Zvaigžņu lūmenu (XLM) cenu prognoze 2021. gadā – eksperti veic un vēršas uz ilgtermiņa prognozēm

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) Stellar ir atvērtā koda blokķēdes platforma, kas savieno maksājumu sistēmas, bankas un cilvēkus. Tā ir paredzēta naudas ātrai, uzticamai un nelielai maksai. Stellar, kas tika palaists 2014. gadā, ir lietojis to, ka tas strauji paaugstina kriptogrāfijas diagrammas.

Zvaigžņu (XLM) pēdējās dienās tas nav bijis tik labi, tomēr nesenais zvaigžņu bloku ķēdes atjauninājums zvaigžņu kodols v11.4.0., sola panākt tik nepieciešamo XLM izaugsmi. Tomēr 2018. gads bija ļoti labs pamatu ziņā – tīkla aktivitāte un partnerattiecības aug un tiem ir svarīga loma šī digitālā īpašuma attīstībā.

Tirgotāji, eksperti un pat mūsu tehniskā analīze norāda, ka mums ir iemesls saglabāt optimismu attiecībā uz XLM cenu. Šajā rakstā mēs aplūkosim dažus iemeslus, kas varētu virzīt XLM un citu altkoīnu cenu augstāk, tuvojoties gada pēdējam ceturksnim. XLM šobrīd ieņem 14. pozīciju monētu topos ar tirgus ierobežojumu nedaudz vairāk kā 1,5 miljardi USD.

Vēl 2019. gada beigās Zvaigžņu fonds samazināja XLM piedāvājumu par 50%, kas paaugstināja XLM cenu par 20%. Neskatoties uz to, ka Zvaigzne sadedzina pusi no piegādes, tas ir saņēmis daudz kritikas no citiem analītiķiem, ekspertiem un kriptogrāfijas tirgus dalībniekiem.

Zvaigžņu fonds strādā arī ar bezpeļņas organizācijām, nodrošinot finansējumu viņu projektiem un veicinot virtuālo valūtu izmantošanu.

Šodien iegādājieties XLM vietnē Binance!

Ekspertu XLM prognozes 2019., 2020., 2021., 2022. gadā

Ir bijušas labas ziņas visiem Zvaigžņu (XLM) īpašniekiem, jo ​​eksperti prognozē monētas gaišo nākotni. Zemāk sniegti ekspertu viedokļi par to, kāpēc Zvaigžņu Lumens cena drīz pieaugs.

A profesionāļu grupa no kriptonauda sektora, ieskaitot izpilddirektorus, un slavenais bitcoin izstrādātājs Džimijs Song prognozēja milzīgus ieguvumus par Zvaigžņu Lumen cenu. Ekspertu grupa paziņoja, ka līdz 2019. gada beigām XLM varētu pieaugt par 260% no pašreizējās cenas. Visi paneļa dalībnieki izteica lielas cerības uz monētas cenu nākamajos mēnešos.

WalletInvestor sagaida, ka XLM cena pieaugs līdz 0.2 USD, pirms gada beigām nokritīsies līdz 0.01 USD. Tomēr paredzams, ka cena atkal pieaugs līdz 0,2 USD, un nākamajos divos gados XLM cena svārstīsies no 0,01 līdz 0,02 USD.

TradingBeasts prognozē, ka XLM līdz 2021. gadam saglabās cenu 0,06 USD. Bet līdz 2021. gada maijam tā sāks pieaugt līdz 0, 22 USD līdz 2022.

Šodien iegādājieties XLM vietnē Binance!

Citi faktori, kas veicina XLM cenu, ietver;

Starpzvaigžņu izveidošana

Citā gadījumā, kas izceļ pieaugošo zvaigžņu tīkla, ķēdes, lietojamību, tika izmantota blokķēdes palaišana nesen iegādājās Lightyear, Zvaigžņu attīstības fonda bezpeļņas filiāle. Iegādes rezultātā tika izveidota jauna vienība ar nosaukumu Interstellar.


Kopš dibināšanas 2014. gadā Chain ir izdevies piesaistīt vairāk nekā 40 miljonus USD privātā kapitāla. Tā ir strādājusi arī ar tādiem uzņēmumiem kā Visa, Nasdaq un Citigroup. Startēšana sevi raksturo kā kriptogrāfisku virsgrāmatu sistēmu, kas finanšu pakalpojumus padara viedākus, savienotākus un drošākus.

Interstellar vadīs Adams Ludvins, bijušais RRE Ventures partneris un Chain dibinātājs. Viņš kalpos kā jaunā projekta izpilddirektors, savukārt Jed McCaleb, Stellar un Ripple Cofounder darbosies kā projekta CTO.

Komentējot Zvaigžņu iegādi Ķēdē, Ludvins teica:

“Visi klienti, kurus mēs tagad esam efektīvi pārcēluši no tradicionālā datu bāzes modeļa izmantošanas uz marķieru modeļa izmantošanu, aktīvu izsniegšanu vietējā vidē. Sadarbojoties ar Stellar, jūs varat atlaist aktīvu citai iestādei. ”

Tagad šķiet, ka ķēdes virzība uz uzņēmumu blokķēdes pieņemšanu ir iemesls, kāpēc Zvaigžņu pārstāvji uzskatīja par piemērotu iegādāties uzņēmumu. Paziņojumā Makkalebs sacīja:

“Ķēdes komanda ir vadījusi blokķēdes tehnoloģiju ieviešanu tirgū. Tā ir būtiska sastāvdaļa nākotnes veidošanā, kur nauda un digitālie aktīvi pārvietojas pāri atvērtajiem protokoliem. ”

IBM izlaida zvaigžņu atbalstītu pasaules vadu norēķinu sistēmu

Labās ziņas arvien nāk Zvaigžņu ceļā, un IBM nesen pieņemtais tīkls sola palielināt XLM likteni. Septembrī International Business Machines Corp paziņoja, ka uzsāk Blockchain World Wire, uz blockchain balstītu maksājumu sistēmu, kuru atbalsta Zvaigžņu protokols.

Platforma sola revolucionizēt pārrobežu maksājumus saskaņā ar IBM. Tas darbosies līdzīgi kā Ripple bloku ķēžu norēķinu sistēmas, kas izmanto XRP, lai pārskaitītu lielas naudas summas pāri robežām, bez maz vai bez svētības.

Kad platforma sāks darboties oficiāli, tā veicinās tūlītēju visu darījumu dzēšanu un nokārtošanu, izmantojot Stellar blokķēdes tīklu.

IBM apraksta jauno produktu kā:

“IBM Blockchain World Wire, jauns finanšu sliedes, kas vienlaicīgi var gandrīz reāllaikā dzēst un nokārtot pārrobežu maksājumus. Integrējot savas esošās maksājumu sistēmas, jūs varat aizstāt dārgu necaurredzamību ar pieejamu pārredzamību – un tas var dot lielākas finansiālas iespējas visiem. ”

Papildus darbam ar IBM tiek arī baumots, ka Fidelity var izvēlēties XLM blokķēdi, pārvietojot digitālos aktīvus visā tās platformās. Lai arī tas nav apstiprināts, jāsaka, ka daudzas finanšu tirgus cenu izmaiņas nosaka baumas.

Ja šāds solis notiktu, tas ievērojami paaugstinātu XLM cenu, iespējams, pat līdz USD 1 līmenim.

Papildinājums vietnē BitGo

Oktobra sākumā, BitGo, viens no vadošajiem kriptogrāfijas jaunizveidotajiem uzņēmumiem, kas piedāvā glabātāju risinājumus, paziņoja, ka savā kriptovalūtu sarakstā pievieno XLM un Dash. Sākot ar šo mēnesi, klienti tagad var ģenerēt seifus abiem.

BitGo ir viens no drošākajiem seifu piegādātājiem pasaulē. Jaunie papildinājumi padara to aizraujošu abu kriptovalūtu investoriem.

Maiks Belšs, BitGo izpilddirektors un dibinātājs, teica ka papildinājumi bija saistīti ar to unikālajām īpašībām, kas piedāvā dažus uzlabojumus, it īpaši maksājumu jomā.

Viņš piebilst, ka Stellar bija nepārprotama Startup izvēle, jo tā koncentrējas tikai uz globālu maksājumu nodrošināšanu vairāk patērētāju. Tas kaut ko atšķir no Bitcoin. Atšķirībā no BTC, kas darbojas kā vērtības krājums, XLM koncentrējas uz darījumiem.

Papildus BitGO parādījās pozitīvas, uz biržām balstītas ziņas XLM marķiera iekļaušana Honkongā bāzētajā Coinsuper biržā.

Šodien iegādājieties XLM vietnē Binance!

Zvaigžņu lūmenu (XLM) cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2021. gada 13. februārī

XLMUSD $ 0,58 Nākamais MĒRĶIS pēc kyer ieslēgts TradingView.com

Kā liecina analītiķis, XLM Binance biržā spēja sasniegt jaunus visu laiku augstākos līmeņus. Tagad viņš strādā ar Fibonači līmeņiem, kas ļautu viņam saprast, kur aktīva cena varētu nonākt nākotnē. 

Viņš minēja, ka XLM janvāri un februāri pavadīja uzkrāšanas fāzē no 0,277 līdz 0,30406 USDT uz monētu. Papildus tam virtuālā valūta virzījās augstāk uz augstākiem augstumiem un šajā brīdī pārsniedza USD 0.48 līmeni. 

Turklāt viņš uzskata, ka XLM ir iespējams sekot Fibonači līmenim, kā tas jau agrāk notika ar šo virtuālo valūtu.

XLM / USDT spēcīga bullish cenu darbība pēc FieryTrading ieslēgts TradingView.com

XLMUSDT tirdzniecības pāris rāda, ka pēdējās dienās ir bijis ļoti liels šīs virtuālās valūtas vērtības pieaugums. Tomēr, tiklīdz XLM spēja sasniegt 0,41 USDT uz monētu, tas atkāpās par 50%. Pēdējo dienu laikā XLM mēģināja pārvietoties virs 0,37, un tad tas nokrita par 20%. 

Pašlaik XLM redz augstākus un augstākus zemākos līmeņus, kas liecina, ka šim digitālajam aktīvam varētu tikt izbeigta lāču tendence. Turklāt nākamajās dienās varētu būt iespējams redzēt XLM apjoma pieaugumu. Tas varētu būt nepieciešams, lai pārvietotos, lai tas varētu sasniegt divus galvenos mērķus: 0,37 un 0,41 USDT uz monētu.

XLM / USDT sagatavo savu raķeti Ceļā uz 0,3947 līmeni &# x1f680;&# x1f680;&# x1f680; pēc CollegeofPips ieslēgts TradingView.com

XLM digitālais aktīvs turpina labot pēdējo mēnešu straujo izaugsmi. XLM cena ir redzējusi, ka pārdevēji izveidoja skaidru cenu kustības kanālu. Tas ir arī mēģinājums pārtraukt zemāko tendenci 24. decembrī. 

Analīze rāda, ka XLM cena pēdējās dienās ir samazinājusies lēni. Šis varētu būt brīdis domāt par jaunu izaugsmes tendenci nākamajām dienām. Spēcīgi pircēji varēja iekļūt 0,12 ASV dolāru vērtībā, un pirmie mērķi, kurus kopīgi izmantoja analītiķis, ir 0,146 un 0,16 ASV dolāri. Daži investori no XRP arī varētu pāriet uz XLM digitālo aktīvu.

Kripto XLM / USD (vēl viens Moonshot top?) pēc SonicDeejay ieslēgts TradingView.com

Attiecībā uz tirdzniecības pāri XLMUSDT mēs redzam, ka analītiķis ir pārspīlēts šajā pārī, jo nākotnē to varētu pieņemt centrālās bankas. Viņš uzskata, ka arī tai ir liela iespēja tuvākajā nākotnē pāriet uz 0,21 un 0,23. Tomēr viņš nepaskaidroja, ko un kā centrālās bankas varētu ieviest šo virtuālo valūtu.

Kā mēs redzam, rakstīšanas laikā XLMUSDT tirdzniecības pāris pašlaik ir 0,188579 XLM. Tas varētu virzīt digitālo aktīvu o.24 un pat tālāk, kā tas parādīts analītiķa kopīgajā diagrammā.

XLMUSDT 4 stundas: // RSI kļūst pārspīlēta_pirkšanas iespēja pēc HustleGrindMomentum ieslēgts TradingView.com

XLM ir bijis ļoti bullish periodā. Tomēr tagad šķiet, ka tā piedzīvo korekciju. Analītiķis norāda, ka būs svarīgi skatīties Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) un arī RSI tendenču izmaiņas. 

Turklāt viņš minēja, ka, tāpat kā XRP, XLM ir ļoti atkarīgs no tehniskajiem rādītājiem. Laba stratēģija varētu būt peļņas ņemšana un atkārtota pirkšana hodlers. Ja nē, vislabāk ir ņemt peļņu un pāriet uz citu digitālo līdzekli. 

Tāpat ir svarīgi meklēt atlēcienu uz 200 SMMA 4 stundu diagrammā. Tas tuvākajā nākotnē varētu virtuālo valūtu novirzīt līdz 0,27 un 0,28.

Šodien iegādājieties XLM vietnē Binance!

Uzzināt vairāk

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Stellar XLM? Izlasiet mūsu XLM iesācēju ceļvedi, kas papildināts ar projekta vēsturi un pamatiem, kā monēta sniedz vērtību. Meklējot Stellar mūsu vietnē, tiks parādīti jaunākie XLM raksti, piemēram, Weiss Ratings, piešķirot Stellar XLM vērtējumu “pirkt”..

Ja jūs interesē Stellar iegāde, varat uzzināt, kā iegādāties XLM vietnē Binance, mūsu ieteiktā apmaiņa pret jauniem kriptovalūtas investoriem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map