Ripple (XRP) cenu prognozēšana

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) Šis gads nav sācies XRP kā BITBOX, vadošajai kriptogrāfijas biržai, kas atrodas Āzijā, paziņoja ka viņi gatavojas izņemt no saraksta pārrobežu maksājuma žetonu. Platforma nespēja piedāvāt konkrētu iemeslu, kāpēc viņi veic šo darbību. Daļa iemeslu, kādēļ viņi minēja monētas izņemšanu no tirgus, ietvēra veiktspēju, uzticamību un likviditāti.

Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka šī kustība notika tikai dažas stundas pēc tam, kad XRP pēc vairāku mēnešu asiņošanas vairāk nekā 2019. gadā bija 12%. XRP gadu pabeidza -50%.

Tomēr, noņemot no saraksta un nepietiekamu sniegumu, Ripple joprojām ir trešā lielākā kriptonauda pēc tirgus ierobežojuma, un tā mērķis ir palielināt izmantošanu 2020. gadā, izmantojot pārrobežu maksājumi Dienvidaustrumu Āzijā, Āfrikā un Latīņamerikā.

Turklāt, veicot pētījumus, kas parāda, ka investori zaudē ticību XRP, kas ir redzējis, ka tas uz brīdi ir iestrēdzis aptuveni 0,20 USD līmenī, acīmredzami negatīvs noskaņojums reizēm notiek pirms galvenajām tendenču maiņām. Investoru uzticības samazināšanās XRP, iespējams, veicinās ralliju.

Vismaz tā uzskata viens populārs kriptogrāfijas analītiķis, kurš saucas Mr.Anderson. caur a čivināt, viņš nesen paskaidroja, ka, lai arī XRP cenu darbība izskatās diezgan lācīga, tāpat kā daudzi altkoīni, XRP varēs veidot ilgtermiņa dibenu, kad investori “iemetīs dvieli”.

XRP cenu prognozēšana

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažus iemeslus, kāpēc mēs uzskatām, ka XRP ir paredzēts labākām dienām 2020. gadā.

Pērciet XRP vietnē Binance jau šodien!

1. Banku iestāžu pastiprināta adopcija 

Ripple nodrošina blokķēdes risinājumu, kas mēģina atrisināt problēmas, kas gadu desmitiem ir kavējušas finanšu nozari: lēns darījumu apstrādes ātrums, augstas darījumu izmaksas un neuzticamība. Ripple mērķis ir arī padarīt pārrobežu maksājumus daudz efektīvākus šiem lielajiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

Pirmie panākumi, parādot šos risinājumus, ir iemesls, kāpēc lielākās finanšu iestādes ir ātri sadarbojušās ar Ripple platformu.

Līdz šim vairāk nekā 100 finanšu iestādes, sākot no maksājumu pakalpojumu sniedzējiem līdz bankām, ir sadarbojušās ar Ripple un šajā procesā gūst labumu no daudzajiem platformas piedāvātajiem blokķēdes risinājumiem. Šā gada sākumā Ripple partneris ar BankDhofar – pirmo banku Omānā, kas izveidojusi šādu partnerību. Dr Tariq Taha, bankas informācijas vadītājs paziņojumā presei, ātri norādīja, kāpēc šis solis bija tik nozīmīgs bankai.

“Tādējādi mēs dažu sekunžu laikā varam nodrošināt tūlītējus, bez berzes un drošus pārrobežu naudas pārskaitījumus, nodrošinot maksājuma ceļojuma redzamību no gala līdz galam.

Ripple arī paziņoja, ka gaidāms paziņojums, kurā tā sadarbosies ar “daudzām bankām” Vācijā.

2. Turpmākās partnerības – vissvarīgākās Ripple ziņas


Ripple ir sevi pozicionējusi kā vēlamo izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju pārrobežu finanšu darījumos.

Šajā jomā Ripple ir pieredzējis ievērojamus finanšu uzņēmumus. Diemžēl XRP cena nav mainījusies proporcionāli šīm partnerattiecībām.

Daži komentētāji to ir ierosinājuši tāpēc, ka daži no šiem uzņēmumiem neizmanto Ripple vietējo monētu XRP.

Pērciet XRP vietnē Binance jau šodien!

Lai gan tas daļēji ir taisnība, tālāk mēs aplūkosim trīs iemeslus, kāpēc XRP cena drīz sasniegs maksimumu.

Flutterwave partnerība

Flutterwave ir uz Āfriku orientēta firma, kas cenšas pārvarēt plaisu starp Āfriku un pasaules ekonomiku.

Partnerība ar Ripple ļauj Flutterware izmantot Ripple blokķēdes spēku, lai izveidotu maksājumu infrastruktūru, kas kalpos viņu misijai.

Šī partnerība pirmo reizi ir atvērusi Āfriku platformai Ripple, kas faktiski ir bijusi bloku ķēde maksājumu apstrādei citās pasaules daļās.

Lai pilnībā izmantotu platformas potenciālu, Flutterware bija jāveic jaunas konfigurācijas, kas ietvēra xCurrent instalēšanu. Šis savienojums ļauj visām RippleNet platformām reāllaikā sūtīt un saņemt maksājumus.

Ripple’s xCurrent būs saskarne ar InterLedger protokolu, ko izstrādājis Fluttterware, lai pielāgotos vienai valūtai.

Tā kā šī partnerība darbojas dziļāk, domājams, ka XRP izmantošanas gadījums radīsies dabiski, un tas pozitīvi ietekmēs tā cenu.

Integrācija vietnē Moneynetint

Tā ir vēl viena nozīmīga integrācija, kuras rezultātā XRP cena nākamajos mēnešos pieaugs.

Moneynetint ir e-naudas firma, kas atrodas Lielbritānijā. Firma specializējas naudas sūtīšanā pāri robežām korporatīvajiem klientiem. Tas nozīmē, ka nosūtītā naudas summa ir salīdzinoši milzīga.

Yishay Trif, Moneynetint izpilddirektors a paziņojumā teikts:

“Kad sapratām, cik profesionāla ir Ripple komanda un atbalsta procesu, nolēmām izvēlēties viņus. Mēs sagaidām, ka mēs kopā spēsim vadīt ievērojamu attīstību un vienkāršot procesus pārrobežu naudas pārskaitījumu jomā. Mijiedarbības un apstiprināšanas procesi starp finanšu iestādēm, kas iepriekš prasīja mēnešus vai pat gadus, tagad ir ievērojami saīsināti līdz dažām dienām līdz dažām nedēļām. ”

Šī pozitīvā attīstība norāda, ka Ripple, visticamāk, drīz pieaugs, ņemot vērā, ka tas ir viņu sadarbības sākums.

Pērciet XRP vietnē Binance jau šodien!

Kredītkaršu izmantošana, lai iegādātos XRP par Binance

Tas, iespējams, ir otrais svarīgākais Ripple 2019. gada jaunums. Milzīgais Binance lietotājiem deva iespēju iegādāties kriptovalūtu, izmantojot Binance kredītkaršu maksājumus & Vienkāršā partnerība.

Tas ir padarījis lietas daudz vienkāršākas. Ja līdz šim vienīgais veids, kā iegādāties XRP, bija vispirms iegādāties BTC / ETH, kā minēts mūsu ceļvedī “Kā nopirkt XRP no Binance”, šobrīd to varat izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem. Tagad viss, kas jums jādara, ir jāievada Binance konts, jāpārliecinās, vai esat verificēts 2. līmenī, un noklikšķiniet uz “Līdzekļi” -> “Pērciet ar kredītkarti”.

Viegli, vai ne? Arī maksas ir diezgan zemas – 3,5% vai 10 USD – atkarībā no tā, kura ir augstāka. Visa un Mastercard tiek pieņemtas, un XRP nokļūšana līdz jūsu kontam prasa no 10 līdz 30 minūtēm.

Turklāt ir arī citas nozīmīgas partnerattiecības, kas nākamajos mēnešos var ietekmēt Ripple cenu.

Piemēram, Vārtu un Melindas fonds partnerattiecības tas ir palīdzējis piesaistīt cilvēkus, kuriem nav banku, ar finanšu risinājumiem, izmantojot projektu Mojaloop. Projektā tiek izmantots Ripple interledger Protocol spēks.

Turklāt Ripple izpilddirektors ir paziņojis ka “desmitiem” finanšu iestāžu 2019. gadā izmantos XRP marķieri. Tāpēc ir droši pieņemt, ka Ripple (XRP) cena drīzumā piedzīvos ievērojamus ieguvumus.

Ripple tagad ir Coinbase Pro

Sākot ar 2019. gada 25. februāri, XRP tirdzniecība notiek tiešsaistē ar Coinbase Pro ar XRP / USD, XRP / EUR un XRP / BTC pāriem. Diemžēl XRP ar Coinbase Pro varēja tirgot tikai lietotāji no ASV (kas nav Ņujorkas iedzīvotāji), Lielbritānijas, Eiropas Savienības dalībvalstu, Kanādas, Singapūras un Austrālijas. The paziņojums arī piemin, ka vēlāk tiks pievienotas vēl citas valstis.

To ilgi gaidīja Ripple entuziasti, un šis solis stundas laikā XRP cenu paaugstināja par gandrīz 3 centiem.

3. Tā tagad ir ātrākā darījumu apstrādes platforma

Kādreiz Visa bija ātrākais uzņēmums, runājot par pasaules finanšu jautājumiem darījumu ātrums vēl nesen. Vairākos sistēmas Ripple platformas atjauninājumos platforma ir pārspējusi augstāko pozīciju.

Pirms sistēmas atjaunināšanas Ripple varēja apstrādāt tikai 1500 darījumus, bet tagad var apstrādāt līdz pat 50 000 darījumu sekundē. Tas ir vairāk nekā divkāršs skaits, ko Visa var apstrādāt tikai ar 24 000. Tas padara Ripple par visātrāko darījumu apstrādes platformu pasaulē.

Tagad korporācijas var abonēt Ripple piedāvāto xRapid paketi un veikt ātrākus un drošākus darījumus. Pakete arī palīdzēs samazināt valūtas maiņas un norēķinu izmaksas, jo XRP un fiat valūta der kā cimds un roka.

Tas katru gadu ietaupīs uzņēmumus un to klientus miljoniem dolāru.

Runājot par xRapid risinājumu, Ripple mēģina to paplašināt, lai sasniegtu lielāku skaitu uzņēmumu, kas apstrādā maksājumus un pārskaitījumus, izmantojot XRP digitālo aktīvu. Ir vairākas firmas, kas analizē iespēju ieviest šo risinājumu, lai uzlabotu savu likviditāti. 

Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs ir pārliecināts, ka bankas šo risinājumu izmantos līdz šī gada beigām. 

Viena no firmām, kas izmanto xRapid, ir Cuallix. Uzņēmums atrodas Meksikā un nodrošina kredītu un maksājumu risinājumus, izmantojot kredītkredītus, automašīnu apdrošināšanu un daudz ko citu. Pēc pievienošanās RippleNet 2017. gadā uzņēmums nolēma sākt testēt xRapid risinājumu pat pirms tā laišanas tirgū 2018. gadā. 

Mercury FX, atzīts naudas pārvedumu bizness, arī izmanto XRP, lai nosūtītu maksājumus uz un no Meksikas. Pašlaik uzņēmums izveidoja maksājumu kanālu ar Filipīnām, kas ļauj iestādēm un ieinteresētajiem klientiem ātri un ērti nosūtīt maksājumus. 

Citas firmas, kas izmanto šos pakalpojumus, ir SendFriend, MoneyGram un Euro Exim Bank. Šie uzņēmumi arī izmanto produktu xRapid, lai varētu uzlabot savus pakalpojumus. 

Mēs esam priecīgi paziņot par Kembridžas globālajiem maksājumiem @cambridge_fx lieto $ XRP an #xRapid pilots, lai nodrošinātu 13 000 pasaules klientu ar ātrākiem, lētākiem un pārredzamākiem pārrobežu maksājumiem. https://t.co/dEoL1jVAdh

– Ripple (@Ripple) 2018. gada 1. marts

Ar daudziem citiem uzņēmumiem, kas testē XRP, ieskaitot Cambridge FX, WesternUnion un citus, digitālā valūta varētu turpināt paplašināties. Ripple CTO David Schwartz teica, ka jo augstāka XRP cena, lielāks maksājumu Ripple var mērķēt. 

“Lielāka vērtība gandrīz vienmēr nozīmē lielāku likviditāti un tirdzniecības apjomu. XRP jau ir visas citas īpašības, kas nepieciešamas, lai būtu labs starpnieka aktīvs, taču sākotnēji to ierobežos pieejamā likviditāte, ”raksta Švarcs kungs.. 

Augstāka cena par #XRP palīdzētu @Ripple vairākos veidos: pic.twitter.com/iSgRK6Mmn1

– Deivids Švarcs (@JoelKatz) 2017. gada 5. septembris

XRapid risinājums ļauj uzņēmumiem iegādāties XRP, izmantojot vietējo valūtu no likviditātes nodrošinātājiem (t.i., biržas), un veikt pārskaitījumu, izmantojot XRP. Saņēmējs klients varēs pārdot līdzekļus vietējiem likviditātes nodrošinātājiem un saņemt vietējo valūtu, kuru var pārskaitīt uz bankas kontu

Eksperti Ripple XRP cenu prognoze 2019. gadam & 2020. gads

Ripple ir divas lietas: kriptonauda (XRP) un atvērta maksājumu sistēma bankām. Kriptovalūta ir spēcīgs likviditātes risinājums reāllaika, zemu izmaksu pārskaitījumiem, izmantojot fiat un kriptogrāfijas tirgus, kā arī stabila ieguldījumu iespēja.

Pēc Messari Ryan, Ripple Company izpilddirektora Messari Ryan Selkis teiktā, ka brīvi stāvoša programmatūra ir “patiešām laba”, un viņu informācija ir diezgan pārredzama. Turklāt vairāk uzņēmumu turpina izmantot protokolu, lai pārskaitītu naudu uz dažādām pasaules daļām. Tas ir galvenais faktors, kas noteiks monētas cenas pieaugumu.

Turklāt Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs nesen paziņoja, ka monētas pieaugošā vērtība ir pamatota. Viņš šo izaugsmi saistīja ar uzņēmuma izaugsmi, kā arī ar valūtas tirgu lielumu, uz kuru monēta plāno pievērsties.

Pēc Ripple galvenā kriptogrāfa Deivida Švarca teiktā, šodienas maksājumi e-pasts bija 80. gadu sākumā. Katrs pakalpojumu sniedzējs izveidoja savas sistēmas saviem klientiem, un, ja klienti izvēlējās izmantot citu, viņi nevarēja viegli savstarpēji mijiedarboties. Šeit ienāk Ripple; platforma ļaus izveidot savienojumu starp dažādām maksājumu sistēmām. Tam sekos pastiprināta pieņemšana, kas palielinās monētas cenu.

Ripple Coin News, tīmekļa 2. lielākais Ripple ziņu tīkls pēc satiksmes apgalvo, ka, palielinoties jaunajām partnerattiecībām, tehnoloģijām un spēcīgam sniegumam, monētas cena šogad sasniegs 7 ASV dolārus.

Turklāt Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauss, pauda optimismu kad viņš paziņoja, ka daudz vairāk maksājumu uzņēmumu, finanšu iestāžu un banku pievienosies Ripple ekosistēmai, tādējādi palielinot XRP vērtību.

Pīters Brends ir viens no cilvēkiem, kas jums jāievēro. Viņš ir meistars kartēs & tirdzniecība. Kad lietotājs jautāja par ieskatu par Ripple, viņš atbildēja ar jauku grafiku.

noteikti satīt pic.twitter.com/ixY4b6ysqx

– Pīters Brandts (@PeterLBrandt) 2019. gada 21. janvāris

InvestingHaven – labi pazīstama vietne investoriem un entuziastiem – veica ilgu analīzi par Ripple cenu. Pēc viņu veiktās analīzes viņi redz Ripple’s XRP iespējamo cenu 20 USD apmērā 2019. gada beigās Ripple cenu prognoze no 20 USD 2019. gada beigās ir diezgan optimistisks, pamatojoties uz faktu, ka tagad tas ir tikai 0,29 USD.

Pat jūnijā viņi joprojām ir vērojami uz Ripple un apgalvo, ka viņu cenu prognoze varētu piepildīties 2019. vai 2020. gadā – tas viss būs atkarīgs no kriptogrāfijas tirgus & kā tas attīstīsies.

Phillip Nuun, Wealth Chain Capital izpilddirektors & Blekmora grupa nepieminēja savu viedokli par pulsācijas cenu, kā arī neprognozēja pulsācijas cenu, taču viņš apgalvo, ka Ripple būs viena no vissvarīgākajām kriptovalūtām. Lai parādītu, cik entuziasts ir Ripple, viņš tos salīdzināja ar Microsoft.

Es nekad neesmu atbalstījis # ripple $ xrp

Bet zēns, viņi veic dažas nopietnas kustības. Fakts, ka man ir problēmas ar viņu piedāvājumu, pagaidām tiek nolikts malā, jo tie kļūst tik svarīgi lidojot # kriptogrāfija # bloķēt karogu

Viņi nāks Microsoft # kriptogrāfija

– Filips (@PhillipNunnUK) 2018. gada 2. oktobris

LongForecast – vietne, kas sevi dēvē par “The Economy Forecast Agency”, pārāk daudz netic Ripple XRP. Viņu Ripple cenu prognoze 2019. gadam & 2020. gads pat tagad ir daudz virs vidējā līmeņa. Viņi uzskata, ka ripple cena būs no 0,1 līdz 0,2 ASV dolāriem līdz 2021. gada jūlijam, kur tas sāks vēl vienu Ripple buļļu tirgu. Tikai 2023. gada martā viņi redz Ripple cenu 0,49 USD.

No otras puses, OracleTimes bija tāds pats redzējums kā mums – 5 USD līdz 2019. gada beigām. Un līdz šim ziņas, šķiet, ir Ripple labā, kaut arī cena nav. Kopš 2019. gada sākuma pulsācija samazinājās par 10%. Bet, ņemot vērā to, ka tagad gandrīz ikviens var iegādāties Ripple, izmantojot Binance kredītkarti vai no Coinbase Pro – vairāk cilvēku to varēs iegādāties, kā rezultātā tiks pieņemta lielāka. Mēs pārbaudām Bitcoin cenu kopš tā uzsākšanas līdz šodienai, un mēs varam redzēt, ka pieņemšana ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem.

Ripple (XRP) cenu prognoze – Tehniskā analīze TradingView, Atjaunināts 2021. gada 13. februārī

XRPUSD īss pēc BullmarketFX ieslēgts TradingView.com

Šim analītiķim ir iespējams iegūt labu īso iespēju. Viņš uzskata, ka ikdienas grafikā ir izveidojies W veidojums, kas pie kakla līnijas varētu pabeigt tuvu 0,475 vienai monētai. Turklāt ir bijis spēcīgs pretestības līmenis aptuveni 0.61 USDT, kas parāda, ka XRP varētu būt grūtības pārspēt šo līmeni uz ilgu laiku. 

Ir vērts pieminēt, ka analītiķis šajos līmeņos gaida zemāku laika periodu, lai ieietu īsā pozīcijā. Neskatoties uz to, tas nav ieguldījumu padoms no mūsu puses. Mēs gaidām nākamo XRP soli tuvākajā laikā.

XRP / USDT – Atpakaļ spēlē – LONG pēc OrianaGH ieslēgts TradingView.com

Analītiķis rāda, ka virtuālā valūta varēja būt zemāka, kad tā sasniedza 0,244 USDT par monētu. Tagad mēs redzam, ka XRP virzās augstāk, un tas varētu pārbaudīt 0.30 USDT pretestības līmeni. 

Papildus tam analītiķis apgalvo, ka viņš gaida atkāpšanos, lai veiktu garu ierakstu ar 0,29 USDT par XRP. Viņš arī paziņoja, ka XRP ir sadalījusi galveno lāču tendenču līniju. 

Ja tas pārsniegs 0,30 USDT, tad nākotnē tas varētu sasniegt daudz augstāku līmeni. Tomēr ir ļoti svarīgi ievērot šī digitālā aktīva pamatus pēc emisijas, ko tā piedzīvoja ar ASV Vērtspapīru un biržu komisiju (SEC).

XRPUSDT garš pēc Tirgotājs_OMS ieslēgts TradingView.com

Attiecībā uz XRP mēs redzam, ka analītiķis rāda, ka virtuālo valūtu varētu tirgot starp diviem pretestības līmeņiem. Šie līmeņi ietver 0.23845 USDT un 0.27011. Tie ir ļoti svarīgi, lai īstermiņā saglabātu XRP cenu. 

Lai gan XRP varētu samazināties līdz aptuveni 0.23845 USDT uz monētu, tas varētu sākt virzīties augstāk uz 0.43759 USDT. Tas nozīmētu cenu pieaugumu par 83% nākamajās nedēļās un mēnešos. Neskatoties uz to, analītiķis brīdina tirgotājus, ka šis ir individuāls tirgus vērtējums, kas balstīts uz publicēto informāciju un vēsturiskajiem datiem par TradingView. Tādējādi nākamajās nedēļās tas noteikti varētu mainīties.

XRPUSDT 2020. gada 1. janvāris (uzmanīgi īss) pēc dee718 ieslēgts TradingView.com

XRP pēdējās nedēļas laikā ir skārušas ļoti sliktas ziņas. ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) iesūdzēja Ripple un divus uzņēmuma vadītājus. Viņš uzskata, ka tas daudziem ieguldītājiem un cilvēkiem ir noderējis, lai tos izkratītu no digitālā īpašuma. 

Turklāt viņš uzskata, ka situācija joprojām ir atklāta un ka virtuālā valūta tuvākajā nākotnē varētu atjaunoties līdz aptuveni 0,38 USD. Tomēr tas varētu būt kaut kā sarežģīti pēc tam, kad pagājušajā nedēļā neilgu laiku nokritās zem 0,18 USD. Arī pēdējās dienās apjoms ir bijis ļoti augsts, jo pārdevēji un pircēji apmainās ar XRP.

XRPUSDT izveido bullish karogu &# x1f990; pēc plancton0618 ieslēgts TradingView.com

XRPUSDT pašlaik atrodas brīdī, kad 4 stundu diagrammā tiek izveidots bullish karogs. Pēc analītiķa domām, tā varētu būt ļoti vērojama XRP kustība, kas varētu palīdzēt digitālajai valūtai pāriet uz 0,70 USD par monētu. 

Analītiķis uzskata, ka, ja cena pārbauda 4 stundu atbalstu un tai ir izlaušanās, tas varētu būt labs brīdis, lai noteiktu rīkojumu virzīties augstāk. Pašlaik XRP tiek tirgots ar pretestības līmeni $ 0.59 par monētu, un tas mēģina pārkāpt šo līmeni, lai turpinātu virzīties uz augšu uz iepriekšminēto cenu līmeni.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kas izveidoja Ripple?

Ripple izveidoja Ripple Labs Inc, ASV bāzēta tehnoloģiju kompānija. Ideju iecerēja Džeds Makkalebs, un sākotnēji tā tika uzbūvēta ar Arthur Britto un David Schwartz palīdzību..

Kad tika palaists ripulis?

Ripple tika izlaists 2o12 un tika palaists 2013. gadā.

Ir pulsācijas decentralizēts?

Ripple ir centralizēts, kaut arī tā vadītāji apgalvo, ka tas ir decentralizēts. Saskaņā ar bloka ķēdes eksperta Meta Makkibina teikto: “Ripple ir centralizēts. Tas būtībā ir veids, kā bankas un lielas finanšu iestādes var tirgoties, izmantojot sadalītu virsgrāmatu. ”

Vai Ripple apliecina likmi? 

Ripple neizmanto likmju pierādījumus vai darba vienprātības pierādījumus, bet gan vienprātības protokolu, kas palīdz pārbaudīt kontu atlikumus un darījumus sistēmā.

Vai Ripple ir labs ieguldījums?

Investoriem, kuri meklē lieliskus ieguldījumus zem USD 1, XRP ir lieliska iespēja. Šī valūta nav jūsu tipiskā digitālā valūta, jo Ripple strādā pie tā, lai mainītu naudas pārskaitīšanas veidus.

Vai Ripple iet uz augšu? 

Finanšu institūciju interese pieaug, jo tās var iegūt visvairāk, sadarbojoties ar Ripple. Lielāka uzmanība ir laba vietējās valūtas XRP cenai, un mēs varam sagaidīt, ka tās cenu pieaugums būs redzams ilgtermiņā. 

Kur nopirkt Ripple?

Pirms iegādājaties XRP, pārliecinieties, ka jums ir droša vieta, kur glabāt monētas. Tas nozīmē iegūt izcilu aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X, Edge, Trezor utt. Nākamais solis ir atrast XRP apmaiņu, kur jūs varat iegādāties XRP ar fiat, apmainīt BTC pret XRP vai iegādāties to caur fondu.

Jūs varat iegādāties XRP, izmantojot kredītkarti / debetkarti eToro, Coinmama, CEX.io, Binance un Coinbase. Pērciet XRP, izmantojot elektronisko pārsūtīšanu eToro, CEX.io un Coinbase.

Pērciet XRP, izmantojot SEPA pārsūtīšanu vietnē Coinmama un CEX.io.

EToro vietnē XRP var iegādāties arī netieši, izmantojot tirdzniecības fondu. Jūs varat arī iegādāties BTC un apmainīties ar XRP tādās platformās kā Binance, Kraken un Bitstamp.

Vai Ripple miris?

Atšķirībā no daudzām monētām, kas nākušas un aizgājušas reālu lietojumu trūkuma dēļ, XRP ir šeit, lai paliktu. Spriežot pēc banku un citu finanšu institūciju interesēm, mēs neticam, ka Ripple drīz kaut kur aizies. 

 Vai ripulis ir labāks par Bitcoin? 

Nē, taču abu platformu salīdzināšana nav taisnīga, ņemot vērā, ka abas tiek izmantotas dažādiem mērķiem. Bitcoin tika izstrādāts, lai apmaksātu pakalpojumus un preces, bet Ripple tika izveidots bankām un maksājumu tīkliem, lai kalpotu kā valūtas maiņas, maksājumu sistēma vai naudas pārskaitīšanas sistēma. 

 Vai Ripple neizdosies? 

Īstermiņā tā ļoti maz ticams Ripple neizdosies.

 

Ēriks ir kriptovalūtu rakstnieks un redaktors. Viņš ir rakstījis par jaunajām tehnoloģijām vairāk nekā septiņus gadus un ir uzkrājis vairāk nekā 2 miljonus lapu skatījumu. Viņš vada arī apmaksāto Monēta Agora kopiena. Pašlaik viņš strādā pie sava pirmā romāna, kas saistīts ar kriptovalūtas jaunuzņēmumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map