Bybit Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

bybit-crypto-exchange

Kā lietot, tirgoties un reģistrēties ByBit Exchange

Bybit ir kriptovalūtas atvasinājumu birža, kuras galvenā mītne atrodas Singapūrā. Biržas mērķis ir nodrošināt lietotājiem ātru, drošu un ērti lietojamu platformu, kurā viņi var tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus un pastāvīgus nākotnes līgumus..

Iespējas

 • Kripto atvasinājumu apmaiņa ar līdz pat 100x pārsvaru
 • Verifikācija vai KYC nav nepieciešama
 • Veiciet vairākus darījumus vairākās galvenajās kriptovalūtās

Depozīta metodes

 • BTC
 • ETH
 • EOS
 • XRP

Plusi

 • Tirdzieties ar kriptovalūtām anonīmi bez verifikācijas
 • Viegli izmantot
 • Milzīgas sviras iespējas
 • Pārsteidzoši labs klientu serviss (tiešraides tērzēšana visu diennakti un 7 minūtes ar 1 minūtes reakcijas laiku)

Cons

 • Ierobežota Bybit pārredzamība
 • Ierobežotas depozīta iespējas
 • Ierobežoti valūtu pāri

Ievads

Bybit tika dibināts 2018. gadā ar mērķi nodrošināt kriptovalūtu atvasināto instrumentu tirdzniecību, ieskaitot mūžīgos līgumus. Platforma ir paredzēta gan individuāliem privātiem klientiem, gan profesionāliem atvasināto finanšu instrumentu tirgotājiem. Sākot ar 2019. gadu, Bybit apgalvo, ka 24 stundu tirdzniecības apjoms pārsniedz USD 500 miljonus USD un vairāk nekā 100 000 reģistrēto lietotāju.

Bybit uzsver arī ātrumu. Platforma katram tās platformā norādītajam tirdzniecības pārim velta vairāk nekā 100 000 darījumu sekundē (TPS), kas nozīmē, ka lietotājiem nevajadzētu būt problēmām veikt darījumus nevienā pārī. Bybit visā jaunajā vēsturē arī nav cietis par uzlauzumiem vai drošības pārkāpumiem.

Mūžīgie nākotne pirms diviem gadiem bija jauns jēdziens, taču kopš tā laika tie ir kļuvuši vairāk. Kaut arī BitMEX mūžīgie nākotnes līgumi ir vispazīstamākie, tādi konkurenti kā Bybit ir izveidojuši mūžīgos nākotnes līgumus arvien vairāk. Pastāvīgie nākotnes līgumi ir līgumi, kuriem nav noteikts derīguma termiņš. Viņi “apgāž” mūžīgi. Bybit piedāvā pastāvīgus nākotnes līgumus ar sviru līdz 100: 1.

Vēl viena unikāla Bybit lieta ir tā, ka apmaiņa ļauj lietotājiem tirgoties pilnīgā anonimitātē. Kamēr jums ir verificēta e-pasta adrese vai tālruņa numurs, jums nebūs problēmu veikt darījumus ar Bybit. KYC verifikācija nav nepieciešama vai pat pieejama. Cik mēs varam pateikt, darījumu vērtībai, ko varat veikt ar nepārbaudītu kontu, nav ierobežojumu.

Visu šo iemeslu dēļ Bybit apgalvo, ka ir nākotnes kriptogrāfiskā apmaiņa. Bet vai tā tiešām ir taisnība? Turpiniet lasīt, lai atklātu visu, kas jums jāzina par Bybit. 

Galvenās iezīmes

Bybit galvenās iezīmes ir:

Apdrošināšanas fonds: Bybit ir apdrošināšanas fonds nākotnes līgumu norēķinu deficītam. Situācijās, kad tirgotājs tiek likvidēts par cenu, kas zemāka par bankrota cenu, apdrošināšanas fonds segs starpību. Tas neļauj sodīt visu apmaiņu.

Tirdzniecība ar svirām: Bybit piedāvā sviras līdz pat 100x katrā darījumā. Ja piekļūstat piesaistītajam instrumentam līdz 100X, tirgotājam būs jānosaka starpība 1% apmērā no darījuma nosacītās summas. Kredītplecs ir pieejams XRP un EOS darījumos līdz 25X.

Dolāru līgumi: Katra Bybit līguma vērtība ir tikai 1 USD.

Maržas prēmijas: Bybit šobrīd piedāvā maržas prēmijas līdz 200 USD, lai pārliecinātu cilvēkus reģistrēties apmaiņai.

Filiāļu prēmijas: Iegūstiet 10 ASV dolārus, ja kāds, uz kuru atsaucaties, nogulda Bybit vismaz 0,02 BTC.

Vairāki tirdzniecības pāri: Bybit piedāvā BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD un XRP / USD tirdzniecības pārus.

Atbilstošs dzinējs: Bybit atbilstošais dzinējs apgalvo, ka tas darbojas 10x ātrāk nekā citi nozares atbilstošie dzinēji, nodrošinot 100 000 TPS vienam pārim.

24/7 Live Chat klientu atbalsts: Bybit piedāvā klientu atbalstu visu diennakti, izmantojot ērtu tiešsaistes tērzēšanas sistēmu, un atbildes laiks ir tik zems kā 1 minūte. Bybit piedāvā arī telegrammas un e-pasta atbalsta tērzēšanu.

100 000+ lietotāji: Bybit apgalvo, ka tam ir vairāk nekā 100 000 reģistrētu lietotāju.

Daudzvalodu atbalsts: Bybit atbalsta angļu, ķīniešu, tradicionālo ķīniešu, korejiešu un japāņu valodas.

Bybit valūtas un pāri

Bybit piedāvā šādas valūtas un pārus:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • EOS / USD
 • XRP / USD

Bybit atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Bybit pieņem depozītus un izmaksas tikai BTC, ETH, EOS vai XRP. Jūs nevarat noguldīt vai izņemt fiat valūtu no platformas.

Bybit reģistrācija un pieteikšanās process

Bybit ir ātrs un ērts reģistrācijas un verifikācijas process bez KYC verifikācijas. Vienkārši reģistrējieties vietnē Bybit.com, ievadiet savu numuru vai e-pasta adresi, pēc tam pārbaudiet savu numuru vai e-pasta adresi.

Tieši tā. Kad esat pabeidzis šo pamata verifikāciju, jūsu konts ir pieejams tirdzniecībai vietnē Bybit

Bybit tirdzniecība

Bybit ļauj jums ieņemt garu vai īsu pozīciju četros dažādos kriptogrāfijas / fiat pāros, tostarp BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD un XRP / USD.

Maksa par Bybit

Bybit iekasē šādas maksas:

Pozīcijas finansēšanas maksa

Bybit pozīcijas finansēšanas maksa tiek apmainīta starp pircējiem un pārdevējiem un tiek aprēķināta ik pēc 8 stundām (plkst. 00:00 UTC, 08:00 UTC un 16:00 UTC). Pozīcijas finansēšanas maksa norāda sistēmas rezervju summu, lai apmaksātu nākamo finansējumu. Pozīcijas finansēšanas maksa tiek aprēķināta šādi:

 • Garām pozīcijām: (daudzums / bankrota cena) x finansējuma likme
 • Īsām pozīcijām: (daudzums / sākuma cena) x finansējuma likme

Tirdzniecības maksas

Bybit apbalvo veidotājus ar naudu un iekasē maksu no lietotājiem:

 • Makera maksa: -0,025% (par darījuma ievietošanu pasūtījumu grāmatā tiks iekasēta atlaide 0,025% no tirdzniecības apjoma)
 • Taker maksa: 0,075%

Izstāšanās maksa

Bybit iekasē izņemšanas maksu 0,0005 BTC, kas ir nedaudz zemāka par vidējo izņemšanas maksu, ko iekasē konkurējošās biržas.

Bybit drošības jautājumi un dīkstāves

Kopš darbības uzsākšanas 2018. gadā Bybit nav bijuši zināmi lieli drošības pārkāpumi, uzlaušanas vai lietotāju datu noplūdes. Uzņēmums uzsver zema un augsta līmeņa drošību. Apmaiņa ir pilnībā SSL šifrēta, lai samazinātu pikšķerēšanas uzbrukumu risku. Bybit visiem saviem aktīviem ir ieviesis arī hierarhisku deterministisku (HD) aukstā maka glabāšanas sistēmu.

Vēl viena lieliska drošības iezīme, ko mēs novērtējam ar Bybit, ir riska pārvaldības sistēma nākotnes līgumu norēķiniem. Līdzīgi kā dažās citās nākotnes līgumu tirdzniecības platformās, Bybit pārvalda apdrošināšanas veida fondu, lai novērstu deficītu līgumu norēķinos. Situācijās, kad tirgotājs tiek likvidēts līmenī, kas ir zemāks par bankrota cenu, līdzekļi tiek aizstāti ar sākotnējo starpību, kāda likvidētajam tirgotājam bija ārpus tirdzniecības. Starpība starp cenu, par kuru tirgotājs tiek likvidēts, un bankrota cenu tiks atskaitīta no apdrošināšanas fonda. Citas platformas lietotājiem “piešķirs matu griezumu” un šajā situācijā no katra lietotāja konta ieturēs līdzekļus.

Bybit piedāvā arī pilnīgu divu faktoru autentifikācijas (2FA) funkcionalitāti.

Lietošanas ērtums

Bybit piedāvā standarta tirdzniecības saskarni, kas būs pazīstama tiem, kuri ir izmantojuši BitMEX un līdzīgas tirdzniecības platformas. Tāpat kā citās tirdzniecības platformās ar kredītplecu sfēru, tas nav īsti paredzēts iesācēju kriptogrāfijas lietotājiem. Tomēr interfeiss joprojām ir pietiekami viegli pieejams ikvienam.

Uzticība un privātums

Tāpat kā citās apmaiņās ar minimāliem noteikumiem, Bybit atklāj maz informācijas par savu komandu. Mēs zinām, ka biržas galvenā mītne atrodas Singapūrā un reģistrēta, piemēram, Britu Virdžīnu salās. Mēs zinām arī noteiktu darbinieku un izpilddirektora vārdus, kas ir vairāk informācijas nekā mēs iegūstam no citām apmaiņām. Bybit noteikti nav vispārredzamākā apmaiņa, taču tā ir pārredzamāka nekā daudzas no tās ēnainajām alternatīvām. Bybit vada izpilddirektors Bens Džou, un jūs varat apskatīt papildu informāciju par darbiniekiem vietnē Bybit’s LinkedIn.

Klientu apkalpošana

Bybit piedāvā diennakts tērzēšanas atbalstu ar atbildes laiku 1 minūti, ko parasti piedāvā tikai lielākās apmaiņas vietas. Ir patīkami redzēt, ka Bybit ir ieguldījis īpašu klientu apkalpošanas nodaļas izveidē. Lielākā daļa citu jaunu vai mazāku biržu piedāvā tikai e-pasta veidlapas vai līdzīgas iespējas. Jūs pat varat sazināties ar Bybit pa telegrammu vai pa e-pastu vietnē [email protected]

Lietotāja rokasgrāmata Bybit: kā iestatīt un lietot Bybit

1. Pierakstieties

bybit-signup-process

Reģistrācijas process sākas Bybit mājas lapā. Noklikšķiniet uz Reģistrēties, pēc tam ievadiet savu vārdu un paroli, lai sāktu.

Nākamajā lapā varat izvēlēties reģistrēties ar savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru (vienkārši pārslēdziet navigācijas joslu, lai atlasītu opciju).

Šajā brīdī varat arī ielīmēt novirzīšanas kodu, lai atalgotu personu, kas jūs novirzīja uz platformu. Ja nākotnē vēlaties atsaukties citus uz platformu, jūs saņemsiet atlīdzību USD 10 USD apmērā, ja kāds, uz kuru atsaucaties, noguldīs platformā vismaz 0.02 BTC.

Reģistrācijas kods tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta iesūtni.

2. Pārbaude

Šķiet, ka Bybit nav reglamentēts nevienā valstī. Cik mēs varam pateikt, apmaiņai nav nepieciešama lietotāja pārbaude vai KYC.

Kad būsiet apstiprinājis savu tālruņa numuru vai e-pasta adresi, jums būs pilnīga piekļuve Bybit.

Vienkārši ievadiet kodu šajā lapā un pēc tam gaidiet, līdz automātiski tiek pieteikts platformā.

3. Augšupielādējiet dokumentāciju

Bybit jums pat nedod iespēju augšupielādēt dokumentus. Pakalpojumam Bybit nav papildu verifikācijas prasību, un jums nav jāpabeidz KYC verifikācija vai jāaugšupielādē jebkura veida ID.

4. Divu faktoru autentifikācija

Bybit mudina lietotājus izveidot divu faktoru autentifikāciju (2FA). Lai to izdarītu, lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz sava lietotājvārda un pēc tam noklikšķiniet uz “Konts & Drošība ”, pēc tam divu faktoru autentifikācija. Varat iestatīt 2FA ar īsziņām, e-pastu vai Google autentifikatoru.

5. Depozīta metode

Pirms sākat tirdzniecību, jums būs jāiemaksā nauda Bybit. Bybit pieņem tikai četras kriptovalūtas, tostarp BTC, ETH, EOS un XRP.

Lai veiktu depozītu izvēlētajā kriptovalūtā, lapas augšdaļā noklikšķiniet uz Aktīvi. Jūs varat redzēt visus aktīvus savā kontā.

Noklikšķiniet uz Depozīts, pēc tam izpildiet norādījumus, lai pārskaitītu naudu uz šo kriptovalūtas maku.

6. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Lai veiktu darījumus ar Bybit, jums jāieņem vai nu garā (pirkšanas), vai īsā (pārdošanas) pozīcija. Ja jūs sagaidāt cenu pieaugumu, jūs spēlējat ilgu vai nopirktu pasūtījumu. Ja jūs domājat, ka cenas samazināsies, jūs veiktu īso vai pārdotu pasūtījumu.

bybit-trading-exhange-platform

Trīs Bybit pasūtījumu iespējas ietver:

 • Limit Order
 • Tirgus kārtība
 • Nosacījuma rīkojums

Varat arī iestatīt pieturas zaudējumus un / vai izmantot peļņas ierobežojumus. Tāpat kā jebkurai tirdzniecības platformai ar piesaistītu kapitālu, arī zaudējumu ierobežojumi var būt īpaši svarīgi, lai izvairītos no likvidācijas.

Bybit atvieglo stop loss iestatīšanu. Šajā lapā tiek parādīts iepriekš noteikts procentuālais daudzums no jūsu tirdzniecības aktīva kopējās summas, pie kuras vēlaties apturēt zaudējumus vai ņemt peļņu. Bybit pat automātiski ģenerē “Paredzēto likvidācijas cenu”, kas parāda iespējamo likvidācijas summu, pamatojoties uz sviras vērtību.

bybit-exchange-stop-loss-investīciju iespējas

Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā procentuālo daļu, pēc kuras esam gatavi ņemt peļņu, esam iestatījuši 50% no tirdzniecības vērtības. Bybit automātiski parāda sagaidāmo peļņu BTC. Bybit uz ekrāna parāda gaidāmos zaudējumus arī jūsu iestatītajā pieturas zaudējumā (šajā gadījumā 8800 USD).

Varat arī veikt tirgus pasūtījumus, lai iegūtu aktīvu par labāko pieejamo cenu, vai iestatīt nosacītus rīkojumus, lai noteiktu ierobežotu vai tirgus rīkojumu ar uzlabotu stop loss. Izmantojot nosacītu pasūtījumu, jūs varat izlikt tikai uz garu pozīciju vai aizvērt uz sprūda īsai pozīcijai. Sprūda aizvēršana nozīmē, ka jums jāievada cena, par kuru jūsu pasūtījums iekļūs pasūtījumu grāmatā. Kad tiks sasniegta sprūda cena, pasūtījums tiks piegādāts pasūtījumu grāmatā.

7. Izstāšanās

Lai izņemtu naudu vietnē Bybit, dodieties uz cilnes Aktīvi lapas augšdaļā un apskatiet savā kontā esošās kriptovalūtas..

Lai naudu varētu izņemt no jūsu konta, jums būs jāpabeidz 2FA pārbaude.

Pēdējais vārds

Bybit ir kriptovalūtas birža, kas ir strauji augusi kopš uzsākšanas 2018. gadā. Singapūras galvenā birža piedāvā četrus pamata tirdzniecības pārus, tostarp BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD un XRP / USD. Jebkurā pārī varat ieņemt garu vai īsu pozīciju, baudot sviras no 25x līdz 100x.

Bybit nav nepieciešama lietotāja verifikācija: jūs varat tirgoties anonīmi, nepabeidzot KYC verifikāciju. Kamēr jums ir e-pasta adrese vai tālruņa numurs, jūs varat tirgoties vietnē Bybit bez problēmām.

Salīdziniet ByBit arī ar Kraken, Gemini, Binance un Bittrex.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map