Investavimas į Ramiojo vandenyno biomokslus Kalifornijoje, Inc (NASDAQ: PACB)

Ramiojo vandenyno biomokslai Kalifornijoje, Inc (NASDAQ: PACB ) yra biotechnologijų įmonė, gaminanti DNR sekos nustatymo technologiją, skirtą naudoti įvairiems mokslinių tyrimų tikslams. Naudodamiesi „Pacific Bioscience of California“ mašinomis, viso pasaulio laboratorijų mokslininkai gali greitai ir tiksliai stebėti DNR realiu laiku, suteikdami galimybę naudotis visu genetinės informacijos spektru, kurio dar niekada nebuvo. Kaip palyginti jauna įmonė, jų aparatinės ir programinės įrangos plėtra jau paskatino keletą reikšmingų mokslo pasiekimų, todėl Kalifornijos Ramiojo vandenyno biomokslai tapo vienu iš labiausiai žinomų pavadinimų biotechnologijų erdvėje..

Kas yra Ramiojo vandenyno biomokslai iš Kalifornijos, Inc (PACB)?

Silicio slėnyje įsikūrusi „Pacific Biosciences of California, Inc.“ („PacBio“) yra biotechnologijų įmonė, kuri daugiausia dėmesio skiria produktų ir technologijų kūrimui, kurie naudojami genetinių tyrimų pažangai skatinti. 2004 m. Įmonę įkūrė dr. Stephenas Turneris pavadinimu „Nanofluidics, Inc.“, o po kelerių metų ji buvo pervadinta. Praėjus vos keliems dešimtmečiams, įmonė išsiplėtė iki daugiau nei 400 darbuotojų ir gali pasigirti plačiu produktų asortimentu, įskaitant sekos aparatus, analitinę programinę įrangą ir „eksploatacines medžiagas“, kurios yra cheminės medžiagos, naudojamos DNR konvertuojant į paruoštą formatą. kad būtų galima skaityti sekvenavimo mašinomis.

Bendrovė veikia trijose pagrindinėse nišose: augalų ir gyvūnų mokslas, žmogaus biomedicinos tyrimai, mikrobiologija ir infekcinės ligos. Naudojant „PacBio“ mašinas, augalų ir gyvūnų mokslinius tyrimus galima atlikti su tokiais mažais kaip uodai organizmais, kuriuose yra vos 5 nanogramai DNR. Tiriant augalų ir gyvūnų genetiką, „PacBio“ technologija skatina mokslinius tyrimus, kurie buvo naudojami naujoviškiems maisto ir energijos tiekimo gerinimo būdams tirti. Žmogaus biomedicinos mokslo sektoriuje atliekant „PacBio“ produktus ir paslaugas atliekami tyrimai leidžia tirti genetinius pokyčius, siekiant nustatyti galimas paslėptas paveldimas ligų priežastis. Sugebėjus tiksliai nustatyti epigenetinius pokyčius, bus lengviau suprasti specifinę genetinę variaciją, slypinčią už ligų. Kai ši technologija tampa vis plačiau prieinama dėl mažesnių išlaidų, gydytojai galės pagerinti pacientų diagnozavimo „sprendimo greitį“. Galiausiai, atliekant mikrobų ir infekcinių ligų tyrimus, „PacBio“ mašinos yra labai patikimos, o tai padėjo pasiekti proveržių ieškant vaistų ir vakcinų nuo įvairių virusų, bakterijų ir kitų mikrobiotinių organizmų.

Kodėl Ramiojo vandenyno biomokslai Kalifornijoje, Inc (PACB) Materija?

Bendrovė yra gerai žinoma kuriant novatoriškas technologijas, skirtas tirti DNR, RNR, baltymų sintezę ir reguliavimą. 2011 m. Ramiojo vandenyno Kalifornijoje į rinką išleistas pirmasis produktas – DNR sekvenavimo aparatas „PacBio RS“. „PacBio RS“ buvo pirmoji mašina, naudojanti vienos molekulės realaus laiko (SMRT) sekos nustatymo technologiją. SMRT yra „PacBio“ sukurta sekos nustatymo technologija, leidžianti mokslininkams realiuoju laiku suprasti biologinių sistemų vidinį veikimą. SMRT technologija turi galimybę sekuoti ištisus genomus arba nukreipti specifinius DNR / RNR skyrius. Ši technologija taip pat leidžia stebėti sudėtingas bakterijų, virusų ir kitų ligų populiacijas ir stebėti reakcijas į gydymą vaistais. Du pagrindiniai „PacBio“ SMRT sekos aparatų pranašumai, palyginti su konkurentais, yra jų mažos išlaidos vienam genomui ir didelės apimties produkcija. Paleidus pirmąjį savo produktą „PacBio RS“, SMRT sekvenavimas turėjo galimybę nuskaityti 1110 bazių, kurios yra mažiausi DNR vienetai. Metams bėgant ši technologija buvo toliau diegiama, o naujausia iteracija, pavadinta „Sequel II“ sistema, dabar gali nuskaityti daugiau nei 500 milijonų bazių. Už šiuos pasiekimus „PacBio“ ir jų „Sequel II“ mašina gavo apdovanojimą „Top 10“ naujovių mokslininkas 2019 m.

Dėl šių pokyčių šių dienų DNR skaitymas tapo daug greitesnis ir ekonomiškesnis nei bet kurio iš jo pirmtakų. Naujausiose „PacBio“ sukurtose sistemose taip pat tikslūs skaitymo rodikliai viršija 99,9% tikslumą, o tai svarbu norint užtikrinti pasitikėjimą ir pagrįstumą mokslo bendruomenėje. Dėl šių privalumų ši mašina tapo pirmuoju mokslininkų pasirinkimu, kurie siekia labai tikslių didelių DNR ir kitos genetinės medžiagos dalių nuskaitymo.

Ramiojo vandenyno biomokslai iš Kalifornijos, Inc (PACB) Perspektyvos

Kadangi genetinė seka tampa vis labiau prieinama, kiekvieną dieną atrandama vis naujų technologijos panaudojimo būdų. „PacBio“ skaičiuoja, kad iki 2025 m. Kasmet bus atliekama 10 milijonų žmogaus genetinių sekų ir kad vieną dieną ši technologija taps įprasta sveikatos priežiūros dalimi. Turėdamas patikimą ir patikimą aparatinę bei programinę įrangą, „PacBio“ yra gerai pasirengęs tęsti dominavimą rinkos dalies atžvilgiu ir išlieka gerai vertinamas partneris visame pasaulyje..

„PacBio“ sukurta SMRT sekos technologija yra viena geriausių pramonėje ir sulaukė konkurentų susidomėjimo. „Illumina“, dar viena biotechnologijų sektoriaus lyderė, 2018 m. Įsigijo kompaniją už 1,2 mlrd. USD. Galiausiai sandoris žlugo, abi įmonės nurodė ilgas reguliavimo institucijų patvirtinimo procesas kaip pagrindinė abipusio susitarimo nutraukti sutartį priežastis. Nepaisant to, kitų kompanijų susidomėjimas rodo SMRT sekos nustatymo technologijos patrauklumą ir papildomą vaidmenį, kurį ji galėtų atlikti kitoms kylančioms biotechnologijos naujovėms.

Kur nusipirkti „Pacific Biosciences of California, Inc“ (PACB)?

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.


Investavimas į Ramiojo vandenyno biomokslus Kalifornijoje, Inc (NASDAQ: PACB) Investavimas į Ramiojo vandenyno biomokslus Kalifornijoje, Inc (NASDAQ: PACB) Investavimas į Ramiojo vandenyno biomokslus Kalifornijoje, Inc (NASDAQ: PACB)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

Kaip kompanija, gyvuojanti mažiau nei du dešimtmečius, „PacBio“ sukurtos SMRT sekos technologijos įmanomos naujovės jau padarė ilgalaikį poveikį mokslo bendruomenei. Kai išlaidos vis mažėja, DNR sekos gali tapti pagrindine kasdienės sveikatos priežiūros dalimi. Galimas šios technologijos pasiekiamumas rinkoje yra beveik neribotas. Kalifornijos Ramiojo vandenyno biomokslai, būdami kosmoso lyderiu, turi labai geras galimybes pasinaudoti perspektyviu ateities pramonės augimu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map