Verge XVG cenu prognozēšana

(Atjaunināts 2021. gada 14. februārī) Izveidota 2014. gadā, Verge ir atvērtā koda kriptonauda. Tas piedāvā anonīmus darījumus, slēpjot savu lietotāju IP adresi un ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Monētas tirgus ierobežojums ir 81 miljons ASV dolāru, un tā pēc 10% izmaiņām pēdējās 24 stundās šobrīd ir USD 0,005..

Verge atdzimšanu veicina PayPal lēmums atsaukt savus pakalpojumus no vadošās pieaugušo izklaides platformas Pornhub.

Turklāt ir arī citi nesenie notikumi, kas parāda, ka investoriem ir iemesls būt optimistiskiem, runājot par XVG cenu. Zemāk mēs sīki izklāstīsim faktorus, kas, iespējams, virzīs Verge cenu uz augšu.

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs Verge XVG cena

Eksperti uzskata, ka Verge (XVG) cena pārspēs prognozes ilgtermiņā. Monētai 2018. gadā bija grūti apstākļi, taču analītiķi uzskata, ka šī gada beigās monētai būs citādi. Apskatīsim iemeslus, kāpēc eksperti paredz Verge lielu nākotni.

WalletInvestor prognozē, ka XVG cena līdz šī gada beigām var sasniegt 0,0370 USD.

MegaCryptoPrice uzskata, ka XVG cena līdz 2020. gada beigām sasniegs 0,7401 USD, un līdz 2023. gada beigām būs iespēja tirgot 2,39 USD..

Monētu ventilators prognozē, ka XVG gada beigās var sasniegt 0,45 USD augstākajā pusē un 0,21 USD apakšējā pusē.

Digitālās monētas cena paredz, ka līdz 2020. gada beigām XVG sasniegs 0,0257 USD un līdz 2022. gadam tas sasniegs pat 0,043 USD.

Saskaņā ar Kriss Čeisu, firmas mārketinga un operāciju vadītājs kriptonauda visu 2018. gadu piedzīvoja līdzīgu likteni kā citas digitālās monētas. Bet šie tirgus apstākļi neietekmēja jaunu partneru iegūšanu un attīstību. Komanda ir strādājusi, lai nodrošinātu vairāk partnerattiecību, kas veiksmīgas darbības gadījumā monētas cenu nākotnē virzīs uz lielāku augstumu.

Džons Makafijs publicēja čivināt, kas reklamēja projektu. Šajā čivināt, Makafijs paziņoja ka Verge ir laba monēta ieguldījumiem, un arī paredzēja, ka monētas cena sasniegs 15 USD! Kopš tā laika viņš ir teicis, ka domājis 0,15 ASV dolārus, kas būtu tuvu 2017. gada decembrī reģistrētajai maksimālajai cenai 0,22 USD. Tomēr ir zināms, ka viņš izsaka neprātīgas prognozes.

Turklāt ekspertu veiktā analīze BitDegree minēja dažādus iemeslus, kāpēc, viņuprāt, monēta ir labs ieguldījums. Starp iemesliem ir tas, ka platforma kļuva par pirmo privātuma monētu, kas atvieglo viedo līgumu tehnoloģiju, un piebilda, ka tas varētu paaugstināt monētas cenu.

Citi faktori, kas ietekmē Verge cenu, ir:

Bitnovo pievieno atbalstu XVG


Nesen kriptogrāfijas apmaiņas platforma Bitnovo nolēma pievienot atbalstu XVG. Gājiens, kurā redzēs, kā kriptogrāfijas lietotāji Spānijā un Itālijā iegādāsies XVG, izmantojot bankomātus vairāk nekā 20 000 veikalos. Bitnovo sāka darboties 2016. gadā un ir kļuvis par nozīmīgu spēlētāju kriptogrāfijas nozarē.

Platforma paziņoja par Twitter, norādot:

“Mums ir arī maināmi Bitnovo kuponi Verge iegādei, kas ir pieejami tādās iestādēs kā Fnac, Eroski, Carrefour, Spānijā un Itālijā. Vienkāršs veids, kā iegūt #Verge. ”

Uzņēmums piebilst, ka lietotāji var ātri iegādāties un saņemt XVG savā makā. Turklāt lietotāji var ātri nopirkt anonīmi, izmantojot platformas vaučerus un dāvanu kartes, lai lietotāji varētu iegādāties un saņemt XVG, lai piekļūtu platformai, kā arī lietotājiem ir iespēja izmantot priekšapmaksas debetkartes vai mobilo lietotni (IOS un Android)..

Šim solim vajadzētu piesaistīt jaunus lietotājus Verge, kā rezultātā tas paaugstinās XVG cenu.

E-komercijas iespējas

Citā solī, kas paaugstinās XVG cenu, Crypto Planet – viens no lielākajiem un visātrāk augošajiem e-komercijas mazumtirgotājiem, kas izmanto kriptogrāfiju, ir nolēmis pievienot atbalstu XVG. Platforma ir veidota, lai apmierinātu vajadzību pēc pieņemamiem iepirkšanās mērķiem, izmantojot virtuālās valūtas.

Tas koncentrējas uz visu veidu izstrādājumu pieejamību elektroniskajā un apģērba telpā. Turklāt tas ļauj cilvēkiem pirkumu veikšanai izmantot izvēlēto valūtu.

Lai motivētu vairāk lietotāju izmantot privātuma monētu, viņi piedāvās atlaides pirkumiem, kas veikti ar Verge, izmantojot #ILoveVerge kodu.

Twitter paziņojumā mazumtirgotājs saka:

“Mēs vēlamies apsveikt @vergecurrency par veiksmīgu integrāciju mūsu tiešsaistes veikalā. Verge tīkla dalībnieki tagad var iegādāties preces ar $ XVG. Mēs piedāvājam 15% atlaidi pirmajiem 1000 pasūtījumiem, kas iegādāti ar USD XVG. ”

Pieaugušajiem paredzētu vietņu maksājumu vārteja

Ar citu soli, kas pievienos vairāk lietotāju Verge tīklam, Pornhub, pasaulē vadošā pieaugušo vietne, sāka pieņemt XVG platformā. Paziņojums tika veikts aprīlī. Pieaugušo vietnes izpilddirektors Korijs Praiss sacīja, ka Verge piedāvā drošību un ērtības. Kaut kas padara XVG piemērotu kā maksāšanas līdzekli, salīdzinot ar citām kriptogrāfijas monētām.

Tīmekļa vietnē publicētais oficiālais paziņojums bija šāds:

“Nākotne ir pienākusi. Cenšoties atjaunināt mūsu kopienas privātuma un maksājumu preferences, Pornhub tagad pieņems Verge kā maksāšanas līdzekli par tādiem pakalpojumiem kā Pornhub Premium un vairāk mūsu platformās. Balstoties uz Verge galvenajām vērtībām – drošību, anonimitāti un praktiskumu – šīs kriptonauda kā maksāšanas līdzekļa ieviešana Pornhub nozīmē nozīmīgu nākotnes uzplaukumu no nozares, kas vienmēr atrodas tehnoloģiju līderos. ”

Plašāku informāciju par partnerību var atrast šeit, sīki aprakstot arī to, kā tas var ietekmēt Verge redzamību un XVG cenu.

Verge (XVG) cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2021. gada 14. februārī

XVG Ilgtermiņa pēc BigLava ieslēgts TradingView.com

Pēc gadiem ilgas konsolidācijas fāzes XVG, šķiet, virzās augstāk no pašreizējā līmeņa. Ir iespējams redzēt, ka virtuālā valūta galu galā varētu sasniegt 0.1128 USDT par monētu, pat ja mēs to tagad redzam 0.02665 USDT. 

Analītiķis uzskata, ka ir iespējams redzēt zināmu saķeri ar kopējo buļļu tirgu, ko mēs tagad redzam virtuālajās valūtās. Apjoms nākotnē varētu turpināt augt un palīdzēt virtuālajai valūtai pakāpties augstāk. Apjoms šobrīd ir vienā no augstākajiem punktiem, kāds jebkad bijis XVG. Tomēr tas joprojām ir tālu no visu laiku augstākā līmeņa kopš 2018. gada sākuma un 2017. gada beigām.

Verge iespējams bullish pēc NystockCryptoman2020 ieslēgts TradingView.com

Pēc TradingView analītiķa domām, Verge (XVG) rakstīšanas laikā varētu būt ļoti bullish. Viņš parāda, ka virtuālā valūta ir ļoti spēcīgā augšupejošā tendencē, kas pašlaik varētu veidoties. Turklāt, ja digitālā valūta saplīst virs pretestības līnijas, tad tas var būt lielisks laiks, lai to sekotu. Tomēr viņš paskaidro, ka tas nav ieguldījumu vai tirdzniecības padoms. 

Turklāt viņš minēja, ka šīs ir tikai idejas, kas viņam ir īstermiņā. Ja tas izlauzsies cauri pretestības līnijai, tad šī tendence varētu kļūt bullish. Ja tā vietā tā nespēj pārvarēt šo līmeni, tas īstermiņā var kļūt lācīgs.

ja XVG pārtraukuma pretestība ir 0,0174 $, tad gatavs nākamajam mērķim pēc ni8killer ieslēgts TradingView.com

Verga 1 stundu diagramma pēdējās nedēļās nav bijusi tik laba. Neskatoties uz to, tas joprojām ir augsts no janvāra sākuma, kad tas tika tirgots zem pašreizējā līmeņa – 0,0109 USDT uz monētu. Janvāra sākumā virtuālā valūta sāka virzīties augstāk un sasniedza vietējo augstāko līmeni – 0,0174 USDT uz monētu. 

Ja nākamajās nedēļās XVG pārtrauks 0.0174 USDT cenu līmeni, iespējams, tas var sasniegt 0.0246 USDT par monētu. Neskatoties uz to, tas nevar notikt. Mēs esam ļoti atkarīgi no tā, ko dara Bitcoin un kā šī virtuālā valūta rīkojas nākamajās dienās.

XVG & nākamajiem mērķiem ! pēc Thonayan99 ieslēgts TradingView.com

XVGUSDT tirdzniecības pārim analītiķis uzskata, ka tuvākajās dienās mēs varētu redzēt trīs lietas. No apakšas notiek impulsīva maiņa. Tas noteikti varētu palīdzēt digitālajai valūtai pakāpties augstāk. 

Pie pašreizējā viļņa ir arī lieli tirdzniecības apjomi. Tas nozīmē, ka mēs varētu piedzīvot trešo vilni. Turklāt monēta varētu sasniegt mērķi starp 3,61 un 4,23 USDT. Tas galu galā varētu palīdzēt tam atgriezties līdz USD 0,25 un turpināt ar impulsu pēdējā piektajā vilnī uz 0.07 USDT uz monētu. Neskatoties uz to, cena joprojām ir tālu no tās visu laiku augstākās vērtības, kas sasniegta 2017. gada beigās.

XVG & nākamajiem mērķiem ! pēc Thonayan99 ieslēgts TradingView.com

Attiecībā uz XVG digitālo aktīvu, kas tiek tirgots pret USDT, analītiķis veic ļoti skaidru Elliott Waves analīzi. Viņš redz, ka mēs esam pašreizējā trešajā viļņā augšupejošā kanālā, kas noteikti varētu kļūt par garāko un spēcīgāko no 5 viļņiem, kurus analītiķis ir pamanījis. 

Turklāt digitālais aktīvs vēlāk varētu izsekot (4. vilnis) un pārvietoties vēl augstāk, izmantojot 5. vilni, kuru var redzēt diagrammā. Tas ļautu XVG pāriet no pašreizējā līmeņa pie 0.00751 uz 0.037 un pēc tam atgriezties uz 0.026. Tas galu galā dotu iespēju piektajam vilnim sasniegt 0,07 USDT uz XVG.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map