Changelly Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja pārskata rokasgrāmatu

Changelly pārskats

Kā izmantot, apmainīties un reģistrēties vietnē Changelly

Changelly kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas ļauj lietotājiem uzreiz nomainīt jebkuru monētu / žetonu pret citu monētu / žetonu, vienlaikus maksājot tikai 0,25% maksu. Drošais ar apcietinājumu nesaistītais Changelly ir viens no vispazīstamākajiem interneta kriptogrāfijas kases apmaiņas pakalpojumiem, šeit ir mūsu pārskats un lietotāja rokasgrāmata.

Iespējas

 • Uzreiz tirgojiet kriptonauda
 • Anonīma tirdzniecība, izmantojot vietni Changelly.com, mobilo lietotni Changelly vai trešo personu makus
 • Tirgojiet 140+ kriptovalūtas un 3 fiat valūtas

Depozīta metodes

 • Debetkartes
 • Kredītkartes
 • Kriptovalūta
 • USD, EUR, GBP

Plusi

 • Integrējas ar lielākajiem seifiem, ļaujot apmainīt monētas tieši no maka
 • Pieejamas mobilās lietotnes, darbvirsmas un seifa programmatūra
 • Ērts monētu nomaiņas pakalpojums

Cons

 • Augstākas maksas nekā noteiktas biržas (0,25% par darījumu)
 • Lielākas maksas par kredītkaršu un debetkaršu iegādi (tiešais pirkums)

Ievads

Changelly ļauj lietotājiem ātri un ērti tirgoties starp kriptovalūtām. Tā nav parasta maiņa: jūs nepērkat kriptonauda tieši no cita Changelly lietotāja vai neveicat mijmaiņas darījumu. Tā vietā jūs nekavējoties sūtāt līdzekļus uz un no Changelly. Tas ir ļoti noderīgs un praktisks apmaiņas rīks, kas pieejams Bitcoin īpašniekiem un kriptogrāfijas ieguldītājiem.

Changelly lietotāja rokasgrāmata

Apmaiņā pret ērtu simtiem dažādu kriptovalūtu nomaiņu, Changelly iekasē maksu 0,25%. Tas ir nedaudz augstāks nekā tradicionālā kriptogrāfijas birža (kas parasti iekasē 0,1% līdz 0,3% par katru darījumu), lai gan ērtības dēļ tā vispār nav nepamatota maksa.

cik mainīgi darbojas

Changelly sākotnēji iekasēja maksu 0,5% apmērā. Sākot ar 2019. gadu, valūtas maiņas dienests samazināja maksu uz pusi līdz tikai 0,25%. Tas padara Changelly lētāku nekā Shapeshift un ir viens no visrentablākajiem apmaiņas pakalpojumiem kopumā. Visas maksas tiek nekavējoties atklātas tirdzniecības ekrānā.

Jūs varat piekļūt Changelly tiešsaistē, izmantojot uzņēmuma oficiālo vietni (Changelly.com). Ir arī Android lietotne un iOS lietotne. Varat arī lejupielādēt vienu no daudzajiem trešo pušu makiem, kas izmanto Changelly (Trezor, Ledger, Exodus, Jaxx, Coinomi un Edge visi atbalsta Changelly).

mainīgs apmaiņas pārskats

Vēl viena lieta, ko mēs novērtējam par Čaneliju, ir tā, ka tā ir caurspīdīga. Mēs zinām, kas vada uzņēmumu. Mēs zinām, kā notiek apmaiņa. Changelly kopš 2015. gada ir uzticams vārds sabiedrībā.

mainīga kriptogrāfijas apmaiņa

Mums patīk arī tas, ka Čanelija ir integrēta ar daudzām dažādām apmaiņas vietām un seifiem. Daudzi maki ļauj jums apmainīt kriptonauda tieši savā makā, izmantojot, piemēram, Changelly. Dažu minūšu laikā jūs varat viegli līdzsvarot savu portfeli, nenoguldot un neizņemot līdzekļus parastajā biržā.

Čanelija tika dibināta 2015. gadā un tiek regulēta Maltā, bet galvenā mītne atrodas Honkongā. Sākotnēji uzņēmums bija saistīts ar Minergate komandu. Tomēr šodien Changelly un Minergate ir divi atsevišķi uzņēmumi.

mainīgs lietotņu pārskats

Kopumā Changelly piedāvā ļoti līdzīgu pakalpojumu Shapeshift. Gan Shapeshift, gan Changelly ļauj viegli apmainīt simtiem dažādu kriptovalūtu. Abi par savu pakalpojumu iekasē nelielu piemaksu salīdzinājumā ar tradicionālo valūtas maiņu, taču daži citi apmaiņas pakalpojumi piedāvā šādas ērtības – un Changelly jaunā 0,25% maksa padara Changelly par labāko šodien pieejamo iespēju.

kā apmainīties ar

Galvenās iezīmes

Changelly galvenās iezīmes ir:

140+ atbalstītās kriptovalūtas: Changelly atbalsta vairāk nekā 140 dažādas kriptovalūtas. Jūs varat viegli nomainīt jebkuru no šīm divām kriptonauda ar minimālu problēmu. Tas ir iespaidīgs kriptovalūtu klāsts, salīdzinot ar konkurenci (Shapeshift atbalsta aptuveni 50 kriptovalūtas).

mainīgas kriptovalūtas

3 atbalstītās Fiat valūtas: Changelly ļauj jums iegādāties kriptogrāfiju ar USD, EUR vai GBP. Changelly atbalsta arī vairākus galvenos stablecoīnus, tostarp GUSD un USDT.

0,25% maksas: Changelly nesen samazināja maksu uz pusi, samazinot tās no 0,50% līdz 0,25%. Šī ir viena no lielākajām Changelly lietošanas priekšrocībām.

Vienotas likmes maksas: Čančelijs izdara lielu darījumu no tā, ka iekasē vienotas likmes maksu. Tas acīmredzami ir izrakums Shapeshift, kam ir mainīga maksas struktūra, kas katram darījumam mainās, pamatojoties uz likviditāti un apjomu (un parasti tā ir aptuveni 0,5%). Izmantojot Changelly, jūs precīzi zināt, cik maksāsiet par katru darījumu.

Automatizētie darījumi galvenajās biržās: Čanelija darbojas, veicot automatizētus darījumus lielākajās biržās. Changelly integrējas, piemēram, ar Poloniex, Binance un Bittrex. Kad jūs pieprasīsit tirdzniecību caur Changelly, Changelly izliks darījumu vienā no šīm biržām.

Tiešraides cenas: Čanelija savu valūtas kursu pamato ar cenām, kas atrodamas lielākajās biržās. Jūs maksājat tiešos valūtas maiņas kursus, pamatojoties uz pašreizējiem tirgus apstākļiem. Changelly arī pievienos savu 0,5% maksu jūsu tirdzniecībai.

Bieži lētākas nekā biržas: Jūs maksājat 0,5% maksu ar Changelly par visiem šifrēšanas darījumiem. Tas ir dārgāk nekā maksa no 0,1% līdz 0,3%, ko iekasē lielākā daļa biržu. Tomēr šajās biržās jums jāņem vērā arī depozīta un izņemšanas maksa. Kopumā Changelly cenas ir konkurētspējīgas attiecībā uz piedāvāto pakalpojumu.

Pērciet kriptogrāfiju ar kredītkarti: Changelly ir tiešās pirkšanas funkcija, kas ļauj iegādāties lielākās kriptovalūtas ar kredītkarti. Changelly ir sadarbojies ar Simplex un Indacoin, lai piedāvātu šo pakalpojumu. Jums būs jāmaksā augstāka maksa, lai gan jūs varat uzreiz iegādāties BTC, BCH, LTC, XRP un ETH, izmantojot pazīstamus maksājuma veidus.

Pirkt kriptogrāfiju ar debetkarti: Čančelija pieņem arī debetkartes kriptovalūtas pirkumiem. Jūs varat iegādāties kriptovalūtu ar 3D drošu karti no jebkuras valsts un jebkurā valūtā.

Ātri darījumi: Lielākā daļa Changelly darījumu tiek pabeigti 10 līdz 15 minūšu laikā, lai gan daži darījumi var ilgt līdz 30 minūtēm. Visi darījumi, kas saistīti ar vairāk nekā 1 BTC, prasīs ilgāku laiku. Sākot ar 2019. gada novembri, Changelly apgalvo, ka vidējais apstrādes laiks ir 14,7 minūtes.

Tieši integrējas ar Maki: Daudzi cilvēki lieto Changelly, nekad nepiekļūstot Changelly vietnei vai lejupielādējot lietotni Changelly. Tas ir tāpēc, ka Changelly integrējas ar seifiem, ļaujot jums apmainīt kriptonauda, ​​nekad neatstājot pašreizējo seifa lietotni. Populārā seifa programmatūra ar Changelly integrācijām ietver Trezor, Ledger, Exodus, Jaxx, Coinomi un Edge.

API atbalsts: Changelly piedāvā baltas etiķetes API risinājumu, ļaujot lietotājiem viegli integrēt Changelly’s swap funkciju biržā, tirgū vai seifā.

Nav šifrēšanas tirdzniecības ierobežojumu: Changelly nav tirdzniecības ierobežojumu, tirgojot vienu kriptovalūtu pret citu.

Fiat pirkšanas limiti: Changelly ir pirkšanas limiti darījumiem ar valūtu. Piemēram, jūsu pirmajam darījumam ir noteikts ierobežojums no 50 līdz 100 ASV dolāriem, un pirmajā nedēļā darījumos varat nopelnīt tikai aptuveni 700 USD. Tomēr pēc mēneša šīs robežas pazūd.

Kredītkartes iegādes limiti: Turklāt Changelly ir kredītkaršu iegādes ierobežojumi. Ja jūs pērkat bitcoin ar kredītkarti, izmantojot Changelly, tad jūsu pirmais darījums jums ir ierobežots no 50 līdz 10 000 ASV dolāru. Pēc tam jūs varat ierobežot 20 000 USD dienā un 50 000 USD mēnesī.

Pieejams visā pasaulē ar dažiem izņēmumiem: Čanelija nepieņem klientus no Kubas, Irānas, Ziemeļkorejas, Krimas, Sudānas, Sīrijas, Bangladešas vai Bolīvijas. Daži tiešsaistes avoti apgalvo, ka Changelly nepieņem klientus no jebkura ASV štata vai teritorijas. Tomēr no 2019. gada novembra mums nebija problēmu reģistrēties no ASV IP adreses.

Dibināts gadu pēc Shapeshift: Shapeshift un Changelly ir divi lielākie spēlētāji kriptogrāfijas apmaiņas telpā. Shapeshift ieguva Changelly vienu gadu, jo Shapeshift tika dibināts 2014. gadā un Changelly tika dibināts 2015. gadā. Tomēr šodien Changelly piedāvā ievērojami lētākas maksas (0,25% salīdzinājumā ar Shapeshift 0,50%) un vairāk kriptogrāfijas valūtu pāru (140 salīdzinājumā ar 50 ).

Tirdzniecība bez KYC vai AML verifikācijas: Changelly prasīs dažiem lietotājiem pabeigt KYC / AML verifikāciju, bet citiem – ne. Changelly var atzīmēt darījumu par aizdomīgām darbībām un pieprasīt lietotājam pabeigt KYC / AML verifikāciju. Tomēr daudzi lietotāji pēc reģistrēšanās nekad nepabeigs papildu verifikāciju.

Reģistrējieties tikai ar e-pasta adresi: Patiesībā pirms pirmās tirdzniecības pabeigšanas nav jāapstiprina nekāda informācija ar Changelly. Viss, kas jums jādara, ir apstiprināt e-pasta adresi. Jums nav jāievada savs vārds, augšupielādes ID vai savam kontam jāpievieno cita personiskā informācija.

Mobilās lietotnes: Changelly piedāvā bezmaksas mobilās lietotnes iOS un Android.

mainīga mobilā lietotne

Saistītā programma: Čanelija piedāvā pārsteidzoši konkurētspējīgu saistīto programmu. Savā vietnē, emuārā vai sociālo mediju profilā varat ievietot saistīto saiti vai pielāgojamu logrīku. Ja kāds reģistrējas, izmantojot jūsu saiti, jūs saņemsiet 50% no Changelly ieņēmumiem no katra šīs personas veiktā darījuma.

Mainīgās valūtas un pāri

Changelly atbalsta vairāk nekā 140 kriptovalūtas, tostarp praktiski visas galvenās kriptovalūtas, kas šodien ir pieejamas. Varat nomainīt jebkuru no šīm 140 kriptovalūtām. Jūs varat arī maksāt, izmantojot vairākas fiat valūtas vai stablecoins (piemēram, GUSD).

Dažas no ievērojamākajām galvenajām kriptovalūtām, ko atbalsta Changelly, ir BTC, ETH, XRP, ADA, ANT, BAT, BCD, BCH, BDG, BKX, BNB, BNT, BSV, BTG, BTT, DASH, DCR, DENT, DGB, DGD, DOGE, EOS, ETC, GNO, GNT, GUSD, HMQ, HT, KIN, IOTX, LINK, LRC, LSK, LTC, MKR, NEO, NEXO, NXT, OMG, ONT, PAX, PAY, QTUM, STORJ, STRAT, TRX, TUSD, USDC, USDT, VET, WINGS, XEM, XLM, XMR, XVG, XZC, ZEC un ZRX.

Turklāt Changelly atbalsta trīs valūtas: USD, EUR un GBP.

Pilnu Changelly atbalstīto kriptovalūtu sarakstu varat skatīt šeit: https://changelly.com/supported-currencies

Changelly atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Changelly atbalsta noguldījumus visās galvenajās kriptovalūtās. Jūs varat arī tieši iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot debetkarti vai kredītkarti.

Changelly reģistrācijas un pieteikšanās process

Changelly prasa dažiem lietotājiem pabeigt KYC un AML verifikāciju, bet citiem – ne. Drošības apsvērumu dēļ Changelly neatklāj konkrētus savas sistēmas kritērijus. Tomēr lietotāji tiek brīdināti, ka daži darījumi var būt atzīmēti, un lietotājam var tikt lūgts pabeigt papildu verifikāciju. Šis kritērijs var ietvert jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, dzīvesvietas valsti un darījumu lielumu.

Changelly Trading

Darījumu veikšana ar Changelly ir tikpat vienkārša, kā ievadīt divās valūtās, kuras vēlaties apmainīt, summu, kuru vēlaties nomainīt, un pēc tam pabeigt tirdzniecību. To var izdarīt esošajā makā, izmantojot vietni Changelly.com vai izmantojot mobilo lietotni Changelly iOS vai Android.

Changelly maksas

Changelly sākotnēji iekasēja maksu 0,5% apmērā. Tomēr 2019. gadā Changelly pazemināja maksu tikai līdz 0,25%. Šīs maksas ir nemainīgas, un jūs maksāsiet to pašu zemo maksu katru reizi, kad veicat darījumu, izmantojot mobilo lietotni Changelly vai vietni. Shapeshift salīdzinājumā iekasē maksu aptuveni 0,50% apmērā, lai gan konkrētā maksa katram darījumam ir atšķirīga.

Changelly drošības jautājumi un dīkstāves

Čanelija tika dibināta 2015. gadā, un kopš tās palaišanas nav bijuši lieli drošības pārkāpumi, datu noplūde, dīkstāves vai citi incidenti. Faktiski vienīgais meklēšanas rezultāts, kas parādās, veicot meklēšanu “Changelly hack”, ir šis stāsts no 2019. gada aprīļa, kad Čanlija komanda palīdzēja iesaldēt un izsekot Bithumb nozagtos līdzekļus.

Changelly Lietošanas ērtums

Changelly ir ērti lietojams neatkarīgi no tā, vai izmantojat datora pārlūku, mobilo lietotni vai trešās puses lietotni. Lielākajā daļā Changelly ieviešanu tiek izmantots vienkāršs apmaiņas interfeiss: vienkārši ievadiet vēlamās kriptogrāfijas valūtas un summas, nospiediet ‘Exchange tagad’ un viss. Neatkarīgi no tā, vai esat pilnīgs kriptovalūtas iesācējs vai pieredzējis lietotājs, jums nevajadzētu būt problēmām ar Changelly lietošanu.

Changelly uzticība un privātums

Changelly ir caurspīdīgs un uzticams kriptovalūtas maiņas pakalpojums. Apmaiņas pakalpojumu nodrošina Honkongā reģistrēta juridiska persona Fintechvision Ltd. Tomēr Čandelijas oficiālā galvenā mītne atrodas Maltā. Komandas informācija, konkrētā adreses informācija un cita informācija tiek pilnībā atklāta tiešsaistē, izmantojot Changelly.com.

mainīga komanda

Changelly sākotnēji tika dibināta Prāgā 2015. gadā. Apmaiņu vada Ēriks Benz (izpilddirektors), kurš iepriekš strādāja fintech un kopš 2012. gada ir saistīts ar blokķēdes tehnoloģiju..

Changelly klientu apkalpošana

Changelly ir ievērojami ieguldījis klientu apkalpošanā. Šodien Changelly piedāvā tiešsaistes tērzēšanas klientu apkalpošanu, izmantojot Changelly.com. Jūs varat arī sazināties ar uzņēmumu, izmantojot [email protected] e-pasta adresi. Tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, 7 dienas nedēļā.

Lietotāja rokasgrāmata. Kā iestatīt un lietot

1. Pierakstieties

Jūs varat izmantot Changelly, izmantojot Changelly.com. Vai arī varat lejupielādēt mobilo lietotni Android vai iOS. Abas iespējas ir viegli lietojamas.

kā lietot mainīgi

Lai reģistrētos Changelly vietnē Changelly.com, noklikšķiniet uz pogas ‘Apmainīt tūlīt’ vai uz pogas ‘Reģistrēties’.

mainīgs tūlītējās apmaiņas ceļvedis

Ievadiet savu e-pasta adresi. Vai arī piesakieties ar savu Google, Facebook vai Twitter kontu.

Changelly nosūtīs apstiprinājuma e-pastu. Noklikšķiniet uz saites, lai apstiprinātu savu kontu.

kā reģistrēties mainīgam

Pēc konta apstiprināšanas Changelly nosūtīs jums vēl vienu e-pastu ar jūsu pieteikuminformāciju (e-pasta adresi) un pielāgotu paroli. Šo informāciju varat izmantot, lai to parakstītu jebkurā turpmākajā brīdī.

mainīgs konts

2. Tirdzniecība

No šejienes jūs varat pabeigt tirdzniecību. Izvēlieties kriptovalūtas, kuras vēlaties apmainīt, pēc tam summu, kuru vēlaties nosūtīt. Pārbaudiet, vai apstiprināt, ka piekrītat pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, konfidencialitātes politikai un AML / KYC politikām.

tirdzniecība ar mainīgu

Čanelija parāda paredzamo valūtas kursu, to 0,25% maiņas maksu, tīkla maksu un paredzamo ierašanās laiku.

Pēc tam ievadiet adresāta adresi. Šajā tirdzniecībā iegādātais ETH tiks nosūtīts uz šo saņēmēja adresi.

kā apmainīt monētas uz

Padoms. Ja jums vēl nav seifa, varat noklikšķināt uz saites “Vai jums vēl nav seifa?”, Lai skatītu pieejamo bezmaksas seifa iespēju sarakstu..

izmantojot mainīgu apmaiņas lietotni

Pārbaudiet informāciju par tirdzniecību. Vēlreiz pārbaudiet, vai adrese ir pareiza. Tad apstipriniet to.

Visbeidzot, Changelly parādīs lapu Sūtīt savus līdzekļus kopā ar darījuma ID, summu, kas jums jānosūta, un adresi, uz kuru jums tā jānosūta. Jūs redzēsiet QR kodu un publisku adresi.

sūtot kriptogrāfijas ar mainīgiem

Līdzekļu nosūtīšanai jums ir 36 stundas. Pretējā gadījumā Changelly automātiski atcels darījumu.

3. Changelly AML un KYC procedūras

Jums vajadzētu būt iespējai reģistrēties Changelly, nepabeidzot jebkāda veida KYC / AML verifikāciju. Tomēr, ja Changelly jūsu darījumos atklāj aizdomīgas darbības, jums var tikt lūgts veikt papildu KYC / AML verifikāciju (Changelly neatklāj īpašos kritērijus, kurus tā izmanto KYC / AML prasībām).

Ja jums ir jāpabeidz KYC / AML verifikācija, pēc tam, kad esat pieprasījis tirdzniecību, Changelly nosūtīs jums e-pastu. Ja nepieciešama KYC / AML verifikācija, jums būs jāsniedz:

Augstas kvalitātes fotoattēls ar valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju (pase vai autovadītāja apliecība)

Līdzekļu izcelsmes apliecinājums

Cita piemērojamā dokumentācija (lietotāji var atšķirties)

4. Izstāšanās

Čanelija ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža. Jūs sūtāt līdzekļus Changelly, pēc tam saņemat līdzekļus pretī. Līdzekļi tiek nosūtīti uz jūsu maku ārpus biržas.

Tomēr, ja jūs iegādājāties bitcoin, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, izmantojot Changelly tiešās pirkšanas iespēju, tad šos līdzekļus varat izņemt jebkurā laikā.

5. Iestatījumi un cita konta informācija

Changelly ļauj jums apskatīt jūsu darījumu vēsturi. Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Konts > Vēsture.

mainīga vēsture

Varat arī pielāgot Changelly iestatījumus un iestatīt divfaktoru autentifikāciju. Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Konts > Iestatījumi.

Changelly izveido divu faktoru autentifikāciju, izmantojot lietotni Google Authenticator iOS vai Android. Katru reizi, kad piesakāties vai veicat darījumu, Changelly lūgs apstiprināt darbību, izmantojot Google Authenticator. Tāpat kā ar jebkuru 2FA, ļoti iesakām iestatīt 2FA vietnē Changelly, izmantojot Google autentifikatoru.

Pēdējais vārds

lietotāja pārskata ceļvedis par mainīgu kriptogrāfijas apmaiņu

Changelly darbojas kā reklamēts: tirdzniecības pakalpojums ļauj lietotājiem ātri, ērti un lēti apmainīt vienu no simtiem dažādu kriptovalūtu. Jūs varat tirgoties, izmantojot vietni Changelly.com, mobilo lietotni Changelly, kas paredzēta Android un iOS, vai jebkuru citu Changelly atbalstošu kriptogrāfijas maku.

Ar maksu 0,5%, Changelly ir lētāks nekā Shapeshift un diezgan konkurētspējīgs ar biržām, ņemot vērā ērtības koeficientu. Turklāt Changelly ļauj jums iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot debetkartes vai kredītkartes (ar augstāku maksu), vai tirgot kriptovalūtas fiat valūtu vai otrādi (atkal ar augstāku maksu).

Visu šo un citu iemeslu dēļ Changelly joprojām ir viens no populārākajiem kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumiem, kas šodien ir pieejams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map