Ieguldīšana Iovance Bioterapeutics (NASDAQ: IOVA)

Iovance Biotherapeutics (NASDAQ: IOVA) ir biofarmācijas uzņēmums, kas izstrādā vēža terapijas zāles. Uzņēmuma pētījums darbojas, lai sasniegtu viņu ilgtermiņa mērķi padarīt T-šūnu imūnterapijas par ārstēšanas iespēju pacientiem, kuriem ir audzēji un cita veida asins vēzis. Ja klīniskie pētījumi būs veiksmīgi, šīs zāles varētu palīdzēt neskaitāmam skaitam pacientu, piedāvājot galdā ļoti efektīvu un daudzsološu ārstēšanas iespēju. Tehnika joprojām ir nedaudz jauna, taču agrīni izmēģinājumu rezultāti ir parādījuši daudzsološus efektivitātes rādītājus.

Kas ir Iovance Bioterapeutics (IOVA)?

Iovance Bioptherapeutics ir agrīnās stadijas biofarmācijas uzņēmums, kas ir izstrādājis vairākus vēža terapijas medikamentus, kas pašlaik tiek pakļauti klīniskajiem pētījumiem. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, kā arī tai ir papildu pētījumu iespējas Ņujorkā un Floridā. Iovance Biotherapeutics tika dibināta 2007. gadā ar nosaukumu Genesis Biopharma. Pirmajos gados uzņēmumā notika apvienošanās un vairākas citas strukturālas izmaiņas. Galu galā uzņēmums 2017. gadā mainīja nosaukumu uz Iovance Biotherapeutics un pēc tam tajā pašā gadā IPOed. Pašlaik uzņēmumā strādā nedaudz vairāk nekā 200 cilvēku, no kuriem lielākā daļa ir pētnieki ar medicīnisku izcelsmi. Uzņēmumu vada izpilddirektors un prezidents Dr. Maria Fardis. Dr. Fardis ir ievērojama pieredze bioterapeitisko uzņēmumu vadīšanā agrīnās stadijās, un viņas darba portfelī ietilpst vadošā Acerta Pharma, klīniskās stadijas biofarmācijas kompānija, kuru galu galā iegādājās AstraZeneca.

Kāpēc Iovance Bioterapeutics (IOVA) Matērija?

Iovance Biotherapeutics izstrādes procesā pašlaik ir vairākas zāles, kas izskatās ļoti daudzsološas ārstēšanas iespējas. Pētījums ir koncentrēts ap T šūnām balstītām imūnterapijām, kas ņem pacienta pašu audzēju infiltrējošos limfocītus (TIL) un injicē tos tieši audzējā. Kaut arī ķermenis agri ražo TIL, mēģinot cīnīties pret vēzi, ķermeņa dabiskās reakcijas efektivitāte parasti ir minimāla, jo vēža šūnas var ātri pielāgoties, lai izvairītos no TIL atklāšanas un nomāktu atbildi. Lai gan TILs ir plaši pētīts, uzņēmums ir paplašinājis pētījumu ar savu patentēto procesu. Process ietver TIL šūnu ekstrakciju no pacienta ķermeņa, kam seko TIL šūnu ex vivo (ārpus ķermeņa) pieaugums par miljardiem. Gan izmantojot paša pacienta T-šūnas, gan krasi palielinot šūnu skaitu, vēža šūnu nomācošā spēja ievērojami samazinās. Pēc infūzijas T-šūnas nonāk audzēja audos un tieši uzbrūk audzējam. Iovance TIL šūnu ražošanas process, kas ietver dažādas patentētas kompozīcijas un ārstēšanas metodes, ir piešķirts a kopā 20 patenti.

Iovance Bioterapeutics (IOVA) Perspektīvas

Pašlaik turpinās kopumā četri klīniskie pētījumi, no kuriem katrs izmanto TIL balstītu metodoloģiju, ko izstrādājusi Iovance Biotherapeutics, lai noteiktu tās efektivitāti pret četriem dažādiem vēža veidiem. Ja klīniskie pētījumi izrādīsies veiksmīgi, Iovance izredzes ir ļoti daudzsološas. Tiek lēsts, ka vēža zāļu tirgus apjoms sasniegs Līdz 2025. gadam 176 miljardi USD.

Ārstēšana, kurā pašlaik notiek klīniskie pētījumi, ir paredzēta metastātiskai melanomai, galvas un kakla karcinomai un dzemdes kakla vēzim. Uzņēmums arī cer, ka, ja TIL tehnoloģija izturēs izmēģinājumus, pielietojamība varētu izraisīt arī citu audzēju veidu, tostarp olnīcu, krūts, urīnpūšļa, kolorektālā, izmantošanu. Papildus papildu lietojumiem uzņēmums meklē arī nākotni un iegulda nākamās paaudzes tehnoloģijā, kas padarīs ārstēšanu spēcīgāku, zemākas izmaksas, vieglāk ražojamas un prasīs mazāk tiltu. Ar šo efektivitāti,

Ja klīniskie pētījumi būs veiksmīgi, Iovance Biotherapeutics būtu pirmais uzņēmums, kas iegūtu apstiprinājumu T-šūnu terapijai, kuras mērķis ir cietie audzēji. Gaidot pozitīvus rezultātus, uzņēmums ir palielinājis savas ražošanas iespējas, uzbūvējot savu pirmo ražošanas iekārtu Filadelfija 2019. gadā. Paredzams, ka objekts tiks pabeigts 2021. gadā, un tiek lēsts, ka komerciālā ražošana sāksies 2022. gadā.

Kā minēts, izpilddirektorei un prezidentei Dr. Marijai Fardisai ir gadu desmitiem ilga pieredze, kā arī bagātīgas zināšanas un sakari bioterapeitiskajā telpā. Ar šo vadību ir iespējams, ka uzņēmums spēj nodrošināt partneri vai to var iegādāties lielāks uzņēmums, ja Iovance Biotherapeutics produkti tuvojas tirgus sasniegšanai. Tiek lēsts, ka katrai jaunai narkotikai nepieciešams 2,6 miljardu dolāru finansējums pirms beidzot nonākt pie patērētājiem, un, visticamāk, Iovance Bioterapeutics būtu nepieciešama palīdzība ceļā, lai palielinātu. Pēdējās desmitgades laikā no 2010. līdz 2020. gadam par apvienošanos un iegādi biofarmācijas telpā tika iztērēti 1,6 triljoni USD. Tā sauktās “pieskrūvējamās” iegādes, kurās iesaistīts mazs uzņēmums, kas veicis pētījumus par ļoti perspektīvām zālēm, kuru klīnisko pielietojumu iegādājas liels uzņēmums, kas dod iespēju realizēt komerciālas iespējas, kļūst arvien izplatītākas..

Kur nopirkt Iovance Bioterapeutics (IOVA)

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs kontrolēt savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldīšana Iovance Bioterapeutics (NASDAQ: IOVA) Ieguldīšana Iovance Bioterapeutics (NASDAQ: IOVA) Ieguldīšana Iovance Bioterapeutics (NASDAQ: IOVA)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Neskatoties uz to, ka Iovance Biotherapeutics ir jauns uzņēmums, tas jau ir vietā, kur izstrādes procesā viņiem ir vairākas ļoti daudzsološas zāles. Ja viņu klīniskie pētījumi ir veiksmīgi, tiek izrādīts, ka nākamajos gados tas ir veiksmīgs, uzņēmumam ir labas pozīcijas, lai iezīmētu ceļu uz priekšu, lai viņu dzīvi nomainošās zāles nonāktu tirgū. Ar stingru vadību pie stūres uzņēmumam būs iespēja saglabāt visas savas iespējas, turpinot pieaugt. Neatkarīgi no tā, vai virzība uz priekšu ir saistīta ar iegādi, partnerību vai patstāvīgu turpināšanu, Iovance Biotherapeutics izstrādātā patentētā TIL metodika, visticamāk, kļūs par svarīgu onkoloģijas un vēža pētījumu nākotnes daļu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map