Vai man tagad vajadzētu nopirkt Bitcoin?

Kādu satraukumu pēdējās dienās rada Bitcoin! Tūkstošiem rakstu, pārskatu un aptauju iznāk tikai ar vienu mērķi – paredzēt, vai tas pārstās krist un lec uz augšu, lai sasniegtu jaunus griestus, vai arī BTC diagrammās redzēsim jaunus dziļumus. Tikko ir viens kriptovalūtas eksperts, kurš nav iesaistījies šajā diskusijā. Šogad, kad Bitcoin kopā ar visiem pielūdzējiem svin savu 10. dzimšanas dienu, ir labākais laiks, lai iegūtu visas pīles pēc kārtas. Es vēlos jums pastāstīt, ko es domāju par pirmā kriptogrāfijas jaunākajām tendencēm un tuvāko nākotni. Cerams, ka tas palīdzēs jums atbildēt uz galveno jautājumu – pirkt vai nepirkt.

Apskatīsim, vai kaut kas ir mainījies Bitcoin tehnoloģijā un dabā. Tā joprojām ir pilnīgi neatkarīga, decentralizēta un digitāla. Kas nozīmē, ka to neatbalsta bankas vai nacionālā ekonomika. Tas ir anonīms, drošs, globāls, un kopējais piedāvājums joprojām ir ierobežots līdz 21 miljonam. Ko tas saka vidusmēra lietotājiem? Kriptogrāfija joprojām ir maza, noderīga un atšķiras no fiat naudas. Jūs varat teikt – lietas, kas ir pieprasītas un var darīt to, ko citi nevar, nekad nezaudēs savu vērtību. Kāpēc tad Bitcoin nevar atrast dibenu un joprojām slīkst?

Nu, ja atceraties situāciju ar tehnoloģiju tirgu gadsimtu mijā, jūs varat redzēt līdzības starp BTC un augsto tehnoloģiju. Interneta burbuļi, avārijas un reibinoši kāpumi: mēs to redzējām nesen, un tagad situācija, šķiet, ir stabilāka. Tāpat arī ar galvenajām kriptovalūtām – tās ir ļoti jaunas, un tās ir modē. Tā rezultātā notiek strauja kāpšana un kritums, jo, ja pārāk liela uzmanība tiek pievērsta aktīvam, neliela cenu kustība rada lielas cerības vai lavīnai līdzīgu paniku.

Situācija ar galveno kriptovalūtu

attēls2

Apskatīsim, kur šobrīd atrodas Bitcoin un kā tas tur nonāca. Sākšu no milzīgā satraukuma, ko novērojām 2017. gada 17. decembrī, kad BTC cena pieauga līdz pat 19 000 USD un augstāk. Tie bija visu laiku galvenās kriptogrāfijas griesti, taču tas neuzturēja šo ierakstu pat dienu. 2018. gada jaunā gada priekšvakarā bitcoin maksāja gandrīz septiņus tūkstošus dolāru mazāk. Tad nedēļas laikā tas pieauga par trīs tūkstošiem, pēc tam zaudēja vēl vairāk, un šie amerikāņu kalniņi vairākus mēnešus vilka BTC augšup un lejup, līdz jūnijā-jūlijā tā atrada grīdu un salīdzinoši nekustīgi stāvēja aptuveni sešos līdz septiņos tūkstošos dolāru par bitcoin.

Šis miers un stabilitāte bija īslaicīgi. 2018. gada 13. novembris bija Bitcoin “melnā otrdiena”, kad cena noslīdēja zem 4000 USD un var vēl vairāk pazemināties. Blumbergs sniedz ļoti pesimistisku prognozi: tās kriptogrāfijas analītiķis apgalvo, ka Bitcoin ir aizrāvies ar negatīvo tirgus noskaņojumu un izpārdošana turpināsies, kas skaidri redzams no augstākā ADX līmeņa. ADX ir īpašais indekss, kas ir augsts, ja tendences ir sliktas. Bloomberg eksperts Maiks Makglone paredz cenu aptuveni 1500 USD.

Vēl viens šī krituma iemesls var būt nesenais Bitcoin Cash dakša, kas notika novembrī. Tas nebija pirmais sadalījums BTC pēcnācējos, tomēr šoreiz divām programmētāju grupām neizdevās panākt vienprātību par to, kā attīstīt savu projektu. Šīs nesaskaņas tieši neietekmēja klasisko Bitcoin, taču lielākie investori tomēr jutās nedroši, jo šis gadījums skaidri parāda, cik topošs ir digitālais aktīvs. Tātad, viņi ir steigušies uz izeju. Turklāt daudzi kriptogrāfijas lietotāji gada beigās pārdod savus īpašumus, lai samaksātu nodokļus, pirktu dāvanas utt.

Lūk, ko es domāju par Bitcoin nepastāvību:

  • Pastāv liels spekulāciju risks, jo tika lēsts, ka 40% no visiem bitkoiniem pieder aptuveni 1000 īpašniekiem;
  • Tam ir mazāks tirgus lielums, tāpēc cenu ir vieglāk nomest vai piespiest;
  • Bitcoin diagrammas ir ļoti neaizsargātas pret negatīvu presi un baumām;
  • Jauni noteikumi, jo īpaši valstu valdību aizliegumi un ierobežojumi, situāciju neuzlabo.

Bailes no ļaunprātīgām manipulācijām, sliktas ziņas no TV un nelielas piedāvājuma un pieprasījuma izmaiņas var izraisīt būtiskas tirgus noskaņojuma svārstības. Bitcoin investori sāk atbrīvoties no saviem žetoniem, kas izraisa vēl lielāku paniku, un situācija kļūst par apburto loku. Bet cena nekad nebeidzas bezgalīgi, vai ne? Ir daudz iemeslu, kāpēc pirkt lāču tirgū.

Iemesli ieguldīt, kad Bitcoin samazinās

attēls1 1

Padomājiet par vienu lietu – ja pēdējā laikā tiek pārdots tik daudz bitkoīnu, vajadzētu būt pircējam, vai ne? Kas viņiem liek ieguldīt kaut ko tādu, kas krīt un šķiet pārāk riskants? Vienkārši apzinoties kaut ko tādu, kam jūs nepievērsāt uzmanību:

  • Šī nav pirmā Bitcoin avārija, un tā jau ir atguvusies no fundamentālajiem sabrukumiem iepriekš. Es varu jums atgādināt, ka 2011. gadā, kad aprīlī tas bija mazāks par dolāru, jūnijā sasniedza gandrīz 30 USD un pēc tam līdz novembrim zaudēja vairāk nekā 90% no cenas. Dzīvs vai miris? 2013. gada aprīlī tas pieauga virs 260 USD, nokritās līdz 50 USD, un 2013. gada novembrī tirgotāji par vienu bitkoinu deva vairāk nekā 1000 USD. Tas vienmēr atgriežas, lai sasniegtu jaunu visu laiku rekordu;
  • Bitkoīnus sistēma emitē saskaņā ar protokolu, tāpēc nav mākslīgas inflācijas riska;
  • Kripti nav atkarīgi no kādas valdības. Šajā ļoti neskaidrajā laikā cilvēki vienmēr meklēs stabilitāti kaut ko tādu, kas nedeg kodoldegumā vai vienkārši nenovērtēsies pasaules ekonomiskās krīzes dēļ;
  • BTC lietotājiem tas ir vajadzīgs anonīmiem pirkumiem tiešsaistē, kas nav iespējams ar fiat naudu. Turklāt vairāk e-komercijas uzņēmumu, kas pieņemt bitcoins katru gadu;
  • Blockchain tehnoloģija ienāk mūsu dzīvē: jaunie jaunie uzņēmumi to izmanto grāmatvedības uzskaitei (Auditchain), viltotu narkotiku noteikšanai (FarmaTrust), palīdzībai bēgļiem (ExsulCoin) utt. Turklāt lielākās finanšu kompānijas sāk tirgoties un ieguldīt kriptos, piem. JP Morgan un Goldman Sachs;
  • Pastāv rādītājs, daudzkārtējs Mejers, saskaņā ar kuru pašreizējā Bitcoin cena ir zemāka par tā vidējo vēsturisko vērtību.

Tas viss saka, ka pat īstermiņā Bitcoin ir labs pirkums tagad, kad tas ir lētāks. Atcerieties tirgus spēles pamatnoteikumu – pērciet, kad visi pārdod, un pārdodiet, kad visi pērk.

Pēc Lāču tirgus


Šī raksta rakstīšanas laikā Bitcoin joprojām atradās lāču tirgū, un lietas nebija tik skaidras par to, kas varētu notikt ar vispopulārāko digitālo aktīvu. Tagad, kad esam tuvāk 2020. gadam nekā 2018. gadam, mēs varam mazliet vairāk saprast par to, kas notika ar digitālo aktīvu un kas var notikt nākotnē. 

Šajos mēnešos Bitcoin spēja pieaugt no 3700 USD gada sākumā līdz 13 750 USD pirms dažiem mēnešiem. Tas parāda, ka ir patiesa interese par populārākajiem digitālajiem aktīviem un ka daudzi pircēji un entuziasti atkal ienāk tirgū. 

Pēdējo nedēļu laikā Bitcoin tika tirgots no 9 500 līdz 11 000 USD. Šķiet, ka kriptonauda atrodas uzkrāšanās periodā pēc tam, kad vērsis ir sasniedzis 13 700 USD. Lietas tiek gatavotas tam, lai digitālā valūta atkal pieaugtu un turpinātu savu vēršu tendenci. 

Ir vairāki analītiķi, kuri uzskata, ka virtuālā valūta varētu pārsniegt iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni – 20 000 USD. Lai gan tikai daži analītiķi nosaka konkrētu cenu mērķi, viņi visi uzskata, ka virtuālā valūta nonāk jaunā izaugsmes ciklā. 

Viens no iemesliem, kas liek lietotājiem, investoriem un ekspertiem lutināt par šo virtuālo valūtu, ir fakts, ka nākamā gada maijā tā samazināsies uz pusi. Kalnrači saņems pusi no pašreiz saņemtajām atlīdzībām. Tas nozīmē, ka viņi nopelnīs 6,25 BTC par bloku. 

Tas ir bullish attiecībā uz Bitcoin, jo jaunais Bitcoin emisijas apjoms tiek samazināts ik pēc četriem gadiem. Tajā pašā laikā 85% no visiem Bitcoins jau ir iegūti, kas nozīmē, ka ir nedaudz mazāk par 15% Bitcoins, kas jāizrok. 

Piemēram, sarunā ar sacīja Michael Novogratz, atzīts investors un bijušais riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks Blumbergs ka digitālā valūta līdz 2020. gadam varētu sasniegt 40 000 ASV dolāru. Tas liecina, ka, pēc viņa teiktā, ir piemērots laiks iegādāties Bitcoin, pat ja šī raksta tapšanas laikā tā tiek tirgota ap 10 800 USD.. 

Džons Makafijs un daudzi citi eksperti ir izteikuši savas prognozes par virtuālās valūtas nākotnes cenu. Visi no viņiem uzskata, ka Bitcoin pārsniegs visu laiku augstāko līmeni un sasniegs lielākas vērtības. 

Arī ASV un Eirozona piedzīvo monetāros stimulus, lai uzlabotu savu ekonomiku. Katras no šīm jurisdikcijām centrālā banka veica pasākumus, kas injicētu ASV dolārus un eiro tirgū, padarot naudas rūdas taupīšanu privātpersonām dārgu. 

FED priekšsēdētājs Džeroms Pauels informēja, ka viņi trešdien samazināja etalona likmi par ceturtdaļu punktu, lai izvairītos no nākotnes problēmām ekonomikā. Tajā pašā laikā Eiropas Centrālā banka (ECB) nolēma saglabāt ekonomikas stimulu ļoti slikto rezultātu dēļ, ko PMI uzrādīja ražošanas nozarē. Arī inflācijas līmenis krītas, kas varas iestādes mudināja turpināt paplašināt ekonomiku. 

Digitālajai valūtai samazinoties uz pusi mazāk nekā gada laikā un izmantojot elastīgu monetāro politiku, Bitcoin varētu kļūt par ļoti labu ieguldījumu nākotnē. Patiešām, Bitcoin kļūst par daudz vērtīgāku aktīvu salīdzinājumā ar citām digitālajām valūtām tirgū. Kā ziņoja CoinMarketCap, Bitcoin ir tāds pats dominējošais stāvoklis kā 2017. gadā. 

Turpinot tirgus paplašināšanos, vispopulārākā kriptovalūta parāda, cik izturīga ir pret kosmosa svārstībām un kā tā pārspēj altkīnus. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Bitcoin prognozēm, varat to pārbaudīt šeit.

Secinājumi

Noslēgumā es gribētu teikt, ka Bitcoin ir vairāk ilgtermiņa ieguldījumu rīks. Pērkot kriptogrāfijas, jums jāpatur prātā, ka jūs piedalāties kaut ko jaunu, vēl nezināmu, ar milzīgu potenciālu. Šī tehnoloģija ir domāta visas e-komercijas, statistikas, finanšu utt. Pasaules attīstībai. Tāpēc bitkoīni ir noderīgi pacientu spēlētājiem. Jā, daudziem tirgotājiem tā ir kļuvusi par katastrofu, iedomājieties tos nabadzīgos stipendiātus, kuri ir iegādājušies monētas par 19 000 USD. Nodarbošanās ar kriptogrāfiju ir līdzīga azartspēlēm: jums vajadzētu būt gudram un ļoti uzmanīgam, jo ​​jūs varat zaudēt visus.

Tomēr ir BTC īpašnieki, kuri tos ir iegādājušies pirms vairākiem gadiem. 2013. gadā viņi varēja nopirkt piecas monētas par ~ 100 USD. Neskatoties uz visām avārijām kopš šīm dienām, tagad viņiem pieder aktīvi par aptuveni 19 000 izmaksām. Jūs varat teikt, ka prātīgāk būtu tos pārdot, kad katrs marķieris bija šīs naudas vērts, bet kas zina, kur nākamais milzīgais vēršu skrējiens paaugstinās BTC cenu? Un, kā rāda vēsture, tāds būs, un tas notiks pavisam drīz.

Kāpēc es esmu tik pārliecināta? Man ir savi iemesli, un mēs par tiem esam runājuši iepriekš. Pirmkārt – bitkoīni paliks pieprasīti, jo tie ir nepieciešami daudziem cilvēkiem. Otrkārt – to skaits ir ierobežots, un piegāde ar gadiem tikai samazināsies, jo ieguve nesīs mazāk bitkoīnu, jo šādi darbojas sistēma. Tāpēc es jums saku – negaidiet, kamēr BTC uzšausies, un diagrammas kļūs mutes dzirdinošas. The prognozes McGlone kungs nekad nevar piepildīties. Personīgi es paļaujos uz tādu ekspertu viedokli kā Blockchain investors Olivers Īsaks, Donalds Bulers no Elastos vai Mati Grīnspens no eTorro. Viņi visi saka, ka kriptogrāfijas nebūt nav mirušas, un šis ir piemērots laiks ieguldījumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map