7 galvenie iemesli, kāpēc jums pieder virsgrāmatas maks

Ledger Nano ir aparatūras / saldētavas maks un viens no labākajiem kriptovalūtas makiem, ko izmanto monētu glabāšanai. Papildus digitālo valūtu glabāšanai uz papīra maka, aparatūras maks būtu nākamais, kas nāk pie sirds drošības elementu dēļ. Galvenais iemesls, kāpēc cilvēki izmanto aparatūras maciņus, piemēram, Ledger maku, ir nodrošināt viņu privātās atslēgas, kas ir piekļuve jums piederošajām kriptovalūtām. Neskatoties uz ierīci, kurā, iespējams, ir izveidota privātā atslēga, tai var piekļūt, izmantojot jebkuru citu kanālu, piemēram, no darbvirsmas maka, mobilā maka vai apmaiņas, kas ļauj ikvienam piekļūt monētām, izmantojot savas privātās atslēgas.

Vienīgais veids, kā jūs varat būt drošībā, ir pārliecināties, ka jūsu privātās atslēgas ir paslēptas vietās, kur tās neviens nevar redzēt, kā arī tās nav ierīcēs, kas ir savienotas ar internetu, kā arī nevajadzētu padarīt tās pieejamas, izmantojot savu e-pasta adresi.

Ja drošība jums ir būtiska, jūs vēlaties uzzināt galvenos iemeslus, kāpēc jums vajadzētu piederēt Ledger Nano aparatūras maks kas šobrīd ir drošākais un lētākais, ko varat atrast tirgū.

Drošība

Tā kā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējus var viegli uzlauzt un nozagt informāciju, tas padara mūsu mazo vienību sistēmas un mobilās ierīces neaizsargātas arī. Vissvarīgākais jūsu makā ir sēklas atslēga / privātā atslēga / atkopšanas atslēga. Tādēļ jūs nevēlaties, lai tas tiktu ģenerēts vai saglabāts ierīcē, kuru varētu viegli uzlauzt.

Ar Virsgrāmatas Nano maks, privātās atslēgas jūs redzat viens pats, izmantojot ierīces OLED ekrānu. Tam nav iespējams piekļūt, izmantojot personālo datoru, un to nevar arī kopēt. Tādējādi jūsu privātās atslēgas būs drošas tieši ierīcē, lai tās būtu redzamas tikai jūsu acīm.

Vēl viens drošības līmenis tiek nodrošināts, uzstādot ierīces piekļuves kodu. Ja jūs to pazaudējat vai tas tiek nozagts, tas neko nedod tam, kurš to redz, ja vien persona nevar noskaidrot jūsu PIN kodu 3 izmēģinājumos. Ja tas netiks izdarīts, ierīce atgriezīs rūpnīcas iestatījumus, un jūsu privātās atslēgas atkal būs nepieciešamas.

Tādējādi virtuālo valūtu glabāšana aparatūras makā, piemēram, Ledger Nano, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko ieguldītājs var pieņemt, ja viņam ir daudz virtuālo valūtu, ja viņš rīkojas ar saviem līdzekļiem, izmantojot centralizētu biržu.

Atbalsts kriptovalūtām

Ledger Nano seifa ietaupīšana ļauj jums lejupielādēt un instalēt dažādus makus visām nozīmīgākajām kriptovalūtām. Ar Virsgrāmatas maks, jūs varat uzglabāt Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, ZCash, Dash, Stratis, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum Classic un daudz ko citu. Tas sniedz jums iespēju uzglabāt visus aktīvus vienuviet.

Šis aparatūras maks piedāvā atbalstu daudzām digitālajām valūtām, ļaujot lietotājiem saglabāt visus savus digitālos līdzekļus šajā ierīcē. Tas atvieglo ieguldītājus, kuriem ir diversificēts portfelis un kuriem nav jātur virtuālā valūta, izmantojot atdalītus seifus.

Papildus tam lietotāji varēs nosūtīt, saņemt un galu galā apmainīt savas digitālās valūtas ātri un viegli vienā un tajā pašā seifā..

Viegli izmantot

Ledger Nano OLED ekrāns un pārlūkprogrammas paplašinājumi. Lai to noskaidrotu, jums nav jābūt tehnoloģiju ekspertam. Ierīces iestatīšana ir diezgan vienkārša, jums tikai jāievēro vienkāršie norādījumi, kas parādīti ierīces ekrānā, lai saglabātu savus privātos taustiņus, tos pierakstot, kā arī iestatītu dažādus kriptogrāfijas valūtas portfeļus, nospiežot ierīces pogas, lai mainītu ekrānus un arī, lai izvēlētos rakstzīmes un ciparus.

Neskatoties uz aparatūras maku, to nav sarežģīti izmantot, ja jums ir iepriekšējas zināšanas par virtuālajām valūtām un ja esat pazīstams ar adresēm, privātajām atslēgām un dažādiem kriptovalūtu glabāšanas veidiem..


Lai to iestatītu, jums būs jāievēro tikai ekrānā redzamās instrukcijas. Ledger Nano S ir vispopulārākais un izplatītākais aparatūras maks, kurā ir divas pogas, kas ļauj ērti apstrādāt parādīto informāciju.

Tajā pašā laikā ar Ledger izveidoto lietojumprogrammu mobilajiem tālruņiem un galddatoru lietotājiem tas atvieglos to, kas tur digitālos aktīvus. Turklāt to var integrēt arī lielā skaitā citu trešo personu programmatūras lietojumprogrammu. Vairāk par šo tēmu vēlāk.

Droša darījumu apstiprināšana

Izmantojot papildu apstiprinājuma slāni, jūs varat būt drošs, ka neviens nevar nosūtīt nevienu no jūsu īpašumiem bez piekļuves pašai ierīcei. Gadījumā, ja hakeri var attālināti kontrolēt jūsu personālo datoru, pat ja jūsu Ledger Nano ierīce ir pievienota USB portam, viņi var darīt visas citas darbības, izņemot to, lai izsūtītu jūsu kriptogrāfijas. Tas ir tāpēc, ka ierīce ir līdzi un jūs pats varat autorizēt darījumu, turot nospiestu ierīces pogas. Līdz tam darījums tiek apstrādāts un darījums apstiprināts. Kamēr jūs to nedarāt, nav ko uztraukties.

Kā jau minēts iepriekš, ierīce ir droša, jo tā nav savienota ar internetu un tās kalpošanas laiks ir lielāks nekā tradicionālā papīra maka. Ja pazaudējat ierīci, vienmēr varat atgūt savus līdzekļus, izmantojot seifa sniegto atkopšanas frāzi, kad to pirmo reizi iestatījāt. Tas atvieglotu jūsu naudas apstrādi, ja jums nav piekļuves Ledger seifa ierīcei.

Ledger Nano S - drošs aparatūras maks

Gluds dizains

Ar savu kompakto dizainu tas var vienmērīgi iekļūt atslēgu gredzenā vai uz kakla ķēdes, lai kalpotu kā kulons. Bet, protams, jūs nevēlaties to nēsāt līdzi visur, kur to pazaudēt.

Programmatūras integrācija

Ledger Nano ierīce nav izveidota darbam tikai ar tās paplašinājumiem; tas var strādāt arī ar dažādām trešo pušu programmatūras lietojumprogrammām, piemēram, Electrum, MyCellium (Only with Legacy, Not Segwit), GreenBits, Bitgo, MyEtherWallet un Copay. Tas piedāvā daudz iespēju piekļūt jūsu kriptogrāfijas valūtām.

Cena

Ledger Nano ir lētākais starp saviem pāriem tirgū. Neatkarīgi no tā, vai kriptovalūtās esat jauns lietotājs, vai esat bijis tur ilgāku laiku, vai varbūt izmantojat savas monētas ikdienas darījumiem, vai arī esat tikai ilgtermiņa ieguldītājs, Virsgrāmatas maks dod jums lētāku un drošāku veids, kā saglabāt savu ieguldījumu drošību.

Kas notiek, kad Ledger Nano ierīce atbalsta jaunu kriptovalūtu?

Jums nav jāpērk jauna ierīce katru reizi, kad Ledger maks tiek pievienota cita kriptonauda; vienkāršs ceļvedis ļauj jums piekļūt šai kriptogrāfijai jūsu maka adresei.

Secinājums

Sakarā ar lielu skaitu uzlaušanu un uzbrukumu, kas ietekmēja dažādas kriptovalūtas apmaiņas, labākais veids, kā turēt kriptonaudu, ir to izdarīt caur aparatūras maku, un Ledger maks ir viens no atzītākajiem uzņēmumiem, kas to dara.

Ledger Nano ir drošs, tam ir futūristisks dizains, to ir viegli izmantot personām, kurām ir iepriekšējas zināšanas par virtuālajām valūtām, un tas ļauj investoriem tikt galā ar lielu skaitu kriptovalūtu, izmantojot vienu ierīci. Turklāt šis maks ir saderīgs arī ar citiem trešo personu pakalpojumiem, radot daudz labāku lietotāja pieredzi.

Pašlaik ir divi galvenie aparatūras maki, kurus Ledger pārdod kriptogrāfijas mazumtirdzniecības lietotājiem, tostarp Ledger Nano S un Ledger Nano X. Vairāk par to varat izlasīt Ledger oficiālajā vietnē.

Visbeidzot, Ledger wallet ir arī lieliska komanda, kas būtu gatava sniegt atbalstu par jūsu vajadzībām un to, kā atrisināt jautājumus, kas varētu ietekmēt parasto maku lietošanu. Lai gan seifs nav brīvs, vienmēr ir svarīgi būt drošam pret uzlaušanu, uzbrukumiem un krāpniekiem.

Attēla avots: HardwareWallets.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map