Changeangel Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas pārskata rokasgrāmatu

Changeangel pārskats

Changeangel ir kriptovalūtas mijmaiņas platforma, kas ļauj uzreiz un lēti apmainīt kriptonauda starp maciņiem un lietotājiem. Šeit ir mūsu Changeangel ceļvedis un pārskats.

Kas ir Changeangel?

Changeangel, kas tiešsaistē atrodams vietnē Changeangel.io, ir kriptogrāfijas kriptogrāfijas, seifa līdz seifam, ar brīvības atņemšanu nesaistīts, mijmaiņas apmaiņas pakalpojums..

Kas ir Changeangel

Platforma, kas tika uzsākta 2019. gada februārī, pašlaik atbalsta tiešos mijmaiņas darījumus nelielam skaitam kriptovalūtu, tostarp DGB, POT, GRS, DCR, LTC, BTC, ETH, BTG un vēl aptuveni ducim citu.

Changeangel tika dibināts ar mērķi būt ne tikai kriptogrāfijas apmaiņas platforma. Faktiski Čangandžels sevi raksturo kā “Apmaiņas biržu pret sociālo labumu”. Changeangel, saskaņā ar oficiālo vietni, ir “misijā, lai radītu ilgtspējīgus veidus, kā atbalstīt ārpus ICO, atvērtā koda, decentralizētu blokķēdes attīstību.” Izmantojot platformu, jūs dodat ieguldījumu lielākos blokķēdes projektos. Lai sāktu, Changeangel ziedo daļu no mijmaiņas ieņēmumiem DigiByte, PotCoin, Groestl, Decred un Litecoin, lai turpinātu katra blokķēdes attīstību.

Changeangel ceļvedis

Veikt mijmaiņu ar Changeangel ir smieklīgi viegli. Vienkārši apmeklējiet vietni Changeangel.io, ievadiet maiņas valūtas summu un saņemamo valūtu, pēc tam noklikšķiniet uz ‘Apmaiņa’. Pēc tam jūs nosūtāt naudu uz norādīto adresi, un Changeangel atbrīvos jūsu līdzekļus, tiklīdz šī nauda būs saņemta. Tieši tā.

Changeangel funkcijas

23 atbalstītās kriptovalūtas: Changeangel atbalsta BTC, DGB, ETH, LTC, BCH, BSV, BTG, BLK, DCR, DOGE, ETC, FTC, FLO, GRS, KMD, MONA, PPC, POT, RVN, RDD un UBQ.

Apmainiet visas monētas: Jūs varat apmainīt jebkuru no iepriekšminētajām monētām, izmantojot Changeangel. Jūs varat nosūtīt UBQ uz Changeangel un saņemt BTC pretī, piemēram, vai nomainīt POT pret RVN. Visas atbalstītās monētas ir pieejamas visiem mijmaiņas darījumiem.

Minimālie mijmaiņas ierobežojumi: Viens no nedaudzajiem Changeangel ‘nozvejotajiem’ ir tas, ka pastāv minimālie mijmaiņas ierobežojumi. Lai veiktu mijmaiņu kādā no kriptogrāfijas valūtām, jums būs jāmaina, piemēram, vismaz 0,002 BTC vai 0,2 LTC.

10 līdz 60 minūtes par darījumu: Changeangel maina žetonus tik ātri, cik to atļauj blokķēdes, kriptovalūtas pārsūtot 10 līdz 60 minūtēs.

Drošs: Changeangel uzsver drošu un drošu mijmaiņas procesu. Jūs sūtāt monētas Changeangel, pēc tam Changeangel sūta monētas atpakaļ. Tieši tā.

Vairāku jauktu pārbaude: Lai atbrīvotu līdzekļus, Changeangel prasa vairākas pārbaudes.

Diennakts atbalsta komanda: Changeangel klientu atbalsta komanda ir pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Atbalstīt Blockchain iniciatīvas: Changeangel ir “apmaiņas apmaiņa pret sociālo labumu”. Uzņēmums atbalsta dažādas labdarības un blokķēdes iniciatīvas. Pašreizējās Changeangel atbalstītās bloku ķēdes iniciatīvas cita starpā ir DigiByte, Potcoin un Litecoin. Apmainot monētas uz Changeangel, daļa no jūsu darījuma maksas tiek novirzīta šiem projektiem un citiem. Visas blockchain iniciatīvas, kuras atbalsta Changeangel, ir atvērtā koda bezpeļņas projekti.

Atbalsta labdarības organizācijas: Papildus atklātā pirmkoda bezpeļņas blokķēdes projektu atbalstīšanai Changeangel atbalsta tādas labdarības organizācijas kā Manny Pacquiao fonds un FreedomX (kas cenšas izbeigt bezpajumtniecību). Daļa no mijmaiņas ieņēmumiem tiek ziedota šīm labdarības organizācijām.

Viegli izmantot: Changeangel ir smieklīgi viegli izmantot. Vienkārši ievadiet maināmās kriptovalūtas, summu, kuru vēlaties nomainīt, un pēc tam noklikšķiniet uz ‘Apmaiņa’. Tāpat kā citas mijmaiņas platformas, jūs pēc tam nosūtiet līdzekļus uz norādīto adresi. Tiklīdz Čanganžels saņems šos līdzekļus, jūsu nauda tiks atbrīvota.

Kripto sēklu karte: Changeangel ir “kriptogrāfijas sēklu karte”, kur jūs varat “iestādīt sēklu”. Ja jūs maināt kriptonauda ar Changeangel, tad jūs varat pievienot savu sēklas kartē.

Uzticama un caurspīdīga: Tur ir daudz ēnainu mijmaiņas vai maisītāju platformu. Changeangel, atšķirībā no daudziem konkurentiem, ir uzticams un pārredzams. Platforma ir atvērta par to, kā tā darbojas un kas to vada. Tam ir arī gandrīz ideāls (4,6 zvaigznes) vērtējums Trustpilot, un to plaši atzinīgi novērtēja citas kriptogrāfijas multivides vietnes.

Digi ID pieteikšanās: Changeangel izmanto Digi ID / AntumID pieteikšanās sistēmu, ko darbina DigiByte, padarot to viegli atgriezties pie Changeangel jebkuriem turpmākajiem mijmaiņas darījumiem. Daudzi cilvēki slavē Changeangel par bezproblēmu pieteikšanos un reģistrēšanos.

Tūlītēja apmaiņa: Atšķirībā no tradicionālās šifrēšanas biržas, kur jums jāpiesakās, jāpārbauda sava identitāte un jāiemaksā monētas, Changeangel ļauj gandrīz uzreiz nomainīt monētas..

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts: Changeangel nav seifa pakalpojums, ne arī centralizēta apmaiņa. Tas nozīmē, ka Changeangel netur jūsu kriptonauda. Tā vietā Changeangel vienkārši maina jūsu kriptonauda.

Nepieciešams pieteikšanās e-pasts vai Digi ID / AntumID pieteikšanās: Lietojot pakalpojumu, Changeangel būs nepieciešama e-pasta adrese. Šis e-pasts tiek izmantots, lai nosūtītu paziņojumus par darījumiem, skatītu darījumu vēsturi un pārvaldītu citus konta iestatījumus. Varat arī izmantot savu Digi ID / AntumID (lai gan jums joprojām ir nepieciešama e-pasta adrese).

Nav naudas atmaksas: Visi mijmaiņas darījumi, izmantojot Changeangel, ir galīgi, un kompensācijas nav pieejamas.

Izmantojiet jebkuru maku: Čanganžels pieņem līdzekļus no jebkura maka. Kamēr jūsu seifs var nosūtīt līdzekļus uz Changeangel norādīto adresi, makus nevar izmantot.

changeangel apmaiņas apskats

Kā darbojas Changeangel?

Čanganžels darbojas tieši. Jūs apmeklējat vietni Changeangel.io, izvēlieties divas kriptovalūtas, kuras vēlaties apmainīt, pēc tam ierakstiet summu, kuru vēlaties nomainīt.

Changeangel uzreiz parādīs saņemtās kriptovalūtas daudzumu.

Tur noklikšķiniet uz pogas “Apmaiņa”. Pēc tam Changeangel parādīs jūsu galamērķa adresi. Lai pabeigtu jūsu Changeangel darījumu, jums būs jānosūta līdzekļi uz šo adresi.

Pēc tam ievadiet saņemšanas adresi. Šī ir adrese, uz kuru tiks nosūtīti jūsu līdzekļi. Piemēram, ja jūs maināt BTC pret ETH, ievadiet ETH adresi. ETH tiks izlaists uz šo adresi, tiklīdz Changeangel saņems jūsu BTC.

Lietu tehniskajā pusē Changeangel pierakstīšanās / pierakstīšanās autentifikācijai izmanto AntumID / Digi-ID. AntumID nodrošina DigiByte bloku ķēde, un, lai iestatītu savu ID, jums būs jālejupielādē DigiByte Blockchain maka lietotne..

Alternatīvi, jūs varat pilnībā izvairīties no AntumID / Digi-ID un vienkārši izmantot e-pasta adresi. Izņemot šo pamata pārbaudi, pirms tirdzniecības veikšanas jums nav jāapstiprina savs tālruņa numurs, identitāte vai cita informācija, izmantojot Changeangel..

Changeangel nepieciešama e-pasta adrese, lai nosūtītu pamatinformāciju par jūsu darījumu, piemēram, kad tiek atbrīvoti līdzekļi.

Changeangel ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta mijmaiņas platforma. Jūs sūtāt naudu tieši no sava maka uz Changeangel un pēc tam uzreiz saņemat žetonus no Changeangel pretī. Changeangel nekad neturas pie jūsu līdzekļiem vai darbojas kā maks.

Changeangel cenas

Čanganžels šobrīd iekasē apmaiņas maksu 0,25%.

Tomēr mijmaiņas maksa var regulāri mainīties, un dažiem kriptovalūtu pāriem var tikt piemērota augstāka mijmaiņas maksa, pamatojoties uz likviditāti un pieejamību. Visas mijmaiņas maksas ir pārskatāmi atklātas lapā Changeangel pirms darījuma pabeigšanas.

Par reģistrēšanos platformā nav jāmaksā.

Kā lietot Changeangel

Changeangel lietošana ir vienkārša. Šeit ir detalizēts ceļvedis, kā veikt pirmo mijmaiņu ar Changeangel.

Kā lietot Changeangel

1. solis. Izvēlieties kriptonauda

Changeangel ļauj nomainīt vienu kriptovalūtu pret citu. Sākot ar 2019. gada decembri, Changeangel atbalsta 23 kriptovalūtas. Jebkuru no šīm 23 kriptovalūtām varat nomainīt pret jebkuru citu kriptovalūtu.

kā darbojas Čanganžels

Lodziņā “Jūs sūtāt” ievadiet kriptovalūtas daudzumu, kuru vēlaties nosūtīt Changeangel, un šīs kriptovalūtas nosaukumu..

Changeangel kriptogrāfijas apmaiņa

Zem lodziņa “Jūs saņemat” Changeangel parādīs kriptogrāfijas daudzumu, kuru varētu sagaidīt. Šis skaitlis var nedaudz atšķirties atkarībā no brīža, kad nonākat pēdējā darījuma lapā, pamatojoties uz pašreizējām tirgus cenām.

Changeangel apmaiņas apmaiņa

Noklikšķiniet uz zaļās pogas Exchange, lai pārietu uz nākamo soli. Changeangel lūgs pārbaudīt kriptovalūtas un summas.

Changeangel kriptogrāfiskās apmaiņas apmaiņa

2. solis. Ievadiet seifa adresi

Pēc tam jums būs jāievada sava maka adrese. Šajā gadījumā mēs mainām LTC uz DGB, kas nozīmē, ka jums jāievada sava DGB maka adrese. Šis ir DigiByte maks, uz kuru tiks nosūtīts jūsu DGB. Ja jūs veicat maiņu uz jebkuru citu kriptovalūtu, jums būs jāievada šīs kriptovalūtas seifa adrese..

Changeangel lietotāja rokasgrāmata

Ievadiet savu adresi un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.

3. solis. Pierakstieties Changeangel

Ja vēl neesat pierakstījies sistēmā Changeangel (vai reģistrējies), jūs to darīsit šajā darbībā. Ja esat esošais Changeangel apmainītājs, varat pierakstīties, izmantojot savu e-pastu un paroli.

Pierakstieties Changeangel

Ja esat jauns Changeangel lietotājs, varat reģistrēties, izmantojot AntumID / Digi-ID, vai arī ievadot e-pasta adresi.

AntumID / Digi-ID pierakstīšanās: Changeangel iesaka izmantot AntumID / Digi-ID, lai gan, lai izveidotu savu profilu, jums būs jālejupielādē DigiByte Blockchain maka lietotne, jāiestata tā un jāskenē QR kods. Pēc QR koda skenēšanas uznirstošajā lodziņā būs jāievada sava e-pasta adrese. Pēc tam esat pierakstījies.

Pierakstīšanās uz e-pasta adresi: ievadiet savu e-pasta adresi.

4. solis. Nosūtiet savu kriptogrāfiju

Pēc pierakstīšanās vai reģistrēšanās esat gatavs Changeangel apmaiņas procesa pēdējam posmam. Jums būs jānosūta kriptogrāfija uz Changeangel parādīto adresi.

maiņas žanra kriptogrāfija

Šajā piemērā mēs mainām LTC uz DGB, kas nozīmē, ka jums ir jānosūta LTC uz šajā adresē norādīto adresi “to address”. Šajā lapā jums būs nepieciešams arī darījuma ID.

Cenu svārstību dēļ šajā lapā redzamie valūtas maiņas kursi nav fiksēti, galīgais valūtas kurss: tie ir tikai aprēķini. Jo ātrāk jūs sūtīsit savu kriptogrāfiju, jo tuvāk jūsu darījumam vajadzētu būt šim valūtas kursam.

Jūsu darījuma termiņš beigsies 36 stundu laikā. Ja 36 stundu laikā neesat nosūtījis savu kriptogrāfiju uz parādīto adresi, jūsu darījums tiks atcelts.

Tiklīdz saņemošais maks saņem jūsu LTC, jūsu DGB tiks izlaists uz DGB maka adresi, kuru norādījāt 2. darbībā..

Par Changeangel

Changeangel ražo neliela izstrādes komanda, kas atrodas Hārtlepolā, Anglijā.

Kā minēts iepriekš, Čanganžels uzskata sevi par “apmaiņas apmaiņu pret sociālo labumu”. Changeangel izmanto daļu no saviem mijmaiņas ieņēmumiem, lai veicinātu dažādus blokķēdes projektus un labdarības organizācijas. Pašreizējie bloku ķēdes projekti, kurus atbalsta Changeangel, ir DigiByte, Potcoin, Groestl, Decred un Litecoin. Changeangel atbalsta arī tādas labdarības organizācijas kā Manny Pacquaio fonds.

Pieaugot Changeangel, uzņēmums plāno atbalstīt papildu atvērtā koda bezpeļņas blokķēdes projektus.

Changeangel vada operatīvais direktors “Ben” (@ConveryBen). Apmaiņa sākās 2019. gada februārī.

Pēdējais vārds

Changeangel ir lēts un vienkāršs kriptogrāfijas mijmaiņas pakalpojums ar vienu lielu atšķirību no konkurentiem: daļa no ieņēmumiem no mijmaiņas maksām tiek izmantota blokķēdes projektu un labdarības organizāciju atbalstam.

Šodien Changeangel atbalsta 23 dažādas kriptovalūtas, ieskaitot galvenās monētas, piemēram, BTC un ETH, un mazākas monētas, piemēram, Ravencoin, PotCoin un Groestlcoin. Lai uzzinātu vairāk vai šodien sāktu mainīt kriptovalūtas uz Changeangel, apmeklējiet vietni Changeangel.io.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map