Ieguldījumi Editas medicīnā (NASDAQ: EDIT)

Editas Medicīna (NASDAQ: REDIĢĒT) ir biotehnoloģijas uzņēmums, kas koncentrējas uz narkotiku izpēti, izmantojot CRISPR. CRISPR, kas ir saīsinājums no klasterizētām, regulāri ievietotām īsām palindromiskām atkārtošanām, ir tehnoloģija, kas izstrādāta, novērojot procesu, kas dabiski notiek vīrusu iekšienē. Izolējot šo vīrusa CRISPR segmentu, kas ir atbildīgs par replikāciju un dzēšanu, zinātniekiem ir izdevies izstrādāt “ģenētiskās šķēres”, kas var izdzēst, noņemt un modificēt DNS daļas. Ar šīm ārstēšanas metodēm uzņēmums cer, ka var izārstēt dažas no nopietnākajām slimībām pasaulē, tostarp daudzas, kurām pašlaik vēl nav ārstēšanas iespēju..

Kas ir Editas medicīna (EDIT)?

Editas Medicine 2013. gadā dibināja zinātnieku komanda, kas ir saistīta ar Hārvardu un MIT. Ar galveno zinātnisko komandu priekšgalā uzņēmums varēja agri nodrošināt finansējumu turpmākajiem galvenajiem CRISPR pētījumiem. Pateicoties pirmajai B sērijas finansēšanas kārtai, uzņēmums saņēma interesi no ievērojamas investoru grupas, kas tajā piedalījās Bils Geitss un viņa galvenais padomnieks zinātnes un tehnoloģiju jomā Boriss Nikoličs. Editas varēja izmantot šo interesi, lai iegūtu vairāk nekā 120 miljonus dolāru, kā arī veidoja vērtīgus sakarus ar lielākiem nozares uzņēmumiem. Sākumā uzņēmums uzsāka sadarbību ar Juno Therapeutics, lai izstrādātu vēža ārstēšanas terapiju. Abi uzņēmumi lēsa, ka sadarbības potenciālā vērtība bija 737 miljoni dolāru. 

Uzņēmumu pētniecības un attīstības komanda koncentrējas gan uz in vivo zālēm, kas rediģē gēnus ķermeņa iekšienē, gan uz ex vivo zālēm, kas rediģē gēnus ārpus ķermeņa un pārnes tos atpakaļ pacientam. CRISPR zāļu izstrādē izmantotā platforma ietver gan Cas9 un Cas12a nukleāzes. Šie divi dažādi proteīni saistās ar DNS un ļauj gēnu rediģēt nedaudz atšķirīgā veidā. Šie divi CRISPR varianti ļauj dažādas mērķēšanas un rediģēšanas spējas, dodot pētniekiem vairākas iespējas, apsverot labāko izvēli zāļu izstrādei, lai mērķētu uz konkrētām slimībām.

Kāpēc Editas Medicine (EDIT) ir svarīga?

Editas izstrādē ir narkotiku vads, kas koncentrējas uz trim plašām kategorijām: acu slimības, asins slimības un onkoloģija. Tālāk ir viņu gēnu rediģējošās zāles acu slimību ārstēšanai. Lebera iedzimta amauroze jeb LCA ir iedzimta ģenētiska mutācija vismaz 18 dažādos gēnos. LCA ir galvenais krāsu akluma cēlonis bērniem un laika gaitā var izraisīt ievērojamu redzes zudumu. Mutācija, kas izraisa LCA, ir sastopama 3 no 100 000 bērniem, un tirgū pašlaik nav zāles pret LCA. Tikpat tālu ir viņu asins slimību ārstēšana, kas pazīstama kā hemoglobinopātija. Editas nedaudz atpaliek no CRISPR Therapeutics, cita uzņēmuma, kas darbojas šajā telpā un kuram klīniskajos pētījumos ir vairākas zāles sirpjveida šūnu slimības un β-talasēmijas ārstēšanai. Vēl viena narkotiku kategorija ir viņu onkoloģiskās ārstēšanas zāles, kas koncentrējas uz T šūnu rediģēšanu, lai tās labāk cīnītos pret vēzi organismā.

Jaunā pieeja, ko Editas izmanto zālēm, kuru pamatā ir CRISPR, palīdz tai izcelties no konkurences. Editas bija pirmais uzņēmums, kas izstrādājis un testējis zāles lietošanai in vivo. Izmantojot šo paņēmienu, Editas pētnieki pacientam, kas cieš no LCA, injicēja vīrusu, kas satur rediģētu DNS. Šajā rediģētajā DNS bija instrukcijas, kurās ķermenim tika norādīts, kā modificēt savu DNS, lai noņemtu ģenētisko segmentu, kas izraisa traucējumus. Lai gan vēl ir agrīnā stadijā, šāda veida ārstēšanas iespēju potenciāls tikai vēl vairāk nostiprina CRISPR potenciālu medicīnas nākotnē.

Editas Medicine (EDIT) izredzes

Pašlaik Editas ir gandrīz ducis dažādu CRISPR izstrādātu zāļu dažādos ražošanas posmos. Daudzi no tiem tiek izstrādāti sadarbībā ar lielākiem uzņēmumiem, piemēram, Allergan Pharmaceuticals. Izmantojot šīs partnerības, zāles ir kopīgi izstrādāta, un pēc tam peļņa tiek sadalīta vienādi, ar lielāko uzņēmumu, kas ir atbildīgs par lielāko daļu komercializācijas procesa. Gan Editas, gan partneri ir izstrādājuši spēcīgu iekšējo un ārējo ražošanas procesu, un uzņēmums ir gatavs mērogot, ja viņu zāles nonāk apstiprināšanas stadijā. Onkoloģijas jomā uzņēmums ir sadarbojies ar nozares gigantu Bristol Myers Squibb. Izmantojot šīs attiecības, Editas līdz šim ir saņēmis vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru lielu finansējumu.

Papildus tam, ka viņi līdz šim ir pievērsušies acu slimībām, asins slimībām un onkoloģijai, uzņēmuma līdz šim izstrādātās metodes ir pamats nākotnes zālēm dažādu citu ģenētisko traucējumu ārstēšanai. Uzņēmums lēš, ka ir vairāk nekā 6000 cilvēku ģenētisko traucējumu, kurus visus ir iespējams izārstēt, veicot ģenētisko rediģēšanu. Jebkurš Editas šodien veiktais pētījums, izmantojot CRISPR platformu, tikai paātrinās turpmāko izaugsmi citās jomās. Uzņēmums izmanto daudzas jaunas metodes un ir aizsargājis šīs metodes, izmantojot patentus. Kopumā uzņēmumam pieder vairāk nekā 220 patenti, un tam ir vēl 800 izskatīšana. Tādi eksperimenti kā viņu pirmās in-vivo ārstēšanas iespējas pasaulē turpina pārkāpt robežas tam, ko CRISPR tehnoloģija spēj.

Kur nopirkt Editas zāles (EDIT)?

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.


Ieguldījumi Editas medicīnā (NASDAQ: EDIT) Ieguldījumi Editas medicīnā (NASDAQ: EDIT) Ieguldījumi Editas medicīnā (NASDAQ: EDIT)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Editas ir viens no daudzajiem jaunākajiem biotehnoloģijas uzņēmumiem, kas izmanto CRISPR platformu jaunu zāļu pētīšanai un izstrādei. Lai izceltos pārpildītā jomā, uzņēmums ir novirzījis naudu pētniecībai un attīstībai, ņemot vērā pašreizējās zināšanas par CRISPR un meklējot jaunus un novatoriskus veidus, kā virzīties uz plašākām lietojumprogrammām. CRISPR neapšaubāmi būs nākamās paaudzes zāļu priekšgalā, un Editas ir labi pozicionējies, lai paliktu pasaules līderis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map