13 labākie kriptovalūtu ziņu apkopotāji

Tā kā kriptogrāfijas valūtas tirgus turpina pieaugt, kriptogrāfijas investoriem, entuziastiem un tirgotājiem gandrīz reāllaikā ir jāseko līdzi notiekošajam tirgū. Drošākais veids, kā to panākt, ir saglabāt ciļņus ar kriptovalūtas jaunumiem.

Bet 24 stundu laikā tiek ziņots par simtiem kriptovalūtas darbību; no noteikumiem, krāpšanām, investīciju iespējām, jaunām kriptogrāfijas monētām utt. Lai palīdzētu filtrēt, ir parādījušies kriptovalūtu ziņu apkopotāji. Tās ir vietnes vai platformas, kurās ir virsraksti par to, kas notiek šifrēšanas pasaulē, kā arī saites uz faktiskajiem ziņu rakstiem trešo pušu vietnēs..

Zemāk mēs aplūkosim 14 labākos kriptovalūtu ziņu apkopotājus.

1. CryptoPanic

Vienkārši labākais apkopotājs, ko esam atraduši tirgū CryptoPanic. Vienā ekrānā apmeklētāji var redzēt ziņas no visas kriptosfēras un to, cik šīs ziņas ir jaunas.

Ieslēgts CryptoPanic, lasītāji var kārtot ziņas tādās kategorijās kā “bullish” vai “rising”, lai redzētu pozitīvas ziņas no monētām un kriptogrāfijas projektiem. Lietotāji var arī reģistrēties un aizpildīt savu portfeli, lai kārtotu ziņas pēc monētām, par kurām viņi “muld”, vai projektiem, kas viņus interesē.

Cryptopanic ir daudz vairāk funkciju, ieskaitot jaudīgu meklēšanas joslu, funkciju aptaujās un sānjoslu, kas ietver visas galvenās monētu cenas un kustības.

Mēs pārbaudām CryptoPanic katru dienu, lai saprastu, kas notiek šajā ekosistēmā. Jebkurš nopietns kriptogrāfijas investors ir pievienojis CryptoPanic grāmatzīmēm un katru dienu atgriežas vismaz dažas reizes, lai redzētu, kas notiek.

kriptogrāfijas panikas logotips

2. KriptoGazis

Šī vietne nodrošina ērtu un tīru platformu tiem, kas vēlas sekot līdzi tam, kas notiek kriptovalūtas un blokķēdes aprindās. Lai nodrošinātu, ka lietotāju sasniedz tikai kvalitatīvas un uzticamas ziņas, KriptoGazis piedāvā tikai labākos izdevējus. Tajos ietilpst AMBcrypto, blokt, chepicap, CoinDesk, NewsBTC, Zycrypto, Finance Magnates, kā arī citas vadošās kriptonauda / blockchain ziņu vietnes.

Platformā nav ziņu plūsmu no sociālo mediju platformām, piemēram, Reddit vai Twitter. Viņiem tas būtu dublēšanās, jo, viņuprāt, sociālo mediju platformas darbojas kā ziņu apkopotāji.

Turklāt CryptoGoat nepiedāvā iespēju filtrēt ziņas atkarībā no piem., Monētas vai kategorijas utt. Jaukto ziņu avotu sajaukšana ir labākais veids, kā palīdzēt lietotājam iegūt vispārēju pārskatu par kriptosfērā notiekošo.

Lai iegūtu objektīvu nostāju, apkopojot ziņas, CryptoGoat nesniedz ieteikumus nevienā piedāvātajā ziņu vietnē un nesniedz savu saturu neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas vai maksas.

3. Coinna


Šī ir vēl viena lieliska kriptogrāfisko ziņu apkopotāju platforma. Tas apkopo ziņas no vispāratzītiem virtuālās valūtas ziņu avotiem un centrālajā punktā parāda saites. Dažās vietās, kur platforma iegūst jaunumus, ir Bitsonline, CoinCodex, Finance Magnates, kā arī citi labākie izdevēji.

Lai glābtu lasītāju steigā sagrābt jaunākās ziņas, platformai ir melnbalta tēma. Starp galvenajām iezīmēm Coinna ir noklusējuma sadaļa Ziņas, kas parāda ziņas, kad tās straumējas. Vecie ziņojumi tiek nobīdīti rindā, un jaunie ziņojumi aizņem augstāko pozīciju.

Tajā ir arī filtri, kas palīdz lasītājam izvēlēties tādas tēmas kā Bitcoin, blokķēde, kriptogrāfijas ieguve, atsevišķas monētas utt.

Tīmekļa vietnē ir sadaļa, kas veltīta tirdzniecībai vai citam kriptovalūtas / blokķēdes aspektam, kas iesaiņots apmācību veidā. Tomēr šīs sadaļas raksti nāk no cienījamām kriptogrāfijas / bloku ķēdes vietnēm.

Coinna ir tikai Coinbase sadaļa, kurā ir viss un viss, kas saistīts ar Coinbase, vadošo kriptogrāfijas apmaiņu un maku, kas tiek piedāvāts Amerikas Savienotajās Valstīs.

Vēl viena ievērojama šīs vietnes sadaļa ir tā, kas apkopo informāciju par sākotnējiem monētu piedāvājumiem un jaunizveidotajiem uzņēmumiem, kas sagatavo vai nesen ir ieviesuši pakalpojumu vai produktu kriptogrāfijas pasaulē..

4. FAWS

Šis ir unikāls kriptovalūtas ziņu apkopotājs. Papildus tam, kas apkopo to, kas notiek ap kriptovalūtām, tas nodrošina arī monētu cenu brīdinājumu, portfeļus un monētu cenu pārbaudi.

Tas padara to par vienas pieturas platformu visam kriptovalūtai. Neatkarīgi no CoinDesk, CoinTelegraph un Bitcoin.com kriptogrāfijas vietnēm, FAWS avoti savas ziņas no 37 citiem galvenajiem avotiem.

Apmeklējot platformu, vispirms satiksiet ziņu lapu. Lapā varat meklēt visu, ko vēlaties turēt. Tas var svārstīties no atsevišķām kriptovalūtām līdz paziņojumiem presei. Monētu sadaļai FAW apkopo monētu cenas no augstākajām kriptovalūtu biržām, piemēram, Gemini un Poloniex. Tā arī iegūst informāciju no CoinMarketCap, vadošās kriptogrāfisko cenu apkopošanas platformas.

FAWS saprot, ka portfelī ir iekļautas dažādas digitālās monētas, tāpēc tajā ir portfeļa sadaļa, kurā lietotāji var ienest visus savus aktīvus, un platforma sniedz viņiem aprēķinu par to, cik daudz viņi ir vērti uz savu turēto digitālo bagātību.

5. CoinSpectator

Šeit investori un tirgotāji ir laipni aicināti glabāt gan kriptogrāfijas cenu, gan ziņu cilnes. Platforma iegūst informāciju no citām vietnēm ar augstu kriptovalūtas līmeni.

Par kriptovalūtas cenām, CoinSpectator tikai sešpadsmit labāko monētu cena, pamatojoties uz to tirgus kapitalizāciju.

Turklāt vietne sniedz informāciju par kriptogrāfijas projektiem, kas tiks uzsākti tuvākajā nākotnē. Atšķirībā no citām ziņu apkopotāju platformām, CoinSpeaker piedāvā ziņu plūsmu no sociālo mediju platformām, piemēram, Twiter. Tajā ir arī informācija par ICO, neatkarīgi no tā, vai tā darbojas vai drīz tiks palaista.

Lai palīdzētu jums atjaunināties, atrodoties ceļā, platforma dod iespēju saņemt iesūtnē atjauninātu sarakstu ar notiekošo..

monētas skatītāja logotips

6. Ccowl

Ccowl ir labi izveidota vietne, kas palīdz lasītājam viegli pāriet no kriptogrāfijas jaunumiem uz cenām un atpakaļ. Lai uzzinātu jaunumus, platforma ielādē savus jaunumus tikai no labākās kriptogrāfisko ziņu vietnes. Piemēram, uz Ccowl, jūs atradīsit ziņas no CoinDesk, NewsBTC, CCN, Bitcoin.com.

Tīmekļa vietne nodrošina savu kriptovalūtas indeksu, kas palīdz sniegt pārskatu par 50 kriptovalūtu apvienoto tirgus kapitalizāciju. Tomēr, lai sniegtu godīgu viedokli, indeksā nav galvenā kriptonauda – Bitcoin. Tas palīdz lasītājam objektīvi uzzināt, kā kriptovalūtu tirgus darbojas jebkurā brīdī, īsumā.

Platformai ir brīdinājuma pakāpe, kas parāda, vai kriptonauda ir mainījusi rangu. Šeit tiek uzraudzītas divdesmit piecas kriptovalūtas. Dažādu platformā uzraudzīto kriptovalūtu cenas nāk no Kraken, HitBTC, Binance, Bittrex, Poloniex un Bitfinex, kuras visas ir cienījamas kriptovalūtu biržas.

Kopējai tirgus kapitalizācijai Kombins izmanto CoinMarketCap, lai iegūtu visu uzskaitīto monētu daudzumu un reizinot to ar biržu piedāvātajām likmēm.

7. Kripto monēta

Šis ir vēl viens cienījams kriptogrāfisko ziņu apkopotājs, kas darbojas kopš 2014. gada beigām. Vietne piedāvā ziņu atjauninājumus no dažādām kriptovalūtas ziņu platformām. Tas rūpējas arī par tiem, kurus interesē tehnoloģija, kas ir kriptonauda Blockchain pamatā.

Kripto monēta piedāvā meklēšanas iespējas un sadaļu sākotnējam monētu piedāvājumam, kas šobrīd ir atvērts investoriem, kā arī jaunajām monētām tirgū. Ziņu sadaļā platforma ļauj lietotājam filtrēt, izmantojot tādus parametrus kā konkrēta monēta, gads, mēnesis utt.

Atšķirībā no citām platformām, kuras mēs esam apsprieduši līdz šim, CryptoCoin ir īpaša sadaļa ar kriptogrāfiju un blokķēdi saistītām e-grāmatām, kā arī lejupielādes iespēja.

Lai lietotāji būtu iesaistīti, tajā ir sadaļa “Vai jūs zināt?”, Kurā sniegti interesanti, bet informatīvi fakti par kriptovalūtām. Lietotāji var arī uzdot jautājumus vai atrast atbildes uz saviem jautājumiem sadaļā “Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)”.

Lai vēl vairāk veicinātu lietotāju iesaisti, CryptoCoin ļauj lietotājiem ieteikt virtuālo valūtu, kas jāpievieno platformai.

8. CoinLive

Meklējot apkopotu reāllaika kriptonauda tirgus analīzes un jaunumu sarakstu, platforma lepojas ar sevi kā vietni. No tās tīmekļa vietnes, CoinLive ir ļoti ieguldīts, lai sniegtu vairāk nekā virtuālās valūtas ziņas. Kriptovalūtas ziņu sadaļu ir viegli izmantot. Tajā iekļauti jaunumi no galvenajām kriptogrāfisko ziņu platformām un iekļauti ICO, kas nesen ir sākuši darbu vai plāno sākt darbu tuvākajā nākotnē.

Platformā atradīsit video intervijas un detalizētu un profesionālu tirgus analīzi un aptaujas. Platforma atzinīgi vērtē tirgotāju ieguldījumu ieskatu, analīzes vai tēžu veidā. Tas tiek darīts, pievienojoties platformas pūļa piesaistīšanas kustībai.

Izmantojot šādu pieeju, platforma cenšas veicināt kriptonauda ieviešanu, sniedzot ziņas, tirgus analīzi un ieguldījumus no tirgotājiem, kuri ir pieredzējuši kriptogrāfiju no pirmavotiem. To darot, indivīds, kurš testē kriptovalūtas ūdeņus, labāk izprot tirgu.

coinlive aggregator logotips

9. CoinLib

CoinLib ir ne tikai svaigas digitālās valūtas ziņas, bet arī brīdinājumi, diagrammas, individuāli monētu dati un portfelis. Visi šie dati tiek ielādēti un parādīti reāllaikā, un tiem var piekļūt bez maksas.

CoinLib atšķir sevi no citām kriptovalūtu ziņu apkopotāju vietnēm, ļaujot lietotājam sastādīt portfeli, kuru viņi var izsekot. Portfelī var būt arī kriptonauda, ​​kuru jums nav, bet jūs interesē zināt, kā tā darbojas starp saviem kolēģiem.

Tīmekļa vietnē ir sadaļa, kurā lietotājs var ieskatīties dažādu kriptovalūtu aizņemtajās rindās un tiek brīdināts par izmaiņām gadījumā, ja viena kriptonauda atvieno citu no savas pozīcijas. Turklāt CoinLib ļauj lietotājam aktivizēt nakts režīmu, kas ieslēdz tumšu motīvu, uzlabojot vietnes satura redzamību..

Izmantojot CoinLib, jūs varat izvēlēties individuālu kriptovalūtu un skautu par labāko cenu tirgū. To veicina vietnē iegultais rīks Best Price Explorer.

10. Flipboard

Šī vietne ir dzimusi 2018. gadā un piedāvā kriptovalūtas jaunumu un citu ar tehnoloģiju saistītu ziņu sajaukumu. Flipboard izmanto unikālu pieeju, jo tajā ir aplādes, sasniegumi, atzinumi, ekspertu viedoklis un daudzas citas ar finansēm saistītas ziņas.

Flipboard sniedz arī ieteikumus par grāmatām dažādās jomās. Arī ar Flipboard, ir ekskluzīva sadaļa, kurā jūsu komandas biedri var piekļūt saturam un koplietot tos un rīkoties. Platforma ir pieejama gan galddatoros, gan mobilajos tālruņos. Tomēr, lai labāk apskatītu kriptovalūtas jaunumus, kas ietilpst tehnoloģiju sadaļā, platformas versija darbvirsmai ir vislabākā.

Ja jūs nevēlaties pastāvīgi atrasties jaunāko kriptogrāfisko ziņu platformā, bet jums joprojām ir jāatjaunina, Flipboard ļauj lietotājiem reģistrēties un ikdienas ziņu atjauninājumi tiek piegādāti viņu iesūtnē. Vispārīgu ziņu vietā platforma ļauj lietotājam katru dienu izvēlēties ziņu veidu, ko viņi vēlas piegādāt savā iesūtnē.

flipboard ziņu apkopotāja kriptogrāfijas logotips

11. Kripto ziņas

Šī ir vēl viena lieliska ziņu apkopotāju platforma. Kripto ziņas koncentrējas uz kriptogrāfijas ieguvi, sākotnējo monētu piedāvājumu, blokķēdi un vispārējām kriptovalūtas ziņām. Platforma ir iepakota Android lietojumprogrammas formā. Tas nozīmē, ka platformai var piekļūt tikai no Android darbināmām mobilajām ierīcēm.

Starp galvenajiem kriptovalūtas ziņu avotiem ir Forklog, CoinDesk, Bit Media un CoinTelegraph. Platforma laiku pa laikam pievieno arī citus avotus.

Crypto News sniedz kriptovalūtas ziņas, kas saistītas ar tirgus analīzi, prognozēm un viedokļiem; dažādus valūtas kursus, ko piedāvā izvēlēts kriptovalūtu biržu skaits; prognozes par izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas nākotni; kriptovalūtu tirdzniecības perspektīvas; jaunākās tendences kriptovalūtu ieguves darbībās, kā arī ziņas par digitālās valūtas ieguvi un sākotnējo monētu piedāvājumu stāvokli.

Jūs varat lejupielādēt Kripto ziņu Android lietotne un Kripto ziņu iOS lietotne 

12. Algorija

Tas aizver mūsu 11 galveno kripto ziņu apkopotāju sarakstu. Tomēr nekļūdieties, ka tas ir pēdējais, jo ir zemāks par ziņu apkopotājiem.

Platforma tika uzbūvēta 2018. gadā, domājot par ikdienas kriptogrāfijas tirgotāju. Algory lepojas ar sevi kā līdz šim lielākais kriptogrāfisko ziņu apkopotājs tirgū. Papildus ziņu apkopošanai no populārākajām kriptovalūtu ziņu vietnēm, Algory apkopo informāciju par kriptogrāfiju arī no uzņēmumiem, kas piedāvā ar kriptovalūtu un / vai ar blokķēdi saistītus produktus vai pakalpojumus.

Turklāt tas iegūst ar virtuālo valūtu saistītos datus no Twitter, Reddit un citām sociālo mediju platformām. Tomēr šajās platformās savāktie dati tiek analizēti un pievienoti plūsmai tikai tad, ja tie ietekmē kopējās kriptogrāfijas cenu svārstības.

Laikā, kad tas tika palaists pagājušā gada augustā, Algoritms norādīja, ka tas nodrošinās kriptogrāfijas / blokķēdes ziņas no gandrīz 1000 avotiem.

Platformā ir filtri, kas palīdz lietotājam pēc iespējas īsākā laikā izmantot platformu, piekļūstot tikai interesējošajam. Pat ar tik lielu ziņu avotu skaitu platforma neapdraud ātrumu. Viena no tās unikālajām īpašībām ļauj lietotājiem izveidot īpašas darbvietas un ziņas par gaisa pilieniem un slēdzenēm depozītā / izņemšanā.

13. Coinjoy

Coinjoy ir kriptovalūtas un blokķēdes ziņu apkopotājs, kas sniedz informāciju par tirgu un ikdienas jaunumiem, kas notiek nozarē. Lapa jau ir pievienojusi atbalstu lielākajām un populārākajām kriptovalūtu ziņu vietnēm pasaulē, tostarp UseTheBitcoin.

Vietnei ir tumša saskarne, kas padara mūsu acis ļoti ērti redzēt un sekot jaunākajām ziņām. Tajā pašā laikā Coinjoy ir izvēlne ar trim dažādām sadaļām: Avoti, Ziņas un Mediji. Lapā Avoti varat atlasīt un noņemt atlasi vietnēm, no kurām vēlaties saņemt atjauninājumus un ziņas. Ja atcelsit vienas no šīm vietnēm atlasi, nesaņemsit vairāk tajā publicēto informāciju un ziņas.

Turklāt vietne ekrāna labajā pusē arī koplieto virtuālās valūtas tiešraides cenas ar kopienu. Tas lietotājiem ļaus ļoti viegli iegūt jaunāko informāciju par kriptogrāfijas tirgu un to, vai jaunākajām ziņām ir pozitīva, neitrāla vai negatīva ietekme uz Bitcoin (BTC) un citām virtuālajām valūtām..

Nākotnē Coinjoy varētu pievienot jaunas funkcijas un informāciju par kriptogrāfijas tirgu, vietnēm un daudzām citām lietām.

Secinājums

No mūsu iepriekš minētās diskusijas jūs varat ērti informēt sevi par jaunākajām ziņām no kriptovalūtu tirgus. Tas svārstās no vispārīgām ziņām līdz konkrētai informācijai, kas ietekmē kriptovalūtu biržas vai uzņēmumus vai atsevišķus kriptovalūtas projektus.

Mūsu iepriekšminēto galveno kriptogrāfisko ziņu apkopotāju saraksts svārstās no vienkāršām platformām līdz sarežģītām platformām, kas piedāvā vairāk nekā ziņas. Šajās platformās ir tādas lietas kā atjautīgas video intervijas, kriptogrāfijas / blokķēdes e-grāmatas, portfelis un labākie kriptogrāfijas kursi un ceļveži.

Turpiniet pārbaudīt, vai šajā rakstā nav atjauninājumu, jo nāk jauni apkopotāji. Mēs noteikti paziņosim jums par visiem lieliskajiem, kurus jums vajadzētu lasīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map