas grafiku skatiet vietnē Bitfinex maksas lapa.

Bitfinex maksas salīdzinājumā

 • Bitstamp: 0,25% tirdzniecības maksa | 5% maksa par kredītkarti
 • Bittrex: 0,25% tirdzniecības maksa.
 • LocalBitcoins: Nav “maksas” 1% komisijas maksa par pārdošanu | Augstākas monētu cenas
 • CEX.IO ” Maksa par maksu – 0,16% | Taker maksa – 0,25%

Kā tirgot Bitcoin vietnē Bitfinex Reģistrēšanās, verifikācija, apmaiņa un citas iespējas

Bitfinex ir viens no vismodernākajiem un likvīdākajiem tirgiem ar fiat valūtu un kriptogrāfiju. Kriptogrāfijas tirdzniecībai nav nepieciešama verifikācija.

Kā izveidot kontu?

Dodieties uz vietni Bitfinex.com, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Pierakstīties un ievadiet dažas detaļas.

Dodieties uz vietni Bitfinex.com, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Pierakstīties un ievadiet dažas detaļas.

Pēc tam noklikšķiniet uz verifikācijas saites e-pastā, kuru reģistrējāt vietnē Bitfinex.

Pēc tam noklikšķiniet uz verifikācijas saites e-pastā, kuru reģistrējāt vietnē Bitfinex.

Tas bija viegli.

Kā aizsargāt savu kontu?

Vispirms kontam pievienojiet dažus drošības pasākumus. Vismazākajā gadījumā jums vajadzētu iespējot 2FA. Lūk, kā atrast sava konta drošības iestatījumus.

Kā apmaksāt manu kontu?

Iemaksa ir vienkārša. Jums jau ir jābūt kriptogrāfijai seifā. Cienījama maka izvēle ir vissvarīgākais, ko jūs varat darīt. Pirms tirgojat, ziniet, kuriem maciņiem uzticēties.

Pēc pieteikšanās jums tiks lūgts finansēt savu kontu. Sarakstā izvēlieties savu monētu un atlasiet Maiņas maks.

Ģenerējiet adresi un nosūtiet savu BTC uz šo adresi.

Ģenerējiet adresi un nosūtiet savu BTC uz šo adresi.

Ja vēlaties noguldīt, tirgot un izņemt fiat, jums tas jāapstiprina.

Kā pārbaudīt savu kontu vietnē Bitfinex?

Konta verifikācija ir stingra, un Bitfinex’s ir visplašākā Visumā.

Lai sāktu, zem profila ikonas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Verifikācija.

Lai sāktu, zem profila ikonas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Verifikācija.

Izvēlieties Sākt pārbaudi un piesprādzējiet drošības jostu.

Atlasiet Individual Verification, un jūs atradīsit prasības. Jums būs jālejupielādē veidlapa, jāparaksta tā un jāaugšupielādē kopā ar 2 personu apliecinošiem dokumentiem, bankas izrakstu, dzīvesvietas apliecinājumu un asinsgrēku (joki!).

Jums jāiziet šis verifikācijas process.

Esiet konsultēts !: Gaidiet 6-8 nedēļas (2018. gada februāris).

Pārbaude ir nāvējoši ilga

Kā nopirkt Bitcoin vietnē Bitfinex

Kad jūsu konts ir pārbaudīts, dodieties uz ekrānu Tirdzniecība, kreisajā pusē izvēlieties cilni Exchange un noklikšķiniet uz lielās zaļās pogas Pirkt. Tas ir diezgan vienkārši. Lai viss būtu vienkārši, ievērojiet pasūtījumu “Limit”.

Ierobežojiet Bitfinex pirkšanas pasūtījuma piemēru

Bitfinex atsauksmes Vai Bitfinex Legit tagad ir uzticams?

Uzņēmumam, kas piedzīvoja 2. lielāko uzlaušanu vēsturē, Bitfinex ir liela sabiedrības uzticība. Parasti es atklāju, ka sabiedrības viedoklis ir augsts un ka uzņēmumam ir laba reputācija. Lielākajai daļai lietotāju patīk, kā viņi pārvarēja krīzi, un patīk viņu vadības pārredzamība (viņus vada iFinex). Joprojām ir daudz neuzticēšanās un šaubas par Tether, bet kopumā reputācija ir augsta.

Ātra Google meklēšana parāda, cik lietotāji ir noraizējušies par drošību.

Ātra Google meklēšana parāda, cik lietotāji ir noraizējušies par drošību.

Bet patiesībā, lasot forumus par Bitfinex pārskatiem, tiek atklāta augsta sabiedrības uzticība.

Pārskata vietne apstiprina, kā viņi rīkojās ar uzlaušanu.

Pārskata vietne apstiprina, kā viņi rīkojās ar uzlaušanu.

Lietotāji, kas strādā ar galvu, notriec idiotu, kurš, iespējams, tiek maksāts badmouth Bitfinex.

Lietotāji, kas darbojas ar galvu, notriec idiotu, kurš, iespējams, tiek maksāts badmouth Bitfinex.

Vienkārši Google “Bitfinex pārskati” un jūs redzat, kā kopiena jūtas. Šajā rezultātu lapā augšpusē ir zvaigznes.

Bitfinex SERP atsauksmes

Pozitīvas Bitfinex atsauksmes patīk

 • Reputācija
 • Drošība
 • Tirdzniecības iespējas
 • īkšķi uz augšuProfesionālisms
 • īkšķi uz augšuLikviditāte

Negatīvās Bitfinex atsauksmes nepatīk

 • Pārbaude Galvassāpes
 • Hack
 • īkšķi uz leju Nav draudzīgi iesācējiem

Šajā gadījumā:

Viens no Bitfinex apmaiņas pārskatiem

Vispārējs viedoklis ir tāds, ka Bitfinex ir cienījama birža, kas ir laba profesionāļiem un lieliskām īpašībām. Tomēr tā nav laba vieta iesācējiem, un tās nemierīgā vēsture ceļ trauksmes zvanus.

Vai es varu tirgot Bitcoin bez verifikācijas vietnē Bitfinex? | Kas ir Bitfinex limiti?

Bitfinex ļauj tirgot kriptovalūtu bez verifikācijas. Tomēr jums tiks piemēroti noteikti ierobežojumi, un jūs nevarēsiet piekļūt visām funkcijām.

Pārbaude ir nepieciešama tikai attiecībā uz valūtu. Ja vēlaties noguldīt, tirgot un izņemt USD / EUR, jums tas jāapstiprina.

Izmantojot Bitfinex (verificēts), tirdzniecībai vai izņemšanai nav ierobežojumu, vēl viens iemesls, kāpēc tas ir tik populārs pieredzējušu tirgotāju vidū.

Top 3 iesācējiem draudzīgas Bitfinex alternatīvas

Cik daudz naudas man vajag sākt? Cik nedēļas man jāgaida verifikācija? Kas uz Zemes ir Fibonači, ko tā sauc? Bitfinex nav paredzēts zaļiem un neapstrādātiem produktiem. Ja meklējat Bitfinex draudzīgu alternatīvu iesācējiem, šīs ir jūsu 3 labākās likmes.

1) Coinbase: kredītkartes + vienkāršāka pārbaude

Monētu bāzes apmaiņas logotips

Monētu bāze ir pasaulē lielākais Bitcoin brokeris. Iesācējiem tas ir ērtākais veids, kā ātri iegūt Bitcoin. Parasti tas ir portāls, caur kuru jaunie tirgotāji ienāk kriptogrāfiskajā sfērā. Ja jūs meklējat uzticamu, regulētu un drošu veidu, kā iegādāties Bitcoin ar kredītkarti, tā ir visērtākā metode. Fakts, ka jūs varat ātri iegādāties ar karti un pēc tam izmantot GDAX (viņu apmaiņu), padara to par vienmērīgu un iesācējiem draudzīgu pieredzi. Izlasiet mūsu pilns Coinbase pārskats lai labāk justos.

2) LocalBitcoins: pārbaude nav nepieciešama.

LocalBitcoins.com logotips

Es vilcinos zvanīt LocalBitcoins “Iesācējiem draudzīgs”, ņemot vērā riskus. Tomēr viņu tirdzniecība ir tik vienkārša un ienākšanas barjera tik zema, ka man tas bija jāiekļauj. LocalBitcoins ir vienādranga tīkls, kurā lietotāji tieši tirgo Bitcoin savā starpā. Tam nav nepieciešama pārbaude, un jūs varat 100% anonīmi iegādāties BTC ar jebkuru maksāšanas līdzekli. Tā kā apmaiņa neiesaistās, risks ir liels. Bet, ja jūs ievērosiet dažus drošības pasākumus, jūs būsiet drošībā. Noteikti izlasiet mūsu pilns LocalBitcoins pārskats vispirms, lai jūs zināt, kā droši tirgoties.

3) CEX.IO: ātri, tīri, viegli

CEX.io apmaiņas logotips

Bitfinex ir vienmērīga saskarne, taču iesācējiem tas var būt mazliet biedējošs ar visiem tā rīkiem un iespējām. Cex.io ir vienkāršs un vienmērīgs interfeiss. Visa attiecīgā informācija ir tikai viena klikšķa attālumā. Tas ātri ielādējas, ir viegli redzams acīs un UX ir lielisks. Tas ir daudz vienkāršāks veids, kā tirgot kriptogrāfiju nekā Bitfinex. Lai sāktu, jums arī nav vajadzīga bagātība.

Bitfinex Vs. Binance: kas ir labāka Bitcoin apmaiņa 2019. gadā?

Kas notiek, kad neapturams spēks satiekas ar nekustīgu objektu? Binance pret Bitfinex, tas notiek. Abi šie smagsvari regulāri ierindojas tirdzniecības apjomu sarakstā un dominē attiecīgajos tirgos. Bet kurš ir labāks? Atbilde ir grūta. Iespējams, ka jums pat nav izvēles. Sāksim šo dārdoņu.

Binance plusi un mīnusi:

Plusi:

 • Zema maksa
 • Augsta likviditāte
 • Reti monētas
 • īkšķi uz augšu Unikālas dāvanas
 • thumbs-upAugsts kopienas noskaņojums
 • īkšķi uz augšu Ļoti ātri

Mīnusi:

 • Tikai kriptogrāfija
 • Augsta izņemšanas maksa par dažām monētām

Binance ir liela apjoma birža, kas specializējas retos altkoīnos, Maserati dāvanās un ložu vilcienu tirdzniecībā. Nepilna gada laikā tas no nezināmas startēšanas ir kļuvis par līderi 24 stundu apjomā. Spēja lēti spekulēt ar monētu klāstu (~ 200) un uzreiz tirgoties (atbilstošais dzinējs spēj veikt 1,4 miljonus darījumu sekundē!) Ir padarījis to par monstru šajā nozarē. Tā, bez šaubām, ir galvenā naudas pelnīšanas teritorija kriptogrāfijas tirgotājiem. Lietotāji regulāri sūdzas par pārslogotu klientu apkalpošanu un izspiešanas izmaksām (0,002 BTC Bitcoin no 2019. gada februāra = 12 USD).

Head-to-Head

 • Monētas: Binance
 • Tirdzniecība: Bitfinex
 • Pārbaude: Binance
 • Jautri: Binance
 • Draudzīgs iesācējiem: Binance
 • Drošība: Bitfinex
 • Likviditāte: Mazgāt
 • Maksa: Bitfinex
 • App: Mazgāt
 • Fiat: Bitfinex

Tas ir neizšķirts. Ir negodīgi teikt, kurš ir labāks, lai gan es dodu priekšroku Binance. Viņi abi kalpo diviem atsevišķiem demogrāfiskajiem datiem. Tas ir atkarīgs no tā, ko vēlaties.

Bitfinex: Ja vēlaties drošu, šķidru un funkcijām bagātu platformu liela apjoma tirdzniecībai un fiat.

Binanne: Ja vēlaties tirgot zemāku barjeru ar kriptogrāfiju un neplānojat veikt daudzus izņemumus.

Uzvarētājs: Zīmēt.

Bieži uzdotie jautājumi par Bitfinex: ASV iedzīvotāji Pārbaude Limiti | Apstrādes laiki

J: Vai man ir jāpārbauda, ​​lai tirgotu kriptonauda?

A: Nē, verifikācija ir nepieciešama tikai tad, ja vēlaties tirgot fiat.

J: Cik ilgi notiek pārbaude?

A: Pārbaude var ilgt līdz pat 8 mokošām nedēļām.

Tas var aizņemt diezgan ilgu laiku.

J: Cik ilgi notiek izņemšana?

A: Izņemšana jāapstrādā 12 stundu laikā. Iespējojot 2FA, process var paātrināties.

J: Bitfinex ir uzlauzts. Vai tagad ir droši?

A: Tā kā hakeri nozaga Bitcoin aptuveni 72 miljonu dolāru vērtībā, Bitfinex ir atjaunojis savu tēlu un dubultojis drošību. Tas atkal tiek ievērots sabiedrībā. Vai Bitfinex ir drošs? Jā.

J: Vai Bitfinex pieņem ASV klientus??

A: Nē.

J: Kādas ir Bitfinex maksas?

A: Bitfinex izmanto apjoma līmeņu veidotāja / ņēmēja maksas grafiku. Parasti jums, iespējams, būs jāmaksā tikai 1% veidotāja / .2% uzņemšanas maksa. Maržas finansējuma nodrošinātāja maksa: 15%.

J: Vai Bitfinex pieņem kredītkartes?

A: Nē.

J: Kas ir Bitfinex minimālais depozīts?

A: Bitfinex nav minimālā depozīta; tomēr par depozītiem, kuru vērtība nepārsniedz USD 1000, tiks iekasēta neliela maksa.

J: Kas ir Bitfinex limiti?

A: Verificētiem lietotājiem Bitfinex nav ierobežojumu.

J: Vai Bitfinex ir drošs?

A: Bitfinex izmanto daudzas uzlabotas drošības funkcijas un ļoti nopietni uztver savus drošības protokolus.

Kripto pozitīvs patiešām patīk

Bitfinex ir daudz patīk, ja jūs to faktiski varat izmantot.

Tirdzniecības iespējas

Jūs varat izvēlēties no 6 pasūtījumu veidiem

Opciju klāsts, detalizēts un ar rīkiem bagāts interfeiss, nevainojama cenu diagramma un uzcenojuma tirdzniecības iespējas padara Bitfinex par vienu no labākajām tirdzniecības iespējām tirgū.

Gluda saskarne

Iespējas nedaudz apgrūtina orientēšanos, taču interfeiss izskatās tikpat gluds kā Tenesī viskijs.

Zema maksa

Grūti strīdēties ar viņu zemajām nodevām. Ir iespējams tirgoties un maksāt 0%.

CryptoPositive patiešām nepatīk

Bitfinex ir mazliet elitārs. Es saprotu, kāpēc viņi ir, bet man tas joprojām nepatīk.

Tirdzniecībai 10 000 USD

Lai pat izmantotu platformu, jums ir jābūt USD 10 000.

Pārbaude ir murgs

Bitfinex vēlas visu, izņemot jūsu pirmdzimto. Ak, un viņi vēlas, lai 2 mēneši atgrieztos pie jums.

Spriedums par mūsu Bitfinex pārskatīšanu

Bitfinex ir funkcijām bagāta platforma, kas ir atguvusies no uzlaušanas 2016. gadā. Tagad tā ir viena no tirgus līderēm un progresīvu tirgotāju vieta. Ja vēlaties lēti tirgot lielu daudzumu fiat valūtas un citu altkoīnu, tā ir lieliska apmaiņa. Vienkārši esiet gatavs tikt galā ar pārbaudes murgiem.

Tā nav vieta iesācējiem, un jūs, iespējams, pat nevarēsiet to izmantot (ja atrodaties ASV). Sabiedrība to augstu vērtē, bet sāk apšaubīt tās integritāti un saites ar Piesiet.

Manas Bitfinex pārskatīšanas galīgais spriedums ir tāds, ka tā ir lieliska apmaiņa, ja jums ir dziļas kabatas un jūs zināt, ko jūs darāt. Visiem pārējiem meklējiet citur.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me