Okcash vs Reddcoin – PoS kriptovalūtu kauja

Kriptogrāfijas valūtām ar pierādījumu (PoS) ir daudz tehnisku priekšrocību. Viņi tagad iegūst popularitāti sakarā ar pieaugošajām vides problēmām, kas saistītas ar kriptovalūtu ieguvi.

Daži PoS valūtas arī nodrošina ieguldītājiem dividendes par monētu turēšanu, padarot tās diezgan rentablas. Lai gūtu pasīvus ienākumus, makā ir jāglabā tikai daži PoS žetoni.

Divas no populārākajām PoS monētām ir OkCash un ReddCoin – abām pēdējo nedēļu laikā ir bijuši zināmi panākumi. Gan Okcash, gan Reddcoin ir balstīti uz vienprātības mehānismu, kas apliecina likmi.

Tie ir ļoti atšķirīgi projekti, taču ir vērts nosvērt tehnisko informāciju tiem, kas vēlas veikt ieguldījumus PoS monētās.

Kas ir OKCash?

Informācijas laikmetā, kad digitālos datus gandrīz nekavējoties var nosūtīt uz jebkuru vietu pasaulē, nav iemesla, lai digitālo aktīvu pārsūtīšana būtu lēna un dārga.

625. lielākā kriptovalūta pēc tirgus ierobežojuma (šī rakstīšanas laikā), OkCash ir dakša Litecoin, un tā ir viena no zemāk novērtētajām PoS digitālajām valūtām. Valūtas lepnuma līmenis ir augstāks nekā lielākajai daļai citu digitālo aktīvu.

Ekrānuzņēmums 6

Avots: http://okcash.io/

OKCash ir atvērtā koda kriptonauda, ​​kas lepojas ar to, ka ir pilnībā decentralizēta. Tas nozīmē, ka ikviens var dot ieguldījumu OKcash programmatūras kodā.

To var nemanāmi izmantot visos sociālajos medijos. Piemēram, varat nosūtīt OKcash žetonus ikvienam vietnē Twitter vai Reddit, pat ja saņēmējam nav seifa.

OKCash bloku ķēdes tīkls ir ērti lietojams un īpaši izstrādāts, lai visiem būtu viegli.

Monēta ir veidota arī tā, lai cilvēki varētu nopelnīt vairāk žetonu, vienkārši turot zināmu daudzumu monētu savos OKcash maciņos. Žetoni tiek piesaistīti un sāk nopelnīt vairāk monētu ar noteiktu procentu, neprasot to īpašniekiem iegādāties ieguves aprīkojumu. Citas priekšrocības ietver faktu, ka OkCash nav zemāku ierobežojumu prasību un ka ieejas slieksnis ir ļoti zems.

Ekrānuzņēmums 7

Avots: http://okcash.io/

OKcash var nopirkt ar GiroPay un SOFORT. Arī tas pašlaik tiek tirgots vietnē Kriptopija, Bleutrade, un Bittrex.

OKcash vēsture

Kriptogrāfijas valūtu OKcash 2014. gadā uzsāka anonīms vadošais izstrādātājs, kurš pats sevi nosauca par OKToshi. Tas sākās kā POW / POS krustojuma modelis, bet pašlaik tas ir POS modelis. Pašlaik apgrozībā ir 75 miljoni OKcash monētu.

Kas ir ReddCoin?

Reddcoin mērķis ir kļūt par valūtu tādām sociālajām platformām kā Twitter, Reddit, Facebook, YouTube, un Raustīties. Tā ir virtuāla valūta, kas paredzēta integrācijai ar lieliem sociālajiem tīkliem un platformām. Pēc izstrādātāja domām, tam vajadzētu pavērt vietu visdažādākajai satura monetizācijai, izmantojot sociālajos tīklos ievietotus patīk, komentārus, kopīgošanas un citus novērtēšanas materiālus.

8. ekrānuzņēmums

Avots: https://reddcoin.com/

Piemēram, pieņemot, ka jums patiešām patīk un patīk ziņa čivināt, varat uzlikt plakātam dažus ReddCoin ar 0% darījuma maksu.

Īpašnieki nopelna atlīdzības par akcijām

Reddcoin izmanto PoS, nevis Proof-of-Work (PoW) algoritmu, lai izplatītu ciparu žetonus visā tīklā. Lietotājs var nopelnīt monētas, izmantojot mietu, nevis kalnrūpniecību.

Likmes ātruma pierādījums (PoSV)

Kriptovalūtas pamatā ir īpašs PoSV (Stake Velocity pierādījums) algoritms. Algoritms ir riska un darba droša kombinācija. Tas mudina lietotājus turēt un tirgot monētas. Īsāk sakot, tas izskatās šādi: tāpat kā “pašu kapitāla pierādīšanas” algoritma gadījumā, jo vairāk monētu ir lietotājam, jo ​​vairāk iespēju viņam apstiprināt darījumus. Tas mēģina noņemt jaucējspēku no kalnraču rokām, kuri pakāpeniski ir pārvērtuši blokķēdi par centralizētu sistēmu.

Ekrānuzņēmums 9

Avots: https://reddcoin.com/

Attīstības vēsture

Projekts tika uzsākts 2014. gadā, izmantojot sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), piesaistot aptuveni 100 000 USD. Tajā laikā kriptovalūtu tirgus tikai sāka attīstīties. Slavenas virtuālās valūtas, piemēram, Ethereum, Monero, un Domuzīme jau bija tirgū. Projekta galvenais izstrādātājs ir programmētājs Lerijs Rens. Līdz šim Reddcoin ir izstrādājis platformu, kas integrējas ar Twitter, Twitch.tv un Justin.tv.

Reddcoin kriptovalūtas maiņas kurss

Reddcoin ir virtuāla valūta ar zemām cenām. 2014. gadā, neilgi pēc projekta uzsākšanas, RDD cena bija mazāka par USD 0,00005 ASV. Pirmo ievērojamo pieaugumu Reddcoin piedzīvoja 2017. gada vasaras sākumā, kad valūtas kurss kādu laiku saglabājās USD 0.001 ASV dolāros. Reddcoins var tirgot lielākās virtuālās valūtas biržās, piemēram, UpBit, Bittrex, un Kriptopija.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Attēla pieklājīgi no BitcoinIsle.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map