Investavimas į „Editas Medicine“ (NASDAQ: EDIT)

Editas Medicina (NASDAQ: REDAGUOTI) yra biotechnologijų kompanija, kuri daugiausia dėmesio skiria narkotikų tyrimams naudojant CRISPR. CRISPR, sutrumpintai grupuotų, reguliariai tarpląstelinių trumpų palindrominių pasikartojimų, yra technologija, sukurta stebint procesą, kuris natūraliai vyksta virusuose. Izoliuodami šį CRISPR viruso segmentą, atsakingą už replikaciją ir ištrynimą, mokslininkams pavyko sukurti „genetines žirkles“, kurios gali ištrinti, pašalinti ir modifikuoti DNR dalis. Taikydama šiuos gydymo metodus, bendrovė tikisi, kad galima išgydyti kai kurias iš rimčiausių ligų pasaulyje, įskaitant daugelį, kurios šiuo metu dar neturi gydymo galimybių..

Kas yra „Editas Medicine“ (EDIT)?

„Editas Medicine“ 2013 m. Įkūrė mokslininkų komanda, siejanti Harvardą ir MIT. Vadovaudama žvaigždžių mokslinei komandai, įmonė sugebėjo anksti užsitikrinti finansavimą tolesniems pagrindiniams CRISPR tyrimams. Per pirmąjį B serijos finansavimo etapą bendrovė sulaukė susidomėjimo iš reikšmingos investuotojų grupės, kuri įtraukė Billas Gatesas ir jo vyriausias patarėjas mokslo ir technologijų klausimais Borisas Nikolicis. „Editas“ sugebėjo panaudoti šį susidomėjimą uždirbdamas daugiau nei 120 milijonų dolerių ir taip pat užmegzti vertingus ryšius su didesnėmis šio sektoriaus įmonėmis. Anksti įmonė pradėjo bendradarbiauti su „Juno Therapeutics“ kurdama vėžio gydymo metodus. Abi bendrovės įvertino, kad potenciali bendradarbiavimo vertė buvo 737 milijonai dolerių. 

Įmonių tyrimų ir plėtros komanda sutelkia dėmesį tiek į vaistus in vivo, kurie redaguoja kūno viduje esančius genus, tiek į ex vivo vaistus, kurie redaguoja genus už kūno ribų ir perkelia juos atgal į pacientą. CRISPR vaistų kūrimui naudojama platforma apima tiek Cas9 ir Cas12a nukleazės. Šie du skirtingi baltymai jungiasi su DNR ir leidžia redaguoti genus šiek tiek skirtingais būdais. Šie du CRISPR variantai leidžia skirtingai pritaikyti ir redaguoti gebėjimus, suteikiant tyrėjams daug galimybių apsvarstyti geriausią vaistų kūrimo pasirinkimą konkrečioms ligoms gydyti.

Kodėl „Editas Medicine“ (EDIT) turi reikšmės?

„Editas“ kuria vaistų rinkinį, kuris sutelktas į tris plačias kategorijas: akių ligas, kraujo ligas ir onkologiją. Toliausiai yra jų genų redagavimo vaistai, skirti gydyti akių ligas. Leberio įgimta amorozė arba LCA yra paveldima genetinė mutacija mažiausiai 18 skirtingų genų. LCA yra pagrindinė vaikų daltonizmo priežastis ir laikui bėgant gali labai prarasti regėjimą. LCA sukelianti mutacija randama 3 iš 100 000 vaikų, ir šiuo metu rinkoje nėra vaistų nuo LCA. Lygiai taip pat yra kraujo ligų, vadinamų hemoglobinopatijomis, gydymas. Editas šiek tiek atsilieka nuo kitos šioje erdvėje veikiančios bendrovės „CRISPR Therapeutics“, kuri klinikinių tyrimų metu turi daug vaistų pjautuvinių ląstelių ligai ir β-talasemijai gydyti. Kita narkotikų kategorija yra jų onkologiniai gydymo vaistai, daugiausia dėmesio skiriant T ląstelių redagavimui, kad jie geriau kovotų su vėžiu organizme..

Naujas požiūris, kurį Editas taiko CRISPR pagrindu pagamintiems vaistams, padeda jam išsiskirti iš konkurentų. Editas buvo pirmoji įmonė sukūrė ir išbandė vaistą, skirtą naudoti in vivo. Naudodamiesi šia technika, „Editas“ tyrėjai pacientui, sergančiam LCA, suleido virusą, kuriame buvo redaguota DNR. Šioje redaguotoje DNR buvo instrukcijos, nurodančios kūnui, kaip modifikuoti savo DNR, kad būtų pašalintas genetinis segmentas, sukeliantis sutrikimą. Nors dar ankstyvosiose stadijose, tokio tipo gydymo galimybės tik dar labiau sustiprina CRISPR potencialą medicinos ateityje.

„Editas Medicine“ (EDIT) perspektyvos

Šiuo metu „Editas“ turi beveik keliolika skirtingų CRISPR sukurtų vaistų įvairiais gamybos etapais. Daugelis jų kuriami bendradarbiaujant su didesnėmis kompanijomis, tokiomis kaip „Allergan Pharmaceuticals“. Per šias partnerystes vaistai yra kartu sukurtas pelnas paskirstomas po lygiai, didesnė įmonė yra atsakinga už didžiąją dalį komercijos proceso. Tiek „Editas“, tiek partneriai sukūrė tvirtą vidaus ir išorės gamybos procesą, ir įmonė yra pasirengusi keisti mastą, jei jų vaistai pasieks patvirtinimo etapą. Onkologijos srityje įmonė bendradarbiavo su pramonės gigantu „Bristol Myers Squibb“. Per šiuos santykius „Editui“ iki šiol buvo skirta daugiau nei 100 mln.

Be dabartinio dėmesio akių ligoms, kraujo ligoms ir onkologijai, iki šiol kompanijos sukurti metodai sudaro pagrindą būsimiems vaistams gydyti įvairius kitus genetinius sutrikimus. Bendrovės vertinimu, yra daugiau nei 6000 žmogaus genetinių sutrikimų, kuriuos visus galima išgydyti atliekant genetinį redagavimą. Bet kokie šiandien „Editas“ atlikti tyrimai naudojant CRISPR platformą tik paspartins ateities augimą kitose srityse. Bendrovė naudoja daug naujų metodų ir saugojo šiuos metodus patentais. Iš viso įmonė turi daugiau nei 220 patentų ir dar turi laukti 800 patentų. Tokie eksperimentai, kaip pirmosios pasaulyje gydymo in vivo galimybės, ir toliau peržengia ribas, ką CRISPR technologija geba.

Kur nusipirkti vaistų „Editas“ (EDIT)?

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.


Investavimas į „Editas Medicine“ (NASDAQ: EDIT) Investavimas į „Editas Medicine“ (NASDAQ: EDIT) Investavimas į „Editas Medicine“ (NASDAQ: EDIT)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Editas“ yra viena iš daugelio naujesnių biotechnologijų kompanijų, naudojančių CRISPR platformą naujų vaistų tyrimams ir plėtrai. Siekdama išsiskirti perpildytoje srityje, įmonė skyrė pinigų moksliniams tyrimams ir plėtrai, atsižvelgdama į dabartines CRISPR žinias ir ieškodama naujų ir novatoriškų būdų, kaip paskatinti plačiau plintančias programas. CRISPR neabejotinai bus naujos kartos medicinos priešakyje, o „Editas“ gerai įsitvirtino, kad išliktų pasauliniu lyderiu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map