Kur un kā nopirkt Kin | Soli pa solim apmācība

Pagājušajā gadā ziņojumapmaiņas lietotne Kik, kas pieder Kanādas uzņēmumam Kik Interactive, uzsāka savu kriptovalūtu ar nosaukumu KIN. ICO laikā KIN savāca vairāk nekā 50 miljonus dolāru (vairāk nekā 160 000 ETH) – visticamāk, to mudina investori, kurus satrauc Kik miljonu lietotāju bāze.

Ar žetonu Kik un KIN komanda izveidoja jaunu digitālo pakalpojumu ekosistēmu; šo digitālo līdzekli izmanto, lai atalgotu izstrādātājus par pakalpojumiem un zināmā mērā lietotājiem par šo pakalpojumu izmantošanu (piemēram, spēlētājiem).

AdobeStock 220858839

Šogad kriptonauda ir ieguvusi vilci pēc pirmās izlaišanas mobilā lietotne, un kriptogrāfijas maks. Šī monēta, kas preses brīdī ir aptuveni USD 0,0000830 un tirgus ierobežojums ir 62 094 564 ASV dolāri, dažos investoru plānos ir obligāti jāņem vērā, jo tā spēj ātri iekļūt mobilo lietotāju bāzē..

Bet kā rīkoties, iegādājoties KIN?

1. Iegūstiet KIN maku

2018. gada 17. jūlijā Kin Foundation, uzņēmums KIN, paziņoja par KIN seifa palaišanu, Kinit Beta, kas tagad ir pieejams Google Play veikalā. Tomēr Kinit nav gatavs kļūt par pilnvērtīgu KIN maku, jo nevar pieņemt ERC-20 žetonus, kas iegādāti biržās.

Tātad, tā kā KIN ir veidots uz Ethereum blokķēdes, varat izmantot MyEtherWallet, kas atbalsta visas monētas, kas veidotas uz Ethereum blokķēdes. Ja jums ir KIN seifs, jūs varēsit glabāt KIN žetonus, tas arī nodrošinās jums adresi (parasti apzīmēta kā Jūsu / mana adrese)..

Šeit varat izlasīt mūsu pilnu ceļvedi vietnē MyEtherWallet (“MEW”). Lūdzu, noteikti sekojiet līdzi visiem pašreizējiem vietnes ieteiktajiem drošības pasākumiem.

2. Pērciet Ethereum

Pašlaik KIN var iegādāties tikai ar dažām valūtām; neviens no tiem nav USD vai EUR. Lai iegūtu KIN, jums būs jāpērk ETH, BTC vai XLM (Zvaigžņu) un jātirgo par to. Ar visaugstāko pieejamo tirdzniecības apjomu iesakām iegādāties Ethereum, kuru izmantosiet KIN tirdzniecībai.

ETH ir uzskaitīts fiat pirkšanai daudzās zināmās biržās; visvieglāk orientēties ir Coinbase, Gemini vai Kraken. Jums nevajadzēs ETH maku, jo jūs nekavējoties pārsūtīsit savu ETH uz jaunu biržu, lai tirgotos ar KIN.

3. Pierakstieties IDEX

KIN ir pieejams tirdzniecībai vairākās biržās, kuras jūs varat redzēt šeit (uzskaitīti pēc apjoma). Tās nav lielas apmaiņas (viena kritika par KIN, bet arī joma, kurā tā var augt).

Mēs iesakām (sākot ar 2018. gada septembri) savai tirdzniecībai izmantot IDEX vai HitBTC. Šajā rakstā mēs pievērsīsimies IDEX.

Tātad, jūsu nākamais solis iet uz IDEX oficiālā vietne, kurā varat reģistrēties, izveidojot jaunu maku. Atkal izlasiet un izprotiet noteikumus un pārliecinieties, ka jūsu dati ir droši. Jums būs jālejupielādē Keystore fails, un pēc tam, kad esat lejupielādējis Keystore failu un esat saņēmis privātu atslēgu savam maciņam, atgriezieties savā makā un atbloķējiet seifu, izmantojot lejupielādēto Keystore failu..

Tagad varat doties uz savu profilu, noklikšķināt uz “Seifs” un atrast Ethereum, lai jūs varētu nokopēt adresi uz starpliktuvi. Šī būs adrese, uz kuru nosūtīsit savu Ethereum (ETH). Nosūtot Ethereum no personīgā maka vai no pirktās apmaiņas vietas uz nokopēto adresi, tam vajadzētu būt redzamam vietnē “My IDEX Bilance”..

4. Apmaini ETH pret KIN

Pēc tam galvenajā lapā jūs varat meklēt KIN sarakstā, kur IDEX ir ievietojis visas savas tirgojamās monētas. Noklikšķiniet uz opcijas KIN, un tā parādīs jaunu lapu, kur tagad varēsit tirgot KIN ar saņemto Ethereum. Lai to izdarītu, jūs varat iegādāties par pašreizējo cenu, kas norādīta SELL diagrammā (t.i., kāds ir piedāvājis pārdot KIn par cenu), vai arī jūs varat ievadīt savu cenu un izveidot savu ETH plānu ‘PIRKT’. Iesācējiem iesakām izmantot cenu, kuru dod apmaiņa, kurai jābūt zemākajai cenai, par kādu kāds ir veicis SELL pasūtījumu.

Lai to izdarītu, IDEX nolaižamajā izvēlnē vienkārši noklikšķiniet uz Tirgus. Un pēc tam ievadiet, cik daudz KIN vēlaties iegādāties. Tas jums pateiks, vai esat mēģinājis iegādāties vairāk, nekā jūsu ETH ļaus jums tirgoties. Un virs tirdzniecības lodziņa birža parādīs jūsu atlikušo ETH atlikumu.

Jūs varat pārbaudīt savu maku (augšējā labajā pogā), lai pārliecinātos, ka jūsu KIN ir izgājis cauri.

AdobeStock 222424582

5. Nosūtiet KIN uz savu maku

Ir svarīgi atzīmēt, ka dažās apmaiņās KIN jums netiks piemērots. Piemēram, ja jūs sūtīsit savas monētas uz apmaiņu, piemēram, Coinbase, tās tiks pazaudētas. Kad esat veiksmīgi veicis norādītās darbības, lai veiksmīgi nopirktu KIN monētas, tās tiks parādītas “My IDEX atlikumā”. Ja vēlaties pārvietot šīs monētas uz savu personīgo maku, nospiediet “Izņemt” un izpildiet darbības, lai pārvietotu savas KIN monētas IDEX jūsu makam, tam, kuru izveidojāt pirmajā darbībā.

Šajā brīdī jums vajadzētu būt KIN žetoniem, kurus tagad varat nosūtīt uz savu maku vietnē MyEtherWallet. Lūdzu, nesūtiet uz savu Kinit lietotni (kā tagad), bet jūs varat izmantot Kinit lietotni, lai nopelnītu vairāk KIN (tikai ne Ethereum bāzes KIN)

Attēla pieklājīgi no SNB

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map