Gemini Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

dvīņi-apmaiņa-pārskats

Kā lietot, tirgoties un reģistrēties Gemini Exchange

Dvīņi ir viena no pasaulē vislabāk regulētajām un uzticamākajām kriptovalūtu biržām. Uzziniet visu, kas jums jāzina par Dvīņiem, mūsu pārskatā un lietotāja rokasgrāmatā.

Iespējas

 • Mobilā lietotne iOS un Android ierīcēm
 • Kriptogrāfijas krātuve iestādes līmenī
 • Uzlabota tirdzniecība kripto visvairāk regulētajā un uzticamākajā vidē

Depozīta metodes

 • Visa, MasterCard un American Express kredītkartes vai debetkartes
 • Vietējie bankas pārskaitījumi no ASV bankām

Plusi

 • Plaši regulēts Ņujorkas štatā
 • Viegli lietojams gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs
 • Droši, institucionāla līmeņa aizbildnības risinājumi
 • Lieliska klientu apkalpošana

Cons

 • Lielākas maksas nekā mazāk uzticamas apmaiņas
 • Nepieciešams plašs KYC un verifikācijas process
 • Neliels monētu un pieņemto valstu skaits

Ievads

Gemini Trust Company, LLC, kas pazīstama vienkārši kā Dvīņi, ir viena no pasaulē vislabāk regulētajām kriptovalūtu biržām. Uzņēmumu 2014. gadā nodibināja Kamerons un Tailers Vinklevoss – tie paši Winklevoss dvīņi, kuriem bija nozīme Facebook sākumā.

Gemini ir Ņujorkas trasta kompānija, kuru regulē Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments (NYDFS). 2016. gada jūnijā birža kļuva par pirmo licencēto ETH biržu pasaulē. 2018. gada maijā Dvīņi kļuva par pirmo licencēto Zcash biržu pasaulē.

Kamēr citas biržas piedāvā milzīgu skaitu valūtu un iespēju, Dvīņi koncentrējas uz dažu svarīgu lietu izdarīšanu pareizi. Apmaiņa pieņem tikai lietotājus, piemēram, no Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādas, Lielbritānijas, Dienvidkorejas, Honkongas un Singapūras. Dvīņi darbojas arī tikai nedaudzos tirgos, piedāvājot pārus ar kādu BTC, USD, ETH, LTC, BCH un ZEC kombināciju.

Vēl viena jauka lieta par Dvīņiem ir tā, ka tā ir ideāli piemērota gan tirgotājiem iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Platformai ir pietiekami daudz iesācējiem piemērotu rīku un saskarnes iespēju, lai apmierinātu kādu, kurš pērk savu pirmo bitcoin. Tam ir arī plaši uzlaboti tirdzniecības rīki, lai nomierinātu pieredzējušākus tirgotājus. Protams, Dvīņiem ir arī pilnvērtīgs, institucionāla līmeņa kriptogrāfijas glabāšanas risinājums, kas lielākajām ieguldījumu iestādēm ļauj vieglāk nekā jebkad agrāk pāriet uz kriptogrāfiju.

Lai papildinātu to iemeslu sarakstu, kādēļ uzticēties Dvīņiem, apmaiņa ir viena no nedaudzajām kriptogrāfijas telpā, kuru ir pārbaudījusi viena no četrām lielajām grāmatvedības firmām: Dvīņus ir pārbaudījis Deloitte. Ar plašu regulatīvo uzraudzību un uzticēšanos ir viegli saprast, kāpēc Dvīņi paziņo, ka ir “noteikuši kriptogrāfijas kiberdrošības standartu”.

Galu galā Gemini konkurē ar dažiem no lielākajiem nozares dalībniekiem – tostarp ar Kraken, Bitstamp, Binance, Bittrex un Coinbase -, vienlaikus vadot ļoti regulētu kriptogrāfijas valūtas maiņu. Turpiniet lasīt, lai atklātu Dvīņu priekšrocības, tostarp apmaiņas darbību.

Galvenās iezīmes

Galvenās Dvīņu iezīmes ir:

Gemini USD (GUSD) Stablecoin: Pēc tam, kad parādījās strīdi par Tether stablecoin, USDT, Dvīņi nolēma sākt savu stablecoin. Gemini USD jeb GUSD ir pilnībā nodrošināts stablecoin, ko izmanto daudzos Gemini platformas darījumos (un citās biržās). Katru apgrozībā esošo GUSD Gemini rezerves nodrošina ar 1 USD, un šīs rezerves tiek pārbaudītas katru mēnesi, un rezultāti tiek publicēti tiešsaistē, lai ikviens to varētu redzēt.

Neliels skaits augstas kvalitātes kriptovalūtu: Tā vietā, lai savai platformai pievienotu simtiem zemas kvalitātes kriptovalūtu, Dvīņi ir pievienojuši nelielu skaitu ļoti uzticamu, decentralizētu kriptovalūtu. Šodien Dvīņi savā biržā uzskaita tikai sešas dažādas kriptogrāfijas un fiat valūtas, tostarp BTC, USD, ETH, LTC, BCH un ZEC.

Augsti regulēts: Ņujorka bija viena no pirmajām valstīm, kas izveidoja regulatīvo iestādi, kas uzraudzītu štatā esošās kriptovalūtas biržas. Dvīņi bija pirmā licencētā digitālo aktīvu apmaiņa, kas atbilda šīs organizācijas prasībām. Šodien Dvīņus turpina regulēt Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments, padarot to par vienu no uzticamākajām kriptogrāfijas biržām, kuras jūs šodien varat atrast..

Mobilā lietotne: Dvīņi nesen palaida mobilo lietotni Android un iOS. Lietotne ļauj uzreiz iegādāties bitcoin, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Izveidojiet kontu, pēc tam nekavējoties iegādājieties kriptogrāfiju, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, nekad neatstājot tālruni. Tas ir viens no ātrākajiem, vienkāršākajiem un drošākajiem veidiem, kā iegādāties kriptogrāfiju no mobilās ierīces.

Atkārtoti pirkumi: Gemini atbalsta atkārtotus pirkumus, ļaujot ieplānot atkārtotu pirkumu jebkuram Gemini sarakstā iekļautajam aktīvam. Ja vēlaties, piemēram, nākamos 18 mēnešus katru mēnesi iegādāties 0,5 BTC, tad to varat izdarīt ar Gemini.

Uzlabota kiberdrošība: Dvīņi apgalvo, ka ir noteikuši kriptogrāfijas kiberdrošības standartu – un tie netiek palaisti. Gemini institucionālā līmeņa aizbildnības dienests pasargā klientu aktīvus. Dvīņi ir izstrādājuši arī savu patentēto bezsaistes saldētavu sistēmu. Visu šo iemeslu dēļ Dvīņi ir viens no uzticamākajiem vārdiem spēlē.

Pilnībā apdrošināts: 2018. gada oktobrī Dvīņi paziņoja, ka ir ieguvuši digitālo aktīvu apdrošināšanu, kas sedz žetonus un monētas, kas atrodas biržā. Šīs apdrošināšanas starpnieku ir Londonas riska konsultāciju uzņēmums Aon, un to apdrošina globālo parakstītāju konsorcijs. Skaidrs, ka šī apdrošināšanas grupa bija pietiekami pārsteigta par Dvīņu digitālo aktīvu drošību, ka viņi jutās ērti apdrošināt aktīvus.

Pamata un papildu darījumi: Dvīņi piedāvā virkni tirdzniecības iespēju, tostarp pirkšanas / pārdošanas ierobežojumu, pirkšanas / pārdošanas apturēšanu, OCO, labu līdz dienai (GTD) un tirgus pirkšanas / pārdošanas darījumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties tikai monētas par pašreizējo tirgus likmi, vai arī veidojat sarežģītākus pasūtījumu veidus, Dvīņiem ir tirdzniecības iespējas, lai apmierinātu jūsu vajadzības.

Iemaksa, izmantojot bankas kartes: Daudzas zemākas kvalitātes kriptovalūtas biržas nepieņem kredītkartes vai debetkartes, jo pastāv bažas par krāpšanu. Dvīņi tomēr pieņem kredītkartes un debetkartes no Visa, MasterCard un American Express. Varat arī pārskaitīt naudu uz valūtas maiņu no ASV bankām.

Pērciet kriptoversu: Vai vēlaties iegūt daļu no visas kriptogrāfijas nozares ar vienu pirkumu? Vai vēlaties iegādāties vairākas kriptogrāfijas valūtas, katru atsevišķi nepērkot? Dvīņiem ir iespēja ar nosaukumu Buy The Cryptoverse (termins, kuru uzņēmums faktiski ir apzīmējis), kas ļauj uzreiz iegādāties nedaudz galveno valūtu..

Dvīņu valūtas un pāri

Dvīņi piedāvā visas šīs kriptogrāfijas un fiat valūtas ar dažādām savienošanas iespējām:

 • BTC
 • USD
 • ETH
 • LTC
 • BCH
 • ZEC

Dvīņu atbalstītās iemaksas un izņemšanas metodes

Dvīņi pieņem noguldījumus ar ASV bankas pārskaitījumiem vai ar kredītkartēm un debetkartēm (Visa, MasterCard vai American Express).

Jūs varat izņemt naudu no Gemini uz BTC vai ETH maku. Vai arī varat veikt pārskaitījumu uz USD kontu, izmantojot pārskaitījumu.

Dvīņu reģistrācijas un pieteikšanās process

Dvīņi ir ļoti regulēta apmaiņa, tāpēc ir jēga, ka Dvīņu lietotājiem būtu jālec pāri vairāk stīpām. Neskatoties uz to, Dvīņu reģistrācijas un verifikācijas process joprojām ir ļoti vienkāršs.

Lai sāktu, apmeklējiet vietni Gemini.com vai lejupielādējiet lietotni Gemini. Jūs varat izvēlēties izveidot parastu personīgo kontu. Vai arī varat izveidot institucionālo kontu. Jūs verificējat savu e-pastu, iestatāt divfaktoru autentifikāciju (2FA), augšupielādējat valsts izdota personu apliecinoša dokumenta ar fotoattēlu fotoattēlu un pēc tam pievienojat bankas kontu. Kad esat veicis šīs darbības un Dvīņi ir apstiprinājuši jūsu informāciju, esat gatavs sākt tirdzniecību.

Dvīņu tirdzniecība

Dvīņu tirdzniecības process ir vienkāršs. Pieejamās tirdzniecības iespējas ietver:

Tirgus pasūtījumi: Jūs pērkat vai pārdodat par labāko pieejamo pašreizējo tirgus cenu.

Limit Order: Jūs pērkat vai pārdodat par noteiktu cenu (jūs ievadāt cenu vai ierobežojumu, pie kura vēlaties pirkt vai pārdot).

Ierobežot FOK (aizpildīt vai nogalināt): FOK pasūtījumi tiek pilnībā atcelti, ja vien tos nevar izpildīt nekavējoties vai par labāku cenu, nekā norādīts. Parasti to izmanto lielākiem pasūtījumiem.

Ierobežot SOK pasūtījumus (tūlīt vai atcelt): SOK pasūtījums tiek nekavējoties apstrādāts par noteiktu vai labāku cenu vai arī tiek atcelts.

Ierobežot MOC pasūtījumus (izdarīt vai atcelt): MOC pasūtījums paliek pasūtījumu grāmatā par noteiktu cenu. Ja kādu pasūtījuma daļu nevar uzreiz aizpildīt, viss pasūtījums tiek atcelts.

Ierobežot AO pasūtījumus (tikai izsolē): Ierobežots AO rīkojums balstās uz izsoles pasūtījumu grāmatu un izsoles noslēgumā tiek aizpildīts par vai labāku par norādīto cenu. Visi nepildītie daudzumi tiek atcelti.

IOI ierobežojums (intereses norāde): Limit IOI rīkojums sāk Gemini bloku tirdzniecības darbplūsmu, lai iegūtu likviditāti lieliem bloku daudzumiem.

Divi pēdējie darījumi tiek veikti galvenokārt institucionālajiem investoriem, un maz ticams, ka tos izmantos privātie ieguldītāji. Tomēr tiem, kuriem tie ir vajadzīgi, ir pieejami modernāki tirdzniecības veidi.

dvīņi-apmaiņa-pasūtījumu veidi

Dvīņu nodevas

Dvīņiem ir konkurētspējīgas maksas, kas līdzīgas tām, kuras mēs redzam ar citām ļoti regulētām biržām. Jūs nemaksājat netīri lētas tirdzniecības maksas (0,05%), kuras redzat ēnainākās biržās, bet nemaksājat arī augstās maksas, kuras redzat dažās citās biržās (0,5%). Tā vietā Dvīņi atrodas kaut kur pa vidu.

 • Taker maksa: 0,35%
 • Maksa par maksu: 0,10%
 • Izsoles maksa: 0,20%
 • Depozīta maksa: bezmaksas
 • Izstāšanās maksa: bezmaksas

Cenas ievērojami samazinās līdz ar tirdzniecības apjomu. Piemēram, ja 30 dienu laikā tirgojat vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru, tad jūsu maksa par maksu samazinās līdz 0,25% un izsoles maksa līdz 0,15% (veidotāja maksa paliek nemainīga). Tirgojot vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru 30 dienu laikā, jūs nemaksājat nevienu maksu par ražotāju un tikai 0,10% maksu..

dvīņi-birža-tirdzniecība-maksas

Konta ekrānā jebkurā laikā varat pārbaudīt pašreizējās maksas. Dvīņi skaidri norāda summu, kuru esat tirgojis pēdējās 30 dienās, un maksas, kuras varat sagaidīt.

dvīņi-maksa-atlaide-piemēri

Ieguldījumi un izņemšana no pakalpojuma Gemini ir bez maksas, lai gan mēnesī jūs saņemat tikai 10 bezmaksas izmaksas, izmantojot noteiktas izņemšanas metodes (ieskaitot BTC, ETH, LTC, BCH un ZEC izņemšanu). Pārsniedzot šo summu, jums būs jāmaksā neliela maksa (0,001 BTC par izņemšanu). Bankas pārskaitījumu izņemšana, ACH izņemšana un GUSD izņemšana vienmēr ir bez maksas, neatkarīgi no tā, cik mēnesī veicat izņemšanu.

Dvīņu drošības jautājumi un dīkstāves

Neskatoties uz to, ka Gemini ir viena no lielākajām un mērķtiecīgākajām apmaiņām kriptogrāfijas nozarē, Dvīņiem nav bijuši nekādi lieli drošības jautājumi, dīkstāves problēmas vai būtiski drošības pārkāpumi. Ir iemesls, kāpēc Dvīņiem uzticas turēt miljoniem dolāru institucionālo līdzekļu: viņiem ir gandrīz nevainojams drošības rekords.

dvīņi-aizbildnība-kriptogrāfiskā krātuve

Lietošanas dvīņi

Dvīņi ir ievērojami ieguldījuši, lai padarītu savu platformu pēc iespējas ērtāku lietošanu. Galddatoru un mobilo ierīču lietotāji izbauda pārsteidzoši vieglu tirdzniecības pieredzi katrā darbības posmā. Jaunā Gemini mobilā lietotne neapšaubāmi ir vienkāršākais veids, kā Android vai iPhone lietotājam iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot savu mobilo ierīci.

Uzticība un privātums

Dvīņi ir ārkārtīgi caurspīdīgi un uzticami. Dvīņi ir izveidoti kā Ņujorkas trasta uzņēmums, kas atrodas Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta jurisdikcijā. Dvīņi ir caurspīdīgi katrā tā darbības posmā. Viņu Gemini USD (GUSD) noguldījumi tiek pārbaudīti katru mēnesi, un rezultāti tiek publicēti tiešsaistē. Dvīņus ir pārbaudījusi arī Lielā četrinieka grāmatvedības firma Deloitte. Kopumā Dvīņi pelnīti ir vieni no uzticamākajiem vārdiem kriptogrāfijas nozarē.

Klientu apkalpošana

Dvīņi piedāvā ar Zendesk darbināmu biļešu iesniegšanas sistēmu. Varat izvēlēties kādu no dažādām atbalsta tēmām, piemēram, “Mans konts” vai “Drošība”, pēc tam izskaidrojiet savu pieprasījumu. Pakalpojums ir pieejams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, un Dvīņi mēdz reaģēt uz biļetēm 1 līdz 2 darba dienu laikā. Tomēr dažus lietotājus var kaitināt, ka Dvīņiem nav tiešraides tērzēšanas līnijas vai bezmaksas tālruņa numura.

Gemini lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot Bybit

1. Pierakstieties

Dvīņi pieņem lietotājus no Kanādas, Singapūras, Lielbritānijas, Dienvidkorejas, Singapūras un Honkongas. Apmeklējiet vietni Gemini.com, lai sāktu reģistrācijas procesu.

dvīņi-lietotāja rokasgrāmata

Noklikšķiniet uz Sākt, lai reģistrētos tiešsaistē, izmantojot darbvirsmas pārlūkprogrammu.

Varat arī lejupielādēt lietotni Gemini no Google Play veikala vai iOS App Store.

Noklikšķinot uz Sākt, tiks atvērts logs, kurā tiks vaicāts, kāda veida kontu vēlaties atvērt.

Izvēlieties Atvērt personīgo kontu un ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi un paroli. Ja jūsu parole ir pārāk vāja, Dvīņi to var noraidīt.

Kad būsiet pabeidzis reģistrācijas procesu, Dvīņi nosūtīs e-pastu uz jūsu iesūtni.

2. Pārbaude

Noklikšķiniet uz saites savā e-pasta iesūtnē. Tad Dvīņi lūgs jums tālruņa numuru, lai iestatītu divfaktoru autentifikāciju (2FA). Mēs iesakām iestatīt 2FA, lai pēc iespējas vairāk aizsargātu jūsu kontu.

Tomēr ir arī svarīgi atzīmēt, ka 2FA nav izturīgs pret lodēm: ir bijuši daudzi stāsti par to, ka kriptogrāfijas lietotāji zaudē līdzekļus SMS balstītai 2FA, jo hakeri varēja kontrolēt savu tālruņa numuru. Tā vietā arvien vairāk lietotāju ir pārslēgušies uz Google Authenticator, kas ir jūsu tālrunī instalēta mobilā lietotne. Kamēr jums ir tālrunis, jūs varēsit pabeigt 2FA verifikāciju.

3. Augšupielādējiet dokumentāciju

Dvīņi lūgs jums pierādīt savu identitāti. Lai to izdarītu, jums būs jāpabeidz KYC verifikācijas process, augšupielādējot valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu ar fotoattēlu.

Šis ID var būt pase, autovadītāja apliecība vai valsts reģistrācijas karte.

Parasti KYC process tiek pabeigts dažu stundu laikā. Dažos gadījumos – piemēram, lielas rezerves laikā – tā izpilde var ilgt vairākas dienas.

4. Depozīta metode

Lai sāktu tirdzniecību, jums būs jāiemaksā nauda Dvīņos. Lielākā daļa cilvēku iemaksā naudu Dvīņos, izmantojot pārskaitījumu no ASV bankas. Tomēr jūs varat arī pārskaitīt naudu, izmantojot Visa, MasterCard vai American Express debetkarti vai kredītkarti.

Kad KYC un bankas konta verifikācija būs pabeigta, jūs varat pārskaitīt naudu savā Gemini kontā un sākt tirgot kriptonauda.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Dvīņi atvieglo kriptovalūtu tirdzniecību savā platformā. Kā minēts iepriekš, ir pieejami septiņi dažādi pasūtījumu veidi, ieskaitot standarta tirgus un limita pasūtījumus un uzlabotus pasūtījumu veidus.

tirdzniecība-dvīņi-kriptogrāfiskā apmaiņa

6. Izstāšanās

Dvīņi ļauj jums jebkurā laikā bez maksas izņemt naudu no platformas. USD līdzekļus varat ērti izņemt no ASV bankas konta. Vai arī jūs varat atsaukt savu bitcoin, ETH un citas kriptovalūtas uz savu kriptogrāfijas adresi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēnesī jūs saņemat tikai 10 bezmaksas kriptogrāfijas izņemšanas reizes (mēnesī jūs saņemat neierobežotu elektronisko pārskaitījumu izņemšanu). Pēc tam jums būs jāmaksā neliela maksa.

Pēdējais vārds

Dvīņi neapšaubāmi ir visuzticamākais un vislabāk regulētais vārds kripto telpā. Ņujorkā esošais kriptogrāfijas gigants ir pavēris ceļu normatīvo standartu ziņā. Šodien viņi ir uzticams un caurspīdīgs nosaukums, kas ideāli piemērots kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri meklē regulētu vidi tirdzniecībai.

Ir daži Dvīņu trūkumi. Reģistrācija ir atvērta lietotājiem tikai sešos reģionos (Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Lielbritānijā, Dienvidkorejā, Singapūrā un Honkongā. Tirdzniecībai ir pieejamas arī tikai piecas kriptovalūtas (BTC, ETH, BCH, LTC un ZEC).

Tomēr, ja šie nelielie trūkumi jūs neuztrauc, jūs atradīsit, ka Gemini piedāvā dažus no drošākajiem šodien pieejamajiem šifrēšanas veidiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map