Ontoloģijas cenu prognoze 2021. gadā – pozitīva attīstība un bullish tehniskā perspektīva

(Atjaunināts 2021. gada 14. februārī) No Ķīnas cēlies Ontoloģijas projekts ir blokķēdes projekts, kas palīdz uzņēmējdarbībai izmantot izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas spēku. Projekts ir decentralizēta, augstas veiktspējas publiska blokķēde un izplatīta uzticības sadarbības platforma. ONT valūta ir a otrās paaudzes monēta, kas palīdz mazināt plaisu starp blokķēdes tehnoloģijām un uzņēmējdarbības sektoriem. 

Nesenie papildinājums vietnē Crypto.com ir paaugstinājis ontoloģijas cenu. Pašlaik ONT tirgo par cenu 0.9 USD ar a tirgus ierobežojums no 578 miljoniem USD.

Pērciet ONT vietnē Binance jau šodien!

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs ontoloģijas cena

Pagājušais gads nebija lielisks ONT, jo tā cena lēnām pazeminājās, lai gadu beigtu aptuveni USD 0,5. Tomēr 2020. gads šai monētai izskatās daudzsološs. Platformai ir pielāgotas lietojumprogrammu funkcijas un tā ir lietotājam draudzīga, tādējādi padarot to daudzpusīgu salīdzinājumā ar saviem vienaudžiem.

Vienīgā ONT problēma ir tā, ka tā ir nišas platforma. Ja platformai izdosies paaugstināt savu unikālo piedāvājumu, monētai vajadzētu būt gaišākai nākotnei. Turklāt platformai ir kvalificēti izstrādātāji un partnerattiecības ar lielākajām firmām, piemēram, NEO, un tie ir ievērojami veicinājuši monētas panākumus. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc sagaidāms, ka ontoloģijas cena tuvākajā nākotnē pieaugs.

Pašlaik ONT tirgus cena ir izdevīga, lai iegādātos laiku investoriem. Saskaņā ar cenu prognozēm paredzams, ka līdz 2020. gada beigām monētas cena sasniegs 3,50 USD. Kādreiz monēta sasniedza 10 USD. Analītiķi arī norāda, ka, balstoties uz pagātnes un pašreizējām tendencēm, stabilā platformas ekosistēma īsā laikā lēnām virzīsies uz paredzēto cenu.

Pērciet ONT vietnē Binance jau šodien!

Citi faktori, kas ietekmē ontoloģijas cenu, ir:

Partnerattiecības

Nepilna mēneša laikā Ontology ir sadarbojusies ar divām firmām, kas specializējas AML un KYC atbilstībā.

Viens no tiem ir Shufti Pro, ar kuru Ontology parakstīja Saprašanās memorandu (SM), ar kura palīdzību abi uzņēmumi sadosies rokās, izstrādājot digitālās identitātes pakalpojumus..

Tā kā ontoloģija ir publiska blokķēde, digitālā identitāte ir pamatakmens blokķēdes projekta panākumos, kura pamatā ir uzticība.

Sadarbojoties ar vadošo firmu Shufti Pro, kas nodrošina verifikācijas risinājumus pasaules mērogā, vairākiem uzņēmumiem ir uzticība ontoloģijai. Tas ir solis, kas palielinās adopciju.

Parakstot SM, Viktors Fredungs, Shufti Pro izpilddirektors, teica:


“Mēs kādu laiku ar interesi esam sekojuši viņu [ontoloģijas] progresam, un tagad ir īstais laiks virzīties uz priekšu. Turklāt mēs uzskatām, ka jaunas un novatoriskas blokķēdes tehnoloģijas apvienojums ar vismodernāko ID un identitātes pārbaudi ir spēcīga kombinācija pasaules biznesa operācijās. ”

Turklāt šķiet, ka ontoloģija iegūst vilces spēku ārpus tā. Spēļu platforma un satura kopiena MIXMarvel ir parakstījusi līgumu ar Ontology par tās spēles “Hyperdragons” nonākšanu ONT tīklā. Šīs ziņas tirgū nonāca pirms 2 dienām. Tas papildina partnerību parakstīts ar Evernym un Sovrin Foundation izveidot Austrumu-Rietumu digitālās identitātes konsorciju.

Partnerība ar 4Stop

Ontoloģija ir arī uzsākusi sadarbību ar 4Stop, lai savā platformā nodrošinātu “Know-Your-Client” verifikāciju.

Tā kā finanšu regulatoriem ir bažas par naudas atmazgāšanu un teroristu finansēšanu, augstas klases risinājumi, kas aizsargā pret šiem netikumiem, ir ievērojams atvieglojums ne tikai regulatoriem, bet arī tiem, kas skatās Ontoloģijas platformu.

Palielināta uzticība platformai radīs lielāku adoptēšanu. Tas paaugstinās ONT cenu vēl augstāk.

Komentējot partnerattiecības, Ingo Ernsts, 4Stop izpilddirektors teica:

 “Ar arvien pieaugošo blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu mēs esam ļoti priecīgi piedalīties Ontology novatoriskajā bloku ķēdes projektā, sniedzot viņiem papildu KYC pakalpojumus, lai pārbaudītu un autentificētu personas datus visā pasaulē. Mums abiem ir kaislīgi izveidot standarta, standartizētu un viegli pieejamu saderīgu un uzticamu infrastruktūru, un mēs ceram uz turpmāko attīstību. ” 

Saites ar Ķīnu

Endijs Džī, Ontology stratēģijas vadītājs, iepriekš ieņēmis vadošos amatus Ķīnas valdībā. Kādreiz viņš bija Ķīnas Rūpniecības un informācijas tehnoloģiju ministrijas ģenerālsekretārs.

Tās dibinātājs Juns Li ir strādājis arī ar Finanšu nākotnes biržu Ķīnā un Infosys.

Izmantojot šādus savienojumus, var tikai pieņemt, ka Ķīnā ontoloģijas platforma tiks vērtēta labvēlīgi.

Lai gan Ķīna ir skaidri paudusi savu nostāju attiecībā uz kriptovalūtām, tā ir uzņēmusies vadību, kad runa ir par blokķēdes pieņemšanu.

Pieaugot ontoloģijas blokķēdes lietošanas gadījumiem, nav grūti redzēt, ka platforma Ķīnā iegūst masveida pieņemšanu. Līdz ar to, iespējams, tas paaugstinās ONT cenu.

Visbeidzot, pastāvēšanas gada laikā ontoloģija (ONT), bez šaubām, ir parādījusi savu spēku kā platforma. Partnerattiecības arī ir palīdzējušas paaugstināt tā cenu. Kad AML un KYC risinājumi ir pilnībā ieviesti, sagaidiet, ka tā cena pieaugs vēl vairāk, jo uz kuģa nokļūs vairāk uzņēmumu.

Pērciet ONT vietnē Binance jau šodien!

Tehniskā perspektīva par ontoloģijas (ONT) cenu TradingView (atjauninājums 2021. gada 14. februārī)

&# x1f48e; ONT – PĀRTRAUKTI dodaties uz citu GALAXY&# x1f680; pēc reggiogeorge ieslēgts TradingView.com

Pēc šī analītiķa domām, ontoloģija pēdējās nedēļās bija viens no aicinājumiem sekot. Kā redzat diagrammā, ONT nedēļa ir bijusi ļoti pozitīva. Tuvākajā nākotnē (nākamajos mēnešos) virtuālajai valūtai varētu būt iespējams virzīties uz 3,6085 USDT uz monētu. 

Patiešām, ir dažādi līmeņi, kādus šī digitālā valūta varētu sasniegt. Šie līmeņi ietver 1.668, 2.07, 2.62 un pēdējo 3.6085. Analītiķa diagramma rāda, ka, lai ONT virzītos augstāk, būtu jāpārvar pirms vairākiem gadiem sākušās tendences augšdaļa.

ONT pabeidz uzkrāšanās periodu pēc kvck ieslēgts TradingView.com

Šis TradingView analītiķis apgalvo, ka ONT ir bijis divus gadus pēc uzkrāšanas fāzes. Tas varētu būt tuvu beigām, kā viņš dalījās. Mēs esam redzējuši, ka atbalsta līmenis ir tuvu 0,4226 USDT cenu līmenim, kas pēdējos gados ir bijis ļoti noderīgs ONT digitālajam aktīvam. 

Turklāt mēs redzam, ka tā cena ir izaicinājusi arī vairākus pretestības līmeņus – 1,0314 un 1,7294 USDT. Ja digitālā valūta spēj izlauzties no dilstošā trijstūra, iespējams, tā varēs sākt virzīties uz 1.0314 un pēc tam uz nākamo pretestības līmeni 1.7294. Neskatoties uz to, izlaušanās būtu jāapstiprina.

ONT drīz pumpē pēc 317 ieslēgts TradingView.com

Attiecībā uz ONT analītiķis rāda, ka virtuālā valūta galu galā var izlauzties no vairāku gadu lāču tendencēm. ONT / USDT tirdzniecības pāris joprojām nav skaidrs attiecībā uz šīs virtuālās valūtas virzienu. Tomēr 2021. gads būs definīciju gads. 

To var redzēt diagrammā, kurā dalījās analītiķis. Virtuālā valūta ir bijusi dažādos tirdzniecības kanālos un simetriskā trijstūrī, kas sākās 2020. gada sākumā ar krīzi COVID-19. Lietas nākotnē var mainīties atkarībā no tirgus attīstības. Neskatoties uz to, ONT joprojām ir tālu no visu laiku augstākā līmeņa, kas reģistrēts 2018. gadā.

ONT / USDT garš pēc Tirgotājs_OMS ieslēgts TradingView.com

ONT / USDT tirdzniecības pāris pašlaik tiek tirgots ļoti tuvā cenu diapazonā no 0,466 līdz 0,4624 dolāriem. Pēdējo dienu laikā ONT ir tirgots šajos cenu līmeņos. Analītiķis uzskata, ka 2021. gads šai virtuālajai valūtai varētu būt ļoti pozitīvs, kas galu galā varētu sasniegt monētas cenu 0,8389 USD. 

Tas nospiestu ONT pretestības līmenī, kas tam varētu būt ļoti svarīgi, lai sasniegtu jaunus visu laiku augstākos līmeņus. Tas ir tikai laika jautājums, lai saprastu, vai ONT spēj vai nepiedzīvo šo kustību tuvākajās dienās vai nedēļās.

ONTUSDT pēc Avery_Upton ieslēgts TradingView.com

Neskatoties uz kritumu līdz 50. pozīcijai tirgū, Ontology ir lieliska kriptovalūta tirgotājiem. Saskaņā ar analītiķa kopīgo diagrammu mēs esam saskārušies ar atbalstu reģionā, kas ir tuvu 0,4793. Mēs to varam uztvert kā atbalsta līmeni, ņemot vērā skaļuma profilu, kā arī vietas, kur agrāk ONT piedzīvoja pretestību un atbalstu. 

Tagad digitālā valūta virzās augstāk, un tā tiek tirgota tuvu 0.5568. Tomēr tai joprojām ir jāturpina pieaugt, ja tā vēlas pārsniegt vietējo augstāko līmeni, kas reģistrēts šī gada novembrī, kad tas sasniedza 0,74 USDT par monētu.

Fundamentālā analīze

Mainnet tika izlaists nesen, sāka veidot NFT platformu, seifa jauninājumus. Redzot spēcīgu vilšanos attiecībā uz jaunām partnerattiecībām.

Žetonu ekonomika un miets – 1000 miljonu ONT un ONG piegāde, gandrīz 63% pašreizējā ONT apgrozība. Nesen veicu atpirkšanu no atvērtā tirgus. Nav dedzinošu notikumu, fiksēta piegāde.

Staking radīs ONG lietderības marķieri, kas ir tirgojams un tiek izmantots par gāzes maksu.

Kopumā pēc analītiķa domām, ONTBTC ir pārkāpis galveno līmeni; atkārtota pārbaude, visticamāk, apstiprinās S / R pagriezienu, ļaujot veikt ievilkšanu.

Secinājums

Gadu pēc tam, kad Ontology sāka pastāvīgu tehnoloģiju attīstību, projektam izdevās izveidot pamata uzticības sadarbības platformu. Līdz šim Ontoloģijai ir izdevies sasniegt savu redzējumu pirmo soli, proti, būt gatavam visiem uzņēmumiem, kas ir izdevīgi ONT cenai virzīties uz priekšu.

Tirgojoties nedaudz zem 1 USD, Ontology piedāvā ienesīgu iespēju jebkuram ieguldītājam, kurš izvēlas izmantot tās zemo cenu un pievieno savu portfelim kādu ONT. Balstoties uz iepriekšējām bullish diagrammām, ir skaidrs, ka monētas cena nākamajos mēnešos pieaugs. Jūs varat sekot zemāk esošajai saitei, lai iegādātos ONT vietnē Binance.

Pērciet ONT vietnē Binance jau šodien!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ontoloģiju? Jūs varat pārbaudīt šo rokasgrāmatu, kas izskaidro visu par projektu. Šī cita rokasgrāmata sniegs padomus par labākajiem seifiem, lai uzglabātu Ontology.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map