LocalBitcoins: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Kā lietot, tirgoties un reģistrēties LocalBitcoins P2P biržā

2012. gadā dibinātais LocalBitcoins ir P2P Bitcoin apmaiņas tirgus, kurā lietotāji no vairāk nekā 250 valstīm var pirkt vai pārdot bitcoīnus, izmantojot vairāk nekā 120 fiat valūtas. Pieņemsim laiku, lai pārskatītu lielāko vienādranga partneru pirkšanas un pārdošanas Bitcoin platformu un redzētu, kā izmantot, tirgoties un reģistrēties P2P ārpusbiržas tirdzniecības biržā..

Iespējas

 • Tirdziet kriptogrāfiju vairāk nekā 250 valstīs visā pasaulē
 • Pērciet vai pārdodiet bitcoin, izmantojot vairāk nekā 120 fiat valūtas
 • Četri KYC verifikācijas līmeņi

Depozīta metodes

 • Bankas pārskaitījumi (SEPA, BPay, Interac utt.)
 • Kriptogrāfija (BTC, ETH, XRP un LTC)
 • Kredītkartes

Plusi

 • Darījuma un strīdu izšķiršanas pakalpojums maksimālai aizsardzībai
 • Par LocalBitcoins nav jāmaksā par pirkšanu, pārdošanu vai reģistrēšanos
 • Viegli saprotama reputācijas un vērtēšanas sistēma

Cons

 • Pašreizējie skaidras naudas darījumi vairs nav pieejami (no 2019. gada jūnija)
 • Daži pārdevēji prasa pārmērīgu maksu vai augstu valūtas kursu
 • Atbildes laiks uz biļetēm līdz 3 vai 4 dienām

LocalBitcoins ievads

LocalBitcoins ir unikāls bitcoin apmaiņas veids, kas dibināts 2012. gadā Helsinkos, Somijā. Izmantojot LocalBitcoins, jūs varat sazināties ar bitcoin pircējiem un pārdevējiem savā reģionā. Daži LocalBitcoins lietotāji maina bitkoinus pret skaidru naudu klātienē. Citi ļauj jums iegādāties bitcoin, izmantojot vietējos maksājuma veidus, kurus neatradīsit nevienā biržā.

Padomājiet par LocalBitcoins kā par Craigslist vai eBay par kriptogrāfijas kopienu, bet ar lielākām drošības funkcijām. Tirgotāji publicē piedāvājumus tiešsaistē, un lietotāji var izvēlēties pieņemt šos piedāvājumus. Jūs, iespējams, atradīsit kādu, kurš vēlas iegādāties Bitcoin apmaiņā pret skaidru naudu, piemēram, vietējā apkārtnē. Jūs piekrītat tikties ārpus vietējā policijas iecirkņa, lai pabeigtu pārskaitījumu, un jūs veiksmīgi iegādājaties Bitcoin apmaiņā pret skaidru naudu (lai gan, kā jūs uzzināsiet tālāk, LocalBitcoins vairs neatbalsta šāda veida darījumus).

Vietnei LocalBitcoins ir vairākas funkcijas, lai tirgus būtu pēc iespējas drošāks. Pastāv reputācijas un atgriezeniskās saites mehānisms, piemēram, ļaujot lietotājiem dalīties pieredzē ar dažādiem tirgotājiem (un otrādi).

Ir arī darījuma pakalpojums, kurā LocalBitcoins tur monētas depozītā, kamēr darījums ir pabeigts. Veicot noteiktus darījumus, pircējs nosūta naudu LocalBitcoins, bet pārdevējs naudu LocalBitcoins. LocalBitcoins apstiprina abu maksājumu saņemšanu, pēc tam pārskaita maksājumus katrai pusei. Kad LocalBitcoins notiek nepareizi, biržā darbojas arī konfliktu risināšanas sistēma.

Mūsdienās LocalBitcoins ir pieejams visā pasaulē, tostarp valstīs, kur citādi būtu grūti piekļūt kriptogrāfijas biržai. Daži cilvēki izmanto LocalBitcoins, lai iegādātos bitkoinus ar skaidru naudu, neatklājot viņu identitāti, tāpēc jūs varat izmantot LocalBitcoins, lai pabeigtu anonīmus kriptogrāfijas darījumus.

Gadu gaitā lietas ir mainījušās LocalBitcoins. Birža pārtrauca darbību Ņujorkas štatā 2015. gada augustā pēc tam, kad Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments pieprasīja visām kriptogrāfijas platformām, lai iegūtu BitLicense. Krievijas valdība 2016. gada septembrī bloķēja piekļuvi LocalBitcoins, savukārt Finanšu ministrija ierosināja kriminalizēt bitkoina izmantošanu.

Ir bijuši arī vairāki gadījumi, kad cilvēki izmanto vietni un pēc tam tiek arestēti par naudas atmazgāšanu un ar to saistītiem noziegumiem. Ievērojami incidenti notika, piemēram, 2014., 2016. un 2018. gadā. Šie gadījumi bija saistīti ar faktu, ka LocalBitcoins atvieglo anonīmu šifrēšanas darījumu veikšanu nekā parastā apmaiņa, kurai nepieciešama KYC / AML verifikācija.

Arī LocalBitcoins gadu gaitā ir bijuši daži nelieli drošības pārkāpumi. 2013. gada sākumā LocalBitcoins drošības pārkāpuma dēļ zaudēja 30 BTC (tajā laikā 15 000 USD vērtībā). Tad 2019. gada janvārī hakeri no lietotāju LocalBitcoins kontiem nozaga bitcoin 28 200 USD vērtībā.

Viena no lielākajām izmaiņām LocalBitcoins notika 2019. gada 1. jūnijā, kad uzņēmums klusi no savas platformas noņēma personīgo skaidras naudas tirdzniecību. LocalBitcoins atzina, ka izmaiņas tika veiktas, lai “pielāgotos pašreizējai normatīvajai videi”. Dienas, kad anonīmi tirgoja skaidru naudu par kriptogrāfiju, izmantojot LocalBitcoins, ir beigušās, lai gan tiek atbalstītas daudzas citas maksājumu metodes (un jūs joprojām varat veikt skaidras naudas pārskaitījumus – tikai ne personīgi).

Neskatoties uz šīm izmaiņām un cīņām, LocalBitcoins joprojām ir veiksmes stāsts dzimtajā Somijā. Uzņēmums ierindojās Somijas labāko finansiāli veiksmīgo uzņēmumu saraksta augšgalā pēc publikācijas Kauppalehti, piemēram, vērtējums ir 94/100 (augstāk novērtētā kompānija ieguva 96/100).

Galvenās iezīmes


LocalBitcoins galvenās iezīmes ir:

Atbalstīts visā pasaulē: LocalBitcoins var būt visplašāk atbalstītā kriptogrāfijas tirdzniecības platforma pasaulē. Uzņēmums apgalvo, ka platformu izmanto lietotāji no vairāk nekā 250 valstīm. Daudzās no šīm valstīm nav kriptogrāfijas biržu, kas nozīmē, ka LocalBitcoins ir labākais risinājums lietotājiem valstīs, kuras netiek apkalpotas.

Tirdzniecība ar jebkuru Fiat valūtu: LocalBitcoins ļauj tirgoties praktiski jebkurā valūtā. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Kirgizstānā vai Papua-Jaungvinejā, jums vajadzētu būt iespējai atrast vietējos tirgotājus, kuri vēlas veikt skaidras naudas pārskaitījumus jūsu vietējā valūtā. Daudzas no fiat valūtām, kas pieejamas tirdzniecībai vietnē LocalBitcoins, nav pieejamas nevienā parastajā kriptogrāfijas biržā.

Darījuma pakalpojums: LocalBitcoins darījuma laikā tur līdzekļus darījuma depozītā. Viena puse nosūta līdzekļus LocalBitcoins, bet pēc tam otra puse nosūta līdzekļus. Kad LocalBitcoins ir apstiprinājis abu maksājumu saņemšanu, tas nosūta līdzekļus abām pusēm. Tas ir papildu drošības slānis nekā parasts P2P darījums bez starpnieka.

7800+ pilsētas: Šodien varat satikt cilvēkus savā pilsētā, lai tirgotos ar bitcoin. Sākot ar 2019. gada oktobri, LocalBitcoins atbalsta vairāk nekā 7800 pilsētas visā pasaulē. Jūs varat apskatīt pilnu atbalstīto pilsētu un valstu sarakstu šeit.

Ātra kriptogrāfiskā tirdzniecība: Vai vēlaties šodien iegādāties kriptogrāfiju pēc iespējas ātrāk? LocalBitcoins ir viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt. Jums nav jāpabeidz KYC / AML verifikācija, kā to darītu ar parasto kriptogrāfijas apmaiņu. Jūs varat vienkārši sazināties ar vietējo pircēju uzreiz.

Lietotāju un tirgotāju ziņojumu dēlis: LocalBitcoins galvenā saskarne ir kā ziņojumu dēlis – līdzīgs Craigslist. Jūs pārlūkojat piedāvājumus savā reģionā. Atšķirībā no Craigslist, jūs varat redzēt katra lietotāja reputāciju, tiešsaistes statusu, pieņemtos maksājuma veidus un citu informāciju.

Reputācijas un uzticības sistēma: LocalBitcoins reputācijas sistēma ļauj redzēt apstiprināto darījumu skaitu, ko lietotājs veicis gadu gaitā, un atgriezenisko saiti no šīm apmaiņām.

Bezmaksas darījumi: Bitcoin reģistrēšana, pirkšana un pārdošana vietnē LocalBitcoins ir pilnīgi bez maksas (lai gan katram tirgotājam ir savas maksas un valūtas kursa piemaksas).

1% maksa tirgotājiem ar reklāmām: Vienīgie cilvēki, no kuriem iekasē maksu par LocalBitcoins, ir tirgotāji, kuri veido reklāmas, kuri maksā 1% maksu par katru pabeigto darījumu. Tomēr lietotāji maksās arī papildu maksas un katram tirgotājam unikālas valūtas kursa piemaksas.

Pārbaudes sistēma: Vietnē LocalBitcoins ir ieviesta verifikācijas sistēma. Jūs varat redzēt, vai, piemēram, LocalBitcoins ir pārbaudījis tirgotāja ID, pasi vai vadītāja apliecību, piemēram, piešķirot jums papildu uzticības slāni parastajai kriptogrāfijas apmaiņai..

Viegli izmantot: LocalBitcoins ir ērti lietojams gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Varat uzreiz apskatīt katra tirgotāja maksājuma metodes, pašreizējo valūtas kursu un ierobežojumus. Jūs varat redzēt, cik daudz darījumu ir veiksmīgi veicis arī tirgotājs, dodot jums papildu miera līmeni salīdzinājumā ar tipisku Craigslist izlikšanu.

Decentralizēts pakalpojums: LocalBitcoins nav ierasta apmaiņa. Tas ir finanšu pakalpojums, kas darbojas kā starpnieks, savienojot pircējus un pārdevējus. Tas ir vairāk līdzīgs P2P vietnēm, piemēram, Craigslist un eBay, nekā kriptogrāfijas biržām, piemēram, Coinbase.

Vairs nav kripto naudas darījumu: LocalBitcoins ieguva ievērību ar saviem populārajiem kriptogrāfijas-naudas darījumiem. Lietotāji varēja noorganizēt tikšanās, izmantojot LocalBitcoins, pēc tam tikties klātienē, lai tirgotu bitcoin par skaidru naudu. Sākot ar 2019. gada jūniju šie darījumi vairs netiek atbalstīti. Tomēr jūs joprojām varat tirgot skaidru naudu par bitcoīnu – jums vienkārši jāveic skaidras naudas pārskaitījums (teiksim, izmantojot savu banku vai PayPal), nevis tirgot to personīgi.

Četri verifikācijas līmeņi: Vietējam Bitcoins tagad ir četri verifikācijas līmeņu līmeņi. Jūs varat tirgot līdz 1000 EUR kriptogrāfijas tikai ar SMS apstiprinājumu. Jūs varat paaugstināt limitus līdz 20 000 EUR, 200 000 EUR vai neierobežotam, veicot 1., 2. un 3. līmeņa verifikāciju..

LocalBitcoins valūtas un pāri

LocalBitcoins oficiāli uzskaita BTC, ETH, XRP un LTC piedāvājumus. Tomēr jūs, iespējams, atradīsit tirgotājus, kas vēlas pirkt un pārdot arī citas monētas. Runājot par fiat valūtām, LocalBitcoins atbalsta 120 + fiat valūtas no vairāk nekā 250 valstīm visā pasaulē.

LocalBitcoins atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

LocalBitcoins ļauj jums noguldīt naudu, izmantojot bankas pārskaitījumus, SEPA, Interac E-Transfer, BPay un citas valstij vai reģionam specifiskas bankas pārskaitījuma metodes. Uzņēmums pieņem arī kredītkaršu maksājumus. Jūs varat noguldīt un izņemt BTC, ETH, XRP un LTC, kā arī vairāk nekā 120 fiat valūtas no visas pasaules, ieskaitot USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CNY un daudz ko citu..

LocalBitcoins reģistrācijas un pieteikšanās process

Vietnei LocalBitcoins ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process. Dažu minūšu laikā varat reģistrēties un sākt pārlūkot vietējos piedāvājumus.

LocalBitcoins Trading

LocalBitcoins nav tādas pašas saskarnes kā parastajai biržai. Tā vietā saskarne izskatās vairāk kā Craigslist vai eBay: jūs varat apskatīt pārdevēju vai pircēju sarakstu savā reģionā. LocalBitcoins uzskaita katra lietotāja reputāciju, veiksmīgu darījumu skaitu, šī lietotāja pašreizējo valūtas maiņas kursu un visus ierobežojumus. Faktiskā tirdzniecības pieredze lietotājiem ir atšķirīga (ir simtiem iespējamo norēķinu veidu), taču LocalBitcoins tur naudas līdzekļus darījuma depozītā, lai nodrošinātu maksimālu drošību katras tirdzniecības laikā.

Vietējās Bitcoins maksas

LocalBitcoins neiekasē maksu par bitcoin reģistrēšanos, pirkšanu vai pārdošanu savā platformā. Tomēr katram tirgotājam ir savas maksas. Daži tirgotāji iekasē procentu maksu. Citi iekasē vienotu likmi. LocalBitcoins skaidri parāda šīs maksas saskaņā ar katra lietotāja maiņas kursu. Turklāt tirgotāji, kas izvieto reklāmas vietnē LocalBitcoins, maksās 1% maksu par katru pabeigto darījumu.

LocalBitcoins drošības jautājumi un dīkstāves

Kopš darbības uzsākšanas 2012. gadā LocalBitcoins pārsvarā darbojas nevainojami. Tomēr platformai gadu gaitā ir bijuši divi nelieli incidenti. 2013. gadā hakeri no lietotājiem nozaga 30 BTC (tā laika vērtība bija 15 000 USD). Tad 2019. gada janvārī hakeri no lietotāju LocalBitcoins kontiem nozaga 28 200 USD. Bez šiem diviem incidentiem LocalBitcoins ir tīrs drošības rekords.

LocalBitcoins Lietošanas ērtums

LocalBitcoins var būt viegli vai grūti lietojams, pilnībā atkarīgs no jūsu mijiedarbības ar citiem LocalBitcoins lietotājiem. Parasti, strādājot ar cienījamiem un pieredzējušiem tirgotājiem, LocalBitcoins ir viegli izmantot. Tomēr dažiem tirgotājiem ir sarežģīti vai dārgi darījumu procesi vai sliktas komunikācijas prasmes, kas var ietekmēt procesu.

LocalBitcoins uzticība un konfidencialitāte

Vietnei LocalBitcoins ir četri dažādi kontu līmeņi, pamatojoties uz jūsu verifikācijas līmeni. Parasti LocalBitcoins ir reģistrs par lietotāja informācijas drošumu. Cik sabiedrībai zināms, LocalBitcoins nekad nav cietis no būtiskas lietotāju datu noplūdes. LocalBitcoins ir arī uzticams un pārredzams uzņēmums, kas atrodas Helsinkos, Somijā. Tas tika dibināts arī 2012. gadā, kas nozīmē, ka tam ir 7 gadu pieredze kriptogrāfijas telpā.

LocalBitcoins klientu apkalpošana

LocalBitcoins ir strīdu izšķiršanas sistēma, kas parasti ir labi novērtēta, lai gan dažiem lietotājiem vienmēr būs sūdzības. Jūs varat sazināties ar LocalBitcoins klientu atbalstu, iesniedzot tiešsaistes biļeti, lai gan nav pieejama bezmaksas palīdzības līnija vai e-pasta adrese. Parasti LocalBitcoins uz biļetēm atbild 1 līdz 2 dienu laikā, bet aizņemtā laikā atbildes saņemšana var ilgt līdz 3 līdz 4 dienām.

LocalBitcoins lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot LocalBitcoins

Pierakstīties uz LocalBitcoins ir viegli un ātri. Jūs varat reģistrēties dažu minūšu laikā, pēc tam verificēt savu kontu līdz četriem verifikācijas līmeņiem, pamatojoties uz informācijas daudzumu, kuru vēlaties sniegt.

Tālāk ir sniegts detalizēts ceļvedis.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet vietni LocalBitcoins.com un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Reģistrēties bez maksas”. pierakstīšanās uz vietējiem bitkoiniem

Ievadiet savu lietotājvārdu, e-pastu un paroli, pēc tam noklikšķiniet uz zaļās pogas “Reģistrēties”.

localbitcoins-user-account

Tiks parādīts uznirstošais pakalpojumu sniegšanas noteikumu un konfidencialitātes politikas dokuments. Izlasiet abus un pēc tam noklikšķiniet uz Es piekrītu.

localbitcoins-p2p-apmaiņas noteikumi

2. Pārbaude

Pārbaudiet savu e-pasta iesūtni un noklikšķiniet uz saites e-pastā, lai apstiprinātu savu adresi.

localbitcoins pārbaude

localbitcoins-reģistrācija

Piesakieties savā kontā, ievadot savu lietotājvārdu / e-pastu un paroli.

LocalBitcoins var prasīt, lai jūs pirmo reizi pierakstītos pabeigtu divu faktoru autentifikāciju (2FA). Noklikšķiniet uz saites savā e-pastā, lai pārbaudītu pierakstīšanās pieprasījumu.

localbitcoins-login

Pēc tam jums būs jāaizpilda sava profila informācija, ievadot savu vārdu un dzīvesvietas valsti.

localbitcoins-user-profile

3. Divu faktoru autentifikācija

Visbeidzot, jūs nonāksit lapā, kur ievadīsit savu tālruņa numuru, pēc tam verificējiet savu tālruņa numuru, izmantojot SMS kodu.

localbitcoins-security

Ievadiet kodu, un jums tiks piešķirta piekļuve vietnei LocalBitcoins.com.

4. Pārbaudes līmeņi LocalBitcoins

Vietnei LocalBitcoins ir četri verifikācijas līmeņi. Jūsu verifikācijas līmenis ietekmē to, cik daudz jūs gadā varat iegādāties vai pārdot platformā.

0 līmenis: Pilns vārds, dzīvesvietas valsts, e-pasta adrese un tālruņa numurs (ierobežojums 1000 EUR gadā)

1 līmenis: Fiziskā adrese, ID verifikācija un KYC informācija (ierobežojums 20 000 EUR gadā)

2. līmenis: Dzīvesvietas apliecinājums (200 000 EUR gadā)

3. līmenis: Papildu ID pārbaude (bez ierobežojuma)

localbitcoins-identitātes pārbaude

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Pēc konta verificēšanas tagad varat iegādāties vai pārdot bitcoīnus vai izvietot darījumus LocalBitcoins tirgū. Ja neesat veicis nevienu verifikāciju, izņemot savu tālruņa numuru, jums tiks ierobežots tirdzniecības vai ienākošo darījumu ierobežojums 1000 EUR gadā. Lai paaugstinātu ierobežojumu, jums būs jānorāda sava fiziskā adrese un jāapstiprina personas kods.

Jūs varat veikt darījumus, izmantojot pogu Ātra pirkšana vai Ātrā pārdošana.

localbitcoins-buy-trade-cryptocurrencies

Vai arī varat pārlūkot pirkšanas piedāvājumu sarakstu savā reģionā. Visi šeit uzskaitītie tirgotāji ir gatavi pārdot jums bitcoin apmaiņā pret jūsu vietējo valūtu valūtu, izmantojot dažādas maksāšanas metodes.

localbitcoins-buy-bitcoin

Alternatīvi, ja jums ir bitcoīni, kurus esat gatavs pārdot, varat pārlūkot savā reģionā esošo pārdošanas piedāvājumu sarakstu. Jūs varat saņemt vietējo fiat valūtu apmaiņā pret bitcoin.

localbitcoins-sell-cryptoassets

Darījumu process ar katru tirgotāju ir ļoti atšķirīgs. Lielākā daļa tirgotāju ir gatavi pieņemt vairākas pārskaitījuma metodes, tostarp skaidras naudas iemaksas vai bankas pārskaitījumus.

localbitcoins-buy-bitcoin-online

Pirms darījuma pabeigšanas noteikti pārbaudiet katra tirgotāja lapu. Jūs varat redzēt, kad konts tika izveidots, cik veiksmīgu darījumu viņi ir veikuši, un citu būtisku informāciju par lietotāja reputāciju un uzticību.

localbitcoins-informācija

6. Izstāšanās

Kad LocalBitcoins būs apstiprinājis katra maksājuma saņemšanu, nauda tiks atbrīvota abām pusēm. Jūs saņemsiet vai nu Bitcoin, vai Fiat valūtu (neatkarīgi no tā, vai pērkat vai pārdodat).

Jūs varat glabāt naudu savā LocalBitcoins makā. Vai arī jūs varat to izņemt jebkurā laikā bez maksas. Atkal LocalBitcoins neiekasē no lietotājiem maksu par naudas tirdzniecību, noguldīšanu vai izņemšanu no platformas.

Pēdējais vārds

LocalBitcoins ir bijis galvenais elements kriptogrāfijas kopienā kopš 2012. gada. Tas ir vecākais un cienījamākais P2P apmaiņas tirgus kopienā..

2019. gada jūnijā LocalBitcoins upurēja vienu no populārākajām funkcijām regulējošajiem dieviem: LocalBitcoins no savas platformas noņēma personiskus skaidras naudas pārskaitījumus un virzījās uz priekšu ar lielākām KYC / AML verifikācijas prasībām. Tas bija LocalBitcoins laikmeta beigas, taču tas arī norādīja, ka platforma ir gatava pielāgoties jaunajām normatīvajām prasībām.

Šodien LocalBitcoins turpina darboties spēcīgi. Jūs varat atrast piedāvājumus pirkt un pārdot bitcoīnus no vairāk nekā 250 valstīm visā pasaulē, izmantojot vairāk nekā 120 fiat valūtas. LocalBitcoins ir grūti pārspēt drošības, ērtības un lietošanas ērtuma ziņā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map