Kā biržas manipulē ar kriptovalūtu tirgu

Šis ir analītisks raksts par to, kā biržas manipulē ar kriptovalūtu tirgu un ko tās iegūst. 

Kā biržas manipulē ar kriptovalūtu tirgu

Šķiet, ka pašreizējo tirgu lielākoties virza nevis bioloģiskā pirkšana un pārdošana, bet gan biržas manipulācijas ar spot tirgu, lai izmantotu pašreizējo sviras tirdzniecības dinamiku. Mēs tikko to atkal redzējām, kad biržas likvidēja 3K garās pozīcijas, taču jūs varat redzēt šo skaidru manipulāciju modeli pēdējo nedēļu laikā:

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

Kas tajā ir apmaiņai?

Mēs esam redzējuši, ka vairāki spēki pamudina apmaiņu to darīt:

 • Konsekventi samazinās apjoms: Tas noved pie zemākiem kopējiem maksas ieņēmumiem par apmaiņu un stimula manipulēt ar cenu, lai to izdarītu nopelnīt ieņēmumus ar likvidācijas palīdzību nevis tirdzniecības maksas.
 • Eksponenciāls piesaistīto pozīciju pieaugums: Gan sviras, gan īsās garās bikses ir rekordu līmenī vai tuvu tam. Īpaši šorti ir kļuvuši no 8K izcilajiem janvārī līdz 33K šobrīd, kas ir trīskāršojies izcilās pozīcijās.

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

 • Pieaugoša atvasinājumu popularitāte & Spot tirgus izbalēšana: Ikviens, kurš pēdējo mēnešu laikā ir pārbaudījis kombinēto pasūtījumu grāmatu, redzēja, ka Bitmex pilnībā pārņem tirgu, savukārt GDAX, Bitfinex, Gemini un citi redz konsekventu kritumu.

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

Internetā ir acīmredzama, pieaugoša interese par atvasinājumu darbību un anekdotiski, jo vairāk cilvēku attālinās no ‘HODL’ mēmas un virzās uz tirdzniecību, veicot augstas maržas likmes ar daļu no savas kaudzes. (Skatīt vairāk: Kriptovalūtas riska analīze: esošās monētas pret ICO)

Maržas tirdzniecība ir MILZĪGS bizness

Dažas apmaiņas, piemēram, Dvīņi, uz visu šo ir reaģējušas palielinot tirdzniecības maksu par 400%. Tikmēr šķiet, ka Bitfinex īpaši izmanto savu smago svaru, lai manipulētu ar cenu, lai izmantotu rekordlielu cilvēku skaitu, kas izmanto maržu, lai derētu.

Maržināla tirdzniecība būtībā aizņemas naudu no aizdevējiem, lai varētu palielināt pirktspēju un ieguldīt lielākā daudzumā monētu vai to, ko viņi sauc par “sviru”..

Gan garās, gan īsās bikses ir derības par cenas virzību uz augšu vai uz leju, un tām ir “likvidācijas cena”, par kuru tos likvidē birža. Būtībā apmaiņa iegūst visu kaudzi, ar kuru viņi der, un iegūst lielu tirgus maksu, kas reizināta ar sviru. Tā kā biržas zina izcilu īso / garo pozīciju raksturlielumus un tā kā pēc šiem sūkņiem vai izgāztuvēm, kas noved pie sānslīdes, tilpums ir mazs, tās būtībā var izstrādāt cenu kustības, kas rada ienākumus likvidācijas ziņā. Ja ir daudz šortu ar pārsvaru, birža var īsi nospiest cenu ar robotiem un savākt īso pozīciju. Tas ir līdzīgs ilgām, bet otrādi – ātrs pārdošanas spiediens.

(Lasiet arī: Ceļvedis par krāpniecisku monētu identificēšanu)

Pierādījumi par manipulācijām


To var redzēt arī visjaunākajos Bitfinex sūkņos, kur 1K pirkšanas pasūtījumi parādās pēc nekurienes pēc garas kustības uz sāniem, kam seko tikai sāniska kustība vai lēna asiņošana nožēlojamā skaļumā:

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

Apskatiet jaunāko sūkni līdz 7000 USD (BTC), tas nekavējoties likvidēja apmēram 700 īsās pozīcijas:

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

Tagad šī pēdējā izgāztuve bija 12,5 tūkstošu pārdošanas pakāpe Bitfinex, kas likvidēja apmēram 3 000 garus līgumus:

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

Bitfinex mēdz atrasties tur, kur pārvietojas lielie naudas tirgotāji (viņu minimālais depozīts ir 10 000). Tāpēc, pat ja katra garā pozīcija būtu vidēji tikai 0,5 BTC, viņi varētu nopelnīt tonnu naudas. Apskatot BitmexRekt twitter plūsmu, kurā parādīts Bitmex likvidāciju saraksts ar humoristiskiem komentāriem, jūs redzēsiet, ka šo pozīciju laikā tiek likvidētas daudzas pozīcijas virs $ 1 miljona dolāru.

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtas tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

No tā izriet visi “Bart” veidojumi, kurus esam redzējuši. Tas nav Džordžs Soross, kas pumpē Bitcoin izklaides un ķiķināšanas nolūkos, kā arī tas nav miglains “vaļi”. Viņiem nav stimula mēģināt izvilkt sūkni un izgāztuves (P.&Ds) tagad, kad tas tikai noved pie kustības uz sāniem vai samazināšanās tikai pēc sūkņa. PnD darbojas tikai tad, ja delta starp sūkņa galapunkta augšdaļu un izgāztuves sākuma punktu ir pozitīvs, savukārt šobrīd šķiet, ka tam seko kustība uz sāniem.

Delta ir rādītājs, ko izmanto atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecībā, lai parādītu saistību starp noteiktu atvasinājumu cenu un tā pamatā esošā vērtspapīra cenu.

Šķiet, ka tie, kas vēlas likt likmes uz turpmāku augšupejošu kustību, to dara tūlītējā tirgū, izmantojot Bitmex maržu ar nākotnes un mūžības mijmaiņas līgumiem. Tas padara neliela apjoma spot tirgu gatavu manipulācijām, tādām biržām kā Bitfinex un Bitmex šobrīd ir visas iespējas manipulēt ar cenu.

Spot tirgus attiecas uz tirdzniecību un cenām, kuras redzat jebkurā biržā. Piemēram, ja Bitcoin biržas kurss ir USD 10 000 biržā ABC, tā cena tūlīt ir USD 10 000.

(Lasiet arī: Kā Bitcoin nākotne ietekmēs Bitcoin cenas? Lūk, ko vēsture saka)

Neuzvelciet bezdibenī

Atskatoties atpakaļ, šķiet gandrīz neizbēgami, ka tas būtu noticis, ka tirgotāji mēģinātu atkārtot redzētos ieguvumus, pirms dažiem mēnešiem pērkot un pārdodot uz vietas tirgū, izmantojot palielinātu aizņemto līdzekļu un atvasināto instrumentu apjomu. Decembrī un janvārī bija dienas, kad jūsu akcijas palielināsies vismaz par 20% neatkarīgi no tā, ko iegādājāties. Kad esat pieredzējis šos 20% ikdienas pieaugumu, jūs nevēlaties atgriezties tirgū, kur tas katru nedēļu lēnām noasiņo par dažiem procentiem, tāpēc cilvēki ielēca augstās sviras īsajās pozīcijās, lai reizinātu savu peļņu par šiem procentiem, kas pārvietojas uz leju.

Būtībā daudzi bija alkatīgi un bija gatavi likmes dubultot

Mazajiem investoriem patiešām nav daudz ko darīt, lai to apturētu. Tas ir tas, kas ir daļa no neregulēts tirgus nozīmē, tas nozīmē, ka ir atļautas tādas lietas kā mazgāšanas tirdzniecība un ilgas / īsas likvidācijas medības. (Lasīt vairāk: Kripto ICO pret akciju IPO: kāda ir atšķirība?)

Mazgāšanas tirdzniecība ir manipulējoša biržu prakse, kas galvenokārt ir neregulēta, vienlaicīgi pirkt un pārdot kriptovalūtas, lai radītu mākslīgus un maldinošus signālus tirgos.

Viss, ko jūs patiešām varat darīt, ja esat tirgotājs, ir apskatīt Bitfinex pašreizējo garo un īso bikšu attiecību un ņemt vērā, ka, tiklīdz īsie līgumi kļūst pārāk augsti, ir iespējams, ka birža var nospiest cenu, lai no tā gūtu peļņu. Alternatīvi, ja garie kļūst pārāk dominējoši, mēs varam redzēt izgāztuvi.

Izdevīgi resursi, lai jūs sāktu darbu

Ja sākat ceļojumu uz sarežģīto kriptovalūtu pasauli, šeit ir saraksts ar noderīgiem resursiem un ceļvežiem, kas jums palīdzēs:

kā notiek apmaiņa, kā manipulē biržas, manipulē ar kriptovalūtu tirgu, biržas manipulē, kā biržas manipulē ar kriptovalūtas tirgu

Tirdzniecība & Apmaiņa

 • Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
 • Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex
 • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
 • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
 • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
 • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
 • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs

Maki

 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
 • Ceļvedis kriptonauda seifos: Bitcoin maka atvēršana
 • Kriptogrāfijas naudas maku ceļvedis: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Lasiet arī: Ceļvedis par privātuma monētām: Anonīmu kriptovalūtu salīdzinājums un kāpēc Ethereum šajā Lāču tirgū izskatās fundamentāli spēcīgs

Reģistrējieties mūsu bezmaksas kriptonauda tīmekļa seminārā tūlīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Iegūstiet mūsu ekskluzīva e-grāmata kas palīdzēs jums veikt soli pa solim procesu, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas ieguldījumus!

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptotipiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map