Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC)

„Litecoin“ buvo viena ankstyviausių kriptovaliutų, patekusių į rinką. Vadinasi, tai išlieka viena didžiausių monetų sektoriuje, remiantis rinkos kapitalizacija. Be to, tai viena plačiausiai pasaulyje pripažintų kriptovaliutų. „Litecoin“ galite naudoti pirkdami prekes, paslaugas ar net investuodami į kitus šifravimo projektus, kai jie atsiranda. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų vadove „Investavimas į Litecoin“.

Pateikiame 5 populiariausius brokerius, kurie siūlo galimybę įsigyti „Litecoin“ (LTC) kreditine ar debetine kortele.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. „Litecoin“ (LTC) įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni valiutos keitimo mokesčiai nei konkuruojančiose biržose, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis rinkos naujienomis..

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

„Paybis“

„Paybis“ valdyti labai patikimą „Bitcoin“ ir kriptovaliutų pirkimo platformą, kurioje galite nusipirkti „Litecoin“ (LTC) ir daugybę kitų šifravimo būdų, naudodamiesi tik savo kredito ar debeto kortele. Jie gyvuoja nuo 2014 m. Ir padėjo šimtams tūkstančių žmonių įsigyti „Bitcoin“.

Jei tiesiog norite nusipirkti „Litecoin“ (LTC) ir laikyti, tai yra vienas iš paprasčiausių būdų nusipirkti „Litecoin“ (LTC) kreditine ar debetine kortele.

Perskaitykite mūsų „Paybis“ apžvalgą arba apsilankykite „Paybis“.

„Kriptomat“

„Kriptomat“ yra ES veikianti kriptovaliutų keitimo ir piniginės paslauga, veikianti nuo 2018 m. Jų būstinė yra Estijoje, kuri yra patikima Europos židinys panašioms įmonėms. Juos įkūrė technologijas išmanantis Srdjanas Mahmutovičius, jie dabar veikia daugiau nei 80 pasaulio šalių ir aptarnauja vartotojus visame pasaulyje. „Kriptomat“ yra puikus pasirinkimas europiečiams & Azijos investuotojai, kurie tiesiog nori pirkti ir parduoti „Litecoin“ (LTC) ilgą laiką. Nėra JAV klientų.

Perskaitykite mūsų „Kriptomat“ apžvalgą arba apsilankykite „Kriptomat“.

Kraken

Kraken yra vienas iš seniausių pavadinimų kalbant apie kriptovaliutų biržas, veikiančias pramonėje.

Nuo kuklių pradų jie dabar tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų pavadinimų erdvėje, siūlančiu platų turto pasirinkimą prekybai, įskaitant „Litecoin“ (LTC).

Prekybos išlaidos yra konkurencingos su kitomis biržomis ir jos toliau vystėsi, siūlydamos tiek ateities, tiek maržinę prekybą.

Perskaitykite mūsų „Kraken“ apžvalgą arba apsilankykite Kraken.

Moneta

Moneta palengvina „Litecoin“ (LTC) įsigijimą Kanada be jokio šurmulio ir greitai nusipirkite ar parduokite turtą naudodamiesi lengvai naudojama platforma. Jie gyvuoja nuo 2017 m. Ir turi daugybę labai patikimų partnerysčių, kurios sukuria tvirtą kriptovaliutos reputaciją. Jie taip pat yra įregistruoti FINTRAC kaip pinigų paslaugų verslas, todėl labai patikimi tuo požiūriu. Nėra JAV klientų.

Apsilankykite Moneta.

Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC) Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC) Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Paybis“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

Momentinis pirkimas

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

50 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kas yra „Litecoin“?

„Litecoin“ yra atvirojo kodo kriptovaliuta, kuri palengvina tarpusavio sandorius. Jis buvo paleistas 2011 m. Ir nuo to laiko buvo vertinamas kaip „sidabras iki bitkoinų aukso“ – tai reiškia, kad jis nebūtinai buvo sukurtas konkuruoti su „Bitcoin“, o jį papildė.

Ką tai daro?

Naudodama „blockchain“ technologiją, „Litecoin“ siūlo savo vartotojams galimybę greitai ir pigiai perkelti vertę. Tinklui vystantis ir didėjant įsisavinimui, „Litecoin“ gali būti naudojamas kaip vertės kaupiklis arba kaip skaitmeninė valiuta.

Kaip veikia „Litecoin“?

Dirbdamas pagal darbo įrodymo modelį, „Litecoin“ naudoja 2,5 minutės blokavimo ciklą. Kiekvienas baigtas blokas šiuo metu sukuria 12,5 LTC, o šis atlygis perpus kas ketverius metus. Iš viso kada nors bus pagaminta tik 84 milijonai LTC.

Numatomi pokyčiai?

Jau daugelį metų „Litecoin“ tinkle vyksta keli pagrindiniai pokyčiai. Du pavyzdžiai: parama:

Atominiai apsikeitimo sandoriai – ši technologija leidžia sklandžiai keisti turtą iš skirtingų blokų grandinių. Pasiektas naudojant „sutrumpinto laiko fiksuotas sutartis“, procesas pašalina tarpininkų poreikį.

„Lightning Network“ – tai antro lygio sprendimas, kuris gali labai pagerinti operacijų greitį, išlaidas ir privatumą tinkle, kuris jį įgyvendina. Norėdami sužinoti daugiau apie žaibo tinklo veikimą, spustelėkite ČIA.

Pagrindinė ideologija?

„Litecoin“ kūrimo varomoji jėga buvo sukurti pigesnę ir greitesnę „Bitcoin“ versiją. Kadangi „Litecoin“ yra pagrįstas „Bitcoin“ šaltinio kodu, būtų aišku, kad kiekvienas jų yra pagrįstas tais pačiais įsitikinimais – sukurkite decentralizuotą valiutą, prieinamą visame pasaulyje, o tai pavers finansinę įtrauktį realybe.

Priėmimas ir prieštaravimai?

„Litecoin“ pavyko nustatyti aukščiausią įsisavinimo lygį tarp kriptovaliutų. Tai lemia ne tik jos galimybės. Dėl kodų bazės, iš esmės gautos iš „Bitcoin“, įmonės, kuriančios paramą vienam, gali lengvai palaikyti kitą.

Ginčas dėl „Litecoin“ paprastai kyla dėl jo, naudojant darbo įrodymo modelį. Tai daug energijos reikalaujantis procesas, dažnai suvokiamas kaip neefektyvus.

Be pačios valiutos, didžiausią ginčą dėl „Litecoin“ kankins jo įkūrėjas Charlie Lee. Pažymėtina, kad per didžiulę bulių rinką 2017 m. Charlie Lee pardavė visų laikų savo „Litecoin“ akcijas. Nors buvo pažymėta, kad šis žingsnis buvo atliktas siekiant užtikrinti, kad tinklo plėtra išliktų nešališka, kai kurie skeptiškai vertino laiką. Kai kurie taip pat manė, kad šis žingsnis iš esmės yra ženklas, kad net jo įkūrėjas nematė šviesios projekto ateities – tačiau Charlie Lee tai griežtai paneigė.

Reglamentas?

Nors reguliuotojai nėra aiškiai nurodę, „Litecoin“ yra plačiai vertinama kaip skaitmeninė valiuta. Neturint simbolinio pardavimo ir nesinaudojant centrine įstaiga, kuri pelnytųsi iš tinklo sėkmės, paprastai nėra manoma, kad tai yra saugumas – tačiau reguliavimo institucijos gali būti nepriekaištingos, ir tai ne visada gali išlikti.

Kas sukūrė „Litecoin“?

„Litecoin“ kūrimas yra plačiai akredituotas Charlie Lee. Nuo pat veiklos pradžios 2011 m. „Litecoin“ sukūrė Lee kaip konkuruojanti ir nemokama skaitmeninė Bitcoin valiuta..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me