NEO cenu prognoze 2021. gadā – eksperti veic tehnisko analīzi un citus faktorus, kas nosaka tās cenu

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) Pagājušajā gadā NEO piedzīvoja jauktus signālus. Paredzēts, ka šīs monētas cena līdz 2019. gada beigām palielināsies līdz 30 USD; tomēr tas neizdevās, jo kriptogrāfijas tirgū neizdevās sarīkot vēlu mītiņu. Neo gadu sāka tirgot par aptuveni 7 USD. Tās cena nākamajos mēnešos varētu ievērojami palielināties, līdz jūlijam maksimālā summa sasniegtu 20 USD zonu. Tomēr tas ir tikpat labi kā monētai.

Bet, kad Ķīna ir iecerējusi paātrināt bloku ķēdes pieņemšanu kā galveno jauninājumu, NEO izredzes 2020. gadā izskatās spožas. Nesen platforma kļuva par pirmo bloku ķēdes projektu, kas pievienojās Microsoft-created.NET Foundation.

Platforma ir integrējusi blokķēdes rīkkopu tieši vietnē.NET. NEO plāno izmantot integrāciju, lai uzlabotu viedo līgumu izstrādes pieredzi, paātrinot dApps izveidi savā bloku ķēdē. Tas ir solis, ko fonds cer piesaistīt platformai vairāk izstrādātāju un kopumā paātrināt blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanu.

Šajā rakstā mēs aplūkosim ekspertu atzinumus, tehnisko analīzi un dažus iemeslus, kāpēc NEO cena pieaugs 2020. gadā.

Šodien iegādājieties NEO vietnē Binance!

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs NEO

 Pēc kriptogrāfijas ekspertu domām, NEO cena nākamajos gados pieaugs vairāku iemeslu dēļ. Apskatīsim dažus no šiem iemesliem. Marks Kagnijs, Sociālo finanšu (SoFi) līdzdibinātājs, paziņoja, ka monētai ir potenciāls aizstāt Bitcoin, jo tā novatoriski izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Bitcoin apsteigšana nozīmē masveida pieņemšanu, kas ļaus palielināt monētas cenu. 

Arī Braiens Evanss, slavens blokķēdes evaņģēlists un eņģeļu investors, atbalsta NEO turpmāko izaugsmi. Evanss apgalvo, ka “NEO lielais solis ir visas viedās ekonomikas radīšana. Tajā ir iekļauti digitālie aktīvi, viedie līgumi un digitālā identitāte, ko var izmantot reālās lietojumprogrammās un integrēt reālajā ekonomikā. Ķīna varētu būt kandidāte pirmajai reālajai lietošanai un integrācijai.”Kad vairāk uzņēmumu turpinās pieņemt viedus līgumus, vairāk tirgotāju redzēs monētas potenciālu, un tas redzēs tās cenu pieaugumu. 

Turklāt Rakesh Upadhyay, rakstnieks par vadošā kriptogrāfiskā publikācija, uzskata, ka nesenie pozitīvie notikumi, piemēram, nesen izsludinātais EcoBoost fonds 100 miljonu ASV dolāru apmērā, paaugstinās NEO cenu. Šo notikumu dēļ rakstnieks uzskata bullish viedokli par monētas nākotnes cenu. 

Neskatoties uz to, noteikumi Ķīnā ir ietekmējuši arī NEO cenu 2018. gada pirmajos mēnešos. Galvenais jautājums joprojām ir tas, kas notiks nākotnē, ja šie ierobežojumi netiks atcelti.

Šodien iegādājieties NEO vietnē Binance!

Citi faktori, kas nosaka NEO cenu.

NEO 3.0: Gaidāmie tīkla jauninājumi

NEO cenu prognozes pamatā ir iespējamais ieguvums no gaidāmais tīkla jauninājums ka tiks palaists NEO 3.0. Jaunais protokols palīdzēs platformai pietiekami mērogot un veidot pilnībā integrētu digitālo ekonomiku. Saskaņā ar Da Hongfei un Erik Zhang, kuri abi ir NEO platformas dibinātāji, viņi cer, ka 2020. gadā protokols kļūs par pirmo blokķēdi..


Jauninājumi palīdzēs projektam izveidot decentralizētu platformu, kas spēs atbalstīt liela mēroga komerciālas lietojumprogrammas. Galvenā uzmanība tiks pievērsta uzticamībai, uzglabāšanas iespēju palielināšanai un darījumu palielināšanai sekundē.

Precīzi, jaunās funkcijas, kas tiks pievienotas NEO 3.0, ietver:

1.    Vietējie līgumi, kas būs jauna veida viedie līgumi, kuri tieši izpildīs kodu, nevis tieši izmantos NEO virtuālo mašīnu. Gan NEO, gan gāze pastāvēs kā vietējie līgumi NEO 3.0.

2.    Piekļuve interneta resursiem, kas lietotājiem ļaus piekļūt interneta resursiem, izmantojot viedos līgumus.

3.    Tiks uzlabots dBFT vienprātības mehānisms.

4.    Būs acīmredzama un atļauju sistēma, kur viedie līgumi tiks klasificēti, lai veicinātu efektīvu saziņu starp tiem.

5.    NeoFS izstrāde, priekšlikums, kura mērķis ir izveidot izplatītu krātuves tīklu, kas būtu pilnīgs ar saviem ekonomiskajiem stimuliem.

Globālās adoptēšanas plāni un ietekme uz NEO cenu prognozēšanas pieņēmumiem

Lai gan NEO jau ir stingrs pamats Ķīnas decentralizētajai ekonomikai, šķiet, ka platforma drīzumā neplāno atpūsties. Projekts virzās uz priekšu ar globālās paplašināšanās plāniem. Tas visā pasaulē pievilina valdības un cilvēkus ar viedās ekonomikas jēdzienu.

Projektā jau tiek organizēti hakatoni, konferences, prezentācijas un tikšanās. Šo attīstības centienu mērķis ir saasināt blokķēdes globālo paplašināšanos.

Aprīlī NEO komanda šogad otro reizi apceļoja Eiropu. Grupa devās cauri Lisabonai, Madridei, Parīzei, Cīrihei, Amsterdamai un Vīnei. Viņi arī apstājās Briselē, kur NEO dibinātājs Da Hongfei uzrunāts Eiropas Parlamentam par blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām.

Meklējot globālu dominēšanu, komanda ir apceļojusi arī Dienvidameriku. Maijā grupa apmeklēja Brazīliju domājams, ka tā mērķis ir stādīt saknes tajā, kas solās kļūt par nākamo blokķēdes tehnoloģijas robežu.

NEO ekosistēma aug

Nesen NEO Globālās attīstības (NGD) komanda paziņoja ka tai bija jauni NEO platformas atjauninājumi. Abi atjauninājumi ir divu jaunu žetonu formā; CNEO un CGAS. C apzīmē līgumu. Tas nozīmē, ka marķieri tiks īpaši izmantoti viedajiem līgumiem. Mūsu NEO cenu prognozē 20 ASV dolāri ņem vērā šo monētu darbību.

Divu jauno marķieru vērtība ir piesaistīta NEO un GAS, un tos var apmainīt pret abiem pēc to tirgus likmēm. Saskaņā ar emuāra ierakstu, papildinājumi radušies nepieciešamības dēļ. Pieaugošais dApps skaits NEO platformā ir radījis nepieciešamību pēc daudzveidīgāka aktīvu veidu kopuma.

“Atbildot uz sabiedrības pieprasījumiem, NGD ir izstrādājis CNEO un CGAS, divus līguma aktīvus, kas attiecīgi NEO un GAS, divus globālos aktīvus, pieskaita NEP-5 viedo līgumu ekvivalentiem.”

Pašreizējā stāvoklī NEO un GAS nevar viegli izmantot, izmantojot viedus līgumus. Šis iemesls ir radījis nepieciešamību tos pārveidot par NEP-5 ekvivalentiem.

Parasti pasūtījuma marķieri nespēj iegūt plašākas kriptovalūtu kopienas atzinību. Tas var novest pie tā, ka jūs tad neiekļausit biržās, un tas ir galvenais iemesls kāpēc komanda ir piesaistījusi abus esošajiem digitālajiem aktīviem.

Ikreiz, kad kāds projekts šim līgumam izsniedz NEP-5 marķieri, kopiena var neatpazīt tā marķieri vai apmaiņa nevēlas to iekļaut apgrozībā. Tādējādi tas projektam ir dārgs. Tad kopiena ieteica NGD komandai izdot NEP-5 aktīvu, kas piesaistīts NEO / GAS. ”

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Šeit varat redzēt mūsu labāko NEO projektu atspoguļojumu.

Papildus tam NEO šīs pandēmijas laikā regulāri strādā, lai cīnītos pret koronavīrusu. NEO platformā ir daudz iniciatīvu, kas palīdz uzņēmumiem un firmām visā pasaulē.

Kā mēs redzam iepriekš, NEO blokķēdes lietojamība pieaug. Tas ir kaut kas tāds, ka mēs varam sagaidīt, ka ļoti drīz NEO cena tiks paaugstināta. Patiešām, NEO spēja sasniegt 20 USD par monētu, un nākamajās nedēļās digitālās valūtas cena varētu turpināt virzīties augstāk. Tiek izstrādāti vairāki projekti, kas noteikti varētu noteikt NEO cenu virs 100 USD.

NEO piedzīvo arī pieaugumu attiecībā uz DeFi lietojumprogrammām un uzņēmumiem, kas strādā pie tās ekosistēmas. Flamingo ir viena no šīm firmām, kas cenšas piedāvāt DeFi risinājumus virs NEO tīkla.

Šodien iegādājieties NEO vietnē Binance!

NEO cenu prognoze – TradingView tehniskā analīze, atjaunināta 2021. gada 13. februārī

NEOUSDT – EW analīze – C vilnis uz leju pēc ciklu viļņi ieslēgts TradingView.com

Pēc NEO analītiķa domām, virtuālā valūta varētu pabeigt trešo augšupejošo vilni un sākt korekciju, izmantojot 4. vilni. Šī Elliott Waves analīze rāda, ka NEO tagad varētu virzīties uz leju līdz 34 USDT vai 32 USDT un sākt piekto vilni virzienā uz cenu virs 45 USDT par monētu. 

Neskatoties uz to, mums jāgaida ceturtais koriģējošais vilnis pirms 5. viļņa sākuma. Analītiķis uzskata, ka korekcija galu galā varētu sasniegt 33 USDT, bet ne zemāku. Tas varētu būt labs brīdis, lai ienāktu tirgū un gaidītu 5. viļņa izveidošanos.

&# x1f525; NEO / USDT Falling To Support pēc FieryTrading ieslēgts TradingView.com

Pēc šī TradingView analītiķa domām, NEO / USDT zaudē tvaiku, kas šai virtuālajai valūtai nevarētu būt labs. Neskatoties uz pozitīvo gadu pēc COVID-19 paplašināšanās, virtuālā valūta drīz varētu virzīties uz atbalsta līmeni, kāds mums ir 18,70 USDT uz monētu. 

Analītiķis uzskata, ka ir iespējams noturēt īso saīsinājumu un tas var sasniegt violeto balstu, kas parādīts diagrammā. NEO cena no 3.99 USDT martā pārcēlās uz 28.72 pirms dažām nedēļām. Tas parāda, ka 2020. gads virtuālajai valūtai bija ļoti labs. Tas ir tikai laika jautājums, lai saprastu, kā šī monēta attīstīsies.

NEO / USDT Bullish Retrace / Reentry ideja 4HR pēc kriptodonovans ieslēgts TradingView.com

NEO USDT turpina virzīties augstāk, izmantojot pieaugošo ķīli, kas laika gaitā kļūst arvien plašāks. Mēs varētu tuvoties pretestības līmenim, kuru varētu būt grūti pārvarēt. Pēc analītiķa domām, NEO neizskatās pēc Ethereum kopijas. 

Viņš pieminēja, ka pamanīja potenciālu apgriezto galvu un plecus, kas veidojās 4 stundu diagrammā un ko varēja izklāstīt ar 5 Fibonacci retracement līmeni. Tomēr viņš uzskata, ka tas varētu būt nedaudz pāragri un augšupejošā tendence varētu turpināties arī nākamajās nedēļās un mēnešos. Tas ir tikai laika jautājums, lai saprastu, kas ar to notiks.

Neo izskatās bullish arī atm pēc NystockCryptoman2020 ieslēgts TradingView.com

Kā norāda analītiķis, NEO / USDT tirdzniecības pāris šobrīd varētu būt ļoti lēcošs. Turklāt analītiķis redz, ka pēdējās dienās ir bijis dubultdibens, kas nākamajās nedēļās varētu paaugstināt kriptonauda. 

Turklāt viņš uzskata, ka tuvākajās dienās būtu rūpīgi jāseko 15 USD līmenim. Ja Bitcoin turpinās virzīties augstāk, tā varētu būt laba iespēja šai virtuālajai valūtai paplašināties un uzlabot savu darbību kriptogrāfijas nozarē. Neskatoties uz to, Bitcoin galu galā varētu atrast un pārnest visus pārējos digitālos aktīvus. Šobrīd NEO tiek tirgots tuvu 14,37 USD.

NEOUSDT testē iknedēļas pretestību buļļa karogā &# x1f990; pēc plancton0618 ieslēgts TradingView.com

NEOUSDT pašlaik testē iknedēļas pretestību buļļa karogā. Analītiķis uzskata, ka, ja atbalsta līmenis 18,23 USDT būs spējīgs noturēt NEO cenu, mēs varētu redzēt ātru pāreju uz 20 USDT par monētu. 

Protams, tas noteikti ir saistīts arī ar Bitcoin un visu kriptovalūtu tirgu. Jo lielāka ir Bitcoin cenu paplašināšanās, visvieglāk NEO virzīsies augstāk. Analītiķis uzskata, ka NEO nākotnē varētu būt iespējams pakāpties augstāk, ja tirgus paplašināsies. Tomēr digitālais aktīvs ir tālu no visu laiku augstākā līmeņa.

Šodien iegādājieties NEO vietnē Binance!

Secinājums

NEO marķiera spēcīgā veiktspēja ir nodrošinājusi, ka projekts ir saglabājis savu pozīciju kā 20 labāko kriptonauda. Platforma strādā arī pie aktuālāko problēmu risināšanas ar notiekošajiem NEO 3.0 atjauninājumiem, kas būs lieliski piemēroti tās marķiera cenai..

Pamatojoties uz līdz šim redzēto, ikvienam ieguldītājam būtu prātīgi pievienot savu portfelim kādu NEO, lai nodrošinātu, ka, kad monēta atkal sāks ralliju, viņš nepalaid garām peļņu, kas tiks realizēta..

Protams, ja tas jūs interesē iegādāties NEO vai tirgoties par to, varat izmantot Binance un uzzināt, kā to izdarīt, izmantojot mūsu pilnu ceļvedi NEO iegādei Binance.

Jūs varat arī tirgoties ar NEO vietnē Bittrex un izmantot mūsu ceļvedi šeit.

Izmantojot mūsu ceļvedi, varat uzzināt vairāk par NEO pasīvo ienākumu iespēju, izmantojot GAS produkciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map