Labākie apmaiņas žetoni: BNB pret KCS pret BXS

Tā kā kriptogrāfijas tirgus 2018. gadā ir samazinājies, viens sektors ir cieši turējies pie sava pieauguma. Un tās ir monētas valūtas tirgū – iespējams, iegūstot pārdošanas apjomu lāču tirgū.

BNB, KCS un BIX ir trīs labākās kriptovalūtu biržas, kas piedāvā kaut kādas dividendes. Mēs tos izskatīsim šajā rakstā.

1. Binance (BNB)

Binance ir viena no populārākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām 2018. gadā, un tā ir pasaulē lielākā kriptovalūtu birža pēc tirdzniecības apjoma.

Platforma ir mājvieta kriptovalūtas-kriptovalūtas tirgotājiem. Citiem vārdiem sakot, tā nepieņem tādas valūtas kā EUR un USD. Uzņēmuma galvenā mītne sākotnēji atradās Ķīnā, pirms tā tika pārcelta uz Honkongu stingru kriptovalūtu likumu dēļ Ķīnā. Binance galvenā vietne piedāvā atbalstu angļu, franču, ķīniešu, krievu, spāņu, japāņu valodā, un tas ir ļāvis tai paplašināt savu darbību arī starptautiskajā tirgū.

zīmola attēli 01

Avots: https://www.binance.com/

Lielākā daļa cilvēku, iespējams, nezina, ka biržai ir arī sava dzimtā digitālā monēta ar nosaukumu BNB. Pašlaik apgrozībā ir 95 miljoni BNB žetonu, ziņo Coinmarketcap.com. ICO laikā tika pārdoti 100 miljoni. Kopumā būs pieejami aptuveni 200 miljoni žetonu.

Kā notiek Binance apmaiņa?

Binance birža ir līdzīga citām kriptonauda apmaiņas platformas, kas tur patīk Kucoin un Bibox. Lai kriptovalūtu pircējus un pārdevējus saskaņotu, tas izmanto Binance atbilstošo dzinēju. Pēc apmaiņas apstrādes katrs tirgotājs saņem pieprasīto, un platforma saņem nelielu komisijas maksu par pakalpojuma sniegšanu.

Binance ir izveidojis savu patentēto tirdzniecības dzinēju, kas šobrīd spēj apstrādāt 1 400 000 pasūtījumu sekundē. Tas padara to par visātrāko kriptovalūtas maiņu šodien tirgū. Un tas izskaidro, kāpēc tik daudzi tirgotāji ir pārgājuši no citām biržām uz Binance.

Viena no Binance priekšrocībām salīdzinājumā ar konkurentiem ir tā, ka tiek atbalstītas visas galvenās monētas. Arī tirdzniecības maksas ir ārkārtīgi zemas – tikai 0,1% no katra darījuma. Turklāt jūs varat vēl vairāk samazināt tirdzniecības maksu, izmantojot vietējo Binance valūtu – BNB.

2. Kucoin (KCS)

Kucoin ir jauns notikuma vietā, taču neļaujiet šim sevi apmānīt. Viņi nopietni uztvēra drošību un aizsardzību un tuvāko gadu laikā ir ceļā uz lielu panākumu. KuCoin, līdzīgs Binance, maksā prēmijas saviem investoriem. Katru dienu birža sadala 50% no tirdzniecības maksas starp ieguldītājiem, kuriem ir viņu dzimtā žetoni. Platforma saglabā tikai 10% no tirdzniecības maksām.

KuCoin ir izdevies iegūt milzīgu popularitāti kriptogrāfijas valūtas telpā, un tā mērķis ir līdz 2019. gadam būt viena no 10 galvenajām kriptovalūtas biržām.


KuCoin ir pieejams lietotājiem visā pasaulē un nodrošina dažādus tirdzniecības pārus, piemēram, BTC / LTC, ETH / BTC, BTC / KCS / BTC / RPX, BTC / NEO, BTC / DASH utt..

Jāatzīmē, ka sākotnējo kriptovalūtu KuCoin biržā nevar iegādāties.

Kas to atšķir no pārējiem?

Kucoin no citām biržām atšķir tas, ka tā maksas ir ļoti minimālas un ka lielākā daļa no tām iekasētajām atdod lietotājiem. KuCoin pieder tikai 10% no maksas par tirdzniecības pakalpojumiem. Atlikušos 90% iedala šādi: 50% lietotāju, kuriem ir

KCS savā kontā (saukts par KuCoin Bonus) un 40% kā ielūgumu prēmijas.

Tirdzniecībai un izņemšanai ir zemas komisijas maksas, ar nulles depozīta maksu. Tirdzniecības maksa tiek aprēķināta 0,1% apmērā, pamatojoties uz iegādāto valūtu. Kas attiecas uz izņemšanu, daži ir atbrīvoti no nodokļiem, piemēram, NEO un GAS, bet citiem ir zemas maksas, piemēram, BTC pie 0.0005 un ETH ar 0.01.

Kad jūs izņemat mazāk nekā 100 000 reižu, salīdzinot ar pašreizējo likmi, jūsu izņemšana tiks apstrādāta dažu sekunžu laikā. Lielākiem daudzumiem būs nepieciešams vairāk laika.

3. Bibox (BIX)

Bibox Token darbojas līdzīgi kā Binance Coin vai KuCoin Share – žetonu īpašnieki gūst labumu no 50% samazinājuma pirmajā Bibox tirdzniecības maksas, un 25% otrajā gadā utt.

Bibox vietējais marķieris (BIX) ir ERC-20 marķieris, kas darbojas uz Ethereum blokķēdes. To dibināja ķīniešu bloku ķēdes giganti – Huobi un OKcoin galvenā komanda. Komandā ietilpst agri Bitcoin ieviesēji, entuziasti, riska kapitālisti, profesionāli drošības tirgotāji, augsto tehnoloģiju eņģeļu investori un izveidoti sērijveida uzņēmēji.

The BIX platforma pamatā ir AI & Lielie dati. Lai gūtu panākumus, ir nepieciešama unikāla stratēģija. Ir diezgan neskaidrs, kā apmaiņa integrē mākslīgo intelektu viņu sistēmā.

pievienojies mums filma img.6f70e37

Avots: https://www.bibox.com/

Bibox ļauj dalībniekiem tirgot kriptogrāfiju ar papildu funkcijām. Tas pat ļauj profesionāliem tirgotājiem prognozēt tendences. Šī ir svarīga ideja, jo tā palīdz mazināt lielāko daļu risku, kas saistīts ar kriptogrāfijas tirgus lielo svārstīgumu.

Monēta šobrīd tiek tirgota Bibox biržā, un tai ir trīs ērti tirdzniecības pāri; USDT, ETH un BTC. Lai gan BIX ir tikai nepilnu gadu vecs, BIX ir parādījis savu potenciālu, pagājušā gada decembrī sasniedzot rekordaugstu līmeni – USD 4,08. Tomēr kopš publicēšanas datuma tas ir samazinājies vairāk nekā uz pusi. Vai marķieris būs veiksmīgs, vēl jānoskaidro.

Secinājums

BNB, KSC un BIX ir trīs lieliskas apmaiņas ar gandrīz līdzīgām īpašībām. Visām biržām ir savs vietējais marķieris, kas savus ieņēmumus dala ar saviem marķieriem HODLers. Mūsuprāt, visas trīs apmaiņas ir diezgan līdzīgas. Mēs domājam, ka ir labi, ja jums ir konts par visiem tiem. Tomēr BNB un BIX atlaižu struktūra katru gadu kļūst mazāk pievilcīga. Kā vienmēr, veiciet savus pētījumus, pirms apņematies pieņemt nopietnus lēmumus par ieguldījumiem.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map