5. kriptovalūtas slēptie dārgakmeņi – Perlina (PERL)

5. kriptovalūtas slēptie dārgakmeņi – Perlina (PERL)

Vēlāk Perlins ir kļuvis par vienu no vairāk apspriestajiem projektiem kriptogrāfijā. Diskusijas vēl vairāk sakarst, jo tiek gaidīta ļoti gaidītā monētas izlaišana aptiniet savu ICO un palaidiet.

un rādītāja attēls

Avots: https://www.perlin.net/

Kas tad vispār ir Perlins? Saskaņā ar nesen augšupielādēto baltā grāmata savā vietnē Perlin Network ir uz DAG balstīta izplatīta virsgrāmata, kas veidota uz Avalanche konsensa protokola – mehānisma, kas nodrošina augstu mērogojamību un caurlaidspēju. Turklāt Perlina projekts koncentrējas uz neuzticamas skaitļošanas vides veidošanu, kas nav atkarīga no jebkuras subjekta kontrolētas autonomas sistēmas.

Informācija par projektu

Perlina tīkls ir izplatīta skaitļošanas platforma, kas izveidota virs jaunā DAG protokola, kurā tiek izmantots Bizantijas bojājumiem tolerants protokols, kura pamatā ir metastabils mehānisms. Perlin ietver arī izplatītu skaitļošanas slāni, ko sauc par Perlin tīklu, kas kalpos kā tirgus vieta resursu skaitļošanai starp pārdevējiem un klientiem.

Tīkls izmanto lietotāju neizmantotos skaitļošanas resursus. Tīkls piekļūs mobilo tālruņu, datoru un spēļu konsoles dīkstāves skaitļošanas jaudai un kvantificēs katram dalībniekam pieejamos resursus, izmantojot kriptogrāfijas jaucējfunkciju..

Mērķis ir padarīt superdatoru dzīvotspējīgu; vienlaikus ļaujot lietotājiem piesaistīt savas tehnoloģijas, lai gūtu labumu.

Ko Perlins mēģina atrisināt?

1. Mērogojamība

Pašlaik blokķēdes darījumi ir lēni un dārgi. Lielākā daļa blokķēdes tīklu nespēj tikt galā ar paaugstinātajām tirgus prasībām. Vidēji tādas populāras blokķēdes platformas kā Bitcoin un Ethereum var apstrādāt aptuveni desmit darījumus sekundē. Turpretī tradicionālās maksājumu platformas, piemēram, Visa, pašlaik vidēji apstrādā līdz 8000 darījumu sekundē. Kā redzat, blokķēdēm ir mazāks darījumu ātrums nekā galvenajiem maksājumu tīkliem.

tps grafiks

Avots: https://www.perlin.net/

Perlins ir viens no jaunajiem blokķēdes projektiem, kas meklē šīs problēmas risinājumu. Tā strādā, lai nodrošinātu mērogojamu infrastruktūru, lai bloku ķēdes platformas dažu gadu laikā varētu kļūt par mainstream. Kad tas ir sasniegts, cilvēki ne tikai var izmantot blokķēdi finanšu darījumiem, bet arī uz tiem var veidot mērogojamus un drošus dApps.


2. Mākoņdatošana

Lieki piebilst, ka pieaug skaitļošanas jauda. Skaitļošanas jauda ir visu mūsu mūsdienu darbību pamats. Tā ir svarīga lietderība, kas ir vitāli svarīga mūsu ikdienas dzīvē. Datori ir pārveidojuši izglītības nozari, veselības nozari, sociālo mijiedarbību, izklaidi, jaunos medijus un akciju tirgu.

Tā kā mākoņdatošanas tirgū dominē daži digitālie konglomerāti, piemēram, Google un Microsoft, šo uzņēmumu pakalpojumu iegāde ir kļuvusi dārga. Perlins cenšas piedāvāt risinājumu šim jautājumam, izveidojot decentralizētu mākoņu tirgu. Kā jau minēts iepriekš, tas visā pasaulē izmanto neizmantoto ierīču skaitļošanas jaudu, ko savieno blokķēdes tīkls.

Perlina mākoņdatošanas tirgus, cita starpā, ir paredzēts maziem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem, neatkarīgiem izstrādātājiem un pētniekiem.

5. ekrānuzņēmums 1

Avots: https://www.perlin.net/

Trīs dalībnieki

Kalnrači: Kalnraču uzdevums ir piegādāt skaitļošanas jaudu. Viņi tīklā reģistrē savus neizmantotos skaitļošanas resursus. Kalnračiem tiek atalgots atkarībā no tā, cik ilgi viņi izīrē savu datora jaudu.

Klienti: Klienti ir vai nu vienkārši cilvēki, vai uzņēmumi, kas vēlas iegādāties skaitļošanas resursus no kalnračiem.

Validatori: Tie ir mezgli. Viņi nonāk vienprātībā un apstiprina darījumus starp kalnračiem un klientiem. Validētājiem tiek izmaksāta neliela daļa no darījumu maksas, pamatojoties uz to, ko un cik daudz viņi apstiprina un pārraida.

Komanda

Dorjee Sun (projekta vadītāja)

Saule ir sērijveida uzņēmējs, kurš pēc oglekļa emisiju aizsardzības izveidošanas ir piesaistījis starptautisku uzmanību – sociālais uzņēmums, kas nodarbojas ar oglekļa kredīta darījumiem un ir apņēmies aizsargāt lielas tropisko lietus mežu platības. Viņa uzņēmējdarbības panākumiem ir gara vēsture, jo viņš pārdeva četrus no viņa dibinātajiem uzņēmumiem. Viņš ir arī konsultants Santiment, Republikas protokols, un Loki.

Kenta Iwasaki (galvenā tehnoloģiju direktore)

Iwasaki ir liela pieredze izplatīto sistēmu un mašīnmācībās. Pirms pievienošanās Perlinam Kenta strādāja par mākslīgā intelekta pētnieku Naver Corp un bija robotu inženieris DJI. Viņš ir arī uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors Dranithix, kas izstrādā tiešsaistes mārketinga sistēmu, kas optimizēta, izmantojot reāllaika analīzi un mašīnmācīšanos.

Mirza Udīne (biznesa attīstība)

Mirza ir riska kapitālists, kurš ieguvis izglītību Hārvardas universitātē, un tehnoloģiju speciālists. Viņš ir bijis LinkedIn un Citi Investment Bankers redaktors. Blokķēdes telpā viņš ir EdenChain un OneLedger konsultants.

Palinas komandā ir arī citi talantīgi izstrādātāji, piemēram, Džeks Li, Džoanna Huina, Darens Tohs, Hejangs Džou, Anups Malani, Trungs Ngujens, Dags un Ajajs Prakašs.

Projekta kopsavilkums

Priekšrocības:

1. Perlins ir izplatīta skaitļošanas platforma, kuras pamatā ir DAG, un tā pieņem vienprātības metodi, ko sauc par lavīnas konsensu. Šis lavīnas vienprātības mehānisms ir paredzēts, lai piedāvātu augstu mērogojamību un ātrus darījumus. Sākotnējie testa rezultāti rāda 1600 + TPS 2000 mezglos saskaņā ar monētu statīvs vietne.

2. Perlina tīkls piekļūst nepietiekami izmantotai skaitļošanas jaudai, lai kvantificētu katram dalībniekam pieejamos resursus.

3. Perlina tīkla zemās izmaksas ļauj jaunajiem uzņēmumiem, pētniekiem un citiem mazajiem uzņēmumiem izmantot skaitļošanas jaudu.

4. Reitinga aģentūra Kripto brīfings deva Perlinam augstu vērtējumu 9,6 (no 10), kas ir līdzīgs tam, ko saņēma Ethereum.

Trūkumi:

1. Nav publicēti konkrēti grafiki un marķieru informācija.

2. Cita informācija par komandas locekļiem un investoriem nav atklāta. Šeit ir daudz noslēpumu, ko daži investori ignorē, redzot pozitīvu agrīnu uzmundrinājumu.

Pēdējās domas

Perlinu ir nokaitinājušas vairākas iestādes, tostarp FBG, investīciju iestādes, piemēram Bitmains, pasaules lielākais kalnraču un F2Pool, Ķīnas lielākais ieguves baseins.

Nākotnē Perlina mērķis ir piesaistīt vairāk jaunu lietotāju kriptovalūtu ekonomikā un ļaut viņiem savienot savas ierīces ar Perlin tīklu un nopelnīt PERL. Perlins arī nodrošina ieņēmumu pārdali un iekļaušanu valstīs ar zemākiem ienākumiem uz vienu iedzīvotāju, vienlaikus atbrīvojot dīkstāves, neizmantotos skaitļošanas jaudas resursus.

Tomēr joprojām nav pietiekami daudz informācijas par Perlin, un ir grūti pārbaudīt īpašās tehniskās detaļas. Tomēr, pamatojoties uz to, ko mēs zinām, šim projektam ir liels potenciāls, un nav brīnums, ka tas vēlu beigās ir saņēmis lielu uzmanību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map