xCoins Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties xCoins Exchange

xCoins, kas tiešsaistē atrodams vietnē xCoins.io, ir bitkoīnu kreditēšanas un pirkšanas platforma. Uzziniet, vai xCoins šodien ir likumīgs, mūsu xCoins pārskatā un lietotāja rokasgrāmatā, lai uzzinātu, vai tas ir drošs un efektīvs veids, kā uzreiz iegūt bitcoin.

Iespējas

 • Aizņemieties bitcoin uzreiz
 • Aizdodiet bitkoinu, lai nopelnītu procentus
 • Kopš 2016. gada darbojas nevainojami

Depozīta metodes

 • Debetkartes
 • Bankas pārskaitījumi (ACH)
 • ePārbaudes
 • PayPal kredīts
 • PayPal atlikums
 • Kredītkartes (Visa un MasterCard)

Plusi

 • Pērciet bitcoin ar PayPal atlikumiem vai PayPal kredītiem
 • Pērciet bitcoin, izmantojot visas galvenās kredītkartes
 • 50% peļņas garantija aizdevējiem

Cons

 • 15% līdz 20% maksa aizņēmējiem (ieskaitot procentu likmi)
 • Ierobežota uzņēmuma pārredzamība
 • Ne vienmēr var būt iespēja sazināties ar aizdevēju

Ievads

Vietne xCoins.io, kuru nejaukt ar vietni Xcoins.com, ir bitcoin aizdevumu platforma, kas ļauj aizņemties vai aizdot bitcoīnus. Platforma ļauj ērti aizņemties bitkoinus uzreiz, izmantojot kredītkartes un citus parastos maksājuma veidus.    xcoins-pārskats

Tā kā xCoins ir nodrošināta kreditēšanas platforma, aizņēmējiem tiek prasīts kaut ko ieķīlāt kā aizdevuma ķīlu. Tāpat kā hipotēkas vai automašīnas aizdevums, aizņēmējs visā aizdevuma laikā piešķir aizdevējam noteikta veida nodrošinājumu. Šajā gadījumā aizņēmējs dod aizdevējam USD apmaiņā pret BTC.

Viena no unikālajām lietām par xCoins ir tā, ka jūs varat iegādāties bitkīnus ar PayPal. Vēl 2016. gadā xCoins bija viena no nedaudzajām platformām, kur jūs varat iegādāties bitcoin, izmantojot PayPal. xCoins atbalsta arī visas galvenās kredītkartes un citas ērtas norēķinu metodes.

Parasti Bitcoin pirkšana ar PayPal ir sarežģīta atmaksas iespējas dēļ. xCoins ir atradis veidu, kā to novērst, jo uzņēmums tehniski nepārdod jums bitcoīnu: tas vienkārši aizdod jums bitcoīnu. Jūs izveidojat savienojumu ar aizdevēju, sūtāt naudu uz šī aizdevēja PayPal, pēc tam aizdevējs jums nosūta bitcoin.

kā-xcoins-darbojas

XCoins kreditēšanas process ir kaut kur starp pārdošanu un aizdevumu. Lai sāktu, pircējs paziņos, cik bitcoins jāiegādājas. Pircējs pabeidz personas apliecināšanas procesu, pēc tam iemaksās aizņemtās summas USD ekvivalentu. Pircējam būs jāpievieno arī kredītkarte vai PayPal apstrādes maksa un fiksēta naudas summa, kas darbojas kā aizdevuma procenti.

Šīs unikālās kreditēšanas struktūras dēļ xCoins tehniski neprasa pastāvīgus aizdevuma procentus. Procenti jau ir iebūvēti kā vienreizējs maksājums. Tomēr kopējā maksa par bitcoīna iegādi ar xCoins parasti ir lielāka par 20%, tāpēc jūs noteikti maksājat piemaksu par xCoins.

Pēc ‘aizdevuma’ paņemšanas ar xCoins jūs jebkurā laikā varat atmaksāt aizdevumu, lai atgūtu USD depozītu, atskaitot komisijas maksu. Jums jāatgriež aizņemtā bitcoin USD ekvivalents. Ja jūs aizņēmāties 1 BTC, kad BTC bija, piemēram, USD 10 000, un pēc tam BTC pieauga līdz USD 20 000, tad jums jāatgriež tikai 0,5 BTC (USD summa ir vienāda).

izmantojot-xcoins-tips

xCoins ļauj arī aizdot bitcoins caur platformu. Kā aizdevējs jūs izlemjat, cik daudz esat gatavs aizdot USD, pēc tam iemaksājiet šo summu savā xCoins kontā. xCoins jūs automātiski savienos pārī ar pircējiem (aizņēmējiem), un šie aizņēmēji iemaksās naudu tieši jūsu PayPal kontā.

xcoins-payment-metodes

xCoins ir arī viena no nedaudzajām kreditēšanas platformām, kas piedāvā peļņas normas garantiju. xCoins garantēs aizdevējiem peļņu. Ja kāda iemesla dēļ aizdevēja peļņas norma ir mazāka par 50% no aizdevuma, tad xCoins atmaksās aizdevējam starpību, lai atgūtu vismaz 50% peļņas normu.

xcoins-crypto-kreditēšanas platforma

xCoins ir privāts uzņēmums, kas dibināts 2016. gada 1. aprīlī Santa Monikā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Uzņēmumā ir četri reģistrēti darbinieki, kuru vada dibinātājs Sergejs Ņikitins. Papildus šīm pamatinformācijām mums ir ierobežota informācija par to, kas vada uzņēmumu vai kā uzņēmums darbojas. Tiešsaistē ir publicēti daži sponsorēti paziņojumi presei, bet tas arī viss. Uzņēmums darbojas ar nosaukumu Aspect Intl, Inc..

Galvenās iezīmes

Galvenās xCoins funkcijas ietver:

Pērciet Bitcoin ar PayPal: xCoins bija viena no pirmajām platformām, kas ļāva droši un ērti iegādāties bitcoin ar PayPal. Pirms xCoins bitcoin pirkšana ar PayPal bija sarežģīta atmaksas potenciālā dēļ. Jūs varat iegādāties bitcoīnu, izmantojot xCoins, tieši ar savu PayPal kredītu vai PayPal atlikumu.

Pērciet Bitcoin ar debetkartēm un bankas pārskaitījumiem: xCoins atbalsta debetkaršu pirkumus un bankas pārskaitījumus, izmantojot ACH.

Maksājums ar kredītkartēm: xCoins pieņem kredītkaršu maksājumus, izmantojot PayPal.

xcoins-buy-bitcoin-options

Vienkārša maksas struktūra: Daudzām kreditēšanas platformām ir sarežģīta maksu struktūra vai smieklīgi augstas procentu likmes. Tikmēr xCoins ir vienkārša maksas struktūra, kas iebūvēta tieši aizdevumā. Ir viegli saprast, cik daudz jūs maksājat par savu bitcoīnu, kas iegādāts jau iepriekš.

Nopelniet naudu no sava Bitcoin: Ja vēlaties nopelnīt naudu no sava bitcoin, tad varat reģistrēties platformai kā aizdevējs. Noguldiet summu, kuru vēlaties aizdot, pēc tam pagaidiet, līdz xCoins saskaņos jūs ar pircējiem.

Pērciet Bitcoin minūtēs: Daudzas apmaiņas liek gaidīt dienas, lai pārbaudītu savu identitāti un pirmo reizi nopirktu bitcoin. Tikmēr xCoins darbojas citādi, ļaujot dažu minūšu laikā iegūt savu bitcoin.

P2P tirgus: Līdzīgi kā LocalBitcoins, xCoins ļauj pārlūkot tirgu, kurā ir daudz aizdevēju, kas piedāvā savus pakalpojumus. Kreditēšanas tirgus ir konkurētspējīgs, lai gan kreditēšanas maksa nesamazināsies zem 15%.

xCoins maks: xCoins ir iebūvēts maks, kas ļauj ātri saņemt bitcoin, pēc tam tērēt to tieši no seifa.

Cenu svārstību vadīklas: Kas notiek, ja aizdevuma laikā BTC cena pieaug vai samazinās? Aizdevumi vienmēr tiek izteikti USD. Ja jūs aizņēmāties 1 BTC par 10 000 ASV dolāriem, bet bitcoin cena tagad ir 20 000 USD, tad jums jāatgriež tikai ekvivalents USD BTC daudzums, kas ir 0,5 BTC (10 000 USD).

Automatizēta sistēma: Salīdzināmās vietnēs, piemēram, LocalBitcoins, pircējiem un pārdevējiem ir jāpabeidz tirdzniecība manuāli, izmantojot dažādas metodes (kuras nosaka pircējs vai pārdevējs). Izmantojot xCoins, viss šis process tiek automatizēts. xCoins izseko lietotāju maksājumus un izlaiž bitkoīnus pircējam / aizņēmējam.

Aizdot tik maz, cik $ 20 Bitcoin: xCoins ļauj sākt darbu, sākot no 20 ASV dolāriem. Lai sāktu nopelnīt naudu kriptogrāfijas krājumos, jums nav jāiemaksā ievērojama naudas summa.

Peļņas normas garantija: xCoins ir peļņas normas garantija. xCoins apgalvo, ka ir vienīgā ieguldījumu platforma, kas garantē peļņu. Ja aizdevēju peļņas norma nokrītas zem 50%, tad xCoins atmaksās starpību, lai atgrieztos pie vismaz 50% peļņas normām.

Viegla aizdevuma atmaksa: xCoins atvieglo aizdevuma atmaksu. Vienkārši sazinieties ar aizdevēju, kad esat gatavs atmaksāt aizdevumu. Pēc tam pārsūtiet bitcoīna daudzumu atpakaļ uz viņa vai viņas naudas maku. Pēc tam aizdevējs veiks maksājumu uz jūsu PayPal kontu. Aizņēmējam ir jāmaksā visas apstrādes un bankas pārskaitījuma nodevas.

25 000+ klienti: Kopš dibināšanas 2016. gadā xCoins ir apkalpojis 25 000+ klientus 40+ valstīs visā pasaulē.

xCoins valūtas un pāri

xCoins nodarbojas tikai ar bitcoin (BTC) un ASV dolāriem (USD). Platformā nav citu atbalstītu valūtu vai kriptovalūtu.

xCoins atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

xCoins atbalsta debetkartes, kredītkartes, PayPal un bankas pārskaitījumus (izmantojot ACH). Lielākā daļa pārskaitījumu tiek veikti, izmantojot PayPal (ieskaitot PayPal kredītus vai jūsu PayPal atlikumu). Izmantojot šīs metodes, jūs pārskaitāt naudu tieši aizdevējam. Tikmēr aizdevējs BTC iemaksā xCoins. xCoins nepieder USD.

xCoins reģistrācijas un pieteikšanās process

xCoins ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process. Lietotājiem ir jāaizpilda pamata ID verifikācija, aizņemoties vai aizdodot naudu, izmantojot platformu, tostarp augšupielādējot fotoattēlu ar jums, kurā esat valsts izdots personas apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju, un papīra lapu, uz kuras ir uzrakstīts šodienas datums un uzraksts “XCOINS”..

xCoins Trading

xCoins ir Bitcoin kreditēšanas platforma, kas savieno aizdevējus ar aizņēmējiem. Visi darījumi tiek veikti ar BTC un USD.

xCoins maksa

Jums būs jāmaksā vidējā maksa no 15% līdz 20%, lai nopirktu vai aizņemtos bitcoīnu ar xCoins.

xCoins skaidri reklamē savas “konkurētspējīgās maksas”, apgalvojot, ka aizdevēji sacenšas savā starpā, lai teorētiski sniegtu jums vislabāko iespējamo procentu likmi. Patiesībā xCoins neļauj aizdevējiem noteikt maksu zem 15%. Tā ir augstāka maksa nekā vidējā bitcoin apmaiņa.

Paturiet prātā, ka xCoins neiekasē pastāvīgās procentu maksas, tāpēc šī 15% līdz 20% maksa ir vienīgā maksa, ko platforma iekasē neatkarīgi no aizņemšanās perioda.

xCoins drošības jautājumi un dīkstāves

xCoins izraisīja diskusijas tikai dažus mēnešus pēc palaišanas. 2016. gada decembrī platforma tika uzlauzts, un lietotāji no saviem xCoins maciņiem zaudēja ievērojamu daudzumu bitkoīna. Nekad netika atklāts, vai uzlaušana bija iekšējs darbs vai ārējs uzbrukums. Tomēr šķiet, ka xCoins ir pilnībā atlīdzinājis visiem bitkoina uzlaušanas lietotājiem.

xCoins Lietošanas ērtums

xCoins lietošana ir vienkārša. xCoins aizņemšanās procesu veic automātiski, lai gan aizņēmējiem ir jāsazinās ar aizdevējiem ikreiz, kad viņi ir gatavi atmaksāt aizdevumu.

xCoins uzticība un privātums

xCoins nav pieredzējis nevienu lielu, publiski atklātu drošības pārkāpumu vai datu noplūdi. Uzņēmums neatklāj daudz informācijas par sevi vai ar to saistīto uzņēmumu, un kopumā xCoins ir ierobežoti pārredzami.

xCoins klientu apkalpošana

xCoins nav pārāk pārredzami attiecībā uz uzņēmuma informāciju. Tomēr uzņēmums publicē klientu apkalpošanas numuru, e-pasta adresi un fizisko adresi:

 • E-pasts: [email protected]
 • Tālrunis: +3 310-589-4556 vai +1 310-589-4556
 • Adrese: 1541 Ocean Ave., Suite 200, Santa Monika, CA 90401

xCoins ir arī palīdzības dienests, kas pieejams no pulksten 8:00 līdz 17:00 PST no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot svētku dienas. Neskatoties uz uzņēmuma pārredzamības trūkumu kopumā, šķiet, ka uzņēmumam ir pienācīgs klientu serviss.

xCoins lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot xCoins

XCoins iestatīšana un izmantošana ir līdzīga reģistrēšanās jebkurai kriptogrāfijas apmaiņas vai kriptogrāfijas kreditēšanas platformai. Jūs izveidojat savu kontu, verificējat savu e-pastu un pēc tam pabeidziet identitātes pārbaudi.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet vietni xCoins.io un pēc tam lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Reģistrēties.

pierakstīšanās-xcoins-konts

Ievadiet savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi. Jūsu e-pasts būs jūsu xCoins pieteikšanās.

pievienoties-xcoins

2. Pārbaude

Jūs saņemsiet e-pasta adresi ar verifikācijas kodu. Kopējiet šo kodu un pēc tam ielīmējiet to logā xCoins.

Šajā brīdī varat arī ievadīt reklāmas kodu vai atstāt to tukšu.

xcoins-promo-kods

Pēc tam jums tiks lūgts ievadīt paroli un atlasīt savu valsti.

3. Divu faktoru autentifikācija

Jums būs jāievada tālruņa numurs, lai verificētu kontu, izmantojot īsziņu vai balsi. Ievadiet savu tālruņa numuru un pēc tam noklikšķiniet uz Verificēt. Jūs saņemsit zvanu vai īsziņu ar kodu.

xcoins-security-autorizācija

4. ID pārbaude

xCoins pieprasa, lai lietotāji pārbauda savu identitāti, aizņemoties vai aizdodot bitcoīnu platformā. Pārbaudes process ir nedaudz intensīvāks nekā parastajā apmaiņā:

1. darbība) Tomēr virs sava vārda ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “ID verifikācija”.

2. solis) Uz papīra vai piezīmes uzrakstiet vārdu XCOINS un šodienas datumu

3. solis) Turiet savu personu apliecinošo dokumentu un piezīmi kopā, pēc tam izveidojiet selfiju, izmantojot tīmekļa kameru vai viedtālruni

4. solis) Augšupielādējiet fotoattēla failu

Vārdam, kas norādīts uz personas identitāti apliecinoša dokumenta ar fotogrāfiju, jāatbilst maksājošās personas vārdam.

xcoins-lietotāja verifikācija

Pieļaujamās personas apliecības formas ir federāla vai štata ID karte, autovadītāja apliecība, pase vai citi valdības izdoti dokumenti ar jūsu vārdu un fotoattēlu.

5. Maksājuma veids

Pēc personas identifikācijas pārbaudes jūs varat iemaksāt naudu savā xCoins makā.

xcoins-aizdot-bitcoin-maku

Ja plānojat aizdot Bitcoin, izmantojot xCoins, tad varat noguldīt BTC savā xCoins bitcoin makā. Tas būs jādara pirms sazināšanās ar aizņēmēju.

Ja plānojat iegādāties / aizņemties bitcoīnu, izmantojot xCoins, varat pārskaitīt USD, izmantojot PayPal, bankas pārskaitījumu, kredītkartes vai debetkartes. Naudu pārskaitīsit tikai pēc saskaņošanas ar aizdevēju.

Lai jebkurā laikā pārvaldītu savas līdzdalības, augšējā joslā noklikšķiniet uz “Mans maks”.

6. Aizņemšanās vai aizdošana Bitcoin

Kad bitcoin ir noguldīts jūsu xCoins makā, jūs varat aizdot Bitcoin potenciālajiem aizņēmējiem. xCoins atbilst jūsu piedāvājumam ar aizņēmēju, kuram tas nepieciešams, un pēc tam veic darījumu jūsu vietā. Lai sāktu kreditēšanas procesu, augšējā izvēlnē vienkārši noklikšķiniet uz ‘Aizdot Bitcoin’.

Ja jūs aizņematies bitcoin, tad, lai sāktu darbu, augšējā izvēlnes joslā varat noklikšķināt uz “Get Bitcoin”. Tiks parādīts pieejamo Bitcoin aizņemšanās piedāvājumu saraksts, ieskaitot kopējo cenu, kuru jūs varētu sagaidīt par katru, kā arī minimālo un maksimālo pieejamo summu.

7. Izstāšanās

Lai jebkurā laikā izņemtu savu bitcoin no xCoins, augšpusē dodieties uz sadaļu “Mans maks”, pēc tam noklikšķiniet uz “Izņemt Bitcoin”..

Alternatīvi, jūs varat apmainīt savu bitcoīnu pret citu kriptovalūtu, noklikšķinot uz pogas ‘Tirgot kriptonauda’. Lai pabeigtu darījumu, jūs tiksiet novirzīts uz trešās puses biržu ar nosaukumu Bitior.

Pēdējais vārds

xCoins ir Bitcoin aizņemšanās un kreditēšanas platforma, kas vēlas konkurēt ar tādiem galvenajiem konkurentiem kā BlockFi un Nexo. Aizņēmēji var iegādāties bitcoin, izmantojot unikālas norēķinu iespējas, piemēram, PayPal, debetkartes, kredītkartes un bankas pārskaitījumus, maksājot kopējās nodevas no 15% līdz 20%, vienlaikus aizņemoties bitcoin uz jebkuru laiku.

Tikmēr aizdevēji var nopelnīt procentus par savām bitkoina daļām. Vienkārši iemaksājiet bitcoin xCoins, tad nopelniet procentus, kad xCoins atbilst jums ar aizņēmēju.

xCoins darbojas nevainojami kopš 2016. gada. Vietnei ir unikāls uzņēmējdarbības modelis (īpaši ar peļņas garantiju aizdevējiem), taču šķiet, ka tas ir likumīgs aizņēmēju un aizdevēju savstarpējās mijiedarbības veids..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map