Bisq Exchange: Viss, kas jums jāzina

Bisq birža (agrāk pazīstama kā Bitsquare) atšķiras no parastajām kriptovalūtas apmaiņas platformām. Šī decentralizētā Bitcoin apmaiņa liek lietotājiem tikai 10 minūšu attālumā no viņu pirmās tirdzniecības. Un tas viss ir 100% anonīms. Jūs varat tirgot gandrīz jebkuru galveno valūtu vai jebkuru monētu tikai dažu minūšu laikā, nedodot personu apliecinošu dokumentu. Bet jums ir jāzina daudz, lai droši veiktu tirdzniecību un pārliecinātos, ka jūs neesat krāpniecības upuris. Atklāti sakot, lielākajā daļā atsauksmju, kuras es lasīju, bija novecojusi vai tieša nepareiza informācija. Tāpēc esmu nolēmis veikt pats savu Bisq vai Bitsquare pārskatu.

Šāda asiņošanas tehnoloģija joprojām ir sākumstadijā. Izlasiet šo jauno Bisq Bitcoin apmaiņas pārskatu 2019. gadam, lai reģistrētos, sāktu darbu un paliktu drošībā.

Bisq apmaiņa ir peer-to-peer (P2P) apmaiņa, kas aptver sākotnējās Bitcoin vērtības: decentralizācija, anonimitāte un pārredzamība. Atšķirībā no lielākās apmaiņas nav centrālās varas vai viena neveiksmes punkta, kas padara neiespējamu “uzlaušanu” (daudz, daudz vairāk par to vēlāk). Tā vietā, lai domātu par to kā par uzņēmumu, domājiet par to kā par kopienu.

Atšķirība starp bijušo Bitsquare un lielāko daļu citu konkurentu ir tā, ka tas ir tīkls, kurā vienaudži tieši savstarpēji tirgojas. Viss ir atvērtā koda un 100% pārredzams. Jūs varat pirkt un pārdot Bitcoins par nacionālo valūtu vai citām monētām, ja abi lietotāji tam piekrīt.

Bet, ja tā ir tik populāra kriptogrāfijas kopienā, kāpēc tik daudziem joprojām ir šaubas? Es apskatīšu visu, kas jums jāzina par apmaiņu, sākot no drošas tirdzniecības protokola līdz maksām, ierobežojumiem un sabiedrības viedoklim.

PIEZĪME: Ja meklējat vairāk izveidotu P2P tīklu, izlasiet pilnu LocalBitcoins pārskatu no CryptoPositive. Tas var būt tas, ko meklējat, taču jums jāiemācās, kā droši tirgoties.

Kas ir Bisq.network (agrāk Bitsquare.io)

To 2014. gadā nodibināja austriešu kriptogrāfiskais šņācējs Manfrēds Karrers. Viņa mērķis bija saglabāt sākotnējo Bitcoin garu dzīvu. Bitcoin tika izveidots kā līdzeklis, lai ļautu cilvēkiem tirgoties, neprasot centralizētu iestādi, tomēr lielākā daļa biržu ir uzņēmumi, kas paļaujas uz tradicionālo finanšu sistēmu un kuriem ir nepieciešams ID.

Nevis Bisq.

Tā vietā, lai būtu uzņēmums, tas ir Decentralizēta anonīma organizācija (DAO). DAO ir organizācijas, kuru noteikumi ir digitāli kodēti un kas darbojas bez starpniekiem. Angļu valodā tas būtībā ir tas pats, kas uzņēmumiem, pie kuriem esat pieradis, izņemot to, ka to noteikumi tiek izpildīti digitāli. Dators nevar pārkāpt noteikumus tāpat kā cilvēks. Un tā vietā, lai būtu centrālā iestāde (piemēram, galvenā pārvalde vai valde), to vada šis digitālo noteikumu kopums un apkārtējā kopiena. Jēga?

Vislabāk, ja tas ir atvērtā koda avots, ir tas, ka to vada un atbalsta kopiena.

Finanšu sistēmas mēma

Lai labāk izprastu DAO un viņu potenciālu mainīt, labi, visu, veida …. lasīt šo interesanto Coindesk rakstu.

Iespējas

Drošība

Bisq birža nopietni uztver drošību un ir izstrādājusi sistēmu maksimālai tirgotāju drošībai. Tomēr jebkuram P2P tīklam ir riski. Tomēr, tā kā tas ir decentralizēts un Bisq nav jūsu naudas, jums nav risks uzlauzties. Vienīgais brīdinājums ir piesargāties no atmaksas (vairāk par to BUJ).

Privātums

Viss ir 100% anonīms.

Lietošanas ērtums

Jūs varat sākt tirdzniecību jau pēc 10 minūtēm.

Monētas

Bisq apmaiņa atbalsta desmitiem altkoīnu, tostarp DOGE, ETH, DASH, ZEN. Pilnu sarakstu skatiet atbalsta FAQ.

Funkcionalitāte

Ar šķīrējtiesnesi tas ir nedaudz sarežģīti, taču funkcionalitāte ir vienmērīga. Darījumiem ir vajadzīgs ilgs laiks, lai gan tas ir atkarīgs no maksājuma iespējas.

Maksas

Noguldījums un augstās maksas par darījumu padara tirdzniecību nedaudz stāvāku.

Kopumā

Ja jums patīk izmantot P2P tīklu un maksāt mazliet lielu maksu, Bisq apmaiņa ir lieliska. 100% anonīms, decentralizēts un drošs – izklausās pēc kaut kā kriptomanu iecienīta.

Kā darbojas Bisq Exchange?

Tā vietā, lai apmeklētu vietni, šī apmaiņa notiek, izmantojot lietotni. Tas ļauj sākt tirdzniecību tikai 10 minūtēs! Viss, kas jums jādara, ir pievienot savu bankas kontu vai izvēlēties maksājuma veidu, un jūs esat gatavs doties. Tā kā tas ir P2P, NEKAS NEVAR PĀRBAUDĪT.

Atšķirībā no citām biržām, Bisq birža nav atkarīga no viena pakalpojumu sniedzēja. Bankas kalpo tikai, lai pārsūtītu jūsu nacionālo valūtu otram lietotājam. Tas nozīmē, ka neviens neatceļ, nekontrolē un nejaucas jūsu privātajā tirdzniecībā. Tas ir domāts kā līdzeklis, lai izvairītos no visiem mūsdienu finanšu sistēmas jautājumiem.

Tirdzniecība darbojas šādi:

 • Jūs izlemjat, vai vēlaties izteikt piedāvājumu vai pieņemt to tirgū, un platforma jūs saista kopā ar diviem mīļotajiem putniem.
 • Pēc tam abiem lietotājiem maksā ir jāveic iemaksa.03 BTC plus tirdzniecības summa. Depozīts ir jānodrošina, lai abas puses ievērotu noteikumus. To izmanto kā nodrošinājumu gadījumā, ja kaut kas noiet greizi.
 • Kad lietas iet uz priekšu, depozīts, tirdzniecības summa un ieguves maksa (paskaidrojums vēlāk) tiek ievietots 2 no 3 multisig maks.
 • Šķīrējtiesnesi izvēlas nejauši (skaidrojumu skatiet zemāk), lai pārliecinātos, ka viss notiek pareizi.
 • Tirdzniecība tiek izpildīta, tiklīdz visas 3 puses parakstās, ka tā gāja pareizi.

** JĀLASA DROŠĪBAS FUNKCIJA ** – Kas ir šķīrējtiesneši ?: Šķīrējtiesneši ir uzticama trešā puse, kas nodrošina, ka tirdzniecība notiek pareizi. Viņi ir vienīgā otra puse, izņemot divus vienaudžus. Šķīrējtiesnešu drošība ir galvenā problēma, kuru uzņēmums uztver nopietni. Tie ir kopienas lietotāji, kuri garantē godīgu darījumu. Kā? Tāpēc, ka viņi veic noguldījumus megabukos (2 Bitcoins!), Lai uzņemtos darbu. Ja kaut kas noiet greizi, strīds tiek atrisināts ar viņu depozītu. Jūs esat 100% drošībā!

Vai Bisq Exchange ir droša? | Kā Bisq novērš krāpšanos?

Tāpat kā jebkurai vienaudžu apmaiņai, arī drošība rada milzīgas bažas. Parasti ir uzņēmums, kurā lietotājs uzticas. Sākumā varētu šķist, ka P2P tīkls ir nedrošs salīdzinājumā ar centralizētu apmaiņu; tomēr ir tieši otrādi. Viņi faktiski ir drošāki nekā tradicionālā apmaiņa. Lūk, kāpēc:

 • Bisq biržā nav līdzekļu: Jūsu līdzekļi vietnē netiek uzglabāti nekur. Tas nozīmē, ka jūs nevarat uzlauzties. Tradicionālā apmaiņa glabātu jūsu BTC savā vietnē esošajā makā. Tas nozīmē, ka, ja hakeris vai darbinieks iegūst kontroli, jūsu nauda ir pazudusi. Jūsu līdzekļi tiek ievadīti seifā tikai pēc vienošanās par tirdzniecību.
 • Noguldījumi ārkārtas gadījumos: Vienmēr pastāv risks, ka tirdzniecības laikā kaut kas var noiet greizi. Gadījumā, ja tas notiks, jūs esat apdrošināts ar darījuma depozītu.
 • Šķīrējtiesneši: Tirdzniecības uzraudzībai tiek izvēlētas nejaušas trešās puses.
 • Nav viena neveiksmes mezgla: Atšķirībā no tradicionālās apmaiņas, Bisq apmaiņai nav viena uzbrukuma punkta. Tas ir decentralizēts tīkls. Hakerim nav iespējas “iekļūt”, jo nav “iekšā”, kur nokļūt (un nekas tur nav pieejams).
 • Nav saglabāta informācija: Ja savienojat savu kredītkarti vai kontu ar valūtas maiņas punktu, informācija tiek glabāta telpās. Ja tiek uzlauzts, šī informācija tagad ir apdraudēta. Izmantojot Bisq, jūsu informācija tiek glabāta lokāli, un tikai daļa tiek kopīgota ar otru pusi, ar kuru esat darījumam.

Tātad, atšķirībā no tradicionālajām biržām vai brokeriem, jūs esat daudz drošāks par šāda veida apmaiņu, jo nav ko nozagt. Tā vietā, lai uzticētos uzņēmumam, drošību nosaka kriptogrāfiskais pierādījums.

“Nepieciešama elektroniska maksājumu sistēma, kuras pamatā ir kriptogrāfisks pierādījums, nevis uzticība” – Satoshi Nakamoto

Kas ir Bisq depozīta maksa, šķīrējtiesas maksa un tirdzniecības maksa?

Viens no galvenajiem Bisq apmaiņas platformas izmantošanas trūkumiem ir kapitāla daudzums, kas nepieciešams, lai sāktu veikt darījumus. Paši maksājumi ir lieli, taču jums ir jāmaksā arī liels depozīts. Lai gan jums to atdod, ir vienkārši kaitēt, ja jums ir 03.03 BTC (316 USD | 2-28-18), lai veiktu depozītu. Iedomājieties, kā mēģināt īrēt istabu par 500 ASV dolāriem mēnesī, bet kā depozīts nepieciešama divu mēnešu īre. Istaba 500 USD šodien maksā 1500 USD. Tās ir sāpes.

Maksa ir ārkārtīgi sarežģīta salīdzinājumā ar citām apmaiņām. Sadalījums ir šāds:

 • Maker / Taker tirdzniecības maksa: Ja tirgum (veidotājam) pievienojat likviditāti, jūs maksājat 002BTC vai kaut kur šajā apkārtnē, pamatojoties uz ārkārtīgi sarežģītu algoritmu. Ja jūs atņemat likviditāti (saņēmēju), jūs atkal maksājat min.002BTC, ievērojot kādu traku formulu. Galu galā tas izdodas aptuveni 20%.
 • Kalnrūpniecības maksas: No jums tiks iekasēta maksa par ieguvi. Tas varētu būt tikpat daudz 20 USD pat par maziem darījumiem. Vietne apgalvo, ka maksa ir 003BTC, bet tirdzniecībā faktiski ir 3 atsevišķas ieguves maksas. Skatiet zemāk redzamo ekrānuzņēmumu.

Bisq apmaiņas maksa

Šeit ir Reddit lietotāja ekrānuzņēmums, kurā sīki aprakstīta viņu tirdzniecība.

Tātad jums būs jāfinansē tirdzniecība ar tirdzniecības summu + depozīts + maksa (.20%) + ieguves maksa (.95%). Kalnrūpniecības maksa un depozīts funkcionāli veic mazus darījumus, NEVĒRTĒJOT TAVU LAIKU.

Kādi ir Bisq tirdzniecības limiti?

Bisq birža drošības nolūkos katram tirdzniecības darījumam nosaka tirdzniecības ierobežojumus. Tas ir paredzēts, lai atturētu noziedzniekus un aizsargātu tirgotājus, izmantojot depozītu (piemēram, ja tirdzniecība notiktu ar 10BTC, tad a.03BTC depozīts neatturētu noziedzniekus). Limitu nosaka pēc maksājuma veida. Lielāka riska maksājuma metodēm, piemēram, SEPA, tas ir 25 BTC par katru darījumu. Zemāka riska grupām, piemēram, Alipay, tas ir. 5 BTC. Altcoins ir tikpat augsta kā 1BTC.

Pirmajā mēnesī tirdzniecības ierobežojums ir 25% no kopējā limita.

Pilnu ierobežojumu sarakstu skatiet BUJ lapa par ierobežojumiem.

Kā tirgot Bitcoin Bisq

Kad Bisq saka, ka jūs varat tirgoties 10 minūtēs, viņi ir mazliet optimistiski. Tomēr mana pieredze bija nevainojama. Darba sākšana ir ārkārtīgi vienkārša. Lūk, kas jums jādara.

1) Lejupielādējiet lietotni

Bisq birža nav centrālā birža. Tas faktiski ir klients, kas darbojas uz jūsu darbvirsmas. Pāriet uz Bisq.network un lejupielādējiet lietotni, lai sāktu darbu.

Bisq apmaiņas lietotne

2) Pievienojiet savu bankas kontu vai kriptogrāfijas maku

Vai nu izvēlieties kontu savā valūtā, vai arī pievienojiet savu maku valūtas maiņai un pēc tam iemaksājiet līdzekļus savā kontā. Apsverot depozīta summu, noteikti ņemiet vērā depozīta un ieguves maksas.

3) Pirkt vai pārdot Bitcoin

Tagad, kad nauda atrodas jūsu kontā, varat pirkt vai pārdot savu valūtu. Noteikti pārbaudiet tirgus un filtrējiet visu pēc valūtas. Kad esat izvēlējies piedāvājumu, jums jānorāda, cik daudz jūs pērkat / pārdodat.

Pirkt un pārdot bitcoin vietnē Bisq

4) Noslēdziet darījumu un apstipriniet

Vienkārši izpildiet programmatūras sniegtos norādījumus. Tas automātiski aprēķinās maksu un lūgs jūs finansēt darījumu. No turienes jums jāpierakstās, ka tirdzniecība tika veiksmīgi veikta.

Atsauksmes – Vai Bisq Legit? | Sabiedrības viedoklis

Apkārt Bisk ir unikāla kopības izjūta. Galu galā tas ir DAO. Tā kā nav īstas centrālās iestādes, nav īsti neviena, par ko sūdzēties. Lietotāji to neuzskata par ļaunu korporāciju, tāpēc tas nav tās pašas negatīvās preses mērķis, kas ir lielākā daļa.

Kopumā sabiedrības viedoklis ir diezgan augsts, un sabiedrība uzticas platformai. Bisq apmaiņa noteikti ir likumīga. Pakalpojumā ir dažas likumīgas problēmas (sajaucot maksu par vienu), bet bez viļņu tirdzniecību nav ziņots par uzlaušanu, stabilu UX un pilnīgu anonimitāti, platformai ir grūti nepatikt.

Manuprāt, viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc neviens nesūdzas, ir tas, ka Bisq apmaiņu pagaidām vēl nav tik daudz. Sabiedrība ir neliels, bet kultam līdzīgs bhaktu loks, kas atceļ P2P apmaiņas brīnumus.

Bisq Reddit pavediens ir diezgan tukšs

Bisq meme

Tikai 7 aktīvi lasītāji: /

R / Bisq ir samērā kluss. Pēc Monētu tirgus vāciņš, 24 stundu tirdzniecības apjoms ir vairāk nekā $ 26 000 (2-28-18). Tas ir gandrīz nekas. Vienkārši jāatzīmē, ka tas nenozīmē, ka tā ir slikta apmaiņa, tā ir tikai sākuma stadijā.

Pozitīvas atsauksmes

Pozitīvās atsauksmes koncentrējas uz platformas anonimitāti, pierakstīšanās vieglumu, verifikācijas trūkumu un P2P raksturu. Tiem, kas patiešām izmanto BTC filozofiju, tā ir izvēles apmaiņa.

Negatīvas atsauksmes

Tur ir dažas negatīvas atsauksmes. Lielākā daļa koncentrējas uz augstām maksām un noguldījumiem un likviditātes trūkumu. Ir daudz cilvēku, kuri sūdzas par funkcionalitāti, bet tas ir tāpēc, ka viņiem nav ne mazākās nojausmas, kā platformai vajadzētu darboties. Attiecībā uz P2P apmaiņu vispār bija ļoti maz apsūdzību par krāpšanu.

Bisq atsauksmes

Ātra Google meklēšana atklāj visu cilvēku lielākās bažas.

Biržas salīdzinājums: Bisq pret LocalBitcoins | Kas ir labāks P2P tīkls

100% anonīmi. Nav verifikācijas. Visu veidu maksājumi, kurus jūs varētu iedomāties.

P2P tīkli patiesi uztver to, kas bija paredzēts Bitcoin: decentralizēts un anonīms. Bisq birža varētu būt vistuvāk Satoshi patiesajam sapnim, taču tā ir tālu no vienīgās vienaudžu apmaiņas tirgū. LocalBitcoins.com, Bitcoins “Craigslist” ir jaunā iesācēja lielais brālis. Salīdzināsim tos, lai redzētu, kura ir labākā vieta, kur paslēpties aiz maskas un nopirkt kādu BTC.

LocalBitcoins īsumā

LocalBitcoins Somijā 2012. gadā dibināja Džeremiass Kangas. Tas ir vēl viens, lielāks vienādranga tīkls, kas ietver Bitcoin garu. Tas ir pieejams visā pasaulē un piedāvā lietotājiem iespēju iegādāties Bitcoin ar Gandrīz visu (ieskaitot dāvanu kartes). Negatīvais ir tas, ka parasti jums abiem ir jāsatiekas, lai veiktu apmaiņu. Ir gan veidi, kā to izdarīt tīmeklī.

Sargieties: LocalBitcoins.com ir tikai Bitcoin apmaiņa.

 • Tips: P2P apmaiņa
 • Dibināts: 2012. gads
 • Atrašanās vieta: Helsinki, Somija
 • Lietotāji: 1 000 000
 • Valūtas: Bitcoin
 • Maksājums: Bezgalīgs. Viss, sākot no bankas pārskaitījuma līdz dāvanu kartēm
 • Mobilā lietotne: Android
 • Pārbaude: Vietne LocalBitcoins.com to neprasa, taču dažiem lietotājiem var būt nepieciešama verifikācija
 • API:
 • Atbalsts: Labi
 • Kopienas reputācija: Diezgan labi

Plusi:

 • Ātri
 • Jebkura veida maksājums
 • 100% anonīms

Mīnusi:

 • Tikai Bitcoin
 • Daudz izkrāpšanu

Head-to-Head

Lai gan tie abi ir P2P tīkli, tie ir diezgan atšķirīgi. Lūk, kā viņi sakrauj viens otru.

 • Maksa: LocalBitcoins
 • Monētas: Bisq
 • Maksājuma iespējas: LocalBitcoins
 • Drošība: Bisq
 • Likviditāte: LocalBitcoins
 • Saskarne: Mazgāt
 • Lietošanas ērtums: Bisq

Spriedums: Mazgāt!

IZMANTOJIET LOKALBITKOJINUS ja vēlaties tirgot Bitcoin par jebkuru iedomājamu maksājuma veidu. Noteikti uzmanieties no krāpšanām.

LIETOT BISQ drošākai citu monētu tirdzniecībai ar mazāk maksāšanas metodēm (bez kartēm vai PayPal).

Bisq Exchange FAQ

Bisq ir apmaiņa, kuru apvij noslēpums, un nekas tāds, pie kā lielākā daļa ir pieradusi. Tāpēc nav brīnums, ka apkārt bija daudz jautājumu, uz kuriem bija jāatbild. Es šeit apkopoju visbiežāk uzdotos jautājumus par Bisq un atbildēju uz tiem.

J: Vai Bisq Exchange ir droši lietojams?

A: Jā. Tas, ka jūsu nauda nekad netiek glabāta nekur, nozīmē, ka esat pasargāts no hackiem. Vienīgais risks ir paša darījuma laikā. Tomēr šķīrējtiesneši, lielie depozīti un visu “augsta riska” maksājumu veidu, piemēram, PayPal, aizliegšana šo risku efektīvi mazina.

J: Kur tas atrodas?

A: Bisq nav centralizēta birža. Centrālā mezgla nav. Tas ir lietotāju tīkls un pilnīgi atvērts avots.

J: Ko nozīmē atvērtā koda apmaiņa?

A: Ar atvērtā koda palīdzību tie nozīmē, ka kods ir atvērts visiem, lai tos redzētu un modificētu. Tas nenozīmē, ka jūsu informācija ir atvērta pirmkoda.

J: kuras monētas un valūtas atbalsta Bisq?

A: Bisq apmaiņa atbalsta gandrīz visas galvenās valūtas un vairāk nekā 100 dažādas monētas. Tu vari redzēt pilns saraksts šeit.

J: Vai Bisq pieņem PayPal?

A: Nē, tas tiek uzskatīts par pārāk lielu risku.

J: Kas notiek, ja kāds uzsāk atmaksu pēc tam, kad nauda ir atbrīvota?

A: Tas notiek diezgan reti, taču gadījumā, ja atmaksu sāk tirgotājs no savas bankas, jūs neko nevarat darīt. Tomēr to gandrīz pilnībā novērš Bisq protokols – nepieļaujot viegli iekasējamus (jauns vārds?) Maksājumus, tirdzniecības ierobežojumus, kas attur noziedzniekus, tirdzniecības vecuma ierobežojumus utt..

J: Cik ilgi notiek darījumi?

A: Tas ir atkarīgs no maksājuma veida. SEPA maksājumi ir visilgākie (6 dienas), un citi izplatīti maksājuma veidi ir šādi: Western Union – 4 dienas | Skaidras naudas iemaksa – 4 dienas Valsts bankas pārskaitījums – 4 dienas Alipay – 1 diena.

Patīk / Nepatīk

Mūsu pieredze ar Bisq apmaiņu līdz šim ir bijusi lieliski piemērota, taču platforma nebūt nav perfekta. Šeit ir daži no CryptoPositive patīk un nepatīk. Es domāju, ka jūs atradīsit to pašu, ko es darīju: ja jūs esat kriptomāns, kurš mīl privātumu, tas ir lieliski. Ja dodat priekšroku tradicionālām metodēm, tas ir mazliet biedējoši.

Patīk:

Lietošanas ērtums

Lejupielādējiet lietotni, pievienojiet kontu un sāciet pirkt pēc 10 minūtēm. Jums tas ir jādara.

Decentralizācija

Man patīk, kā viņi paliek uzticīgi sākotnējai Bitcoin filozofijai. Bez centrālā mezgla nav iespējas uzlauzt.

Maksājuma iespējas

1-4 dienu laikā ir pieejamas daudzas vienkāršas norēķinu iespējas.

Anonimitāte

Viss ir 100% anonīms, un apmaiņā nav nevienas jūsu informācijas.

Bitcoin tirdzniecības mēma

Nepatīk:

Maksas

Maksu grafiks ir galvassāpes, un ieguves maksas ir diezgan lielas. Bisq apmaiņa nav paredzēta maziem darījumiem.

Garie darījumi

Dažu darījumu izpilde var ilgt līdz 4-6 dienām.

Atdošanas risks

Atmaksa ir reta, taču tā joprojām notiek.

Vai Bitsquare.io (tagad Bisq.network) ir laba Bitcoin apmaiņa?

Pilnīgi decentralizēts, 100% anonīms un necaurlaidīgs hakeriem – Bisq mūs ieinteresēja no sākuma. Ar daudzām valūtas opcijām, maksājumu diapazonu, bez verifikācijas un ērtu iestatīšanu tā ir lieliska vieta, kur ienirt un sākt dzīvot sākotnējo Bitcoin sapni. Tiklīdz tā kļūst par likvīdāku tirgu, Bisq birža būs lielisks P2P tīkls.

Maksa, tirdzniecības laiks un ar to saistītie riski jaunajiem tirgotājiem varētu būt nedaudz daudz, un likviditātes trūkums ir grūts. Bet potenciāls noteikti ir.

Lietojiet Bisq, ja:

 • vēlaties viegli nomainīt fiat pret kriptogrāfiju
 • neuzticieties apmaiņai, lai turētu naudu
 • uzskatu, ka darījumiem jābūt privātiem

CryptoPositive spriedums: Tas ir ieguvis lielu potenciālu, taču tam ir nepieciešama lielāka likviditāte, lai būtu vērts veltīt laiku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map