4 Prasības Blokķēdes projektiem jāatbilst, lai kvalificētos IEO

Šogad mēs piedzīvojam lielas pārmaiņas, kā uzņēmumi vāc līdzekļus saviem projektiem. Kopš Binance paziņoja, ka tā katru mēnesi atbalstīs marķieri, izmantojot savu Binance Launchpad, mēs esam liecinieki citām apmaiņām, kas steidzas uzsākt līdzīgas platformas. Spiedienu ir iedvesmojuši panākumi, ko Maltas apmaiņa ir guvusi ar savu platformu.

Pagaidām trīs projekti; BitTorrent, Fetch.AI un Celer tīkls ir veiksmīgi izdevies savākt vairāk nekā 17 miljonus USD, izmantojot Binance Launchpad. Nevēloties palikt aiz muguras, piemēram, Bittrex, Huobi, KuCoin, Liduid, CoinBene, ProBit un daudzi citi, visi ir uzsākuši savas žetonu pārdošanas platformas.

Vairāki faktori ir pamudinājuši apmaiņu sākt savu IEO, tostarp; nepieciešamība piedāvāt saviem lietotājiem papildu vērtību, ļaujot viņiem piesaistīt dažādus projektus, palielināt likviditāti, kā arī apziņa, ka sākotnējie apmaiņas piedāvājumi ātri aizstāj sākotnējos monētu piedāvājumus kā uzticamu līdzekļu vākšanas veidu kriptovalūtas telpā.

Kāpēc vajadzētu bloķēt balstītus projektus?

Ar projektiem, kas atbilst visām prasībām, lai piedāvātu IEO, kas garantē naudas ātru un ērtu piesaistīšanu, labi sagatavotu nevar uzskatīt par pašsaprotamu. Apmaiņai ir stingras prasības attiecībā uz IEO, un tā ir vislabākā jebkuram projektam, lai nodrošinātu, ka tai ir vislabākās iespējas kvalificēties vienam.

Izanalizējot trīs iepriekšējos veiksmīgos IEO, kas šogad notikuši platformā Binance, mēs esam identificējuši četrus faktorus, kas ir izšķiroši, ja projektam ir izredzes kvalificēties IEO. Sāksim bez liekas pārdomām:

1. IEO stabils biznesa modelis, kuru atbalsta spēcīga komanda

Iepriekš mēs esam redzējuši, ka daudzi krāpnieciski SIO savāc milzīgas naudas summas no naivajiem investoriem. Tomēr apmaiņa ir prasmīgāka un nevar atbalstīt projektu, kurā trūkst stabila biznesa modeļa. Viņiem ir jāredz skaidrs ceļš uz panākumiem, un, lai tas notiktu, projektā jābūt arī spējīgai komandai, kas var izpildīt plānu.

BitTorrent komandu vada Džastins Suns, kurš ir arī TRON dibinātājs. Kopumā projektā ir deviņpadsmit komandas locekļu, no kuriem visi ir eksperti dažādās jomās, tostarp divpadsmit izstrādātāji.

Celer Network komandu veido PHD īpašnieki no MIT, Princeton, UIUC un UC Berkeley. Tajā ir sešpadsmit pilnas slodzes biedri, kuriem ir daudzu gadu pieredze nozarē, strādājot tādos top tehnoloģiju jaunizveidotajos uzņēmumos kā Amazon, Google, HP un daudzos citos.

Arī Fetch.AI ir apmēram trīsdesmit viens komandas loceklis, kuri visi ir eksperti dažādās jomās.

2. Produkts, kas atrisina problēmu

Ir svarīgi atzīmēt, ka produkts jau varētu būt pieejams pirms IEO veikšanas, vai arī tas varētu būt izstrādes stadijā, piemēram, Fetch.AI gadījumā, kura IEO notika gandrīz gadu pirms galvenā tīkla palaišanas. FET marķieris ir paredzēts, lai palīdzētu savienot aģentus ar tīklu un palīdzētu tiem arī apmainīties ar vērtību.

Kad notika Selera žetonu pārdošana, viņiem bija minimālais dzīvotspējīgais produkts (MVP). Celer izstrādā 2. slāņa mērogošanas platformu, kas palīdzēs izstrādātājiem ātri izveidot un darbināt ļoti mērogojamus dapps. BitTorrent ir vienādranga failu koplietošanas platforma, kurai ir milzīga lietotāju bāze. BTT marķieris ir paredzēts, lai palīdzētu šiem lietotājiem to nopirkt, pārdot vai pat tirgot, lai iegūtu ātrāku lejupielādes laiku.

3. Uzstādiet zemu cieto vāciņu


Ir pagājuši laiki, kad projektu mērķis bija viegli piesaistīt desmitiem miljonu dolāru, izmantojot simbolisku pārdošanu. Patlaban uzņēmumiem nebūtu saprātīgi noteikt tik augstus ierobežojumus, no kuriem daudzi reti pārsniedz USD 5 miljonu robežu.

Tā kā vairāk projektu, kuri vēlas piesaistīt līdzekļus, izmantojot IEO, sagaida, ka tiks noteikts stingrās vāciņu kritums. Aplūkojot mūsu trīs piemērus, BitTorrent bija vislielākais cietais vāciņš – 7,2 miljoni ASV dolāru, kam sekoja Fetch. AI ar 6 miljoniem USD un Celer par 4 miljoniem USD.

4. Lielas un aktīvas kopienas izveidošana

IEO priekšrocība ir tā, ka tā palīdz atklāt projektu jauniem lietotājiem. Tomēr, ja projektam ir izredzes piedalīties apmaiņā, tam vajadzētu būt spējīgam radīt pietiekamu sabiedrības interesi.

Pēc Artūrs Bojcovs of Priority Token, uzņēmums, kas palīdz projektiem ar IEO nodrošināt, ka tie tiek tieši iekļauti biržās, šīs platformas, visticamāk, neatbalstīs projektu, kas nav izveidojis lielu un aktīvu lietotāju kopienu..

Pirms viņu IEO BitTorrent jau bija vairāk nekā 100 miljoni lietotāju visā pasaulē. Papildus tam tā Telegram un Twitter kontos bija vairāk nekā 110 000 biedru.

Fetch.AI angļu un ķīniešu telegrammas kanālos bija aptuveni 20 000 biedru. Kas attiecas uz Celer, tā kanālam Telegram bija vairāk nekā 27 000 biedru un vēl 7500 biedru čivināt. Visi pienācīgie skaitļi, lai arī tie nav tik lieli kā BitTorrent.

Lai izveidotu milzīgu lietotāju bāzi, jaunus projektus var sākt, izveidojot sociālo mediju kontus, kur viņi var atklāt projekta būtību, produkta izstrādi un aktīvu komandas iesaistīšanos, izmantojot sociālo mediju mārketingu..

Secinājums

Visbeidzot, iepriekšminētie četri faktori ir izšķiroši, taču tie nav vienīgās prasības. Apmaiņai būs nepieciešama pārliecība, ka projekts nepiedāvā drošības marķieri, un to var nodrošināt tikai uzticams juridisks uzņēmums. Viņiem būs nepieciešama arī balta grāmata, kurā apskatīta tokenomika, projekta finanšu modelis, produkta izmantošanas gadījumi, produkta potenciālais tirgus un tā konkurenti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map