Ledger Nano S apskats – drošs aparatūras maks iesācējiem

Virsgrāmatai ir nevainojama reputācija, runājot par bitcoin aparatūras makiem. Viņiem ir divi produkti un Virsgrāmata Nano S ir vispieejamākā no abām, kas ir ideāli piemērots iesācēju kriptovalūtas investoram, kurš cenšas netērēt pārāk daudz dārgam aparatūras maciņam. Kas attiecas uz kvalitāti, funkcionalitāti un drošību, tas ir salīdzināms ar Trezor’s Model One bet ar slaidāku dizainu.

Šajā pārskatā mēs analizēsim dizainu, funkcionalitāti un vissvarīgāk drošību.

Kas ir Ledger Nano S?

Ledger Nano S tika izlaists 2016. gadā un kopš tā laika ir pārdots vairāk nekā 1,5 miljoni šo ierīču. Šī ierīce ir ļoti kompakta, un to var ērti ievietot kabatā, kas padara to perfektu ceļošanai.

Pirmais, ko pamanīsit, ir tas, ka uz ierīces ir uzraksts “vires in numeris”, tas ir latīņu valodā “stiprums skaitļos”. Tas attiecas uz ierīcē esošo kriptogrāfisko drošību.

Tam ir vairākas drošības funkcijas, un tas ir intuitīvi lietojams.

Šī ierīce ir pieejama pieeja, lai drošība būtu pieejama ikvienam, kam ir kriptonauda.

Ledger Nano S atbalsta vairāk nekā 1000 kriptonauda, ​​tas ietver galvenos marķierus, piemēram, Bitcoin, Bitcoin Cash, Binance, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple un daudzi citi.

Ledger Nano S: pirmais iespaids

Nano S ir vienkāršā iepakojumā, un kastē ir pati ierīce, 1 mikro-USB kabelis, aukla ierīces nēsāšanai kaklā, viena atslēgu piekariņš un atslēgu gredzens, kā arī atkopšanas lapa sēklu frāzes pierakstīšanai..

Ledger Nano S apskats - drošs aparatūras maks iesācējiem

Šīs ierīces priekšrocība ir tā, kā tā neizceļas, no attāluma lielākā daļa cilvēku pieņemtu, ka tā ir vienkārša USB atmiņa.

Ledger Nano S lietošana

Ja esat iesācējs un neesat tehnisks, jums nav jāuztraucas. Paketē iekļautās instrukcijas ir vienkāršas un palīdz uzzināt, kā iestatīt Ledger Nano S.


Vienmēr jāatceras, ka pierakstiet atkopšanas sēklas uz norādītās atkopšanas lapas un saglabājiet to drošā vietā. Es ieteiktu, lai saglabātu divas atkopšanas sēklas dublējumkopijas visur, kur to saglabājat. Es personīgi izvēlos dublēt gan elektroniskā, gan papīra formā. Tas nozīmē, ka jums būs jāpārbauda atkopšanas lapa un jāsaglabā tā slepenā mapē datorā un jāpārliecinās, ka nenosaucat to ar neko, kas saistīts ar bitcoin, virsgrāmatu vai kriptonauda. Tiem, kas nezina, atkopšanas sēkla ir tā, kas jums nepieciešama, lai piekļūtu saviem līdzekļiem scenārijā, kad ierīce ir vai nu bojāta, vai pazaudēta..

Atkal viss process ir vienkāršs, jūs savienojat Nano S ar datoru, piekļūstat Ledger vietnei un pēc tam instalējat Ledger Live. Tur jūs noklikšķināt uz “Inicializēt jaunu virsgrāmatas ierīci”, un jūs esat ceļā.

Ledger Nano S: Drošības līdzekļi

Ledger nopietni uztver drošību. Viņi piedāvā CC EAL5 + Security. Ko tas nozīmē:

CC: Apzīmē kopīgus kritērijus informācijas tehnoloģiju drošības novērtēšanai. Tas ir balstīts uz starptautisku datoru drošības sertifikācijas standartu (ISO / IEC 15408). Runājot par konkrētu produktu, tam jāatbilst kopīgo kritēriju pamatstandartiem.

EAL: Novērtējuma garantijas līmenis ir kategoriju rangs, kas piešķirts IT produktam vai sistēmai pēc kopējo kritēriju drošības novērtējuma. Pieci EAL līmeņi ir:

  • EAL1 – funkcionāli pārbaudīts
  • EAL2 – strukturāli pārbaudīts
  • EAL3 – metodiski pārbaudīts un pārbaudīts
  • EAL4 – metodiski izstrādāts, pārbaudīts un pārskatīts
  • EAL5 – daļēji formāli izstrādāts un pārbaudīts

Virsgrāmata nodrošina, ka visi viņu aparatūras maki, ieskaitot Nano S, ir pilnībā sertificēti tirgū, ko sertificējusi ANSSI, Francijas kiberdrošības aģentūra.

Vēl viens drošības elements ir tas, ka ierīce nenāk ar iepriekš instalētu programmatūru – tā ir instalēta iestatīšanas laikā. Tas ir aizsargāts ar PIN un ļauj iezīmēt ierīci un pielāgot sākuma ekrānu, lai tas būtu unikāls tikai jums. Reģistrēšanās laikā jūs instalēsit programmatūru Ledger Live.

Kopsavilkums

The Virsgrāmata Nano S ir lielisks veids, kā pāriet uz kriptovalūtas pasauli, bez nepieciešamības plātīties par augstāku cenu Virsgrāmata Nano X vai pat tas ir konkurents Trezor modelis T..  Šīs ierīces drošība un fakts, ka tā atgādina vienkāršu USB atmiņu, padara šo ierīci par populāru iecienītāko kriptovalūtas kopienas dalībnieku iecienītāko vietu. Neskatoties uz to, mēs iesakām sarežģītiem kriptovalūtu investoriem apsvērt Virsgrāmata Nano X pateicoties papildu funkcijām, kas tiek piedāvātas šim augstākās klases produktam.

Noklikšķiniet šeit, lai pasūtītu Ledger Nano S

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map