Coinmama Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

coinmama-exchange-review

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Coinmama kriptogrāfijas biržā

Kopš 2013. gada Coinmama ir palīdzējis cilvēkiem ātri un ērti iegādāties kriptovalūtu 190 valstīs. Uzziniet visu, kas jums šodien jāzina par Coinmama, mūsu pārskatā.

Iespējas

 • Pērciet bitcoin ar jebkuru Visa vai MasterCard kredītkarti / debetkarti
 • Ātra pārbaude
 • Tūlītēja piegāde

Depozīta metodes

 • SEPA ES iedzīvotājiem
 • Kripto noguldījumi
 • Visa vai MasterCard

Plusi

 • Lēts un vienkāršs veids, kā iegādāties lielākās kriptovalūtas
 • Viegli izmantot
 • Pieejams vairāk nekā 190 valstīs

Cons

 • Augstas maksas (11% maksa par kredītkaršu un debetkaršu apstrādi)
 • Ierobežotas pārdošanas iespējas; tehniski nav kriptogrāfijas apmaiņa
 • Nevienu diennakts klientu atbalstu

Ievads

Coinmama ir Izraēlas kriptovalūtas birža, kuras galvenā mītne atrodas Ra’ananā, Telavivas pievārtē. Birža nepārtraukti darbojas kopš 2013. gada. Šodien Coinmama ir 30 darbinieku komanda, kas apkalpo vairāk nekā 1 miljonu lietotāju 190 valstīs. Birža ir reģistrēta Slovākijā, lai gan tā oficiāli pieder New Bit Ventures Izraēlā.

Biržas mērķis ir piedāvāt vienu no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties kriptonauda. Kriptovalūtu tiešsaistē stundas laikā var iegādāties (ieskaitot verifikāciju), izmantojot debetkartes vai kredītkartes. Coinmama pieņem jebkuru Visa vai MasterCard kredītkarti vai debetkarti, iekasējot 11% maksu par maksājumu apstrādi un kriptovalūtas iegādi. Tā ir ļoti liela maksa, taču jūs maksājat ievērojamu prēmiju par ātrumu un ērtību.

Coinmama ir ideāli piemērots iesācējiem kriptogrāfijas lietotājiem, kuri vēlas iegādāties savu pirmo bitcoīnu. Progresīvāks tirgotājs var izmantot citu platformu, lai ietaupītu uz darījumu maksu, taču iesācējs lietotājs uzskatīs, ka Coinmama ir ļoti ērti lietojama. Ja jūs meklējat ātru un ērtu veidu, kā iegādāties savu pirmo bitcoin, tad Coinmama ir lieliska izvēle. Coinmama pārdod arī nelielu virkni citu kriptovalūtu, tostarp BCH, ETH, LTC un citas.

Protams, jums nav jāmaksā augstā maksa par kredītkarti un debetkarti. Coinmama ļauj veikt arī SEPA un SWIFT pārskaitījumus. Veicot šos pārskaitījumus, jums būs jāmaksā 0%, lai noguldītu naudu platformā, lai gan joprojām maksāsiet nenovēršamo 5.9% maiņas kursa maksu.

Vēl viena jauka lieta par Coinmama ir tā, ka birža pieņem lietotājus no liela valstu saraksta. Faktiski gandrīz visu pasaules valstu iedzīvotājiem nevajadzētu sagādāt grūtības piekļūt Coinmama. Coinmama neļauj lietotājus no valstīm, par kurām piemērots sods (piemēram, Ziemeļkoreja), kā arī nepieņem lietotājus no 27 Amerikas štatiem. Tomēr kopumā Coinmama pieņem lietotājus no liela atrašanās vietu saraksta.

Galvenās iezīmes

Galvenās Coinmama iezīmes ir:

Vienkārša maksājuma metode: Coinmama ļauj izmantot tos pašus maksājuma veidus, ko izmantojat ikdienas pirkumiem, ieskaitot debetkartes vai kredītkartes. Kriptogrāfijas iegāde citās biržās var būt nomākta, tikai lai saprastu, ka, lai noguldītu līdzekļus biržā, jāizmanto dārgs pārskaitījums vai kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pārskaitījums. Izmantojot Coinmama, bitcoīna iegāde ir tikpat vienkārša kā picas pasūtīšana tiešsaistē.

Lietotājam draudzīga platforma: Coinmama tirgo savu platformu iesācējiem. Kā jūs varētu sagaidīt, tā ir lietotājam draudzīga platforma, kuras mērķis ir padarīt sarežģītas kriptogrāfijas daļas vienkāršas. Coinmama rīcībā ir diagrammas, diagrammas un statistika, ko atradāt citās biržās, lai gan sākotnējā monētu pirkšanas procesā jums nav nepieciešams skatīt šo informāciju.

Spēcīgs klientu atbalsts: Coinmama parasti tiek slavēta par klientu atbalstu. Jūs varat sazināties ar atbalsta komandu, izmantojot tiešraides tērzēšanu. Tomēr tūlītējs klientu atbalsts ir pieejams tikai parastajā Izraēlas darba laikā (no pulksten 9:00 līdz 18:00 pēc GMT + 3). Varat arī sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot e-pastu, atbalsta biļetes vai Facebook.

Uzreiz saņemiet monētas personīgajā makā: Viena unikāla Coinmama iezīme salīdzinājumā ar tādām biržām kā Coinbase ir tā, ka monētas jūs saņemat uzreiz personīgajā makā. Coinmama neglabā jūsu monētas savos maiņas maciņos. Tas nozīmē, ka, pirms pirmo reizi lietojat Coinmama, jums ir nepieciešama seifa adrese. Tas arī nozīmē, ka jūs pilnībā kontrolējat savas monētas.

Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas par kriptogrāfiju: Vai nekad dzīvē neesat iegādājies bitcoin? Ir labi! Coinmama atvieglo bitcoīna iegādi, ka jums nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas par bitcoin vai kriptogrāfiju.

Ļoti droša: Coinmama darbojas nevainojami kopš 2013. gada. Sākot ar 2019. gadu, Coinmama nav piedzīvojusi nevienu uzlaušanu vai drošības pārkāpumu, kā arī nekad nav nozagti lietotāju dati..

Regulēta un reģistrēta: Coinmama ir reģistrēta FINCEN Amerikas Savienotajās Valstīs, nodrošinot platformai papildu regulatīvās drošības līmeni pār dažiem tās ēnas konkurentiem.

Coinmama valūtas un pāri

Coinmama pieņem nelielu skaitu kriptovalūtu, tostarp:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • Litecoin (LTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • Qtum (QTUM)
 • Ethereum Classic (ETC)

Coinmama atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Coinmama pieņem Visa vai MasterCard izsniegtas kredītkartes vai debetkartes par 5% maksu (plus 5,90% maiņas kursa maksa).

Coinmama arī nesen sāka pieņemt SEPA pārskaitījumus. SEPA pārskaitījumiem ir 0% apstrādes maksa, lai gan jūs joprojām maksājat 5,9% maiņas kursa maksu par visiem Coinmama pirkumiem.

Jūs varat arī noguldīt līdzekļus Coinmama, izmantojot SWIFT.

Jūs varat iegādāties monētas no Coinmama, izmantojot jebkuru fiat valūtu. Coinmama pieņem lietotājus no vairāk nekā 190 valstīm.

Coinmama reģistrācija un pieteikšanās process

Pierakstīšanās uz Coinmama ir vienkārša. Lai sāktu, ievadiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Dažu sekunžu laikā iesūtnē saņemsit apstiprinājuma e-pastu. Noklikšķiniet uz saites šajā apstiprinājuma e-pastā, lai apstiprinātu savu e-pasta adresi.

Pēc tam jūs tiksiet novirzīts uz Coinmama reģistrācijas lapu, kur jums tiks lūgts sniegt sīkāku informāciju par sevi. Ievadiet savu vārdu, adresi un kontaktinformāciju.

Šajā brīdī, atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts, jūs varētu sākt nekavējoties tirgoties ar bitcoin, pērkot un pārdodot līdz 15 000 USD kriptonauda.

Tiem, kas atrodas citās valstīs, tostarp Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājiem, jums būs jāaugšupielādē papildu dokumenti, lai apliecinātu savu identitāti un saņemtu 2. līmeņa verifikāciju. Coinmama ir vieta, kur varat augšupielādēt personas apliecības priekšpusi un aizmuguri. Varat izmantot pasi, autovadītāja apliecību vai personas apliecinošu dokumentu.

Jums būs jāaugšupielādē arī komunālo pakalpojumu rēķins (elektrības, kabeļu, gāzes, ūdens rēķini, īpašuma nodoklis, bankas izraksti vai kredītkaršu pārskati)..

Kad esat augšupielādējis šos dokumentus, Coinmama darbinieks pārbaudīs jūsu sniegto informāciju. Pēc tam jūs saņemsiet pilnu piekļuvi Coinmama.

Sākot ar 2019. gadu, Coinmama reģistrācijas laiks ir aptuveni 30 minūtes. Tas nozīmē, ka jūs varat reģistrēties Coinmama, pārbaudīt savus dokumentus un iegādāties savu pirmo bitcoin mazāk nekā 30 minūtēs.

Augšupielādes ID: Coinmama pieņem pases, autovadītāja apliecības un citus personu apliecinošus dokumentus.

Dokumentācija: Lai pierādītu savu adresi, jums būs jāaugšupielādē komunālo pakalpojumu rēķins (elektrības, kabeļu, gāzes, ūdens rēķini, īpašuma nodoklis, bankas izrakstus vai kredītkaršu izrakstus ar norādīto vārdu un adresi).

Pašbilde: Coinmama arī prasa, lai jums būtu mobilais tālrunis ar darba kameru. Lai pabeigtu verifikācijas procesu, jums būs jāaugšupielādē pašbilde.

Pēc 1. līmeņa verifikācijas saņemšanas varat palielināt pirkumu limitu un ikdienas darījumu limitu, iegūstot 2. līmeņa verifikāciju. Dažiem lietotājiem ir jāsaņem arī 2. līmeņa verifikācija, lai tirgotu jebkuru kriptogrāfiju, ieskaitot lietotājus no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Retos gadījumos Coinmama darbinieki var lūgt augšupielādēt papildu dokumentus – teiksim, ja jūsu sākotnējie dokumenti nebija pietiekami vai šķita neprecīzi.

Coinmama tirdzniecība

Coinmama ļauj tiešsaistē pirkt un pārdot bitcoīnu vai Ethereum. Tomēr tā tehniski nav bitcoin tirdzniecības platforma. Jūs nevarat tirgot bitcoin ar citiem lietotājiem. Jūs pērkat un pārdodat kriptogrāfiju tieši uz un no Coinmama.

Automātiski tiek ģenerēts mobilā tālruņa apraksta ekrānuzņēmums

Kad esat iegādājies monētas no Coinmama, šīs monētas atrodas jūsu personiskajā makā. Coinmama neglabā jūsu monētas. Tas nozīmē, ka jūs varat pārsūtīt savus bitcoīnus uz citu biržu, lai tos tirgotu. Vai arī jūs varat tos uzglabāt izvēlētajā personīgajā makā.

Kā minēts iepriekš, Coinmama les jūs pērkat un pārdodat BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, ADA, QTUM un ETC.

Coinmama nodevas

Coinmama ir salīdzinoši augstas maksas salīdzinājumā ar tradicionālo kriptogrāfijas biržu. Protams, Coinmama ir arī viena no nedaudzajām platformām, kurā jūs varat pirkt un pārdot kriptogrāfiju, izmantojot kredītkarti. Lūk, kā sadalās Coinmama maksas struktūra:

Valūtas kursa maksa: Coinmama pamato likmi uz XBX indeksu, pēc tam visiem darījumiem pievieno 5.90% maksu

Kredītkarte un apstrādes maksa: 5.00% (plus 5.90% maiņas kursa maksa)

SEPA: 0.00% (plus 5.90% maiņas kursa maksa)

SWIFT: 0,00% (pārskaitījumiem virs USD 1000 USD) vai 20 GBP (pārskaitījumiem, kuru summa pārsniedz USD 1000)

Coinmama netur jūsu naudu. Visi līdzekļi tiek glabāti jūsu pašu makā. Papildu depozīta vai izņemšanas maksa nav. monētas-maksas-maksas

Coinmama drošības jautājumi un dīkstāves

Coinmama nav bijis nekādu zināmu drošības problēmu, lietotāju datu pārkāpumu vai lielu dīkstāves incidentu. Daļa no iemesla ir tā, ka Coinmama neglabā lietotāju kriptovalūtas savos makos; tā vietā visas kriptovalūtas tiek nosūtītas tieši uz lietotāju maciņiem. Kopumā Coinmama ir spēcīgs drošības rekords.

Lietošanas ērtums

Coinmama ir viena no vienkāršākajām kripto apmaiņas platformām, kuru var izmantot neatkarīgi no jūsu kriptogrāfijas pieredzes līmeņa. Lietotāji slavē apmaiņu par tās vienkāršo saskarni. Atšķirībā no tradicionālās apmaiņas, jums nav jāmeklē diagrammas vai jāieiet tirgū vai jāierobežo pasūtījumi. Tā vietā jūs varat iegādāties kriptonauda tikpat viegli, kā pirktu kaut ko no Amazon vai pasūtīt picu tiešsaistē.

Uzticība un privātums

Coinmama ir lieliska pieredze lietotāju līdzekļu drošībā. Gadu gaitā platformai nav bijuši lieli drošības pārkāpumi. Cik mēs varam pateikt, Coinmama saglabā jūsu informāciju privātu un nedala to citiem partneriem.

Klientu apkalpošana

Coinmama ir pieejama tiešraides tērzēšanas klientu apkalpošanas iespēja parastā GMT + 3 darba stundās. Varat arī sazināties ar platformu pa e-pastu vai Facebook ārpus darba laika. Parasti Coinmama ir ātrs atbildes laiks, un lielākajai daļai lietotāju ir pozitīva pieredze ar Coinmama klientu apkalpošanu. Coinmama pat ir devusi cutey terminu savai klientu apkalpošanas komandai: tā tos sauc par “Happiness Heroes”.

Coinmama lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Coinmama

1. Pierakstieties

pierakstīties-sākt-monētu-apmaiņu-pievienoties

Reģistrācijas process sākas Coinmama mājas lapā. Ievadiet savu e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli.

coinmama-exchange-email-verificēt

Pēc tam gaidiet, kamēr verifikācijas e-pasts tiks parādīts jūsu e-pasta iesūtnē. Noklikšķiniet uz saites šajā e-pastā, lai pārbaudītu savu e-pasta adresi.

welcome-coinmama-kriptogrāfijas apmaiņa

2. Pārbaude

monētu-kriptogrāfijas-apmaiņas pārbaude

Kamēr jūs nepārbaudīsit savu dokumentāciju, jūs nevarēsit izmantot nevienu sava Coinmama konta aspektu. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts, iespējams, jums nekavējoties būs jāveic 2. līmeņa verifikācija. Varat arī sākt tirdzniecību pēc pamata kontaktinformācijas ievadīšanas.

coinmama-trading-info

Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai, lai redzētu līmeņu līmeņus, tostarp informāciju, kas nepieciešama katra verifikācijas līmeņa pabeigšanai. Ja vēlaties palielināt depozīta, izņemšanas vai tirdzniecības limitus, jums jāiesniedz nepieciešamā dokumentācija.

coinmama-user-details

3. Augšupielādējiet dokumentāciju

Programmā Coinmama jums ir jāaugšupielādē valsts izdots identifikācijas dokuments, tostarp autovadītāja apliecība, pase vai personas apliecinošs dokuments. Jums būs jāaugšupielādē arī komunālo pakalpojumu rēķins vai bankas izraksts. Atkarībā no dzīvesvietas valsts, iespējams, būs jāaugšupielādē arī pašbilde.

monēta-dokumentācija

3. Divu faktoru autentifikācija

Coinmama piedāvā divu faktoru autentifikāciju (2FA), un mēs ļoti iesakām to iestatīt. Coinmama uz jūsu tālruni var nosūtīt pieprasījumu Google autentifikatoram, lai pārbaudītu jūsu identitāti. Viņi arī pieļauj divu faktoru autentifikāciju pa e-pastu, lai gan viņi stingri iesaka izmantot Google autentifikatoru.

4. Maksājuma veids

Coinmama pieņem noguldījumus, izmantojot trīs galvenās metodes, tostarp Visa / Mastercard, SWIFT vai SEPA. Jums būs jāmaksā 0% depozīta maksa ar SWIFT vai SEPA un 5% depozīta maksa ar Visa / Mastercard (par visiem kriptovalūtas pirkumiem Coinmama tiek piemērota arī 5.90% valūtas maiņas maksa).

5. Kriptovalūtas pirkšana

Lai veiktu jaunu tirdzniecību Coinmama, dodieties uz izvēlni > Pērciet un pēc tam sarakstā izvēlieties vēlamo kriptovalūtu.

Ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties, vai nu BTC, vai USD. Tad Coinmama jums pateiks, cik daudz jūs saņemsiet par šo summu (cenās ir iekļauta maksa).

coinmama-buy-bitcoin

Bitcoīnu var pārdot arī caur Coinmama. Tomēr jūs varat pārdot tikai bitcoin, un naudu var pārskaitīt tikai caur SEPA uz Eiropas bankām. Ja sākotnēji jūs iegādājāties kriptogrāfiju, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, jums būs jāpārdod bitcoin, izmantojot citu valūtas maiņas sistēmu.

6. Izstāšanās

Coinmama nav izņemšanas iespēju, jo jūsu līdzekļi tiek glabāti jūsu personīgajos makos. Tomēr jūs varat pārdot bitcoīnu no sava Coinmama tīmekļa maka tieši caur apmaiņas platformu, bet tikai tad, ja jūs varat pārskaitīt līdzekļus, izmantojot SEPA, uz Eiropas banku. Lai pārdotu bitcoin un izņemtu naudu no Coinmama, dodieties uz izvēlni > Pārdod.

coinmama-sell-bitcoin-izņemšana

Visi pārējie Coinmama iegādātie līdzekļi tiek glabāti jūsu pašu makā. Jūs jau esat samaksājis Coinmama augstās maksas, tāpēc nav jāmaksā papildu maksa, lai atkal izņemtu šos līdzekļus. Šos līdzekļus, kas atrodas jūsu personiskajā makā, var pārskaitīt uz citu biržu, lai tos pārdotu un izņemtu, ja jūs to izvēlaties.

Pēdējais vārds

Coinmama tehniski nav apmaiņa. Platformā īsti nevar pirkt un pārdot kriptovalūtu. Coinmama darbojas tāpat kā Coinbase, sniedzot lietotājiem ērtu (un dārgu) veidu, kā nopirkt bitcoin un citas kriptovalūtas, izmantojot kredītkartes un citus pazīstamus maksājuma veidus.

Coinmama iekasē augstas maksas līdz 11% (maksa par kredītkarti + 5,9% no valūtas kursa). Tomēr, ja jūs meklējat ērtu un ātru veidu, kā nopirkt bitcoīnu 30 minūtēs, tad Coinmama ir viena laba iespēja.

Tirdzniecība & Apmaiņa

 • Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
 • Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex
 • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
 • Ceļvedis Gemini Exchange: Lietotāju pārskatu ceļvedis
 • Kraken Exchange ceļvedis: Lietotāju pārskatu ceļvedis
 • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
 • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
 • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
 • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs

Maki

 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
 • Ceļvedis kriptonauda seifos: Bitcoin maka atvēršana
 • Kriptogrāfijas naudas maku ceļvedis: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptovalūtām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map