5 Masternode kriptovalūtas, kurās ieguldīt

Tā kā kriptovalūtas kļūst arvien populārākas, par tām sāk interesēties ļoti daudz cilvēku. Kaut arī daži cilvēki praktisku apsvērumu dēļ izmanto kriptovalūtu, citus interesē tikai tehnoloģiskie aspekti, savukārt lielākā daļa cilvēku vienkārši meklē ātru naudas nopelnīšanas veidu.

Viena no populārākajām metodēm, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtām, ir gudra monētu iegāde un turēšana pie tām, līdz to vērtība pieaug. Vēl viena plaši pazīstama naudas pelnīšanas metode ar kriptogrāfiju ir monētu ieguve.

Monētas, kuru pamatā ir Proof-of-Stake algoritms, ļauj jebkurai ieinteresētai pusei apstiprināt darījumus, veicot noteiktu daudzumu monētu. Lietotāji tiek apbalvoti, izmantojot sistēmu, ko bieži dēvē par “mietu”, kas parasti ietver žetonu ievietošanu saderīgā makā.

Tomēr ir vēl viena metode, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtām, un tas ir ar masternodes. Šī metode ietver lielāku apņemšanos nekā likšanas procedūra, kaut arī masternode būtībā ir likmes forma.

Kā jau minēts iepriekš, mietošanai ir nepieciešams seifs, bet masternodu gadījumā lietotājiem ir jābūt arī datoram, kas var uzņemties servera lomu. Attiecīgajam datoram jābūt savienotam ar internetu visu diennakti.

Kad dators ir gatavs un serveris ir iestatīts, ir jāinstalē masternode lietojumprogramma un jāizdara dažas monētas, kas pārsniedz marķiera protokolos noteikto minimālo slieksni.

Kad šie nosacījumi ir izpildīti, masternodes vienmēr tiek iesaistīti, lai palīdzētu apstiprināt darījumus blokķēdē. Tā kā viņi darbojas katru dienu, viņi praktiski vienmēr maksā par šo ieguldījumu, kas nodrošina vienmērīgu ienākumu plūsmu.

Galvenais masternodu trūkums ir tas, ka parasti to ieguldīšanai ir nepieciešamas lielas naudas summas. Tas nozīmē, ka, ja kādam ir rezerves nauda un skaitļošanas jauda un meklējat ilgtermiņa ieguldījumu, tad masternode monētas ir alternatīva, kuru vērts apsvērt.

Lai palīdzētu jums sākt darbu, šeit ir saraksts ar 5 galvenajām kriptovalūtām, kurās vērts ieguldīt:

Domuzīme (DASH)

Domuzīme ir “revolucionāra digitālās naudas sistēma” un līdz šim viena no populārākajām kriptovalūtām ir ierindojusies cienījamā 14. vietā CoinMarketCap. Dash bija arī pirmā kriptonauda, ​​kas ieviesa masternode sistēmu.

Ņemot vērā to, ka šīs raksta tapšanas laikā vienas Dash monētas vērtība ir 178,31 USD, Dash masternode, bez šaubām, ir nopietns ieguldījums, jo tīkla sākšanai ir nepieciešama 1000 Dash daļa.

Citi tehniski aspekti, kas ir jāzina, ir fakts, ka masternodes sadala 45% no bloka atlīdzības un ka reizi 380 dienās bloka atlīdzība tiek samazināta par vairāk nekā 7%. Papildus finanšu ieguldījumiem lietotājiem ir jāapzinās fakts, ka Dash masternode iestatīšana un uzturēšana prasa mazliet pacietību un saprātīgu zinātības līmeni. Lietotājiem jābūt gataviem uzzināt, kas nepieciešams virtuālā privātā servera iestatīšanai un daudzu konfigurācijas failu rediģēšanai.

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīstieties ar mūsu iepriekšējo rakstu par DASH.

Zcoin (XZC)


Zcoin ir kriptonauda, ​​kas galvenokārt koncentrējas uz privātuma un pilnīgas anonimitātes sasniegšanu lietotājiem. Zcoin pašlaik ir CoinMarketCap reitingā 92. vietā, un tā kopējā kapitalizācija ir 73 132 911 USD. Tāpat kā Dash, arī Zcoin masternodu var iegādāties ar 1000 XZC. Zcoin masternode protokolu sauc par Znodes, un tam no lietotājiem ir nepieciešams dators, kurā darbojas Linux, kā arī diezgan daudz Putty un komandrindas zināšanu.

Plašāka informācija par Znode masternode iestatīšanu ir atrodama kriptogrāfijā oficiālā mājas lapa.

zcoin ceļvedis 2018 01 1024x1024

Avots: https://zcoin.io/

PIVX (PIVX)

PIVX ir populāra virtuālā valūta, kas ir daļa no tā saukto privātuma monētu izvēlētā kluba. Pašlaik CoinMarketCap ieņem 93. vietu, un valūta sola ātrākus darījumus, kā arī labāku drošību un privātumu nekā lielākā daļa citu monētu. PIVX marķieri sauc par PIVX, un tā piegāde ir 55 miljoni, lai gan pašlaik apgrozībā ir tikai 30 miljoni, jo tiek teikts, ka 20 miljoni no šīm monētām jau ir ievietoti makos vai masternodēs.

Lai palaistu masternodu PIVX, ir nepieciešami 10 000 PIVX. Vēl viens ievērības cienīgs aspekts ir fakts, ka tas nodrošina mazāku peļņu (aptuveni 5,74% gadā), salīdzinot ar citām valūtām. PIVX masternoda palaišana ietver lietotājus ar Linux datoru vai Raspberry Pi, abiem ar unikālām IP adresēm.

Lai iegūtu papildinformāciju par PIVX masternode iestatīšanu, lietotāji var uzzināt vairāk par to šeit.

Phore (PHR)

Pašlaik CoinMarketCap ieņem 394. vietu ar tirgus kapitalizāciju 73 025 936 USD, Phore noteikti nav ļoti populāra kriptonauda. Tomēr monēta sāka piesaistīt arvien vairāk investoru uzmanību, kurus interesē masternodes, pateicoties tās labajam atdeves līmenim (40%).

Lai palaistu Phore masternodu, lietotājiem ir jāiegulda 10 000 monētu. Pašlaik Phore ir vairāk nekā 500 simti aktīvo masternodu.

Plašāku informāciju var atrast digitālajā valūtā oficiālā mājas lapa.

PhoreLogoBlack2

Avots: https://phore.io/

SmartCash (SMART)

SmartCash ir kopienas kriptonauda ar ļoti interesantu pārvaldības sistēmu un decentralizētu ekonomiku. SmartCash šobrīd ieņem 108. vietu CoinMarketCap, ar kopējo tirgus kapitalizāciju 59 662 696 USD.

Viena no SmartCash labākajām tehnoloģijām ir SmartHive, sistēma, kas nodrošina, ka 80% no bloka atlīdzības tiek piešķirti kopienas fondam, atšķirībā no citām monētām, piemēram, Bitcoin un Litecoin, kur 100% no bloka atlīdzības nonāk kalnračiem. Masternode programmā

SmartCash ekosistēmu atbilstoši sauc par SmartNode, un, lai to palaistu, lietotājiem būs nepieciešamas 10 000 monētu. Plašāku informāciju par SmartCash masternodiem var atrast šeit.

Secinājums

Ja jūs interesē masternodu vadīšana, pamatojoties tikai uz ROI (Return of Investment), tad vietnē varat pārbaudīt dažādus statistikas datus un veiktspējas mērītājus. masternodes.pro vietne. Tomēr, izvēloties marķieri, lai palaistu masternodu, pamatojoties tikai uz IA, nav ideāli, un ieteicams atlasīt tikai projektus ar nākotnes perspektīvām, kuriem ticat. Mēs ceram, ka izvēlēsieties labi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map