Investavimas į „Twist Biosciences Corp“ (NASDAQ: TWST)

„Twist Biosciences Corp.“ (NASDAQ: TWST) yra įmonė, kuri specializuojasi DNR sintezės srityje. „Twist Biosciences“ veikia sintetinės biologijos sektoriuje, kuris apima inžinerijos principų taikymą biologijos srityje, siekiant sukurti genetinę medžiagą, kurios nėra natūraliame pasaulyje. Naujovės, pavyzdžiui, mikroorganizmų kūrimas naftos išsiliejimams išvalyti, buvo įmanomos dėl sintetinės biologijos. Šio darbo technologija vis dar yra labai nauja, o „Twist Biosciences“ įgijo didelę konkurencijos pradžią per pažangą, kurią jie padarė per tyrimus ir plėtrą..

Kas yra „Twist Biosciences Corp“ (NASDAQ: TWST)?

„Twist Biosciences“ 2013 m. Įkūrė du mokslininkai – Emily Leproust ir Billas Peckas. Bendrovės įkūrėjai sukūrė „Twist“ ketindami gaminti ir parduoti specialiai sukurtą DNR, skirtą naudoti tyrimams ir plėtrai. Gamyba atliekama per „Twist Bioscience“ DNR sintezės platformą, kuri naudoja pažangią technologiją, kad DNR būtų gaminama masto, „užrašant“ jas ant silicio mikroplokščių. Genetinių sekų rašymas dažnai yra daugiausiai laiko ir išlaidų reikalaujanti proceso dalis dirbant su DNR susijusiais tyrimais. Todėl daugelis tyrimų įmonių renkasi pirkti iš tokių kompanijų kaip „Twist“, o ne rašyti namuose. Tai darydami jie gali gauti mažesnes išlaidas, pasinaudodami masto ekonomija ir pramonės patirtimi „Twist Biosciences“ procesais. Norint sukurti tikslią genetinę medžiagą, reikalingą jų tyrimams atlikti, būtina parašyti teisingą seką. Pirkimo procesas yra toks pat paprastas, kaip reikalingų sekų įkėlimas internetu ir užsakymo pateikimas. Sumažinus išlaidas ir padidinant pristatomos medžiagos kiekį, labai sutrumpėja laikas, reikalingas tyrimams atlikti.

Įmonės būstinė yra San Franciske, joje dirba daugiau nei 500 žmonių visame pasaulyje. Viena didžiausių klientų bazių yra biofarmos sektoriaus įmonės. Naudodami „Twist“ pagamintą genetinę medžiagą, šios srities mokslininkai sugebėjo atlikti eksperimentus, kad geriau suprastų ir galėtų rasti vaistų nuo vėžio, autoimuninių ligų, širdies ir kraujagyslių ligų bei infekcinių ligų. Didžioji šio darbo dalis atliekama per „Twist Biopharma“ – „Twist Biosciences“ padalinį. Šis padalijimas sukūrė nuosavą genetinę biblioteką, kurioje genetinis kodas buvo saugomas įvairiausiose esamose sekose, kurios natūraliai atsiranda žmogaus kūne. Tai gali naudoti mokslininkai, norėdami ištirti laboratorijoje, kaip organizmas elgiasi ir reaguoja į įvairius vaistus ir yra gyvybiškai svarbus ankstyvose vaistų kūrimo stadijose..

Kodėl „Twist Biosciences Corp“ (TWST) Materija?

DNR yra pagrindinis biologinių mokslų tyrimo elementas. Mažos kainos, labai patikima sintetinė DNR atveria duris į papildomas tyrimų sritis, turinčias neišnaudotą trikdymo potencialą. Bendrovė turi klientų, kurie naudoja savo produktus ir paslaugas įvairiausiose srityse, įskaitant sveikatos priežiūrą, žemės ūkį ir chemijos gamybą. Atliekant tyrimus, atliktus šiose srityse naudojant „Twist“ pagamintą DNR, tokie produktai kaip pažangūs biodegalai, bioproduktai, atsinaujinantys chemikalai, biologiniai specialūs chemikalai buvo sukurti.

„Twist Biosciences“ yra geriausiai žinomas dėl silicio mikroplokščių kūrimo, kurie smarkiai sumažino laiką ir išteklius, reikalingus DNR rašyti ir saugoti. Naudojant „Twist“ technologiją, sintetinė DNR gaminama, o tada užrašoma ant silicio drožlių, vadinamų mikroplokštėmis. Šias mikroplokštes galima pritaikyti tam, kad jose būtų laikomos specifinės genetinės medžiagos sekos, taigi mokslininkai ir tyrėjai galėtų įsigyti mikroplokščių, kuriose yra tiksliai tai, ko jiems reikia tyrimams atlikti. Tradiciškai kiekviena mikroplokštė buvo pagaminta iš plastiko ir joje buvo 96 šuliniai, kurios yra sritys, kuriose ant mikroplokščių laikoma DNR ir kita genetinė medžiaga. „Twist“ sukurtomis pažangomis, imituojančiomis pastarųjų metų puslaidininkiuose pastebimą miniatiūrizaciją, bendrovė dabar turi galimybę gaminti silicio mikroplokšteles, kuriose yra 9600 šulinių. Šis padidėjimas leidžia kiekvienai plokštelei užrašyti ir laikyti žymiai didesnį kiekį sintetinės biologinės medžiagos, tokios kaip genai, bibliotekų variantai ir oligonukleotidų grupės. „Twist“ produktai vidutiniškai gali sutaupyti iki 90 000 USD ir 37 valandas, palyginti su darbo atlikimu namuose.

„Twist Biosciences Corp“ (TWST) Perspektyvos

Bendrovė sugebėjo neatsilikti nuo besikeičiančių tendencijų palyginti naujoje rinkoje ir nebijo investuoti pinigų į idėjas atsižvelgdama į ilgalaikę perspektyvą. Pavyzdžiui, kai įmonė 2018 m. Pirmą kartą pradėjo dėti išteklius į NGS („Next Generation Sequencing“), tai buvo nedidelė įmonės verslo dalis. Tik po kelerių metų NGS gauna beveik pusę visų savo pajamų. „Twist“ technologijų plėtrą generalinis direktorius Leproustas apibūdino kaip tas, kuris įgalina ankstesnes įmones. Kadangi kaina ir laikas, reikalingi „Twist“ gaminti DNR sekas, vis daugiau įmonių gali perduoti genetinės medžiagos gamybą joms.

Tikėdamasis būsimo augimo, „Twist“ planuoja išplėsti savo gamybos ir komercinius pajėgumus, pridėdamas „Ateities fabriką“, esantį visai šalia Portlando, Vilsonvilyje. Tikėtina, kad šis 110 000 kvadratinių pėdų įrenginys pradės veikti 2022 m. Ši plėtra beveik padvigubins darbo jėgos dydį ir leis įmonei augti eksponentiškai, leisdama jiems pasiekti didinti klientų ratą ir išplėsti jų galimybes visame pasaulyje į naujus sektorius. Kadangi jų produktų paklausa ir toliau auga, ši plėtra leis įmonei išplėsti savo pozicijas ir gerai ją pozicionuoti agresyviam augimui naujose rinkose..

Kur nusipirkti „Twist Biosciences Corp“ (TWST) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Twist Biosciences Corp“ (NASDAQ: TWST) Investavimas į „Twist Biosciences Corp“ (NASDAQ: TWST) Investavimas į „Twist Biosciences Corp“ (NASDAQ: TWST)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

Gaminant genetinę medžiagą, kurią įgalino sintetinė biologija, yra begalės naujų ir įdomių mokslo naujovių galimybių. „Twist“ silicio mikroplokštelių technologija DNR sekos nustatymui leido jiems gaminti aukštos kokybės sintetinę medžiagą už daug mažesnes išlaidas ir didesnę apimtį, palyginti su bendraamžiais. Kai vis daugiau įmonių jaučiasi susipažinę su sintetinės biologijos galimybėmis ir atrandamos naujos naujovės, „Twist“ augimo galimybės tebėra labai perspektyvios.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map