Grauzdiņu maka pārskats – labākais Ripple maks?

Toast Wallet Review – labākais Ripple maks?

XRP ir Ripple blockchain virsgrāmatas dzimtā valūta, kuru izveidoja uzņēmums Ripple. Izmantojot savu tehnoloģiju, Ripple mērķis ir padarīt līdzekļu nosūtīšanas procesu ārzemēs daudz vieglāku un pieejamāku. Uzņēmums piedāvā dažādus produktus un risinājumus bankām un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, XRP ir tikai viens no tās daudzajiem sasniegumiem.

Pašlaik XRP ir trešajā vietā starp kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma vērtības, kuras vērtība šobrīd ir 13 417 056 410 USD. XRP var iegādāties un pārdot plašā kriptovalūtu apmaiņas sarakstā, taču, pirms sākat pirkt XRP, jums vajadzētu būt drošam seifam to glabāšanai.

Pirms izlemjat iegūt XRP maku un veikt darījumus ar monētu, jums jāzina svarīgs aspekts. Atšķirībā no citiem kriptovalūtas makiem, Ripple makiem ir nepieciešama 20 XRP, lai rezervētu jūsu maka adresi. Summa tiek izmantota, lai seifs būtu atvērts un aktivizētu jūsu XRP Ripple Ledger.

Tātad, ja pārsūtīsit 200 XRP uz savu Ripple maku, 20 XRP tiks rezervēta seifa adrese, kas nozīmē, ka jūs varat veikt darījumus ar 180 XRP. Tāpēc nav ieteicams uzglabāt XRP vairākos makos; jūs galu galā zaudējat daļu savas summas tikai tāpēc, lai saglabātu rezervētos maciņus.

Grauzdiņš Maks

Grauzdiņš Maks ir a bezmaksas atvērtā koda maku būvēts īpaši Ripple XRP. Seifs, kas ir StarStone Limited izstrāde, vispirms tika iecerēts domāts tikai mobilo ierīču lietotājiem, bet tagad tas ir pieejams vairākām ierīcēm. Seifs ir saderīgs ar iOS, Android, Windows, Mac un Linux.

Šim starpplatformu Ripple makam ir vienkārši lietojams un intuitīvs interfeiss, kā arī augsts drošības līmenis, apgalvojot, ka tie nenovirza informāciju vai paroles uz saviem serveriem.

Vēl viens pozitīvs aspekts attiecībā uz šo maku ir tas, ka tas netiek mitināts, kas nozīmē, ka jūs esat vienīgais uzņēmums, kam pieder seifa privātās atslēgas. Tas padara lietas drošākas, jo svarīga informācija tiek mazāk pakļauta hakeru mēģinājumiem.

Toast Wallet funkcijas padara to par pievilcīgu un populāru maku XRP īpašniekiem. Mēs iesakām izpētīt Toast Wallet, lai turētu XRP, jo tā saderība un drošība šajā vietā ir augstākā līmeņa. Uzņēmumam ir arī plaša FAQ sadaļa jūs varat izlasīt, ja jums rodas jautājums, kā lietot maku. Daudzās vietnēs ir arī norādīts, ka Toast Wallet klientu apkalpošanas komanda ir bijusi noderīga un ātra, atbildot uz jautājumiem.

Toast Wallet ir paveicis lielu darbu, lai kļūtu par galveno XRP maku, un mēs to iesakām ikvienam, kurš meklē drošu un ērtu risinājumu savam Ripple.

Tomēr, ja vēlaties alternatīvu, ir arī citi maki. Zemāk ir citas iespējas.

Grauzdiņš Wallet min

Avots: https://allvor.org

Exarpy

Exapry ir tīmekļa maks, kas ļauj jums saglabāt savu XRP un veikt darījumus ar tiem, izmantojot saprotamu lietojumprogrammu.

Lai uzlabotu tā drošību, Exarpy katram kontam nodrošinās PIN drošības pasākumu. Kad vēlaties pieteikties savā makā, jums būs jāatslēdzas no interneta.

Pēc tam jūs tiksiet novirzīts uz pieteikšanās lapu un tiks lūgts norādīt PIN kodu kopā ar verifikācijas kodu. Pēc tam seifs ļauj jums zināt, ka ir droši atjaunot savienojumu ar internetu.

Tomēr seifs iekasē maksu par 0,0025 XRP par katru darījumu, kas ietvēra arī Ripple tīkla iekasētās maksas.

Exarpy diapazons nav tik liels kā Toast Wallet, taču tā varētu būt intriģējoša izvēle.

Edge Wallet

Edge Wallet ir atvērtā koda maks, kas pieejams mobilajām ierīcēm, kurās tiek izmantotas operētājsistēmas iOS un Android.

Edge šifrē kontus lietotāja ierīcē lokāli. Tam nekad nebūs piekļuves nevienam klientu lietotājvārdam vai parolei. Konts tiek automātiski dublēts kā drošs pasākums, ja ierīce tiek salauzta vai nozagta. Maka lietotājs ir vienīgais, kurš savā kontā glabā galveno privāto atslēgu.

Seifs piedāvā arī papildu drošības iespējas, ar kurām lietotājs var uzlabot savu kontu. Tie ietver paroles atkopšanu un viena pieskāriena divu faktoru autentifikācijas sistēmu. Edge servera infrastruktūra ir decentralizēta, ļaujot lietotājiem tieši mijiedarboties ar viņu izmantotās kriptogrāfijas izplatītajām virsgrāmatām. Tas nozīmē, ka pat tad, ja Edge serverim rodas dīkstāves laiks, maks turpina darboties.

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S ir saldētavas seifs, kura dizains ir līdzīgs USB diska dizainam ar OLED saskarni. Šis maka veids tiek uzskatīts par drošāko, jo tas jūsu privātās atslēgas glabā bezsaistē, padarot tos praktiski neaizsargātus pret jebkāda veida tiešsaistes uzbrukumiem.

Ierīce ir saderīga ar jebkuru datoru, klēpjdatoru vai mobilo ierīci, kurai ir USB ports, ļaujot droši un bez problēmām sūtīt un saņemt XRP. Šajā makā ir arī atsevišķs displeja ekrāns, kas ļauj apskatīt sākotnējo atslēgu, kas tiek izveidota pēc katra darījuma izpildes.

Privātās atslēgas ierīcē tiek turētas atsevišķā vietā, jo tā divu mikroshēmu dizainā ir integrējusi stingri šifrētu programmaparatūru. Pievienojot ierīci datoram, jums būs jānorāda četrciparu PIN kods, kas ir papildu drošība šim seifam..

Atšķirībā no citiem makiem, Virsgrāmatai nav ierobežojumu XRP monētu daudzumam, ko lietotājs vēlas glabāt. Maks arī atbalsta citus dažādus kriptovalūtas veidus.

Šī ir vitālā priekšrocība, kas ir Virsgrāmatai; ka tajā var uzglabāt citas monētas. Tātad, ja vēlaties, lai jūsu XRP būtu vienā makā ar jūsu BTC vai ETH, tas ir tas, kur jūs vēlaties doties. Toast Wallet un pārējie iepriekš minētie izstrādājumi ir paredzēti tikai XRP, tāpēc to apjoms ir ierobežots visā jūsu portfelī.

virsgrāmatas nano s pārskats 600x336 1

Avots: https://99bitcoins.com

Spriedums

Tikai XRP makiem grauzdiņš šķiet labākā pieejamā izvēle. Mums patīk Toast tā lietotāja pieredze, drošības funkcijas un koncentrēšanās uz Ripple atbalstu. Tomēr, ja jūs turat vairākas monētas, kuras vēlaties glabāt vienā makā, iespējams, Ledger Nano S ir vieta, kur vēlaties pagriezties.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me