Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex

Dažas no šī ziņojuma saitēm ir no mūsu sponsoriem. Mēs sniedzam jums precīzu, uzticamu informāciju. Izlasiet mūsu reklāmas atklājumu.

kā tirgoties bittreksa biržā

Raksta pārskats: Šajā rokasgrāmatā būs aprakstīts viss, kas jums jāzina par Bittrex biržu un kā tirgoties Bittrex biržā.

Jūs esat ārkārtīgi ieinteresēts iegādāties savus pirmos altkoīnus, un jūs gatavojaties (vai jau esat to atvēruši) kriptovalūtas biržu.

Tomēr kriptogrāfijas iegādes sarežģītība var būt biedējoša daudziem, kuriem nav finanšu vai tirdzniecības fona. Neuztraucieties!

Šī rokasgrāmata sniegs jums nepieciešamās prasmes, lai ērti pirktu un pārdotu kriptovalūtas. (Skatīt arī: 4 iemesli, kāpēc tagad ir labākais laiks ieguldīt kriptovalūtās)

Šajā ceļvedī mēs galvenokārt izmantosim Bittrex apmaiņu, jo tā ir lielākā Crypto pieņemošā birža, kuras ikdienas tirdzniecības apjoms pārsniedz 1 miljardu dolāru.

Lielākajai daļai citu biržu ir tādas pašas funkcijas, tāpēc tirdzniecības process ir līdzīgs.

Uzziniet, kā iegūt vairāk nekā 100% peļņu, ieguldot kriptogrāfijā

BEZMAKSAS APMĀCĪBA Ātra navigācija 1. solis: Pērciet Bitcoin / Ethereum2. darbība: atveriet Bittrex kontu3. solis: noguldiet bāzes valūtu4. solis: izvēlieties bāzes valūtas tirgu5. solis: Pirkšanas pasūtījumu iestatīšana6. solis: Pārdošanas pasūtījumu iestatīšanaPēdējais solis: visu monētu glabāšana makāPapildus informācija

1. solis: Pērciet Bitcoin / Ethereum

Pārliecinieties, vai esat jau iegādājies Bitcoin (BTC) vai Ether (ETH) no vietējās kriptogrāfijas biržas, kas pieņem jūsu vietējo valūtu.

Bitcoin un Ether ir lielākās monētas, kas atspoguļo kriptogrāfijas pasaules pamatvalūtu; Pērkot kādu no vairāk nekā 1 300 pieejamajiem altkoīniem, ir nepieciešams izmantot BTC / ETH, jo parasti nevar iegādāties altkīnus, izmantojot vietējo valūtu.

Populāra birža ir Coinbase, kuru iesācējiem ir viegli izmantot, bet par to ir samērā augstāka maksa. Alternatīvi, jūs varat pārbaudīt vietējo Bitcoin, kas ir vienādranga tirgus.

Ieteikums: Ethereum var apstrādāt daudz vairāk darījumu nekā Bitcoin, tāpēc pārsūtīšanas un apstiprināšanas laiks ir daudz ātrāks. Parasti jūs gaidīsit dažas minūtes, kamēr ETH pārskaitīs, kamēr BTC pārsūtīšana var ilgt vairākas stundas. Turklāt pārsūtīšanas maksa, izmantojot ETH, ir daudz mazāka nekā BTC.


2. darbība: atveriet Bittrex kontu

Bittrex konta atvēršana

Atveriet Bittrex kontu, reģistrējot savu vārdu un e-pasta adresi, un pārliecinieties, ka esat aktivizējis divfaktoru autentifikāciju, lai vēl vairāk aizsargātu kontu pret uzlaušanu..

Nākamā lieta, kas jādara, ir verificēt savu kontu, iesniedzot personisko informāciju un oficiālos identifikācijas dokumentus.

Pārbaudot sevi, jūs varat palielināt savu izņemšanas limitu no 0,4 BTC līdz 100 BTC, tādējādi ietaupot daudz galvassāpju turpmākajām izņemšanām. Jūs varat sekot verifikācijas ceļvedim šeit.

3. solis: noguldiet bāzes valūtu

Tagad jūs varat noguldīt BTC / ETH, ko esat iegādājies no vietējās biržas, uz savu nesen atvērto Bittrex kontu.

Jūs izmantosiet bāzes valūtu, lai iegādātos altkoīnus pēc savas izvēles. Lai iegūtu detalizētu BTC / ETH depozīta procesu, lūdzu, sekojiet šai rokasgrāmatai šeit.

4. solis: izvēlieties bāzes valūtas tirgu

Bittrex ir 3 tirgi:

  1. Bitcoin tirgus
  2. Ethereum tirgi
  3. USDT tirgi

Šos 3 tirgus pārstāv kopējās bāzes valūtas izmanto, lai iegādātos visdažādākos pieejamos altkīnus.

Ja jūs noguldījāt BTC kā pamatvalūtu, tad nonācāt Bitcoin tirgū un izvēlējāties altcoin, kuru vēlaties iegādāties, izmantojot Bitcoin. Ja jūs noguldījāt ETH, no otras puses, izvēlieties altcoins pēc savas izvēles Ethereum tirgū.

5. solis: Pirkšanas pasūtījumu iestatīšana

Tirdzniecības sadaļas lodziņā “Pirkt” ievadiet informāciju par pirkšanas rīkojumiem. Pieņemsim, ka jūs pērkat Monero (XMR), izmantojot ETH:

Pērkot ar Bittrex

Padoms: Nav obligāti jāpērk tieši 1 kriptovalūtas vienība, jo tās ir ļoti dalāmas. Jūs varat pirkt / pārdot visas vēlamās summas atkarībā no budžeta. Tātad, jūs varat nopirkt 0.000001 Bitcoin bez raizēm!

Vienības: Monētu daudzums / daudzums, ko vēlaties iegādāties. Šajā piemērā iegādājamā Monero summa ir 2,50

Piedāvājums: Cena, kuru esat gatavs maksāt par Monero vienību. Sekojot piemēram, cena, kuru esat gatavs maksāt par 1 Monero, ir 0,42100972

Tips: Tas attiecas uz pasūtījuma veidu, kas sastāv no “Limit” (noklusējuma pasūtījuma) vai “Conditional” rīkojuma. “Limit” pasūtījums nosaka maksimālo cenu (kā norādīts “Cenā”), kuru esat gatavs iegādāties. Tas garantē, ka par 1 Monero maksāsiet ne vairāk kā 0,42100972 ETH.

“Nosacītie” pasūtījumi ir sarežģītāki, jo tie tiek pievienoti sabiedrisko pasūtījumu grāmatai tikai pēc tam, kad cenas sasniedz jūsu noteiktās “Nosacītās” cenas. Ja vien nezināt, ko darāt, ievērojiet “Limit” pasūtījumus

Kopā: Kopējā bāzes valūtas summa (šajā gadījumā ETH), no kuras jūs atteiksieties apmaiņā pret kopējo altkoīnu skaitu, kuru vēlaties iegādāties. Alternatīvi, šīs ir kopējās Monero iegādes izmaksas, izmantojot jūsu ETH bāzes valūtu

Padoms: Nosacītais pasūtījums tiek izmantots, ja nevēlaties, lai jūsu pasūtījumi tiktu parādīti pasūtījumu grāmatā, kurā ir uzskaitīti visi aktīvi pirkšanas un pārdošanas pasūtījumi. Pasūtījumi būs publiski tikai tad, kad cenas sasniegs jūsu noteikto nosacīto cenu. Tas ir kā “nindzju pasūtījums”, ko parasti izmanto investori, kuri pērk milzīgu daudzumu monētu un nevēlas, lai kāds zinātu, ka veic milzīgu pasūtījumu, lai neietekmētu cenu..

6. solis: Pārdošanas pasūtījumu iestatīšana

Tirdzniecības sadaļas lodziņā “Pirkt” ievadiet informāciju par saviem pārdošanas rīkojumiem. Pieņemsim, ka jūs pārdodat Aragon (ANT) un jums maksā BTC:

https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115000199631-How-do-I-deposit-coins-to-Bittrex-

Vienības: Monētu daudzums / daudzums, ko vēlaties pārdot, apmaiņā pret BTC pamatvalūtu. Šajā piemērā pārdodamā Aragonas (ANT) summa ir 500 monētas

Jautāt: Cena, kuru esat gatavs pārdot par Aragonas vienību, norādīta BTC. Sekojot piemēram, cena, kuru esat gatavs pārdot par 1 ANT (kotēta BTC), ir 0,00018449

Tips: Tas attiecas uz pasūtījuma veidu, kas sastāv no “Limit” (noklusējuma pasūtījuma) vai “Conditional” rīkojuma. “Limit” pasūtījums nosaka minimālo cenu (kā norādīts “Cenā”), kuru esat gatavs pārdot. Tas garantē, ka par 1 ANT saņemsiet ne mazāk kā 0,00018449 BTC

“Nosacītie” pasūtījumi ir sarežģītāki, jo tie tiek pievienoti sabiedrisko pasūtījumu grāmatai tikai tad, kad cenas sasniedz jūsu noteiktās “Nosacītās” cenas. Ja vien nezināt, ko darāt, turieties pie ierobežojumiem

Kopā: Kopējā pamatvalūtas summa (šajā gadījumā BTC), ko saņemsit apmaiņā pret kopējo pārdodamo altkoīnu skaitu. Alternatīvi, šī ir kopējā summa, ko iegūsiet (kotēts BTC), pārdodot ANT

Svarīgs: Monētas cena, kuru vēlaties iegādāties / pārdot (Bid / Ask), ir izteikta bāzes valūtā, kas var būt USD, BTC vai ETH. Nominālvērtības USD ir viegli, jo tā dod jums skaitlisku tirgus cenu (piemēram, pērkot Ripple par 0,30 USD), taču BTC / ETH nominālvērtības sākumā var būt sarežģītas, jo jūs pērkat Ripple attiecību salīdzinājumā ar BTC / ETH. Piemēram, Ripple cena, salīdzinot ar BTC (XRP / BTC pāri), var būt 0,000024, jo Ripple cena tiek salīdzināta ar Bitcoin cenu, lai izveidotu redzamo attiecību.

Pēdējais solis: visu monētu glabāšana makā

Visdrošākais monētu glabāšanas veids ir personisko maku glabāšana. Lai gan, atverot maiņas kontu, jums automātiski būtu seifs (apmaiņas mitināts maks), jūs nevarat kontrolēt privāto un publisko atslēgu.

Kontrolēt atslēgas nozīmē kontrolēt monētas. Biržas darbojas kā banka; tas ir trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kuram uzticaties, lai jūsu monētas būtu drošas.

Tomēr vienmēr pastāv varbūtība, ka birža tiks slēgta vai uzlauzta, kā rezultātā tiks zaudētas monētas (piemērs: Mount Gox apmaiņa).

Ņemot vērā normatīvo regulējumu trūkumu apmaiņai un kriptovalūtām kopumā, kā arī nozares sākumstadiju, labākais veids, kā saglabāt monētas drošībā, ir pilnīga monētu kontrole..

Absolūtu kontroli var iegūt tikai ar savu maku.

Papildus informācija

Zem cenas “Cenu” ir trīs veidu cenas:

  • Pēdējais: pēdējā cena, par kuru notika pēdējā tirdzniecība
  • Cenas: augstākā cena, ko pircējs ir gatavs maksāt par monētu, kas tiek uzskatīta par pirmo pasūtījumu sadaļas “Pasūtījumu grāmata” sadaļā “Cenas”.
  • Jautāt: zemākā cena, par kādu pārdevējs ir gatavs pārdot monētu, un tā ir redzama kā pirmais pasūtījums sadaļā “Pasūtījumu grāmata” sadaļā “Jautāt”.

Ja jums pašiem būtu jāveido pasūtījumi, ievadot “Cenas” summu, tas uz jums neattiecas. Iepriekš minētās 3 kategorijas ir paredzētas tiem, kuri ir slinki, lai ievadītu savus numurus manuāli, un vēlas tikai izvēlēties tuvāko cenu no pasūtījumu grāmatas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map